محصولات الیمپ Olimp

برند الیمپ (Olimp) در سال 1990 در کشور لهستان تأسیس شد و با تولید مکمل‌های ورزشی باکیفیت به‌سرعت در سرار جهان محبوب و معروف شد.

معرفی برند الیمپ و محصولات این شرکت

شرکت الیمپ Olimp) ) در سال 1990 در کشور لهستان تأسیس شد و با تولید مکمل‌های ورزشی باکیفیت به‌سرعت در سرار جهان محبوب و معروف شد.

شرکت الیمپ با دارا بودن گواهینامه GMP  مکمل‌های ورزشی بسیار باکیفیتی را تحت نظرات کارشناسان حرفه‌ای و بر اساس استانداردهای ISO 2200  و HACCP تولید و به بازار عرضه می‌کند. محصولات الیمپ در ایران و سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد زیرا از بهترین منابع تولیدشده و بالاترین کیفیت را دارند.

رسالت شرکت الیمپ تولید بهترین مکمل‌های ورزشی برای تأمین زندگي راحت‌تر، قوی‌تر و سالم‌تر مصرف‌کنندگان است. به همین جهت کمپانی الیمپ خود را متعهد به بهتر شدن در عرضه مکمل‌های ورزشی با استفاده از بهترین و جدیدترین تکنولوژی‌های دنیا و سیستم کنترل کیفی می‌داند. در ادامه مقاله برخی از مکمل‌های ورزشی شرکت الیمپ به شما عزیزان معرفی می‌گردد.

پروتئین وی کمپلکس 100% الیمپ 

وی کمپلکس 100% الیمپ (Whey Protein Complex 100% Olimp) حاوی پروتئین‌های باکیفیت و درصد بالایی اسیدهای آمینه ضروری و غیرضروری برای افزایش عضله سازی است. این مکمل کمک می‌کند که شما در زمان کوتاه‌تری به وزن و حجم دلخواه خودتان برسید.

در فرمولاسیون پروتئین وی کمپلکس 100% الیمپ  گلوتامین وجود دارد که با تحریک ترشح هورمون رشد عضله سازی را در بدن فعال نگه می‌دارد. پروتئین وی کمپلکس 100% الیمپ در طول تمرینات طولانی و شدید از تحلیل عضلات جلوگیری کرده و از خستگی و افت انرژی در طول تمرینات جلوگیری می‌کند.

آمینو آنابولیک 5500 الیمپ

آمینو آنابولیک 5500 الیمپ (Anabolic Amino 5500 Olimp) برای تأمین آمینواسیدهای ضروری و غیرضروری جهت عضله سازی طراحی و تولیدشده است. این مکمل غذایی به شکل کپسول تولیدشده تا مصرف آن ساده‌تر باشد و نیازی به حل کردن در مایعات نداشته باشد. در فرمولاسیون آمینو آنابولیک 5500 الیمپ ویتامین B6 و پپتیدهایی بکار رفته است که ساخت فیبرهای عضلانی را در بدن افزایش داده و با تولید انرژی بیشتر عملکرد ورزشکاران را بهبود می‌بخشند.

بی سی ای ای اکسپلود الیمپ

بی سی ای ای اکسپلود الیمپ (Olimp Bcaa Xplode) یکی از باکیفیت‌ترین مکمل‌های حاوی آمینواسیدهای شاخه‌دار است. آمینواسیدهای بی سی ای ای مانع از تحلیل عضلات در طول تمرینات شده و باعث افزایش حجم و قدرت عضلات و افزایش انرژی می‌شوند. بی سی ای ای اکسپلود الیمپ یک مکمل ورزشی مؤثر باقابلیت جذب بالا جهت عضله سازی، تسریع ریکاوری و کاهش احساس خستگی پس از تمرینات ورزشی طولانی است.

گلوتامین اکسپلود الیمپ 

گلوتامین اکسپلود الیمپ (Glutamine Explod Olimp) برای عضله سازی موثر و حفظ توده عضلانی بدن طراحی و تولید شده است. گلوتامین صدمات عضلات پس از تمرینات سنگین را کاهش داده و توانایی بازسازی عضلات را افزایش می‌دهد. گلوتامین اکسپلود الیمپ یک مکمل آنتی کاتابولیک و مناسب جهت افزایش وزن و حجم در مراحل مختلف بدن‌سازی است. گلوتامین سیستم ایمنی فرد را تقویت کرده و جذب مواد غذایی را از دستگاه گوارش بهبود می‌بخشد.

گین بولیک 6000 الیمپ

گین بولیک 6000 الیمپ (Olimp Gain Bolic 6000) با دارا بودن ترکیبی جامع از کربوهیدرات‌‌ها با شاخص گلیسمی متنوع، پروتئین وی کنسانتره (WPC)، میسلار کازئین و پروتئین تخم‌‌مرغ اولترا فیلتر شده باعث تقویت رشد و حفظ عضلات می‌گردد.گین بولیک 6000 الیمپ همچنین حاوی مقادیر کافی از کراتین مونوهیدرات و تورین برای تقویت عضله سازی و افزایش تولید انرژی در بدن است. این مکمل ورزشی حاوی مواد مغذی ضروری برای افزایش سریع قدرت و حجم ماهیچه‌هاست.

کراتین سوپر میکرونایزد الیمپ 

کراتین سوپر میکرونایزد الیمپ (Creatin mono hydrate olimp) یکی از بهترین و با کیفت ترین مکمل‌های کراتین موجود در بازار است. کراتین باعث افزایش تولید انرژی در بدن شده و برای بهبود عملکرد ورزشی و توان فرد بسیار مفید است. مصرف کراتین از تولید اسید لاکتیک و بروز خستگی در طول تمرینات جلوگیری می‌کند و باعث افزایش وزن و حجم در ورزشکاران می‌شود. مصرف کراتین سوپر میکرونایزد الیمپ  با پرکردن دخایر انرژی بدن سرعت ریکاوری افراد را بهبود می‌بخشد و آستانه بیهوازی را افزایش می‌دهد.

ترمو استیم الیمپ

ترمو استیم الیمپ (Thermo stim olimp) یک مکمل ورزشی چربی سوز و انرژی زاست. افراد ورزشکار برای افزایش توده خالص عضلات و افراد عادی برای لاغری و کاهش وزن از این مکمل استفاده می‌کنند. ترمو استیم الیمپ حاوی ترکیباتی است که اشتها را کاهش داده و کمک می‌کند خیلی زود به وزن دلخواهتان برسید.

گینراتور الیمپ

گینراتور الیمپ (Gainerator Olimp) حاوی ترکیبات فوق العاه خاص،  کربوهیدرات  و پروتئین‌های حیوانی با ارزش غذایی بالا برای تغذیه انفجاری عضلات است. گینراتور الیمپ حاوی مقدار توجهی ال- گلوتامین، آمینواسیدهای زنجیره‌ای چند شاخه‌ای BCAA و همچنین مونو هیدرات کراتین است که باعث حفظ بدن در حالت آنابولیک می‌شوند. این مکمل باعث تقویت عضله سازی و تولید انرژی در بدن شده و یکی از بهترین مکمل‌های ورزشی شرکت الیمپ برای افزایش سرعت و قدرت انجام تمرینات است.

پمپ اکسپرس الیمپ

پمپ اکسپرس الیمپ (Pump express Olimp) با افزایش جذب مواد مغذی و افزایش خون‌رسانی به عضلات در طول تمرینات ورزشی باعث بهبود عملکرد عضلات و افزایش استقامت آن‌ها می‌شود. پمپ اکسپرس الیمپ باعث افزایش حجم عضلات شده و تمرکز فرد در طول تمرینات را افزایش می‌دهد. مصرف این مکمل ریکاوری را سرعت بخشیده و مانع خستگی افراد در طول تمرینات شدید و طولانی می‌شود.

ال کارنیتین 3000 الیمپ

ال کارنیتین 3000 الیمپ (L-Carnitine 3000 Olimp) به‌صورت آمپول طراحی و تولیدشده است. کارنیتین یک ترکیب چربی سوز جهت لاغری و کاهش چربی ذخیره‌شده در بدن ورزشکاران است. ال کارنیتین 3000 الیمپ مقاومت سیستم دفاعی بدن را افزایش داده و با افزایش تولید انرژی حاصل از سوختن چربی‌ها توان بدنی فرد را در طول تمرینات افزایش می‌دهد.

پرو هورمون تی-100 الیمپ

پرو هورمون تی-100 الیمپ (T-100 Olimp) یکی از مکمل‌های هورمونی شرکت الیمپ برای افزایش سطح هورمون تستوسترون است. تستوسترون عضله سازی را در بدن تسریع کرده و باعث افزایش قدرت، استقامت و قدرت جنسی آقایان می‌شود. پرو هورمون تی-100 الیمپ باعث عضله سازی باکیفیت و ماندگار در بدن آقایان ورزشکار شده و حاوی روی و ویتامین b6 برای بهبود گردش خون در بدن است.

بیشتر
نمایش 1 - 15 از 15 مورد