پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات ایمدین Imedeen

ایمدین (IMEDEEN) نام یک برند دانمارکی است که از سال 1991 فعالیت خود را در زمینه تولید مکمل‌های زیباسازی پوست از درون، آغاز کرده است. مکمل‌های مراقبت از پوست برند ایمدین به بهبود کیفیت، ساختار و ظاهر پوست کمک شایانی می‌کنند. نتایج استفاده از این مکمل‌ها، بعد از 90 روز به‌خوبی قابل‌رؤیت است. ایده شکل‌گیری این برند به زمانی برمی‌گردد که محققان پس از تحقیقاتی در مورد زندگی موجودات دریازی، موفق به کشف ماده‌ای به نام مارین کمپلکس (Marine Complex) شدند. مارین کمپلکس ماده اصلی موجود در کلیه محصولات ایمدین می‌باشد که کاملا شبیه ترکیباتی است که به طور طبیعی در پوست یافت می‌شود.

درباره برند ایمدین بیشتر بدانید

قرص ایمدین

ایمدین ( IMEDEEN ) نام یک برند دانمارکی است که از سال 1991 فعالیت خود را در زمینه تولید مکمل‌های زیباسازی پوست از درون، آغاز کرده است. مکمل‌های مراقبت از پوست برند ایمدین به بهبود کیفیت، ساختار و ظاهر پوست کمک شایانی می‌کنند. نتایج استفاده از این مکمل‌ها، بعد از 90 روز به‌خوبی قابل‌رؤیت است. ایده شکل‌گیری این برند به زمانی برمی‌گردد که محققان پس از تحقیقاتی در مورد زندگی موجودات دریازی، موفق به کشف ماده‌ای به نام مارین کمپلکس (Marine Complex) شدند. مارین کمپلکس ماده اصلی موجود در کلیه محصولات ایمدین می‌باشد که کاملا شبیه ترکیباتی است که به طور طبیعی در پوست یافت می‌شود.

محصولات مراقبت از پوست برند ایمدین قادر است از عمیق‌ترین لایه‌ها، پوست را بازسازی کند؛ جایی که هیچ کرم یا لوسیونی قدرت نفوذ به آن را ندارد. کسانی که از قرص‌های ایمدین IMEDEEN استفاده کرده‌اند، کاهش محسوسی در عمق چین و چروک‌های خود گزارش کرده‌اند. به‌علاوه قوام و انعطاف‌پذیری پوستشان نیز، به شکل معناداری بهبود یافته بود. محصولات ایمدین توسط دانشمندان طراحی شده و توسط میلیون‌ها زن در سراسر جهان، استفاده و مورد تائید قرار گرفته است. با این قرص جوانسازی کننده پوست دوباره با خودتان و آینه آشتی کنید!

با گذشت زمان، پوست شما شروع به نشان دادن اثرات پیری می‌کند؛ اما شما می‌توانید اقدام مناسبی جهت پیشگیری از آن انجام دهید. هیچ فرقی نمی‌کند که 20 ساله باشید و یا بیش از 50 سال سن داشته باشید؛ در هر صورت می‌توانید از مزایای قرص‌های ایمدین IMEDEEN برای سلامت و زیبایی پوست خود استفاده نمایید. البته به این نکته نیز توجه کنید که مصرف محصولات ایمدین تنها باعث بهبود کیفیت پوستتان نمی‌شود بلکه سلامت عمومی بدن شما را نیز ارتقاء می‌بخشد. هرگز برای مراقبت از پوست خیلی زود و یا خیلی دیر نیست.

برند ایمدین تا کنون چه محصولاتی را روانه بازار کرده است؟

ایمدین درماوان ( IMEDEEN Derma One )

اولین محصول ایمدین، درما وان Derma One بوده است که در سال 1991 در هفت کشور عرضه شد. این محصول با استقبال بی نظری مواجه شد و همین امر سبب گشت تا مسئولین ایمدین برای ادامه راه زیبایی خود مصمم تر گردند. ایمدین درماوان یک محصول جوانسازی کننده پوست است که مصرف آن از سن 30 سالگی توصیه می‌شود. در اوایل 30 سالگی تغییراتی در پوست آغاز می‌گردد، از جمله:

 •         بازسازی و ترمیم سلولی کند می‌شود.
 •         پوست جوانی‌اش را از دست می‌دهد.
 •         پوست ممکن است شروع به از دست دادن رطوبت کند.
 •         خطوط ریزی در اطراف چشم و دور دهانتان ظاهر می‌شود.
 •         در پوست علائم ناشی از آسیب‌های UV و کاهش تولید کلاژن کم‌کم نمایان می‌شود.
 •         از حدود 25 سالگی، پوست هر سال حدود 1 درصد کلاژن را از دست می‌دهد.

