محصولات بایوتک یو اس ای BioTech USA

برند بایوتک آمریکا BioTech USA از سال 1999 یکی از بهترین و پرفروش‌ترین مکمل‌ها محسوب می‌شود. دفتر و کارخانه اصلی این شرکت در مجارستان بوده و با برند بایوتک امریکا تولید و توزیع می‌گردد.BioTech USA بیش از 330 محصول مختلف را ارائه می‌دهد که تحت بررسی و نوآوری مداوم قرار دارند. تمام آن‌ها در محیط ایمن، بدون دوپینگ و سالم تولید می‌شوند.

معرفی برند بایوتک آمریکا BioTech USA

برند بایوتک آمریکا از سال 1999 یکی از بهترین و پرفروش‌ترین مکمل‌ها محسوب می‌شود. دفتر و کارخانه اصلی این شرکت در مجارستان بوده و با برند بایوتک امریکا تولید و توزیع می‌گردد.BioTech USA بیش از 330 محصول مختلف را ارائه می‌دهد که تحت بررسی و نوآوری مداوم قرار دارند. تمام آن‌ها در محیط ایمن، بدون دوپینگ و سالم تولید می‌شوند.

شرکت بایوتک یو اس ای حدوداً با 400 کارمند و 110 فروشگاه در 52 کشور جزء برترین برندهای تولیدکننده و عرضه‌کننده مکمل‌های ورزشی در دنیا می‌باشد. یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های شرکت بایوتک این است که بتواند جایگزین ایده‌آلی را برای تمام محصولات و مکمل‌های ورزشی ارائه دهد. فراتر از تولید محصولات باکیفیت، شرکت سعی بر این دارد که با بهره‌مندی از سابقه خود بهترین محصولات را برای مشتریان فراهم آورد.

از ویژگی‌های اصلی این شرکت می‌توان به کنترل کیفیت و تائید آزمایشگاه‌های داخلی، کنترل کیفیت محصولات، استاندارد بین‌المللی و امنیت غذایی نظیر ISO 9001، ISO 22000، HACCP، IFS و GMP می‌باشد. همچنین تمام محصولات ما فاقد مواد دوپینگ بوده و در آزمایشگاه مورد آزمایش قرارگرفته‌اند. تمامی محصولات برند بایوتک آمریکا بدون مواد غیرمجاز بوده و دارای مجوز EFSA می‌باشند.

 

معرفی محصولات برند بایوتک آمریکا BioTech USA

قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرمی بایوتک یو اس ای

قرص ال کارنیتین 1000 میلی گرمی بایوتک یو اس ای (BioTechUSA L-Carnitine 1000 mg) محصول کشور مجارستان جهت افزایش انرژی و چربی سوزی و همچنین افزایش فرایند سوخت و ساز می باشد. نحوه مصرف این محصول روزانه ۱ قرص، ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از تمرین همراه با آب میل شود.

 سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای

از ویژگی های اصلی سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای (BioTechUSA CLA 400) می توان به کاهش تجمع چربی در بافت های چربی،تسریع فرایند چربی سوزی و کاهش وزن و افزایش متابولیسم بدن اشاره کرد.نحوه مصرف این محصول به صورت 4 کپسول در روز همراه مقدار زیادی آب می باشد.

قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای

قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای (BiotechUSA BCAA + Vitamin B6) جهت افزایش سرعت‌ ترمیم ماهیچه‌ها،پیشگیری از تخریب عضلات،افزایش عملکرد ورزشی و کاهش خستگی می باشد.بهتر است این محصول به صورت ۲ قرص نیم ساعت قبل از انجام ورزش و ۲ قرص بعد از ورزش مصرف شود.

بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 مورد