پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات بایوتک یو اس ای BioTech USA

برند بایوتک آمریکا BioTech USA از سال 1999 یکی از بهترین و پرفروش‌ترین مکمل‌ها محسوب می‌شود. دفتر و کارخانه اصلی این شرکت در مجارستان بوده و با برند بایوتک امریکا تولید و توزیع می‌گردد.BioTech USA بیش از 330 محصول مختلف را ارائه می‌دهد که تحت بررسی و نوآوری مداوم قرار دارند. تمام آن‌ها در محیط ایمن، بدون دوپینگ و سالم تولید می‌شوند.

محصولات بایوتک یو اس ای

برند بایوتک آمریکا از سال 1999 یکی از بهترین و پرفروش‌ترین مکمل‌ها محسوب می‌شود. دفتر و کارخانه اصلی این شرکت در مجارستان بوده و با برند بایوتک امریکا تولید و توزیع می‌گردد.BioTech USA بیش از 330 محصول مختلف را ارائه می‌دهد که تحت بررسی و نوآوری مداوم قرار دارند. تمام آن‌ها در محیط ایمن، بدون دوپینگ و سالم تولید می‌شوند.

شرکت بایوتک یو اس ای حدوداً با 400 کارمند و 110 فروشگاه در 52 کشور جزء برترین برندهای تولیدکننده و عرضه‌کننده مکمل‌های ورزشی در دنیا می‌باشد. یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های شرکت بایوتک این است که بتواند جایگزین ایده‌آلی را برای تمام محصولات و مکمل‌های ورزشی ارائه دهد. فراتر از تولید محصولات باکیفیت، شرکت سعی بر این دارد که با بهره‌مندی از سابقه خود بهترین محصولات را برای مشتریان فراهم آورد.

از ویژگی‌های اصلی این شرکت می‌توان به کنترل کیفیت و تائید آزمایشگاه‌های داخلی، کنترل کیفیت محصولات، استاندارد بین‌المللی و امنیت غذایی نظیر ISO 9001، ISO 22000، HACCP، IFS و GMP می‌باشد. همچنین تمام محصولات ما فاقد مواد دوپینگ بوده و در آزمایشگاه مورد آزمایش قرارگرفته‌اند. تمامی محصولات برند بایوتک آمریکا بدون مواد غیرمجاز بوده و دارای مجوز EFSA می‌باشند.

 

معرفی محصولات برند بایوتک آمریکا BioTech USA

  • قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرمی بایوتک یو اس ای

قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرمی بایوتک یو اس ای محصول کشور مجارستان جهت افزایش انرژی و چربی سوزی و همچنین افزایش فرایند سوخت و ساز می باشد. نحوه مصرف این محصول روزانه ۱ قرص، ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از تمرین همراه با آب میل شود.

  •  سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای

از ویژگی های اصلی سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای  می توان به کاهش تجمع چربی در بافت های چربی،تسریع فرایند چربی سوزی و کاهش وزن و افزایش متابولیسم بدن اشاره کرد.نحوه مصرف این محصول به صورت 4 کپسول در روز همراه مقدار زیادی آب می باشد.

  • قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای

قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای جهت افزایش سرعت‌ ترمیم ماهیچه‌ها،پیشگیری از تخریب عضلات،افزایش عملکرد ورزشی و کاهش خستگی می باشد.بهتر است این محصول به صورت ۲ قرص نیم ساعت قبل از انجام ورزش و ۲ قرص بعد از ورزش مصرف شود.

  • پودر گلوتاناتور بایوتک

پودر گلوتاناتور بایوتک ترکیب کاملی از 5 نوع گلوتامین است که از فواید بارز آن می‌توان به پیشگیری از آرتروفی عضلات، چربی سوزی و تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد. این محصول به رشد عضله و چربی سوزی معروف است و معمولاً برای افرادی که برای رشد عضلات خود تمرین می‌کنند، مصرف مکمل یک پیمانه بعد از تمرین به صورت محلول در آب پیشنهاد می‌شود.

  • کپسول بتا آلانین بایوتک یو اس ای

کپسول بتا آلانین مناسب جهت افزایش قدرت و عملکرد بهتر عضلات بوده و همچنین این محصول با افزایش انرژی منجربه کاهش خستگی، بهبود عملکرد و کیفیت تمرین‌ها می‌شود.

  • قرص اچ ام بی 1000 بایوتک یو اس ای

قرص اچ ام بی منجربه کاهش تجزیه پروتئین در طول تمرینات مقاومتی شده و فقط مناسب برای ورزشکاران حرفه‌ای می‌باشد. مصرف این مکمل به‌صورت 3 بار در روز و هربار 4 عدد همراه غذا میل شود.

  • کپسول کافئین + تائورین بایوتک یو اس ای

از فواید و خواص مهم کپسول کافئین و تائورین می‌توان به بالا بردن ذخایر گولیکوژن در عضلات، بالا بردن میزان هوشیاری و افزایش انرژی و تمرکز اشاره کرد. نحوه مصرف این کپسول یک تا دو عدد قبل از تمرین همراه با آب می‌باشد.

بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 مورد