پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition

شرکت اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition که با نام تجاری ON شناخته شده است یکی از شرکت‌های مهم و مطرح در تولید مکمل‌های ورزشی باکیفیت است. محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا در بیش از 70 کشور به فروش می‌رسد و در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد.شرکت اپتیمم نوتریشن (ON) یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گلنبیا (Glanbia) است که یک گروه بین‌المللی پیشرو در تولید پنیر و مواد غذایی است.

اپتیموم نوتریشن  Optimum Nutrition

محصولات اپتیموم نوتریشن

شرکت اپتیموم نوتریشن (OPTIMUM NUTRITION) (ON)  یکی از شرکت‌های مهم و مطرح در تولید مکمل‌های ورزشی باکیفیت است. محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا در بیش از 70 کشور به فروش می‌رسد و در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد.شرکت اپتیمم نوتریشن (ON) یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گلنبیا (Glanbia) است که یک گروه بین‌المللی پیشرو در تولید پنیر و مواد غذایی است.

اوپتیموم مالک دو برند برتر Optimum Nutrition ON و American Body Building A.B.B است که محصولات متنوعی ازجمله انواع مختلف پودر، پروتئین بار، قرص، کپسول و فرآورده‌های آماده برای نوشیدن را برای ورزشکاران تولید و عرضه می‌کنند.

رسالت شرکت اپتیموم نوتریشن تولید مکمل‌های ورزشی با بهترین مواد و باکیفیت بالاست. هدف این شرکت فراتر رفتن از استانداردهای موجود و ارائه مکمل‌های ورزشی 100% خالص و با بالاترین کیفیت است.

این مسئله با دارا بودن آزمایشات مجهز و نظارت کامل بر روند تولید و کنترل کیفی دقیق محصولات از اولین مرحله یعنی تهیه مواد اولیه تا عرضه محصول صورت می‌گیرد.

علاوه بر موارد فوق شرکت اپتیموم نوتریشن دارای نوآوری‌هایی در ارائه مکمل‌های ورزشی است که یکی از آن‌ها تولید پروتئین دیرهضم کازئین 100% است. سری محصولات ورزشی اپتیموم نوتریشن انرژی موردنیاز ورزشکاران را با بهترین و باکیفیت‌ترین مواد تأمین می‌کند.

محصولات شرکت اپتیموم نوتریشن

مکمل هیدرو وی اپتیموم نوتریشن

هیدرو وی (HYDRO WHEY) یکی از محصولات شرکت اپتیموم نوتریشن است که حاوی پروتئین وی هیدرولیز شده برای کمک به کاهش وزن و افزایش توده عضلات بدن است.

این مکمل برای دوره ریکاوری و کاهش درد عضلات پس از ورزش‌های سنگین بسیار مفید است. هیدرو وی اپتیموم نوتریشن باعث افزایش قدرت و توانایی بدنی در حین تمرینات ورزشی می‌شود.

پروتئین وی اپتیموم نوتریشن

پروتئین وی اپتیموم نوتریشن یکی از پرفروش‌ترین مکمل‌های این شرکت در سراسر دنیاست که حاوی پروتئین وی ایزوله و گلوتامین برای حداکثر کارایی ورزشکاران است. این مکمل باعث افزایش توده عضلانی و کاهش زمان ریکاوری پس از تمرینات سخت می‌شود.

از ویژگی‌های پروتئین وی اپتیموم نوتریشن می‌توان به قدرت حل شوندگی بالا و هضم سریع آن در بدن اشاره کرد. مصرف این مکمل باعث کاهش سطح کلسترول و تقویت سیستم ایمنی بدن خواهد شد.

مکمل کازئین اپتیموم نوتریشن

مکمل کازئین اپتیموم نوتریشن از پروتئین شیر تهیه‌شده است. این مکمل با جذب آهسته در بدن تعادل نیتروژنی را حفظ کرده و در حین گرسنگی از تخریب عضلات جلوگیری می‌کند.

مکمل کازئین اپتیموم نوتریشن نیاز بدن به کلسیم را نیز برطرف می‌کند و با بالا بردن متابولیسم باعث چربی سوزی می‌شود. این مکمل حاوی BCAA و گلوتامین بوده و یک مکمل آنتی کاتابولیک است.

مکمل سریوس مس اپتیموم نوتریشن

سریوس مس (SERIOUS MASS) یک مکمل افزایش وزن است که باعث افزایش حجم و وزن ورزشکاران می‌شود. مکمل سریوس مس اپتیموم نوتریشن دارای ۲۵ نوع ویتامین و املاح معدنی ضروری، گلوتامین، کراتین و اسید گلوتامیک در هر وعده مصرف است.

مکمل سریوس مس خصوصاً برای افرادی که به‌سختی وزن می‌گیرند و کالری فراوانی در طول روز هنگام کار یا دیگر فعالیت‌های روزمره مصرف می‌کنند، بسیار مفید و مؤثر است. مصرف این مکمل در حین فعالیت‌های بدنی شدید از تحلیل عضلانی و کاهش قدرت فرد جلوگیری می‌کند.

مکمل آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن

مکمل آمینو انرژی (AMINO ENERGY) یکی از مکمل‌های مفید ورزشی برای تعدیل وزن و کاهش چربی‌های ذخیره‌شده در بدن است. مکمل آمینو انرژی حاوی کافئین است که به‌عنوان تقویت‌کننده و چربی سوز عمل می‌کند.

این مکمل در حین تمرینات ورزشی باعث افزایش انرژی و استقامت ورزشکار شده و عملکرد عضلات را در حین و بعد از تمرینات ورزشی افزایش می‌دهد.

مکمل گلوتامین اپتیموم نوتریشن

مکمل گلوتامین بازسازی و ریکاوری عضلات را افزایش داده و از تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. این مکمل با بالا بردن متابولیسم بدن باعث چربی سوزی می‌شود.

مکمل گلوتامین اپتیموم نوتریشن با تأثیر تحلیل برنده هورمون کورتیزول بر روی عضلات مقابله کرده و در هر شرایطی توده عضلانی را حفظ می‌کند.

 این مکمل قابلیت حل شوندگی بالایی دارد و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. در دوره‌های کات و کم کربوهیدرات می‌توان از مکمل گلوتامین برای حفظ توده عضلانی ورزشکاران استفاده کرد.

مکمل کراتین میکرونایزد اپتیموم نوتریشن

مکمل کراتین اپتیموم نوتریشن یکی از بهترین مکمل‌های حاوی کراتین در دنیاست و در وزن‌های مختلف عرضه‌شده است. کراتین یکی‌ از منابع ذخیره انرژی در فعالیت‌ها و ورزش‌های سرعتی و قدرتی است.

مکمل کراتین میکرونایزد اپتیموم نوتریشن فاقد طعم و بدون مواد افزودنی است و می‌توان آن را با سایر مکمل‌ها ترکیب و میل نمود.

مکمل بی سی ای ای اپتیموم نوتریشن

مکمل BCAA شامل آمینواسید‌های زنجیره‌ای لوسین، ایزولوسین و والین است که مهم‌ترین منابع برای عضله سازی هستند. مصرف این مکمل باعث افزایش سنتز پروتئین در عضلات و افزایش سرعت ریکاوری شده و توان بدنی فرد را در حین تمرینات ورزشی سنگین افزایش می‌دهد.

مکمل سی ال ای اپتیموم نوتریشن

مکمل سی ال ای یک مکمل چربی سوز است و در هر وعده مصرف حاوی 750 گرم سی ال ای است. این مکمل با بالا بردن متابولیسم، چربی‌های ذخیره‌شده در بدن را سوزانده و به انرژی تبدیل می‌کند.

مکمل سی ال ای اپتیموم نوتریشن با کاهش چربی‌های بدن بافت عضلانی بدن را تقویت و از آن حمایت می‌کند. این مکمل با تقویت سیستم ایمنی مانع ابتلا فرد به بیماری‌های مختلف می‌شود.

مکمل اپتی وومن اپتیموم نوتریشن

مکمل اپتی وومن (OPTI-WOMEN) حاوی ریزمغذی‌های مفید برای تقویت بدن خانم‌هاست. مکمل اپتی وومن حاوی بیش از ۲۳ ویتامین و ماده ضروری بوده و تأمین‌کننده ۱۰۰% نیاز روزانه به آهن و زینک است.

مکمل اپتی وومن سطح سلامت عمومی بانوان را بهبود بخشیده و انرژی موردنیاز برای انجام تمرینات طولانی‌ را فراهم می‌کند.

مکمل اپتی وومن باعث تسریع ریکاوری عضلات پس از تمرینات ورزشی شده و سیستم ایمنی را نیز تقویت می‌کند.

