پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات گلدن لایف Golden Life

گلدن لایف (Golden Life) یکی از برندهای معروف تولیدکننده محصولات گیاهی و مکمل‌های غذایی است. محصولات گلدن لایف توسط شرکت درمان یاب دارو و تحت لیسانس کمپانی Vitex استرالیا در ایران تولید و عرضه می‌شوند. مکمل‌های گلدن لایف با فرمولاسیون متنوع و استفاده از بهترین مواد اولیه به‌منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه زیر نظر متخصصان مطرح علوم تغذیه، پزشکان و داروسازان طراحی و تولید می‌شوند.

معرفی برند گلدن لایف و محصولات این شرکت

محصولات برند گلدن لایف

گلدن لایف (Golden Life) یکی از برندهای معروف تولیدکننده محصولات گیاهی و مکمل‌های غذایی است. محصولات گلدن لایف توسط شرکت درمان یاب دارو و تحت لیسانس کمپانی Vitex استرالیا در ایران تولید و عرضه می‌شوند. مکمل‌های گلدن لایف با فرمولاسیون متنوع و استفاده از بهترین مواد اولیه به‌منظور ارتقاء سطح سلامت جامعه زیر نظر متخصصان مطرح علوم تغذیه، پزشکان و داروسازان طراحی و تولید می‌شوند.تنوع محصولات گلدن لایف نیازهای مختلف مصرف‌کنندگان را در سراسر دنیا تأمین می‌کند.

محصولات گلدن لایف با توجه به کیفیت بالا مشتریان بسیاری به خود جلب کرده است و با توجه به تنوع محصولات و رضایتمندی مشتریان انتظار می‌رود باگذشت زمان جایگاه محصولات این شرکت در بین مصرف‌کنندگان ارتقاء یابد.

محصولات بهبود سلامت گلدن لایف

قرص اسلیپ کر گلدن لایف 

قرص اسلیپ کر با بهره‌گیری از عصاره‌های گیاهی  سنبل الطیب (علف گربه) و گل ساعتی باعث کاهش تنش‌های عصبی و ایجاد آرامش شده و کیفیت خواب را بهبود می‌بخشد.

این قرص برای درمان بی‌خوابی و اضطراب بسیار مفید است و بدون هیچ ترکیب شیمیایی و عوارضی خاصیت خواب‌آوری دارد.

قرص سلرکس فورت گلدن لایف 

قرص سلرکس فورت مکملی است که برای کاهش التهاب و دردهای مفصلی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این مکمل حاوی عصاره سلری، جونیپر و امگا ۳ است که باعث کاهش دردهای روماتیسمی و نقرس شده و  تحرک و انعطاف‌پذیری مفاصل را بهبود می‌بخشد.

قرص کو آنزیم کیوتن گلدن لایف

کو آنزیم کیوتن یک آنتی‌اکسیدان قوی است که خواص بسیاری برای سلامتی بدن دارد. قرص کو آنزیم کیوتن با تأمین این ریزمغذی برای درمان و پیشگیری بیماری‌های قلبی-عروقی ، کاهش کلسترول، تولید انرژی، افزایش سلامت عمومی، مقابله با پیری و بیماری‌های مرتبط با آن بسیار سودمند است.

قرص ارومکس گلدن لایف

قرص ارومکس برای بهبود عفونت و التهاب مجاری ادراری تجویز می‌شود. این مکمل با بهره‌گیری از پلی فنول های موجود در عصاره کرن بری از عود یا ایجاد عفونت‌های مجاری ادراری پیشگیری کرده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

پرگنالایف مولتی‌ویتامین مینرال بارداری گلدن لایف

این مکمل برای تأمین ریزمغذی‌های دوران بارداری طراحی و تولیدشده است. مصرف پرگنالایف باعث افزایش انرژی و سطح سلامت مادر شده و تأثیر مثبتی بر رشد و تکامل جنین خواهد دارد. این مکمل از مسمومیت‌ها و مشکلات دوران بارداری به‌شدت کاسته و سلامت مادر و جنین را تضمین می‌کند.

