درباره ما

خداوند زیباست و زیبایی ها رو دوست دارد.

ایده تأسیس فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی زمانی به ذهن تیم ما رسید که در تجارب قبلی و کنونی خود از فروش اینترنتی متوجه شدیم بسیاری از هم وطنان عزیزمان در نقاط مختلف کشور در تهیه محصولات آرایشی بهداشتی با مشکلات متعددی مانند عدم دسترسی به برندهای معتبر در شهرهای کوچک و نقاط دور افتاده ، نگرانی از عدم اصلی و اورجینال بودن محصولات خریداری شده روبرو بوده اند. از مشکلات دیگری که وجود دارد این است که با افزایش تنوع محصولات آرایشی بهداشتی، اطلاعات مناسبی جهت خرید به مشتریان داده نشده است که این امر گاهاً باعث سردرگمی مشتریان می گردد.

گروه "ره آورد ایده ها نو یارینو" که هم اکنون نیز مدیریت چندین فروشگاه اینترنتی را بر عهده دارد این بار نیز سعی دارد خدمات متفاوتی را به هم وطنان در زمینه عرضه و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه دهد.

ما سعی داریم در فروشگاه اینترنتی باهمانه ، بسیاری از نیازهای آرایشی بهداشتی افراد مختلف جامعه را تأمین کرده، اطلاعات مناسب و کاربردی از انواع محصولات آرایشی بهداشتی در شاخه ها و برندهای مختلف در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و به دنبال آن آگاهی عمومی را افزایش دهیم و از همه مهمتر تجریه یک خرید اینترنتی متفاوت، جذاب و مقرون به صرفه را برای شما ایجاد کنیم.

با ما همراه باشید.

مشخصات مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی: فرزانه بهراد

زمان شروع کار سایت: دی ماه 1396

شماره تلفن همراه مدیر سایت: 09365573701

زمان پاسخ دهی از ساعت: 09:00 تا 22:00

آدرس ایمیل برای ارتباط با مدیر سایت: bahamaneh@gmail.com