مکمل فیبر اپتیموم نوتریشن

این مکمل برای تأمین فیبر موردنیاز بدن که معمولاً به حد کافی مورد مصرف قرار نمی‌گیرد، تولید و عرضه‌شده است. مکمل فیبر اپتیموم نوتریشن باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش شده و مصرف آن در طول دوره لاغری باعث کاهش اشتها می‌شود.

این مکمل برای افرادی مفید است که به‌اندازه کافی از سبزی‌ها و میوه‌ها در رژیم غذایی روزانه خودشان استفاده نمی‌کنند. برای بهره‌مندی از خواص فیبر کافی است در هر وعده غذایی یک قاشق چای‌خوری از این مکمل را مورد مصرف قرار دهید.

مکمل اپتی من اپتیموم نوتریشن

مکمل اپتی من (OPTI-MEN) حاوی بیش از ۲۲ ویتامین، ماده معدنی و بیش از ۷۵ ماده مؤثر برای تأمین نیاز بدنی آقایان است. مصرف این مکمل به‌سلامت فیزیکی‌ و بهبود عملکرد بدنی حین تمرین کمک می‌کند.

مکمل اپتی من اپتیموم نوتریشن در طول روز برای بالا بردن جذب مواد غذایی‌ موردنیاز است. علاوه بر این مکمل اپتی من باعث افزایش سرعت رشد عضلات، بالا بردن ایمنی و حفظ سلامت پروستات و چشم‌ها می‌شود.

مکمل اپتی من اپتیموم نوتریشن نیاز روزانه به آهن، زینک و ویتامین b-complex را در آقایان ۱۰۰% تأمین می‌کند.

مکملبی سی دبل ای اپتیموم نوتریشن

یکی از بهترین پودرهای آمینواسیدهای شاخه‌ای با سرعت حل شوندگی و جذب بالا می‌باشد. آمینواسید شاخه‌ای (بی سی دبل ای) اپتیموم با بهترین کیفیت ممکن فرآوری شده است تا نیازهای ورزشکاران را به این ماده حیاتی کاملاً برآورده سازد. آمینواسید بی سی دبل ای تنها در رشته بدن‌سازی مورداستفاده قرار نمی‌گیرد و در تمامی رشته‌های قدرتی و استقامتی به‌منظور تکمیل نیازهای تغذیه‌ای ورزشکار موردنیاز است. همچنین آمینواسیدهای شاخه‌ای با جلوگیری از ذخیره قند در کبد و عضلات و تحریک سلول‌ها در جذب قندها در تنظیم سطح قند خون نیز حائز اهمیت هستند و همچنین در بهبود عملکرد کبدی بسیار مؤثر است و ریسک بیماری‌ها را در افراد مبتلابه بیماری‌های کبدی کاهش می‌دهد. نحوه مصرف این محصول 30 تا 45 دقیقه قبل از تمرین و یا بعد از تمرین می‌باشد.

مکمل گینر اپتیموم نوتریشن

گینر محصولی است که با توجه به محتویات آن برای افزایش وزن یا افزایش عضله سازی خریداری می‌شود. مثلاً فردی که گینر افزایش وزن خریداری می‌کند، بدون شک شخصی است که در وزن گیری دچار مشکل بوده و به‌سختی وزن اضافه می‌کند. گینر عضله ساز نیز نقش مکمل کمکی را داشته و برای افرادی است که در عضله سازی با مشکل روبرو هستند. از دیگر فواید پودر محبوب گینر می‌توان به ریکاوری و تأمین سوخت عضلات و مجموعه کامل از منابع پروتئینی اشاره کرد. نحوه مصرف مکمل گینر به‌صورت یک الی دو پیمانه از آن را به‌صورت محلول با شیر و یا آب، بعد از تمرینات ورزشی و یا 45 الی 60 دقیقه قبل از خواب مصرف شود.

پودر پری ورک اوت گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن

 مکمل قبل از تمرین پری ورک اوت گلد استاندارد، یک مکمل مناسب برای مرحله قبل از تمرین است.این مکمل در طعم های گوناگون عرضه می شود و فایده آن افزایش توده عضلانی، چربی سوزی و تولید انرژی است. البته در کنار این فواید، ایجاد آرامش، ریلکس کردن بدن و افزایش تمرکز به آن نسبت داده می شود.بهتر است 20  الی 30 قبل از تمرین میل شود تا تاثیر آن را در طول روند ورزش و عدم خستگی بدن احساس کنید.

بیشتر
نمایش 1 - 20 از 20 مورد