محصولات لیبرتی (شرکت ابیان Abian)

شرکت ابیان تحت لیسانس شرکت لیبرتی سوئیس (Abian) همانطور که از نامش پیداست ساخت کشور ایران است. این برند تولید و توزیع کننده انواع مکمل دارویی، غذایی بوده و افراد در سنین و شرایط مختلف بیماری و کمبود مواد غذایی و مینرال ها را پشتیبانی می‌کند. اصلی‌ترین تعهد برند ابیان به مشتریان خود در سراسر دنیا کیفیت قابل اعتماد و مشهود است. دسته بندی مکمل‌های برند ابیان شامل مکمل‌های تقویتی زنان، تقویتی مردان، بارداری، پوست و مو، مفصل و استخوان، کم خونی، فقر آهن و مولتی ویتامین است.

محصولات برند لیبرتی

شرکت ابیان تحت لیسانس شرکت لیبرتی سوئیس (Abian) همانطور که از نامش پیداست ساخت کشور ایران است. این برند تولید و توزیع کننده انواع مکمل دارویی، غذایی بوده و افراد در سنین و شرایط مختلف بیماری و کمبود مواد غذایی و مینرال ها را پشتیبانی می‌کند. اصلی‌ترین تعهد برند ابیان به مشتریان خود در سراسر دنیا کیفیت قابل اعتماد و مشهود است. دسته بندی مکمل‌های برند ابیان شامل مکمل‌های تقویتی زنان، تقویتی مردان، بارداری، پوست و مو، مفصل و استخوان، کم خونی، فقر آهن و مولتی ویتامین است.

همانطور که در بخش بالاتر گفته شد علاوه بر مکمل‌های غذایی، برند ابیان تأمین کننده مکمل‌های دارویی از جمله داروهای مغز و عصاب و بیهوشی نیز است. این برند یکی از تأمین کنندگان پیشرو مکمل‌های غذایی در سراسر جهان با طیف گسترده‌ای از محصولات متنوع در سنین مختلف برای آقایان و بانوان می‌باشد. ابیان مکمل‌های غذایی خود را با دانش و تخصص گسترده در زمینه زندگی بهتر و سالم‌تر تولید کرده‌اند.

گروه دارویی ابیان تحت مالکیت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز نموده است و جزء یکی از نمایندگان انحصاری شرکت لیبرتی سوئیس است. شرکت ابیان در دو زمینه فروش مکمل‌های دارویی به نام (ابیان دارو) و فروش دارو (ابیان فارمد) فعالیت دارد.

انواع مکمل های شرکت ابیان (لیبرتی سوئیس)

  • مکمل زنان باردار: اکتی ناتال
  • مکمل زنان: اکتی ومن
  • مکمل مردان: اکتی من
  • پوست و مو: اکتی درم و یونی زینک
  • مفاصل و استخوان: یونی فلکس، یونی بن بلند
  • کم خونی و فقر آهن: اکتی آیرون
  • مولتی ویتامین: اکتی من، اکتی ومن

قرص اکتی درم لیبرتی ابیان

حفظ سلامت پوست و مو برای همه افراد در زندگی یک اولویت محسوب می‌شود زیرا رابطه مستقیمی با زیبایی فرد دارد. برای حفظ سلامت پوست و مو البته همه ما نیازمند ریزمغذی‌هایی هستیم که گاهی ممکن است به دلیل شرایط تغذیه‌ای خاص به حد کافی مصرف نشوند. در این وضعیت همه ما شاهد ریزش مو، مشکلات پوستی و شکنندگی ناخن‌ها خواهیم بود. البته کمبود ریزمغذی‌های ضروری تأثیرات سیستمیک نیز خواهند داشت و خودشان را با ضعف و خستگی نشان می‌دهند که ناشی از کمبود انرژی در بدن است. از فواید این مکمل می‌توان به بهبود ریزش مو و افزایش لطافت آن، حفظ سلامت پوست، مو و ناخن، حفظ سلامت عمومی بدن، استحکام بخش ناخن‌ها و افزایش شادابی پوست اشاره کرد. ویتامین و مواد شاخص اصلی این مکمل زینک، بیوتین و ویتامین B6 است و مصرف روزانه یک عدد همراه غذا پیشنهاد می‌گردد.

قرص یونی فلکس MSM لیبرتی ابیان

فواید اصلی این مکمل کمک به رفع مشکلات ناشی از پوکی استخوان، کاهش دردهای مفصلی و دردهای ناشی از آرتریت، بهبود اختلالات عملکرد جسمانی و بهبود التهاب مفاصل می‌باشد. ویتامین و مواد اصلی این مکمل MSM، روی، کلسیم و منیزیم است.

قرص یونی بن بلند ابیان

این مکمل مناسب افراد سالمند و میانسال است که به رفع مشکلات ناشی از استئوپروز و پوکی استخوان در سالمندان و خانم‌های یائسه کمک بسیاری می‌کند. از دیگر فواید این مکمل تأمین کلسیم مورد نیاز بدن در دوران بارداری و شیردهی و بهبود وضعیت رشد و نمو است. به علاوه افرادی که دچار گرفتگی عضلانی هستند با مصرف یونی بن بلند ابیان میزان دفعات این گرفتی کاهش می‌یابد.

قرص یونی زینک ابیان

این مکمل با دارا بودن ویتامین‌های گروه B، زینک و ویتامین C یک مکمل مفید برای حفظ سلامت بدن و رفع ضعف و خستگی است. این مکمل باعث افزایش انرژی و هوشیاری فرد شده و توانایی او برای وظایف روزانه را افزایش می‌دهد. از دیگر فواید این مکمل می‌توان به استحکام ناخن‌ها، افزایش شادابی پوست، تقویت سیستم ایمنی و آبرسانی به پوست اشاره کرد. مصرف زینک علاوه بر بزرگسالان برای کودکان هم بسیار مفید است زیرا می‌تواند سیستم ایمنی بدن آنان را افزایش داده و  منجربه بهبود رشد قد آنان می‌شود.

قرص اکتی وومن ابیان

این مکمل فرموله شده مناسب زنان است که از فواید اصلی آن می‌توان به بهبود بخشیدن سیستم ایمنی بدن، افزایش عملکرد مغز و کاهش ریسک ابتلا به آلزایمر، افزایش چربی سوزی و کمک به حفظ تناسب اندام، حفظ سلامت و جوانی پوست، مو و ناخن‌ها، افزایش توان فیزیکی بدن و رفع خستگی در بانوان اشاره کرد.

بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد