پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات رازک Razak

شرکت داروسازی رازک (Razak)در سال 1343 هجری شمسی با نام شرکت لابراتوارهای فایزر تحت مالکیت فایزر آمریکا فعالیت خود را آغاز نمود. پس از انقلاب اسلامی، سهام این شرکت به سازمان صنایع ملی ایران انتقال یافت و نام آن به شرکت داروسازی لابراتوارهای رازک تغییر یافت. رازک با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماهر در خصوص تولید انواع داروهای انسانی و داروهای دامپزشکی یکی از پیشگامان صنعت داروسازی در ایران بشمار می‌رود.

شرکت داروسازی رازک (Razak) در سال 1343 هجری شمسی با نام شرکت لابراتوارهای فایزر تحت مالکیت فایزر آمریکا فعالیت خود را آغاز نمود. پس از انقلاب اسلامی، سهام این شرکت به سازمان صنایع ملی ایران انتقال یافت و نام آن به شرکت داروسازی لابراتوارهای رازک تغییر یافت. رازک با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماهر در خصوص تولید انواع داروهای انسانی و داروهای دامپزشکی یکی از پیشگامان صنعت داروسازی در ایران بشمار می‌رود.

داروهای انسانی رازک در اشکال مختلف دارویی و در گروه های مختلف درمانی در دو حوزه داروهای شیمیایی و طبیعی در بازار دارویی ایران موجود است این شرکت داروسازی به عنوان یکی از 10 شرکت برتر داروسازی شناخته شده است. تمامی محصولا شرکت دارویی رازک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در بسیاری از کشورها در دنیا به فروش می‌رسد،همچنین رازک افتخار کسب ایزوهای OHSAS 18001(2014) , ISO 9001(2015) and ISO 14001 (2014) را دارد.

بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد