روش‌های پرداخت در باهمانه

باهمانه برای رفاه حال مشتریان عزیز خود انواع روش‌های پرداخت را در نظر گرفته است.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمامی مشتریان عزیز باهمانه می‌توانند مبلغ سفارش‌های خود را از طریق درگاه پرداخت الکترونیک باهمانه به‌صورت آنلاین پرداخت نمایند و مبلغ سفارش خود را تسویه نمایند.

پرداخت موفق مبلغ به‌منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نمی‌باشد. سفارش‌هایی که از این طریق پرداخت گردند به دلیل اتوماسیون باهمانه سریع‌تر وارد بخش بسته‌بندی و ارسال می‌گردند و به دست مشتری می‌رسند.

پرداخت در هنگام تحویل

پرداخت از طریق دستگاه پوز POS سیار

تمامی سفیران باهمانه مجهز به دستگاه پوز POS سیار می‌باشند و مشتریان عزیز می‌توانند با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب مبلغ سفارش خود را واریز نمایند.

پرداخت نقدی

مشتریان باهمانه می‌توانند مبلغ سفارش خود را به‌صورت نقدی به سفیران باهمانه تحویل دهند.

بااین‌حال توصیه می‌شود، جهت تسریع در فرایند تحویل سفارش از روش پرداخت از طریق درگاه اینترنتی باهمانه استفاده نمایید.

لازم به ذکر است سفارش‌های شهر تهران توسط سفیران خود باهمانه ارسال و تحویل مشتری می‌گردند ولی برای سفارش‌های شهرستان از مأمورین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌گردد که شما می‌توانید هزینه سفارش خود را تحویل مأمورین پست نمایید.

پرداخت کارت به کارت

برای آن دسته از عزیزانی که امکان پرداخت به روش‌های فوق را ندارند این امکان فراهم آمده است تا مبلغ سفارش خود را به شماره کارت زیر کارت به کارت نمایند. لازم به ذکر است مشتریانی که از این روش استفاده می‌نمایند جهت تسریع در امر بسته‌بندی و ارسال سفارش می‌توانند واریزی خود را به واحد مالی باهمانه با شماره تماس 66492546-021 اطلاع دهند.

شماره کارت 6819-3928-8610-6219 بانک سامان به نام سید نجار حسینی

شماره‌حساب 1-2797197-777-882 بانک سامان به نام سید نجار حسینی