درباره ما

خداوند زیباست و زیبایی ها رو دوست دارد.

ایده تأسیس فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی زمانی به ذهن تیم ما رسید که در تجارب قبلی و کنونی خود از فروش اینترنتی متوجه شدیم بسیاری از هم وطنان عزیزمان در نقاط مختلف کشور در تهیه محصولات آرایشی بهداشتی با مشکلات متعددی مانند عدم دسترسی به برندهای معتبر در شهرهای کوچک و نقاط دور افتاده ، نگرانی از عدم اصلی و اورجینال بودن محصولات خریداری شده روبرو بوده اند. از مشکلات دیگری که وجود دارد این است که با افزایش تنوع محصولات آرایشی بهداشتی، اطلاعات مناسبی جهت خرید به مشتریان داده نشده است که این امر گاهاً باعث سردرگمی مشتریان می گردد.

گروه "ره آورد ایده ها نو یارینو" که هم اکنون نیز مدیریت چندین فروشگاه اینترنتی را بر عهده دارد این بار نیز سعی دارد خدمات متفاوتی را به هم وطنان در زمینه عرضه و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه دهد.

ما سعی داریم در فروشگاه اینترنتی باهمانه ، بسیاری از نیازهای آرایشی بهداشتی افراد مختلف جامعه را تأمین کرده، اطلاعات مناسب و کاربردی از انواع محصولات آرایشی بهداشتی در شاخه ها و برندهای مختلف در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و به دنبال آن آگاهی عمومی را افزایش دهیم و از همه مهمتر تجریه یک خرید اینترنتی متفاوت، جذاب و مقرون به صرفه را برای شما ایجاد کنیم.

باهمانه دارای نماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن و نماد ساماندهی محتوای فضای مجازی نیز میباشد که میتوانید با کلیک بر روی هر کدام از تصاویر زیر از صحت و اعتبار نمادهای باهمانه اطمینان حاصل نمایید.

همچنین باهمانه جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان تمامی شهرها و روستاهای ایران اقدام به انعقاد قرارداد با پست جمهوری اسلامی ایران نموده است و ویژترین مزیت این خدمت ارائه امکان پرداخت درب محل (COD) برای تمامی عزیزان در سراسر ایران نیز می باشد.

نماد اعتماد الکترونیکیsamandehiقرار داد پست باهمانه

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

نماد ساماندهی چیست؟

با ما همراه باشید.

آدرس ایمیل جهت ارتباط با مدیریت: bahamaneh@gmail.com