معرفی انواع کرم ضد چروک ایرانی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:
کرم ضد چروک جزء کرم‌های خوب مراقبت از پوست است که در بین خانم‌ها طرفدار زیادی دارد. کرم‌های ضد چروک بیشتر بر مبنای آب‌رسانی ساخته می‌شوند تا با پر کردن پوست چین‌وچروک‌ها را برطرف کنند. این کرم‌ها معمولاً برای خانم‌ها تولید می‌شود و بیشتر مصرف‌کنندگان آن‌ها نیز خانم‌ها هستند؛ اما آقایان نیز می‌توانند برای حفظ جوانی و سلامت خودشان از کرم‌های ضد چروک استفاده کنند. این کرم‌ها با مکانیسم‌های مختلف چین‌وچروک‌های پوست را کاهش می‌دهند و باعث می‌شوند پوست شما جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر برسد.در ادامه مقاله جهت آشنایی بیشتر با فواید کرم ضد چروک و معرفی انواع کرم‌های ضد چروک ایرانی همراه ما باشید.

فواید مصرف کرم ضد چروک

با توجه به اینکه همه افراد از پیری پوست و نشانه‌های آن دل‌خوشی ندارد مصرف کرم‌های ضد چروک در سراسر دنیا بسیار بالاست. ولی واقعیت علمی این است که این محصولات تأثیرات ماندگار و خیلی مثبتی ندارند.

مطالعات مختلف نشان داده است که بهترین کرم‌های ضد چروک بعد از بیش از ۱۲ هفته مصرف تنها قادر به رفع کمتر از ۱۰% چین‌وچروک‌های صورت هستند که خیلی آمار چشمگیری نیست.

فرآیند پیری پوست
فرآیند پیری پوست

خط و خطوط و چین و چروک های ایجاد شده در سطح پوست، باعث می شود که سن شما بیشتر دیده شود بنابراین برای جلوگیری و پیشگیری از آن مکمل هایی باید مصرف شود که جهت آشنایی با علل و محصولات پیری پوست،مطالعه مقاله “علت چروک شدن پوست و تاثیر کرم های ضد چروک در رفع آنها” پیشنهاد می‌شود.

ترکیبات موجود در کرم‌های ضد چروک

کرم‌های ضد چروک معمولاً حاوی مرطوب‌کننده های قوی و ترکیبات ضد پیری هستند که این دو در کنار هم باعث کاهش چین‌وچروک و لک‌های پوستی می‌شوند. برخی از ترکیبات ضد پیری رایج در کرم‌های ضد چین‌وچروک عبارت‌اند از:

رتینوئیدها

این ترکیب بیشتر به فرم پالمیتات رتنیل در کرم‌های ضد چروک موجود است. رتینوئیدها با فرمولاسیون مختلف باعث کاهش تعداد خطوط ظریف شده و عمق چروک‌ها را کاهش می‌دهند.

فاکتور رشد اپیدرمی

این ماده برای تحریک نوسازی سلول‌ها و تولید کلاژن در پوست در فرمولاسیون کرم‌های ضد چروک قرار می‌گیرد. فاکتور رشد اپیدرمی باعث افزایش استحکام و بهبود انعطاف‌پذیری پوست می‌شود.

تحقیقات مختلف در رابطه با تأثیر این ماده نشان داده است که قادر است خطوط ریز، چروک‌ها و افتادگی پوست را بهبود ببخشد. این فاکتور همچنین برای درمان زخم‌ها و سوختگی‌ها بسیار مفید است و خاصیت ضدالتهابی دارد.

آلفا و بتا هیدرو کسی اسیدها

این مواد چسب‌های داخل سلولی که سلول‌های مرده را روی سطح پوست نگه می‌دارند را حل کرده و از بین می‌برند. این اسیدهای ضعیف پوست را به‌آرامی لایه‌برداری و شفاف می‌کنند.

