محصولات نوتریمد Nutrimed

نوتریمد یکی از برندهای خوب ایرانی است که با دارا بودن پروانه سیب سلامت اقدام به تولید محصولاتی تحت برند Nutrimed1958 می‌کند. شرکت نوتریمد با بهره‌گیری از متخصصان و کارشناسان خبره تمامی محصولات خود را با کنترل کیفی و بررسی دقیق طراحی و تولید می‌کند. محصولات این شرکت همگی دارای مجوز تولید هستند و از بهترین مواد اولیه تهیه‌شده‌اند تا در ارتقاء سلامت مصرف‌کنندگان سهیم باشند.

معرفی برند نوتریمد و محصولات آن

نوتریمد یکی از برندهای خوب ایرانی است که با دارا بودن پروانه سیب سلامت اقدام به تولید محصولاتی تحت برند Nutrimed1958 می‌کند. شرکت نوتریمد با بهره‌گیری از متخصصان و کارشناسان خبره تمامی محصولات خود را با کنترل کیفی و بررسی دقیق طراحی و تولید می‌کند. محصولات این شرکت همگی دارای مجوز تولید هستند و از بهترین مواد اولیه تهیه‌شده‌اند تا در ارتقاء سلامت مصرف‌کنندگان سهیم باشند.

محصولات نوتریمد ازنظر کیفیت با برندهای خارجی قابل‌رقابت هستند و شما می‌توانید باصرفه جویی در هزینه از مزایای محصولات باکیفیت این شرکت بهره‌مند شوید. در ادامه مقاله برخی از محصولات این شرکت خدمت شما عزیزان معرفی می‌شود.

معرفی محصولات برند نوتریمد

آمینو وی 1000 عددی طعم دار نوتریمد

آمینو وی نوتریمد یک مکمل عالی و مؤثر برای عضله سازی و ریکاوری است که برای راحتی به شکل قرص تولیدشده است. این محصول می‌تواند آمینواسیدها و پروتئین موردنیاز بدن افراد را تأمین کند و با ایجاد تعادل مثبت ازتی در بدن عضله سازی را فعال کند.

برای بهره‌گیری از خواص آمینو وی نوتریمد می‌توانید روزي سه بار و هر بار ١ عدد قرص را بین وعده‌های غذایی و یا بعد از فعالیت‌های ورزشی مصرف نمایید.

آمینو کات  نوتریمد 

آمینو کات  نوتریمد برای عضله سازی خالص در دوره کات مناسب است. در فرمولاسیون آمینو کات نوتریمد آمینواسیدهای شاخه‌دارآلانین، ال کارنیتین، عصاره فلفل، عصاره نارنج و ویتامین‌های گروه ب وجود دارد که خواص چربی سوزی این مکمل را به حداکثر برساند.

آنابولیک آمینو 400 عددی نوتریمد

آنابولیک آمینو نوتریمد حاوی پروتئین وی کنسانتره، پروتئین شیر و پروتئین ایزوله است تا عضله سازی را در بدن فعال کرده و ریکاوری را تسریع کند. هر قرص آنابولیک آمینو نوتریمد حاوی 1 گرم پروتئین با طعم و کیفیت عالی است که نیاز بدن به پروتئین‌ها را رفع می‌کند.

ال آرژنین دوز 1000 نوتریمد

ال آرژنین نوتریمد یکی از مکمل‌های ورزشی عالی برای افزایش خون‌رسانی و اکسیژن‌رسانی به اعضاء بدن است. مصرف این مکمل عملکرد ورزشی فرد را افزایش داده و عضله سازی را در بدن افزایش می‌دهد. ال آرژنین خاصیت چربی سوزی هم دارد و باعث تولید عضلات خالص در بدن شده و درعین‌حال به کاهش وزن کمک می‌کند.

ال کارنتین دوز 1000 نوتریمد

ال کارنتین نوتریمد یکی از مکمل‌های چربی سوز فوق‌العاده مفید برای کاهش وزن است. ال کارنیتین باعث تسهیل ورود چربی‌ها به میتوکندری شده و با سوزاندن آن‌ها انرژی تولید می‌کند. ال کارنیتین نوتریمد با افزایش تولید انرژی می‌تواند باعث بهبود عملکرد ورزشی افراد و افزایش سطح انرژی بدن شود.

بتا آلانین 90 عددی نوتریمد

بتا آلانین نوتریمد یکی از محصولات فوق‌العاده مؤثر این شرکت برای کاهش خستگی و افزایش سرعت ریکاوری است. بتاآلانین در عضلات به کارنوزین تبدیل‌شده و اسیدلاکتیک تولیدشده در طول تمرینات سخت و شدید را بافر کرده و دفع می‌کند؛ بنابراین درد و خستگی عضلانی را از بین برده و ورزشکار را برای تمرینات آتی آماده می‌کند.

بی سی ای ای قرصی 180 عددی نوتریمد

بی سی ای ای نوتریمد به‌صورت پودر و قرص در بازار موجود است. هردوی این مکمل‌ها برای افزایش عضله سازی و ایجاد تعادل ازتی مثبت در بدن مورداستفاده قرار می‌گیرند. با مصرف بی سی ای ای افزایش وزن و حجم توده عضلات به‌سرعت رخ می‌دهد. از این مکمل می‌توان برای کاهش وزن و چربی سوزی نیز استفاده کرد.

سوپر گینر 6800 گرم نوتریمد

سوپر گینر نوتریمد برای افزایش وزن و حجم فوق‌العاده مفید و مؤثر است. هر سروینگ این مکمل حاوی 530 کالری انرژی و همچنین 20 گرم پروتئین است. شما می‌توانید سوپر گینر نوتریمد را با آب و آب‌میوه مخلوط کرده و میل کنید.

سوپر گینر نوتریمد با دارا بودن انواع ویتامین‌ها، میترال‌ها و همچنین آمینواسیدهای شاخه‌دار و گلوتامین، کالری و انرژی موردنیاز بدن ورزشکاران را تأمین می‌کند؛ بنابراین مصرف آن باعث می‌شود افراد خیلی زود به وزن و حجم دلخواه خودشان برسند.

پروتئین کازئین 1818 گرمی نوتریمد

کازئین نوتریمد برای عضله سازی در زمان خواب و استراحت مناسب است. کازئین جزء پروتئین‌های دیرهضم است که به‌تدریج آمینواسیدهای محتوی آن آزاد و در اختیار بدن قرار می‌گیرد. آزادسازی تدریجی آمینواسیدها باعث فعال ماندن همیشگی پروتئین‌سازی در بدن شده و از طرفی به تسریع ریکاوری نیز کمک می‌کند. کازئین نوتریمد فاقد شکر است و فقط حاوی یک گرم چربی است و در هر وعده مصرفی ۳۸ گرم پروتئین کازئین باکیفیت را در اختیار بدن قرار می‌دهد.

مکمل پمپ 600 گرمی نوتریمد

مکمل پمپ نوتریمد با دارا بودن مواد محرک و آمینواسیدهای مفید می‌تواند با افزایش پمپاژ خون به بدن باعث افزایش انرژی و روحیه فرد ورزشکار شود. مصرف مکمل پمپ نوتریمد قدرت عضلات را افزایش داده و توان بدنی فرد ورزشکار برای تمرینات سخت‌تر را افزایش می‌دهد.

کافئین 60 عددی نوتریمد

کافئین نوتریمد برای راحتی مصرف به شکل قرص تهیه‌شده است. مصرف کافئین باعث افزایش هوشیاری، تمرکز و متابولیسم در افراد ورزشکار می‌شود. کافئین همچنین برای تولید انرژی بیشتر، چربی سوزی و تولید عضلات خالص مورداستفاده قرار می‌گیرد. با مصرف هر قرص کافئین نوتریمد 200 میلی‌گرم کافئین خالص در اختیار بدن قرار می‌گیرد که تأثیرات فوق‌العاده‌ای بر عملکرد ورزشی فرد خواهد داشت.

پیشنهاد باهمانه برای آشنایی با انواع مکمل بدنسازی ایرانی مطالعه مقاله "معرفی چند نمونه مکمل بدن‌سازی ایرانیمی‌باشد.

گلوتامین 400 گرم طعم دار نوتریمد

گلوتامین نوتریمد یکی از مکمل‌های فوق‌العاده مفید و مؤثر برای عضله سازی است. گلوتامین مانع تجزیه عضلات شده و خستگی را در ورزشکاران به تأخیر می‌اندازد. گلوتامین یکی از فراوان‌ترین آمینواسیدهای بدن است که با تحریک هورمون رشد بدن را در حالت آنابولیک قرار داده و افزایش وزن و حجم را در افراد تسریع می‌کند.

کراتین ترکیبی نوتریمد

کراتین ترکیبی نوتریمد یک مکمل ورزشی جدید و فوق‌العاده مؤثر برای افزایش قدرت است. در فرمولاسیون کراتین ترکیبی نوتریمد کربوهیدرات، آمینو اسید، بتا آلانین، کافیین و تائورین وجود دارد که خون‌رسانی به اعضاء بدن را افزایش داده و باعث تسریع ریکاوری می‌شوند. کراتین نوتریمد یک مکمل ورزشی عالی برای افزایش انرژی و عملکرد ورزشی است. مصرف این نوع کراتین از خستگی ورزشکار جلوگیری کرده و بدن را آماده انجام فعالیت‌های ورزشی سنگین‌تر می‌کند.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 15 از 31 مورد