پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات دوبیس نوتریشن DooBis Nutrition

شرکت دوبیس در سال ١٣٨٤ به‌منظور ایجاد سیستم مدرن جهت تولید، بسته‌بندی و توزیع انواع مکمل‌های غذایی مورد مصرف ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی تأسیس گردید و در راستای تحقق این آرمان شرکت دوبیس اقدام به احداث یک سایت صنعتی جهت تولید به مساحت ٦٠٠٠ متر در شهرک صنعتی کوثر اشتهارد نمود و پس از اخذ استانداردهای گوناگون کشور و رعایت موازین خاص تولید مواد غذایی این شرکت موفق به دریافت مجوز پروانه بهره‌برداری از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور گردید و حال شرکت قصد دارد با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات تولید و بسته‌بندی رقیبی برای انواع محصولات خارجی باشد و با افزایش زمینه‌های فعالیت خود بستر مناسب را برای صادرات نیز فراهم آورد و به بازار جهانی وارد شود.دوبیس موفق به اخذ تمامی ایزوها و استانداردهای بین‌المللی لازم جهت انجام امور مدیریتی و تولید مطرح سراسر دنیا گردید. که ازاین‌رو می‌توان به ISO 9001، ISO 22000 و HACCP اشاره کرد.

معرفی برند دوبیس نوتریشن

محصولات برند دوبیس نوتریشن

شرکت دوبیس در سال ١٣٨٤ به‌منظور ایجاد سیستم مدرن جهت تولید، بسته‌بندی و توزیع انواع مکمل‌های غذایی مورد مصرف ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی تأسیس گردید و در راستای تحقق این آرمان شرکت دوبیس اقدام به احداث یک سایت صنعتی جهت تولید به مساحت ٦٠٠٠ متر در شهرک صنعتی کوثر اشتهارد نمود و پس از اخذ استانداردهای گوناگون کشور و رعایت موازین خاص تولید مواد غذایی این شرکت موفق به دریافت مجوز پروانه بهره‌برداری از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کشور گردید و حال شرکت قصد دارد با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات تولید و بسته‌بندی رقیبی برای انواع محصولات خارجی باشد و با افزایش زمینه‌های فعالیت خود بستر مناسب را برای صادرات نیز فراهم آورد و به بازار جهانی وارد شود.دوبیس موفق به اخذ تمامی ایزوها و استانداردهای بین‌المللی لازم جهت انجام امور مدیریتی و تولید مطرح سراسر دنیا گردید. که ازاین‌رو می‌توان به ISO 9001، ISO 22000 و HACCP اشاره کرد.

دوبیس همواره در تلاش است با حمایت از ورزشکاران و نام آوران رشته‌های ورزشی مختلف علاوه بر تقویت مالی این ورزشکاران عزیز کشورمان بتواند کیفیت و تأثیر بالای محصولات خود را به همگان اثبات نماید. ازاین‌رو دوبیس بارها اسپانسر برگزاری انواع مسابقات ورزشی شده است که این امر ازجمله اهداف باارزشی است که فعالیت‌های ورزشی را هر آنچه بهتر در کشور عزیزمان بومی می‌نماید.همچنین مفتخریم که اعلام داریم در این بازه زمانی دوبیس موفق به پخش و عرضه محصولات خود در بیش از 4000 داروخانه در سراسر کشور گردید که این بیان از همت و پشتکار بالای تیم فروش دارد.شرکت با ساخت انواع لوح فشرده و نرم‌افزارهای ویژه موبایل و رایانه سعی در گسترش هرچه بیشتر فعالیت خود نمود. و در پایان سال با طراحی و ارائه وب‌سایت رسمی شرکت گام دیگری در این زمینه برداشت.

معرفی برخی از محصولات شرکت دوبیس

 پودر پروتئین وی 100% دوبیس

پودر پروتئین وی 100% دوبیس (DooBis Whey Protein 100%) ساخت کشور ایران جهت افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن، بهبود و ساخت بافت عضلانی، تغذیه کافی عضلات و چربی سوزی می‌باشد. پروتئین وی دوبیس در وزن‌ها و طعم‌های مختلف تحت نظارت سازمان غذا و دارو تولید و به بازار عرضه‌شده است.

 پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس

پودر گینر پرو کمپلکس دوبیس (Pro Complex Gainer Doobis) یکی از مکمل‌های خوب ساخت ایران برای افزایش وزن و حجم عضلات است. مکمل گینر پرو کمپلکس دوبیس حاوی ۵۰ درصد پروتئین وی و کازئین با خلوص بالاست که بدن را همواره در حالت عضله سازی قرار می‌دهد. همچنین از این محصول جهت افزایش وزن نیز بکار می‌رود. از دیگر مزایای این محصول وجود ویتامین B12 و آهن جهت افزایش اکسیژن‌رسانی به بدن و کاهش خستگی و ریکاوری می‌باشد.

پودر آمینو انرژی دوبیس

پودرآمینو انرژی دوبیس (Doobis Amino Energy Drink Powder 270 gr) ساخت ایران و یک مکمل ورزشی انرژی‌زا است. از دیگر ویژگی‌های این محصول تأمین انرژی بدن حین تمرینات، چربی سوزی، عضله سازی و تأخیر در احساس خستگی می‌باشد. از ترکیبات اصلی این محصول می‌توان به گلوتامین، کافئین، آرژنین، چای سبز، قهوه سبز و تائورین اشاره کرد. نحوه مصرف این محصول روزانه دو بار قبل و بعد از تمرین به‌صورت محلول در آب و یا نوشیدنی‌های دیگر می‌باشد.

پودر گلوتامین پیور 100 درصد دوبیس

پودر گلوتامین دوبیس (Doobis Glutamine Pure 100% Powder 300 gr) ساخت صنایع غذایی ایلیا پارس ایران و یک مکمل عالی و باکیفیت برای بهبود ریکاوری عضلات است. این مکمل از تجزیه عضلات جلوگیری کرده و به افزایش توده عضلات کمک می‌کند. نحوه مصرف این محصول، یک پیمانه از پودر گلوتامین دوبیس را در 150 میلی‌لیتر آب و یا آب‌میوه حل کنید و این مخلوط را (که حاوی 5 گرم گلوتامین است) در دو یا سه وعده در طی روز میل نمایید که بهترین زمان مصرف آن قبل از خواب و یا بعد از تمرین می باشد.

پودر کربو 100% انرژی بوستر دوبیس

پودر کربو دوبیس (DooBis Carbo 100% Energy Booster Powder) محصول صنایع غذایی ایلیا پارس ایران و یک مکمل فوق‌العاده مفید برای افزایش وزن و قدرت است. پودر کربو دوبیس با کمک به جذب بهتر مواد مغذی باعث بهبود سطح انرژی بدن ورزشکار شده و تأثیر مثبتی بر عملکرد ورزشی و عضله سازی دارد.شما می‌توانید دو پیمانه پودر کربو دوبیس را نیم ساعت قبل از تمرین و دو پیمانه را بعد از تمرین استفاده کنید.

پودر پروتئین هایپر وی دوبیس با BCAA و کراتین

پودر هایپر وی بیس دوبیس (Doobis Hyper Whey Bis) محصول شرکت صنایع غذایی ایلیا پارس و یک مکمل فوق‌العاده مؤثر برای افزایش وزن و حجم است. در فرمولاسیون این مکمل ورزشی پودر وی، کراتین و آمینواسیدهای BCAA وجود دارد که کارایی آن‌ها برای عضله سازی کاملاً روشن و ثابت شده است.از مزایای مصرف این محصول می توان به افزایش توان و عملکرد ورزشی شما  و کاهش خستگی و درد عضلات پس از تمرینات اشاره کرد.

سافت ژل سی ال ای دوبیس

سافت ژل سی ال ای دوبیس ( DooBis CLA 90 Softgels ) محصول صنایع غذایی ایلیا پارس ایران است. سافت ژل سی ال ای دوبیس یک مکمل چربی سوز مفید و باکیفیت برای همه افراد و ورزشکارانی است که می‌خواهند با چربی سوزی وزن کم کنند یا حجم خالص عضلات خودشان را افزایش دهند و نکته مهم تر اینکه قیمت سی ال ای ایرانی نسبت به قیمت سی ال ای خارج بسیار مناسب‌تر است.

پودر بی سی ای ای 5000 دوبیس

پودر بی سی ای ای 5000 دوبیس (DooBis BCAA 5000 Powder) با دارا بودن آمینواسیدهای شاخه‌ای باکیفیت به همراه مواد معدنی و ویتامین C یک مکمل عالی برای افرادی است که قصد تقویت توده عضلانی خود را دارند. این مکمل نیاز بدن به آمینواسیدها را برای عضله سازی تأمین کرده و مانع تخریب عضلات حین فعالیت‌های بدنی شدید می‌شود.قبل و بعد از تمرین 10 گرم پودر DooBis BCAA را در 200 تا 250 سی سی آب حل کرده و میل کنید. قبل و بعد از تمرین 10 گرم پودر DooBis BCAA را در 200 تا 250 سی سی آب حل کرده و میل کنید.

کپسول آنتی فت 500 میلی گرمی دوبیس

کپسول آنتی فت 500 میلی گرمی دوبیس(DooBis Antifat 500 mg) یکی از انواع مکمل‌های لاغری و چربی سوز در بازار است که برای تسریع کاهش وزن طراحی و تولیدشده است. در فرمولاسیون کپسول آنتی فت دوبیس تنها از مواد طبیعی استفاده‌شده است بنابراین می‌توان آنرا جزء مکمل‌های کم عارضه برای لاغری دسته‌بندی کرد که طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارند.

پودر گینر ماسل مس دوبیس

پودر گینر ماسل مس دوبیس(Doobis Muscle Mass Gainer Powder) حاوی مقداری چربی برای تولید انرژی در بدن است البته مقدار چربی موجود در این مکمل باعث اضافه‌وزن ناشی از انباشته شدن چربی در بدن نخواهد شد. این چربی‌ها فقط برای تولید انرژی بیشتر در فرمولاسیون گینرها قرار می‌گیرند و تأثیری در افزایش چربی‌های بدن نخواهند داشت. با توجه به موارد ذکرشده به جرات می‌توان گفت پودر مس دوبیس یک مکمل ورزشی عالی برای افزایش وزن و حجم است.

پودر پمپ جی تی سی دوبیس

پودر پمپ جی تی سی دوبیس (DooBis GTC Pump) به دلیل دارا بودن ال گلوتامین ریکاوری پس از تمرینات را سرعت بخشیده و در شرایط استرس‌زا مانع ترشح هورمون کورتیزول و تحلیل عضلات می‌شود. این آمینواسید به افزایش سلامت سیستم گوارش و ایمنی بدن کمک کرده و یک سوخت بسیار مناسب برای فراهم کردن انرژی است. همچنین نحوه مصرف آن روزانه دو پیمانه در 250 میلی‌لیتر آب حل شود و 15 تا 30 دقیقه قبل از ورزش مصرف گردد.

پودر اسلیم اند فیت دوبیس

پودر اسلیم اند فیت دوبیس یک چربی سوز واقعی برای کاهش وزن است.همچنین در ترکیبات پودر اسلیم اند فیت دوبیس انواع ویتامین و برخی مینرال‌های ضروری گنجانده‌شده است تا در دوره کاهش وزن و القاء سیری در فرد مشکلی بابت تأمین ریزمغذی‌های مفید برای حفظ سلامتی پیش نیاید.پودر اسلیم اند فیت دوبیس یک چربی سوز فوق‌العاده مفید است که در طراحی آن علاوه بر کاهش وزن تمام جنبه‌های سلامتی موردنظر قرارگرفته است.۱پیمانه از محصول را در 250 میلی‌لیتر آب حل کرده و سپس میل کنید.

کپسول ال آرژنین 500 میلی گرمی دوبیس

کپسول ال آرژنین  با تقویت سیستم ایمنی می‌تواند کارایی ورزشکاران را در تمرینات سخت افزاش دهد و مانع ابتلا آن‌ها به بیماری شود همچنین از دیگر فواید این محصول سرعت بخشیدن به ترمیم و ریکاوری بافت‌های عضلانی آسیب‌دیده کاهش خستگی و افزایش استقامت می باشد.4-6 کپسول را دو الی سه بار در روز مصرف کنید.