قرص مکسی کر ایکس گلدن لایف

این مکمل با دارا بودن ریزمغذی‌های مفیدی مانند روی و ویتامین C توان بدن برای مقابله با بیماری‌ها را افزایش می‌دهد. علاوه بر این قرص مکسی کر ایکس برای حفظ سلامت پوست و مو و افزایش قدرت‌ترمیم زخم‌ها، افزایش قد، درمان آکنه و کم‌خونی بسیار مفید است.

کامفرت فرمولا گلدن لایف

این مکمل با عصاره‌های گیاهی از افسردگی پیشگیری و آن را درمان می‌کند. این مکمل بدون داشتن عوارض جانبی ناشی از داروهای ضدافسردگی باعث بهبود خلق‌وخو، احساس بی‌حوصلگی و رخوت، عدم تمرکز و کاهش توانایی تصمیم‌گیری اضطراب در فرد می‌شود.

هلسی لیور گلدن لایف

هلسی لیور به سم‌زدایی کبد کمک کرده و سلول‌های کبد را بازسازی می‌کند. این مکمل به درمان هپاتیت و کبد چرب کمک کرده و با خواص آنتی‌اکسیدانی باعث بهبود عملکرد طبیعی کبد می‌شود.

کپسول کاماسوترا گلدن لایف

این مکمل برای افزایش توانایی بدنی، رفع خستگی و بهبود عملکرد جنسی عرضه‌شده است. کپسول کاماسوترا حاوی جینسینگ است که با مکانیسم‌های مختلف باعث افزایش ظرفیت جسمانی و روانی می‌شود. علاوه بر این عصاره جینسینگ با  افزایش خون‌رسانی به اندام‌های تناسلی موجب افزایش میل جنسی در بانوان و آقایان می‌شود.

قرص برنینگ فت گلدن لایف

این قرص یک مکمل چربی سوز است که با بهره‌گیری از خواص عصاره‌های گیاهی مانند گارسینیا، جیمنما و کولئوس باعث افزایش تجزیه چربی‌های ذخیره‌شده در بدن می‌شود. این مکمل باعث تحریک آزادسازی هورمون‌های تیروئیدی شده و کاهش وزن را تسریع می‌کند. قرص برنینگ فت با افزایش متابولیسم و کاهش اشتها در کنار فعالیت بدنی و رژیم غذایی به لاغری کمک می‌کند.

پین لیز گلدن لایف

این مکمل با استفاده از خواص گیاهان دارویی مؤثر بر کاهش دردهای مفصلی، سبب تسکین درد و التهاب مفاصل ناشی از استئوآرتریت می‌گردد. پین لیز با ترکیبی از زنجبیل، گیاه پنجه شیطان و ترکیب متیل سولفونیل متان پس از مدتی مصرف باعث بهبود عملکرد فیزیکی و کاهش درد ماهیچه‌ها می‌شود و تأثیر مثبتی بر توانایی حرکتی فرد خواهد داشت.

قرص فرورال گلدن لایف

این مکمل برای رفع مشکل کم‌خونی خصوصاً در دوران بارداری تهیه‌شده است. قرص فرورال با تأمین آهن موردنیاز بدن به تولید هموگلوبین و گلبول‌های قرمز می‌کند. این قرص با بهبود گردش خون در بدن از خستگی و کسالت ناشی از کم‌خونی می‌کاهد. نیاز به آهن خصوصاً در دوران بارداری و شیردهی افزایش‌یافته و این مکمل به رفع این نیاز کمک خواهد کرد.

