پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات لایف پلن Lifeplan

برند لایف پلن Lifeplan در 35 سال گذشته، مکمل‌ها و مواد معدنی را با بالاترین کیفیت برای مشتریان در سراسر جهان تهیه‌کرده است. محصولات این برند با استفاده از مواد طبیعی و توسط متخصصانی که دائماً در حال بدست آوردن بهترین فرمول‌ها هستند، برای سلامتی مشتریان تولید می‌شوند. از سال 1983 دامنه محصولات از 33 به بیش از 280 کالا گسترش‌یافته است.

معرفی برند لایف پلن Lifeplan

لایف پلن Lifeplan در 35 سال گذشته، مکمل‌ها و مواد معدنی را با بالاترین کیفیت برای مشتریان در سراسر جهان تهیه‌کرده است. محصولات این برند با استفاده از مواد طبیعی و توسط متخصصانی که دائماً در حال بدست آوردن بهترین فرمول‌ها هستند، برای سلامتی مشتریان تولید می‌شوند. از سال 1983 دامنه محصولات از 33 به بیش از 280 کالا گسترش‌یافته است.

لایف پلنبا استفاده از یک سیاست دفن زباله، مواد بازیافت می‌شوند و مورداستفاده مجدد قرار می‌گیرند. لایف پلن همچنین از برق سبز استفاده می‌کند و حق بیمه‌ای را که برای ساخت منابع جدید انرژی سبز در انگلیس سرمایه‌گذاری شده است، پرداخت می‌کند.

کلیه محصولات موجود در دامنه لایف پلن، مطابق با عملکرد خوب تولید (GMP) در انگلستان تولید می‌شود. Lifeplan همچنین دارای مجوز دارویی MHRA، مجوز اعتبار کوشر، اعتبار سنجی انجمن وگان و مورد تأیید انجمن خاک است.

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 مورد