کپسول ال کارنیتین 1000 میلی گرم و کوکیوتن دوبیس

کپسول ال کارنیتین و کوکیوتن دوبیس یک مکمل فوق‌العاده مفید و مؤثر برای افزایش ظرفیت بدنی ورزشکاران است.کپسول ال کارنیتین و کوکیوتن دوبیسمتابولیسم چربی‌ها را افزایش داده و به کاهش شاخص توده بدن فرد کمک می‌کند.در ورزشکاران به‌منظور افزایش کارایی بدن روزانه ۱ تا ۲ عدد قرص همراه غذا مصرف گردد.

پروتئین وی مخصوص کودکان دوبیس

پروتئین وی مخصوص کودکان دوبیس،غنی شده با ویتامین‌های  A , D , C و دارای کلسیم، آهن و زینک است.این محصول مناسب افراد 2 تا 18 سال می باشد و بهتر است هر وعده 30 گرمی ( 2 پیمانه) را با 250 میلی‌لیتر شیر یا آبمیوه مخلوط کرده و میل کنید.برای 2 تا 5 سال یک بار در روز،برای 6 تا 13 سال دو بار در روز و برای 14 تا 18 سال سه بار در روز می باشد.

کپسول کافئین دوبیس 200 میلی گرمی

کپسول کافئین دوبیس مانند یک بمب انرژی پس از مصرف باعث افزایش انرژی ورزشکاران شده و توانایی وی برای تمرینات سخت و طاقت‌فرسا بالا می‌برد. علاوه بر این کافئین باعث افزایش جذب اکسیژن در بدن شده، متابولیسم را بالا می‌برد و قدرت بدنی فرد را افزایش می‌دهد. مصرف قرص کافئین چربی‌های ذخیره‌شده در بدن را بیش از قبل در دسترس قرار می‌دهد تا بسوزند و به انرژی تبدیل شوند؛ بنابراین علاوه برافزایش انرژی با اکسیداسیون چربی‌ها به کاهش وزن و لاغری نیز کمک می‌کند.بهتر است روزانه ۳-۱ عدد کپسول بافاصله زمانی ۴-۳ ساعت مصرف شود.

پودر کازئین گلد دوبیس

پودر کازئین گلد دوبیس یک مکمل عالی برای تشدید عضله سازی با تأمین آمینواسیدهای موردنیاز بدن است.همچنین حاوی پروتئین‌های بی‌نظیر و ترکیبات فعال زیستی است که برخی از آن‌ها برای سلامتی بدن مفید هستند. برای افراد با بیماری‌های رینیت آلرژیک، آسم، سرطان سینه، سنگ کلیه و سرطان مثانه  و بیماری کلیوی منع مصرف دارد.

پودر پروتئین وی اند اوتس دوبیس 1000 گرمی

پودر پروتئین وی اند اوتس دوبیس با تأمین آمینواسیدها عضله سازی را در بدن تحریک کرده و به چربی سوزی نیز کمک می‌کند.مکانیسم این محصول به این صورت است که با کاهش اشتها، کالری دریافتی فرد کاهش‌یافته و با این مکانیسم به لاغری فرد کمک خواهد کرد. این مسئله برای افراد ورزشکاری که سعی در کاهش ذخایر چربی بدن دارند و به عبارتی در دوران کات هستند نیز می‌تواند مفید و کمک‌کننده باشد.

پودر بی سی ای ای 5000 دوبیس

پودر بی سی ای ای با دارا بودن آمینواسیدهای شاخه‌ای باکیفیت به همراه مواد معدنی و ویتامین C یک مکمل عالی برای افرادی است که قصد تقویت توده عضلانی خود را دارند. این مکمل نیاز بدن به آمینواسیدها را برای عضله سازی تأمین کرده و مانع تخریب عضلات حین فعالیت‌های بدنی شدید می‌شود.از دیگر فواید این محصول جلوگیری از کاهش حجم ماهیچه،جلوگیری از خستگی و افزایش تمرکز می باشد.نحوه مصرف این محصول قبل و بعد از تمرین 10 گرم پودر DooBis BCAA را در 200 تا 250 سی سی آب حل کرده و میل کنید.

 

 

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 24 از 33 مورد