کپسول درموبلا گلدن لایف

این مکمل حاوی ریزمغذی‌های ضروری برای حفظ سلامت پوست مو و ناخن است. کمبود مینرالها و ویتامین‌ها در بدن اولین تأثیر خودش را با ریزش مو و شکنندگی ناخن‌ها نشان می‌دهد. کپسول درموبلا با تأمین ویتامین‌های A، C، E و اسیدهای چرب امگا 3 و همچنین مینرالهای مهم مانند روی، کلسیم و منیزیم به بهبود سلامت عمومی بدن کمک کرده که این مسئله خودبه‌خود سلامت موها و ناخن‌ها را نیز تأمین می‌کند.

قرص مولتی‌ویتامین انرژکس گلدن لایف

این مکمل با تأمین ریزمغذی‌های مفید برای حفظ سلامت بدن آقایان باعث افزایش اشتها، تقویت حافظه، بهبود بینایی، تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از کم‌خونی می‌شود. مصرف انرژکس توان بدنی آقایان را افزایش داده و به بهبود سلامت عمومی آن‌ها کمک می‌کند.

قرص ایکس اید گلدن لایف

ایکس اید یک مکمل ویژه تقویتی برای خانم‌ها و آقایان است. این مکمل با تأمین ویتامین‌ها و میترال‌های موردنیاز بدن جهت حفظ توانایی و افزایش میل جنسی باعث افزایش انرژی و بهبود گردش خون در اندام‌های جنسی می‌شود. این مکمل باعث تنظیم ترشح هورمون‌ها در آقایان و خانم‌ها شده و بی‌میلی جنسی را در آن‌ها از بین می‌برد.

کپسول جینک اکتیو گلدن لایف

کپسول جینک اکتیو برای استفاده بهتر از خواص گیاه جینکوبیلوبا تهیه و تولیدشده است. این مکمل به تقویت حافظه و بهبود عملکرد ذهنی، درمان آلزایمر و اختلالات شناختی کمک می‌کند. جینکوبیلوبا باعث بهبود گردش خون در مغز شده و می‌تواند دلهره، استرس، کمی حافظه، مشکلات شنوایی و کاهش تمرکز را بهبود ببخشد.

قرص دایجستیو اید گلدن لایف 

این مکمل به رفع سوءهاضمه، نفخ و کاهش درد معده کمک می‌کند. مصرف قرص دایجستیو اید برای رفع سوءهاضمه بسیار مفید است و مشکلاتی مانند ترش کردن و سوزش سر دل را از بین می‌برد. این قرص با بهره‌گیری از خواص گیاهان دارویی مؤثر در بهبود وضعیت دستگاه گوارش مشکلات معده و روده را حل کرده و باعث تقویت دستگاه گوارش می‌شود.

 قرص اپتی وومن گلدن لایف

قرص اپتی وومن گلدن لایف حاوی میترال‌ها و ویتامین‌های موردنیاز خانم‌هاست و باعث تقویت سیستم ایمنی، کاهش وزن و افزایش انرژی خانم‌ها می‌شود.

این مکمل باعث افزایش استحکام استخوان‌ها و پیشگیری از پوکی استخوان شده و به سم‌زدایی کبد کمک می‌کند. قرص امتی هومن باعث تقویت سیستم ایمنی و افزایش توانایی بدن برای مقابله با بیماری‌ها شده و سلامت پوست و مو را بهبود می‌بخشد.

قرص ایتی وومن یک مکمل عالی برای بهبود سطح سلامت خانم‌ها در سنین مختلف است و  با عوارض ناشی از استرس مقابله می‌کند.

 کپسول امگا 3 گلدن لایف

امگا 3 اسیدهای چرب ضروری هستند که برای رشد و نمو طبیعی بدن ضروری‌اند. این مکمل به حفظ سلامت سیستم قلبی – عروقی و کاهش سطح تری گلیسیرید خون کمک کرده و در جنین باعث تکامل صحیح سیستم ایمنی می‌شود. امگا 3 در پیشگیری و درمان بیماری‌های التهابی مانند لوپوس، آرتریت روماتوئید و اندومتریوز مؤثر است.

بیشتر
نمایش 1 - 19 از 19 مورد