سؤالات متداول

 آیا برای خرید از باهمانه، حتماً باید عضو سایت باشیم؟

باهمانه جهت سهولت در خرید، امکان خرید تلفنی را ایجاد کرده است. برای خرید تلفنی نیازی به ثبت‌نام در سایت نمی‌باشد و تنها با شماره 02188029482 سفارش شما ثبت می‌گردد.

بااین‌حال جهت استفاده از تمامی امکانات سایت و استفاده از باشگاه مشتریان باهمانه پیشنهاد می‌گردد تا با ایجاد حساب کاربری و درج مشخصات تکمیلی از امکانات سایت بهره‌مند شوید.

نحوه ثبت سفارش در داروخانه آنلاین باهمانه چگونه است؟

سفارش‌ها داروخانه آنلاین باهمانه به دو صورت اینترنتی و تلفنی ثبت می‌گردد.

ثبت سفارش اینترنتی از طریق سایت داروخانه آنلاین باهمانه صورت گرفته و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز، سفارش خود را ثبت نمایید.

ثبت سفارش تلفنی که از طریق کارشناسان باهمانه صورت می‌گیرد تنها در ساعات کاری باهمانه ممکن می‌باشد. در این روش، کارشناسان داروخانه آنلاین باهمانه، مشخصات و محصول موردنظر شمارا به‌صورت تلفنی ثبت کرده و سفارش شمارا وارد پروسه ارسال می‌کنند. برای این منظور شما می‌توانید از شماره تماس‌های درج‌شده در بالای صفحه استفاده نمایید.

شماره تماس داروخانه آنلاین باهمانه: 88029482-021

در چه ساعاتی امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

ثبت سفارش اینترنتی در هر ساعتی از شبانه‌روز ممکن می‌باشد. در اولین فرصت کارشناسان داروخانه آنلاین باهمانه، سفارش‌ها را دریافت و وارد پروسه ارسال می‌نمایند.

ثبت سفارش تلفنی در ساعات کاری داروخانه آنلاین باهمانه ممکن خواهد بود. در خارج از ساعات کاری داروخانه آنلاین، شما می‌توانید سفارش خود را به‌صورت اینترنتی ثبت نمایید. کارشناسان باهمانه در اولین روز کاری بعد سفارش شمارا بررسی و وارد پروسه ارسال خواهند کرد.

نحوه پرداخت سفارش چگونه است؟

  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمامی مشتریان عزیز باهمانه می‌توانند مبلغ سفارش‌ها خود را از طریق درگاه پرداخت الکترونیک باهمانه به‌صورت آنلاین پرداخت نمایند.

  • پرداخت نقدی درب منزل

شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را به‌صورت نقدی به سفیران داروخانه آنلاین باهمانه تحویل دهند.

  • پرداخت از طریق دستگاه پوز POS سیار

تمامی سفیران داروخانه آنلاین باهمانه در شهر تهران مجهز به دستگاه پوز Pos سیار می‌باشند و شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را این طریق تسویه نمایید.

  • پرداخت کارت به کارت

شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را به شماره کارت زیر کارت به کارت نموده و به واحد مالی داروخانه آنلاین باهمانه اطلاع دهند.

شماره کارت 6819-3928-8610-6219

مدت‌زمان تحویل سفارش چقدر است؟

برای سفارش‌ها تهران ارسال در فردای اولین روز کاری از ساعت 10 الی 14 ممکن خواهد بود. سفارش‌ها شهرستان نیز تحویل پست داده می‌شود و معمولاً ظرف مدت 72 ساعت کاری بسته به شهر مقصد توسط پست تحویل داده می‌شود.

چطور می‌توان از موجود شدن محصولی اطلاع پیدا کرد؟

جهت ثبت اطلاعات مشتریان عزیز در سیستم اطلاع‌رسانی داروخانه آنلاین باهمانه، پس از تماس با فروشگاه کارشناسان اطلاعات شما را دریافت و محصول مورد نظرتان را در سیستم ثبت می‌نمایند و در صورت موجود شدن محصول، از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به شما اطلاع داده خواهد شد.

چگونه می‌توان از اصالت کالا اطمینان پیدا کرد؟

داروخانه آنلاین باهمانه تنها محصولات اصلی و معتبر ارائه می‌دهد.

تمامی تأمین‌کنندگان محصولات داروخانه آنلاین باهمانه، می‌بایست جزء شرکت‌های واردکننده و تولیدکننده قانونی کشور باشند و نیاز است تا مجوزهای لازم را وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت بهداشت و یا سازمان غذا و دارو را دارا باشند.

همچنین شایان ‌ذکر است، تمامی محصولات خارجی باهمانه دارای مجوزهای لازم بوده و توسط نمایندگان رسمی انواع برندها و از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.

محصولات ارائه‌شده در بخش مکمل‌های باهمانه همگی دارای برچسب اصالت سازمان غذا و دارو می‌باشند نیاز است تا از طرق زیر مورد استعلام قرار گیرند.

پس از دریافت محصول یا از طریق سامانه پیامکی ۲۰۰۰۸۸۲۲ یا از طریق نرم‌افزار TTAC که بر روی موبایل‌ها قابل‌نصب است و یا از طریق  سایت TTAC.ir اصالت کالا را استعلام و شناسایی نمایید.

از طریق سایت یا می‌بایست کد UID را وارد و یا برچسب را تراشیده و کد 16 رقمی را در ردیف‌های خود (عکس سمت چپ) وارد نمایید.

امکان خرید حضوری وجود دارد؟

داروخانه آنلاین باهمانه فروشگاه اینترنتی می‌باشد و با توجه به ارسال محصولات از انبارهای باهمانه، امکان حضور در محل شرکت و دریافت محصول برای مشتریان عزیز وجود ندارد.

محصولات سفارش داده‌شده در تهران توسط سفیران باهمانه و در شهرستان با پست پیشتاز برای مشتریان عزیز ارسال می‌پذیرد.

هزینه ارسال به شهرستان یا تهران چقدر است؟

برای ارسال تهران و شهرستان درصورتی‌که جمع مبلغ فاکتور بالای 250.000 تومان باشد هزینه ارسال رایگان بوده و برای خرید زیر 250.000 تومان، 15.000 تومان هزینه ارسال لحاظ می‌شود.