خدمات داروخانه آنلاین باهمانه

داروخانه آنلاین باهمانه، هدف نهایی خود را ارائه خدمات در بالاترین و متمایزترین کیفیت می داند و با تکیه بر دانش فنی و مدیریتی خود، در این راستا تلاش می کند. هدف باهمانه تأمین نیازهای سلامتی، آرایشی بهداشتی و مکمل های تغذیه ای افراد مختلف جامعه، ارائه اطلاعات صحیح و کاربردی می باشد. ما سعی داریم تا بتوانیم در ایجاد جامعه ای سالم نقش خود را به بهترین شکل ممکن ایفا نماییم. از اینرو است که افزایش آگاهی عمومی در حوزه سلامت، معرفی محصولات سلامت محور، ارائه قیمت های رقابتی، خدمات ارسال متمایز جز اصول باهمانه می باشد. تا امکان تجریه یک خرید اینترنتی متفاوت، جذاب و مقرون به صرفه را برای شما ایجاد کنیم.

  • فرصت بازگشت 7 روزه کالا

داروخانه آنلاین باهمانه جهت آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان عزیز این امکان را فراهم نموده تا مشتریان پس از خرید و دریافت سفارش خود در صورت عدم رضایت سفارش خود را تغییر و یا عودت دهند. ولی با توجه به اینکه محصولات ارائه شده در باهمانه مکمل های تغذیه ای و آرایشی و بهداشتی می باشند و مستقیم با سلامت مشتریان در ارتباط است شرط اصلی عودت و مرجوع سفارش عدم باز شدن محصول و یا مختوش شدن آن به هر دلیلی می باشد. 

  • مشاوره تخصصی رایگان

مشاورین داروخانه آنلاین باهمانه از مجرب ترین افراد انتخاب شده اند. شما میتوانید با شماره 02188029482 تماس حاصل فرمایید و از مشاورین ما مشاوره رایگان دریافت نمایید.

  • امکان خرید تلفنی 9 الی 18

داروخانه آنلاین باهمانه این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان عزیز در صورت عدم دسترسی به اینترنت بتوانند سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایند و مبلغ سفارش خود را در محل پرداخت نمایند. 

  • تضمین اصالت کالا

مکمل های تغذیه ای و محصولات آرایشی و بهداشتی ارائه شده در داروخانه آنلاین باهمانه همگی دارای برچسب اصالت کالا از سازمان غذا و دارو نیز می باشند. شما میتوانید با استفاده از سایت ttac.ir در قسمت استعلام کد رهگیری کد 16 رقمی برچسب اصالت کالا را وارد نموده و از اصالت محصولی که خریداری کرده اید اطمینان حاصل فرمایید.