پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات آلفا ویتامینز Alfa Vitamins

آلفا ویتامینز یک شرکت آمریکایی است که درزمینهٔ تولید مکمل‌های ویتامینه و همچنین مکمل‌هایی برای رفع مشکلات مفاصل و سلامت استخوان‌ها فعالیت می‌کند. محصولات باکیفیت این برند علاوه بر عرضه در بازار داخلی به 51 کشور دنیا صادر می‌شود.

شرکت آلفا ویتامین در سال 2000 تأسیس‌شده است و به دلیل کیفیت بالای محصولات طی مدت کوتاهی مورد استقبال مصرف‌کنندگان در سراسر دنیا قرارگرفته است. همه محصولات آلفا ویتامینز دارای مجوز سازمان غذا و دارو (FDA) هستند و با دقت فراوان در آزمایشگاه‌های تخصصی تولید می‌شوند.

معرفی برند آلفا ویتامینز

آلفا ویتامینز یک شرکت آمریکایی است که درزمینهٔ تولید مکمل‌های ویتامینه و همچنین مکمل‌هایی برای رفع مشکلات مفاصل و سلامت استخوان‌ها فعالیت می‌کند. محصولات باکیفیت این برند علاوه بر عرضه در بازار داخلی به 51 کشور دنیا صادر می‌شود.

شرکت آلفا ویتامین در سال 2000 تأسیس‌شده است و به دلیل کیفیت بالای محصولات طی مدت کوتاهی مورد استقبال مصرف‌کنندگان در سراسر دنیا قرارگرفته است. همه محصولات آلفا ویتامینز دارای مجوز سازمان غذا و دارو (FDA) هستند و با دقت فراوان در آزمایشگاه‌های تخصصی تولید می‌شوند.

رسالت شرکت آلفا ویتامینز تولید ویتامین‌ها و مینرالهایی با فرمولاسیون بسیار قوی برای جذب بهتر در بدن است تا مشکلات بهداشتی افراد را رفع کرده و سلامت عمومی آن‌ها را بهبود ببخشد. آن‌ها معتقدند که از پذیرش محصولات خودشان توسط مصرف‌کنندگان بسیار خوشحال هستند و برای خوشحال‌تر کردن آن‌ها هرروز تلاش می‌کنند.

محصولات شرکت آلفا ویتامینز در کشور ما هم طرفداران بسیاری دارد و با توجه به کیفیت بالای محصولات آلفا ویتامینز احتمالاً در آینده عرضه آن‌ها در کشور افزایش خواهد یافت. در ادامه مقاله به‌طور مختصر برخی از مکمل‌های شرکت آلفا ویتامینز برای شما عزیزان شرح داده‌شده است.

آلکوژن آلفا ویتامینز

کپسول آلکوژن با دارا بودن کلاژن و ویتامین C یک مکمل عالی برای حفظ سلامت استخوان‌ها و مفاصل در سنین بالا است. کپسول آلکوژن باعث بهبود وضعیت پوست و مو شده و از شکنندگی ناخن‌ها جلوگیری می‌کند. مصرف این مکمل سلامت عمومی بدن را بهبود بخشیده و دردهای مفصلی را کاهش می‌دهد.

کلسیم منیزیم زینک آلفا ویتامینز

مکمل کلسیم منیزیم زینک حاوی مینرالهای بسیار مهم برای حفظ سلامت بدن است. این مکمل کلسیم را برای محافظت از استخوان‌ها، منیزیم را برای حفظ سلامت عضلات و استخوان‌ها و روی را برای تنظیم هورمون‌ها و سلامت پوست و مو در اختیار بدن قرار می‌دهد.

این مکمل علاوه بر میترال‌های فوق حاوی ویتامین D است تا از پوکی استخوان جلوگیری کند. مصرف این مکمل برای سنین رشد و همچنین دوران کهولت بسیار مفید است زیرا از کمبود ریزمغذی‌هایی مانند کلسیم و روی جلوگیری می‌کند.  

مولتی دیلی آلفا ویتامینز

مولتی دیلی یکی از مکمل‌های عالی شرکت آلفا ویتامینز است. مولتی دیلی حاوی انواع ویتامین‌ها و میترال‌ها برای حفظ سلامت بدن است. مصرف روزانه مولتی دیلی سیستم ایمنی را تقویت می‌کند و خستگی‌های روزانه را کاهش می‌دهد.

مصرف مولتی دیلی برای بهبود حال بیماران و کوتاه کردن دوره نقاهت پس از بیماری و جراحی بسیار اثربخش است. مینرالهای موجود در ترکیب مولتی دیلی با خواص آنتی‌اکسیدانی باعث حفظ سلامت سیستم قلبی – عروقی شده و به‌طورکلی سلامت عمومی را بهبود می‌بخشند.

سلنیوم آلفا ویتامینز

سلنیوم یکی از مینرالهای کمیاب و ضروری برای حفظ سلامت پوست و مو است. سلنیوم با خاصیت آنتی‌اکسیدانی بالا سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند و از ابتلای افراد به بیماری جلوگیری می‌کند. سلنیوم یک مینرال مهم برای باروری مردان است که به اسپرماتوژنز کمک می‌کند. مصرف سلنیوم در دوران کهولت از ضعف عضلات و آرتروز جلوگیری می‌کند.

کمبود سلنیوم در بدن با ریزش مو و شکنندگی ناخن‌ها همراه است و مصرف سلنیوم آلفا ویتامینز کمبود این مینرال را به‌سرعت برطرف کرده و سلامت عمومی را بهبود می‌بخشد.

کلسیم 600 و ویتامین D آلفا ویتامینز

کلسیم 600 و ویتامین D برای حفظ سلامت استخوان‌ها و جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان تهیه‌شده است. تحقیقات نشان داده است که کلسیم برای جذب نیاز به حضور ویتامین D دارد و شرکت آلفا ویتامینز این مسئله را موردتوجه قرار داده است.

مصرف مکمل کلسیم 600 و ویتامین D برای تقویت استخوان و دندان و همچنین پیشگیری از ابتلا به پوکی استخوان در سنین بالا بسیار مفید است. مصرف این مکمل در دوران بارداری و شیردهی و همچنین برای بهبود وضعیت افراد مبتلابه پوکی استخوان توصیه می‌شود.

امگا 3 روغن ماهی آلفا ویتامینز

امگا 3 روغن ماهی آلفا ویتامینز حاوی اسید چرب ضروری امگا 3 است که برای حفظ سلامت بدن بسیار حائز اهمیت است. امگا 3 از بیماری‌های قلبی عروقی پیشگیری کرده و هوشیاری و توانایی مغز را افزایش می‌دهد. مصرف امگا 3 در سنین بالا مانع ابتلا افراد به سکته‌های قلبی و آلزایمر می‌شود.

مصرف امگا 3 به‌صورت مکمل برای حفظ سلامت پوست و مو و جلوگیری از ابتلا به افسردگی بسیار حائز اهمیت است. مصرف امگا 3 همچنین در دوران بارداری برای تکامل سیستم عصبی جنین و افزایش هوش کودک بعد از تولد مفید است.

ویتامین E آلفا ویتامینز

این محصول برای رفع یا جلوگیری از کمبود ویتامین E تهیه‌شده است. ویتامین E یک آنتی‌اکسیدان قوی است که از ابتلا به بیماری‌های قلبی و حتی سرطان پیشگیری می‌کند.

ویتامین E به‌عنوان یک آنتی‌اکسیدان با فاکتورهای آسیب‌رسان محیط برای حفظ سلامت پوست و مو مقابله می‌کند. ویتامین E با آب‌رسانی پوست انعطاف‌پذیری آن را افزایش داده و مانع پیری زودرس پوست می‌شود.

کپسول کلاژن آلفا ویتامینز 

کلاژن یکی از مهم‌ترین پروتئین‌های بدن است. کلاژن برای حفظ سلامت پوست، مو، مفاصل و استخوان‌ها بسیار مهم است. برای افزایش سنتز کلاژن در بدن وجود ویتامین C نیز ضروری است. کپسول کلاژن آلفا ویتامینز  با ارائه این دو ماده در کنار هم برای تقویت پوست، غضروف‌ها و استخوان‌ها بسیار مفید است.

 این مکمل با توانایی‌ترمیم غضروف‌ها برای ورزشکاران نیز بسیار مفید است و باعث می‌شود آسیب‌های ناشی از ورزش به‌سرعت بهبود یابند. این مکمل پروتئینی با القاء حس سیری برای کاهش وزن نیز مفید است.

قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز

قرص آلفلکسیل محصولی است که به‌طور تخصصی برای رفع مشکلات مفاصل و بهبود انعطاف‌پذیری آن‌ها تهیه‌شده است. قرص آلفلکسیل برای درمان درد مفصل و آرتروز بسیار مفید است. این مکمل حاوی چهارترکیب گلوکزآمین، کندرویتین، متیل سولفونیل متان و کلاژن است که همگی برای سلامت مفاصل بسیار مهم هستند.

گلوکزآمین موجود در قرص آلفلکسیل آلفا با بارسازی مفاصل درد آن‌ها را کاهش می‌دهد، کندرویتین از ساییدگی غضروف‌ها جلوگیری می کندو ترکیب متیل سولفونیل متان باعث کم شدن التهابات در ناحیه مفصل می‌شود.

مصرف قرص آلفلکسیل در دوران کهولت با بازسازی مفاصل و جلوگیری از تخریب بیشتر آن‌ها باعث بهتر شدن حرکت مفاصل و کاهش درد آن‌ها می‌شود.

منیزیم B6 آلفا ویتامینز

منیزیم و B6 دو ریزمغذی مفید برای رفع خستگی و درد عضلات هستند. این مکمل برای درمان ضعف و گرفتگی عضلات بسیار اثربخش است. مصرف مکمل منیزیم B6 آلفا ویتامینز همچنین باعث افزایش سطح انرژی و بهبود خلق‌وخوی افراد شده و خاصیت آرام بخشی دارد.

این مکمل مفید برای بهبود وضعیت خواب، کم شدن حملات میگرنی، کاهش استرس و بهبود حافظه و تمرکز بسیار مفید است. مصرف روزانه این مکمل نیاز بدن به منیزیم و B6 را برطرف می‌کند.

ویتامین B12 آلفا ویتامینز

ویتامین B12 یکی از ویتامین‌های مهم برای خون‌سازی و درمان کم‌خونی است. کمبود ویتامین B12 بیشتر در افراد گیاهخوار اتفاق می‌افتد و مصرف این مکمل می‌تواند برای آن‌ها مفید باشد. B12 به تولید گلبول‌های قرمز و هموگلوبین کمک کرده و با افزایش خون‌رسانی به بدن باعث افزایش انرژی فرد می‌شود.

با مصرف روزانه ویتامین B12 آلفا ویتامین علاوه بر درمان کم‌خونی، خستگی و ضعف بدن برطرف شده و سطح انرژی شما به‌طور طبیعی افزایش می‌یابد.

بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 مورد