آنتی‌اکسیدان‌ها

ویتامین E، ویتامین C و کوآنزیم Q10 آنتی‌اکسیدان‌هایی هستند که برای مقابله با رادیکال‌های آزاد به ترکیب کرم‌های ضد چروک اضافه می‌شوند. این ترکیبات با فاکتورهای آسیب‌رسان محیط مقابله کرده و مانع ایجاد چروک‌های جدید بر روی پوست می‌شوند.

انواع ضد چروک‌های ایرانی

پیشنهاد باهمانه جهت کسب آگاهی بیشتر در خصوص روند پیری پوست،پیشگیری و ترمیم آن مطالعه مقاله “پیری پوست صورت” می‌باشد.

کرم ضد چروک AHA 10% سی ‌گل

برند سی گل
برند سی گل

کرم ضد چروک سی گل حاوی اسیدهای میوه برای نوسازی پوست و کاهش چروک‌های سطحی است. این کرم سلول‌های مرده را از سطح پوست جدا کرده باعث شفاف‌سازی و جوان شدن پوست می‌شود. ضد چروک سی گل حاوی ویتامین‌های E،C، اسیدلاکتیک و بسیاری از ترکیبات گیاهی مفید برای جوان‌سازی پوست است.

کرم ضد چروک سینره

کرم سینره
کرم سینره

این کرم حاوی مهارکننده آنزیم کلاژناز و همچنین کمپلکس MDI است که با تحریک کلاژن سازی با پیری پوست مبارزه می‌کند. عصاره‌های گیاهی موجود در این کرم مانع تخریب کلاژن شده و طول عمر سلول‌های پوست را افزایش می‌دهند.

کرم ضد چروک سینره حاوی کوآنزیم Q10 و ویتامین E برای مقابله با رادیکال‌های آزاد و به حداقل رساندن تأثیر فاکتورهای مخرب محیطی بر روی پوست است.

سرم ضد چروک سینره

سرم سینره
سرم سینره

این محصول برای تأثیرگذاری سریع‌تر به شکل سرم عرضه‌شده است و حاوی مؤثرترین پپتیدها برای کاهش تعداد چین‌وچروک و عمق آن‌هاست. این سرم با مواد مؤثره گیاهی باعث افزایش متابولیسم سلولی و کند کردن روند پیری پوست شده و از ایجاد چین‌وچروک جدید جلوگیری می‌کند.

کرم پرکننده چروک سینره

کرم پرکننده چروک سینره
کرم پرکننده چروک سینره

این کرم با مکانیسم منحصر لیپوفیلینگ چین‌وچروک‌های صورت را با استفاده از چربی‌های خود صورت پر می‌کند. با مصرف این کرم چروک‌های ریز ناپدیدشده و چروک‌های عمیق‌تر کمتر به چشم می‌آیند. کرم پرکننده چروک سینره باعث می‌شود پوست شما صاف‌تر و جوان‌تر به نظر برسد.

کرم ضد چروک دکتر ژیلا

برند دکتر ژیلا
برند دکتر ژیلا

این کرم ایرانی حاوی کمپلکس آملیوکس است که شامل کارنوزین، عصاره گیاه سیلی مارین و ویتامین E است. مکانیسم اثر کرم ضد چروک دکتر ژیلا محافظت و مراقبت از کلاژن پوست است بنابراین از پیدایش چین‌وچروک جلوگیری می‌کند.

کمپلکس آملیوکس چروک‌های پوستی را بازکرده و باعث افزایش استحکام پوست می‌شود. ویتامین E موجود در این کرم مانع تأثیر رادیکال‌های آزاد بر روی پوست و تخریب کلاژن پوست می‌شود.

کرم ضد چروک مای

برند مای
برند مای

این کرم یک ضد چروک عالی برای پیشگیری و رفع چین‌وچروک‌های روی پوست است. کرم ضد چروک مای باقابلیت مرطوب‌کنندگی و دارا بودن ترکیبات ضدالتهاب از پوست مراقبت می‌کند. این ضد چروک با دارا بودن ترکیب جنیستئین سنتز کلاژن را در پوست افزایش می‌دهد و وضعیت پوست را بهبود می‌بخشد.

ژل ضد چروک سروینا

برند سروینا
برند سروینا

ژل ضد چروک سروینا محصول شرکت سروش طراوت طبیعت است و با دارا بودن عصاره‌های گیاهی یک ضد چروک قوی برای پیشگیری و رفع چین‌وچروک‌های صورت و گردن است. ژل ضد چروک سروینا حاوی روغن آووکادو، مرطوب‌کننده و سرشار از ویتامین‌های B, E, A است که پوست را تقویت کرده و از افتادگی پوست جلوگیری می‌کند.

کرم ضد چروک هیدرودرم

کرم هیدرودرم
کرم هیدرودرم

کرم ضد چروک هیدرودرم یک ضد چروک فوق‌العاده مفید و سرشار از آنتی‌اکسیدان است. این کرم باعث افزایش تولید کلاژن در پوست شده و از افتادگی پوست جلوگیری می‌کند. کرم ضد چروک هیدرودرم حاوی ترکیبات جوان‌کننده و تقویت‌کننده ازجمله روغن دانه انگور و ترکیبات مرطوب‌کننده قوی برای آب‌رسانی پوست است.

کرم ضد چروک شب پریم

کرم شب پریم
کرم شب پریم

این کرم محصول ابراتور دکتر اخوی و یک کرم فوق‌العاده مفید سرشار از آنتی‌اکسیدان و ویتامین‌های ضروری است. کرم ضد چروک شب‌پریم در طول شب پوست را بازسازی کرده و با آب‌رسانی پوست از بروز چین‌وچروک جلوگیری می‌کند. مصرف این کرم در طول شب پوست را تغذیه می‌کند و چین‌وچروک‌ها را از بین می‌برد.

کرم ضد چروک الی ژن

کرم الی ژن
کرم الی ژن

کرم ضد چروک الی ژن محصول شرکت دانش‌بنیان آرین زیست جم است. این کرم حاوی عصاره خاوریار است و برای رفع عوارض پیری پوست، رفع چروک و خطوط پوستی، برطرف کردن افتادگی و شل شدگی پوست بسیار مفید است.

این کرم حاوی ویتامین‌های گروه A,D,E و گروه B و عناصر روی، کادمیوم و آملیوکس ساخته‌شده از سلول‌های بنیادی گیاهی است که باعث تقویت، رفع لک‌ها و جوان‌سازی پوست می‌شود.

کرم ضد چروک آردن

برند آردن
برند آردن

 کرم ضد چروک آردن حاوی ۱۱% اسید میوه است و برای کاهش چین‌وچروک،جوان‌سازی پوست و کاهش لک‌های قهوه‌ای بسیار مفید می‌شود. این کرم با لایه‌برداری پوست باعث شادابی و طراوت پوست شده و حاوی ترکیبات مفیدی ازجمله رتینول، ویتامین سی، روغن جوانه گندم و روغن گل‌گاوزبان و اسکالن برای تقویت و بهبود سلامت پوست است.

برای آشنایی با انواع محصولات سینره مطالعه مقاله “سینره ، طبیعت زنده!” پیشنهاد می‌شود.

سخن پایانی:
کرم‌های ضد چروک ازجمله کرم‌های پرمصرف بخصوص برای بانوان می‌باشد. کرم‌های ضد چروک ایرانی حاوی ترکیبات مفید و بسیار مؤثر است که اسامی آنان در بالا ذکرشده است و لینک برخی از این محصولات برای تسهیل در خرید و سفارش، برای شما مشتریان عزیز قرارداده شده است. هرکدام از این ضد چروک‌ها دارای ویتامین و ترکیبات مخصوصی است که شما می‌توانید آن‌ها را متناسب با نوع نیاز پوستتان انتخاب کنید.

مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.