قرص ایمدین درماوان بهترین انتخاب برای افرادی است که به‌تازگی وارد سن 30 سالگی شده‌اند و قصد دارند جلوی پیری پوست خود را بگیرند. فرمولاسیون ایمدین درماوان به‌گونه‌ای است که به پیشگیری از اولین نشانه‌های پیری کمک کرده و از طراوت و شادابی پوستتان محافظت می‌کند. ترکیبات به‌کاررفته در ایمدین درما وان به‌خوبی موردمطالعه قرار گرفته و مورد تائید متخصصین و کارشناسان حوزه سلامت و زیبایی پوست و مو می‌باشد. در این قرص ضد پیری ، ترکیبات منحصربه‌فردی یافت می‌شود که کاملاً مشابه ترکیبات طبیعی موجود در پوست شما است. بعلاوه اینکه ایمدین درما وان با 2 آنتی اکسیدان غنی شده است که در کنار هم به حفظ سلامت پوست و تولید کلاژن بیشتر کمک می‌کنند.

ایمدین تایم پرفکشن ( IMEDEEN Perfection Perfection )

ایمدین تایم پرفکشن مناسب افرادی که وارد دهه 40 از زندگی خود شده‌اند. در این سنین تغییراتی جدی‌تر در پوست شما رخ می‌دهد، ازجمله:

 •         خطوط ایجادشده در اطراف چشم و دهان ممکن است عمیق‌تر شود.
 •         پوست شروع به از دست دادن رطوبت خود می‌کند.
 •         چین و چروک‌های پوست قابل مشاهده تر می‌شوند.
 •         در داخل، شبکه پشتیبانی پوست که حاوی کلاژن و الاستین است، شروع به شکست می‌کند.
 •         توانایی پوست برای حفظ رطوبت کاهش می‌یابد و اغلب علائم واضحی از آسیب‌های ناشی از پرتوهای UV مشاهده می‌گردد.

قرص ایمدین تایم پرفکشن یک قرص ضد پیری پوست است که فرمولاسیون آن بر پایه ایمدین درما وان است، با این تفاوت که مواد مغذی بیشتر و کامل‌تری دارد. با استفاده از این مکمل می‌تواند از علائم قابل مشاهده پیری پوست پیشگیری کنید.

ایمدین تایم پرفکشن به‌طورمعمول توسط افراد 40 ساله استفاده می‌شود؛ اگرچه محدودیتی در استفاده از آن در سنین پایین‌تر یا بالاتر وجود دارد. ایمدین تایم پرفکشن نه‌تنها حاوی ترکیب منحصربه‌فرد کمپلکس بیومارین (BioMarine Complex) است، بلکه حاوی عصاره‌های طبیعی گوجه‌فرنگی و هسته انگور می‌باشد. مواد مغذی موجود در فرمولاسیون منحصربه‌فرد ایمدین برای محافظت بیشتر از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد بی‌نظیر است. همچنین به بهبود خطوط و چین و چروک‌های پوست کمک می‌کند.

ایمدین پرایم رینیوال ( IMEDEEN Prime Reparation )

در 50 سالگی باید در انتظار تغییراتی جدی در کیفیت و زیبایی پوست خود باشید. برخی از این تغییرات عبارتند از:

 •         کاهش چشمگیر تولید کلاژن، بروز نشانه‌های پیری را تسریع می‌کند.
 •         پوست رطوبت خود را از دست می‌دهد.
 •         پوست شما حساسیت بیشتری نسبت به آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد پیدا می‌کند.
 •         لکه‌های ناشی از افزایش سن بروز بیشتری پیدا می‌کنند.
 •         خطوط و چین و چروک‌های پوست به علت کاهش شدید در چربی‌های زیر پوست، تشدید می‌گردد.
 •         پوست در طی 5 سال اول پس از یائسگی، 30 درصد از کلاژن خود را از دست می‌دهد. این باعث کاهش کیفیت پوست و نازک‌تر شدن آن می‌شود. همچنین پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد.

نیازی نیست نگران باشید؛ شما می‌توانید با استفاده از ایمدین پرایم رینیوال از بروز این علائم پیشگیری کرده و تغییرات ایجادشده را کمرنگ کنید. ایمدین پرایم رینیوال قوی‌ترین فرمول ضد پیری پوست را در بین محصولات برند ایمدین دارد. این فرمولاسیون به‌گونه‌ای است که قدرت دفاعی پوست را در مقابل تغییرات ناشی از افزایش سن افزایش می‌دهد. پرایم رینیوال به‌طورمعمول توسط افرادی که 50+ دارند استفاده می‌شود. در این قرص ضد پیری ، کلیه ترکیبات قوی و سودمند ایمدین تایم پرفکشن موجود است، اما با برخورداری از مقدار بیشتری از کمپلکس بیومارین، عصاره چای و ویتامین E قدرت حفاظتی بالاتری در سلول‌های پوست ایجاد می‌کند.

بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد