محصولات ژن استار Genestar

ژن استار GENESTAR یک شرکت مکمل غذایی و ورزشی است که فعالیت خود را از سال 2006 آغاز کرده است. این شرکت مکمل‌ها را با استفاده از کادر علمی باتجربه خود و مواد اولیه باکیفیت تولید می‌کند. ازآنجاکه این شرکت از این واقعیت آگاه است که واحد تحقیق و توسعه درواقع موجب مراقبت از یک کارخانه داروسازی پویا می‌شود، از ابتدای فعالیت خود سعی کرده است داروسازان متخصص را از سراسر کشور جمع کند تا کیفیت محصولات را ارتقا بخشد. کلیه محصولات بر پایه استانداردهای GMP است. این شرکت موفق به کسب مجوزهای ISO 9001، HACCP و ISO 22000 شده است.

معرفی برند ژن استار

GENESTAR یک شرکت مکمل غذایی و ورزشی است که فعالیت خود را از سال 2006 آغاز کرده است. این شرکت مکمل‌ها را با استفاده از کادر علمی باتجربه خود و مواد اولیه باکیفیت تولید می‌کند. ازآنجاکه این شرکت از این واقعیت آگاه است که واحد تحقیق و توسعه درواقع موجب مراقبت از یک کارخانه داروسازی پویا می‌شود، از ابتدای فعالیت خود سعی کرده است داروسازان متخصص را از سراسر کشور جمع کند تا کیفیت محصولات را ارتقا بخشد. کلیه محصولات بر پایه استانداردهای GMP است. این شرکت موفق به کسب مجوزهای ISO 9001، HACCP و ISO 22000 شده است.

ژن استار برندی پیشرو درزمینهٔ تولید مکمل‌های ورزشی زیر نظر شرکت ستارگان نیک محصولاتی باکیفیت جهانی را با بهرگیری از دانش روز و تهیه مواد اولیه از بهترین برندهای دنیا تولید می‌کند. ژن استار همواره می‌کوشد با افزایش کیفیت و تنوع محصولات و نیز حمایت از ورزشکاران در رشته‌های مختلف گامی مؤثر در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه ورزشکاران بردارد.

مکمل بدن‌سازی ستارگان نیک یا ژن استار

شرکت داروسازی و مکمل بدن‌سازی ستارگان نیک، با مشارکت شرکت HEALTH EMPIRE کانادا با بهره‌گیری از کادر علمی مجرب و دانش روز و استفاده از مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه وارداتی از شرکت‌های معتبر دنیاٰ، اقدام به تولید مکمل بدن‌سازی با نام ژن ستار نموده است، این شرکت با علم به این موضوع که واحد تحقیق و توسعهٰ هسته اولیه فعالیت‌ها، یک کارخانه داروسازی پویا استٰ.از بدو آغاز فعالیت خود سعی نموده تا با گردآوردن، کادری مجرب از متخصصین صنعت دارویی کشور در جهت بهبود و کیفیت محصولات کنونی و نیز ارائه محصولات جدید و مؤثر در ارتقای سلامت جامعه و ورزشکاران عزیز گام بردارد، این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و در ماه‌های پایانی سال ۹۰ به‌واسطه مدیریت علمی و باهدف فرمولاسیون انواع، دارو و مکمل بدن‌سازی در کارخانه مجهز به سالن‌های تولید مطابق با استانداردهای GMP تولید دارو، به مساحت تقریبی ۳۰۰۰ مترمربع و در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و واحد آزمایشگاهی تخصصی و پیشرفته مستقل، (که همه این موارد با نظارت و مشارکت شرکت Canadian Health Empire بوده است) به بهره‌برداری رسیده است،

 

یکی دیگر از ابعاد تخصصی در واحد تحقیقاتی، انجام فرمولاسیون محصولات دارویی، مکمل‌های بدن‌سازی، رژیمی، غذایی و داروهای گیاهی است که تولید محصولات مذکور، در قالب تولید قراردادی از طریق این شرکت جهت برندهای معتبر، به ثبت رسیده وزارت بهداشت انجام‌پذیر است، آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت داروسازی ستارگان نیک شامل آزمایشگاه‌های مجهز میکروبیولوژی، شیمیایی و کنترل حین تولید مکمل بدن‌سازی است که با اتکا به پرسنل معتبر و کارآزموده و نیز با بهره‌گیری از جدیدترین و مدرن‌ترین تجهیزات آزمایشگاهی، قادر به انجام کلیه آزمایش‌ها باکیفیت و دقت بالا مطابق با آخرین استانداردهای فارماکوپه جهانی است، دستاورد این عملکرد علمی تحقق این مهم است که اصول کار در آزمایشگاه‌های کنترل و تحقیق و توسعه بر اساس اصول (Laboratory practice CLP good) و استانداردهای ملی ایران تبیین شده است.

 

امید است با تلاش این مجموعه گامی بلند در راستای تعالی و پیشرفت ورزش کشور و سلامتی ورزشکاران عزیز کشورمان برداشته شود، بالطبع هدف نهایی شرکت ستارگان نیک بر اساس فرمایش‌های مقام معظم رهبری، ایجاد و گسترش غذای سالم و حلال، حرکت در مسیر کیفیت مداری محصولات و جلب رضایت مشتریان گرامی است.

بیشتر
نمایش 1 - 11 از 11 مورد