محصولات آیسیس فارما ISIS Pharma

شرکت فرانسوی آیسیس فارما (ISIS PHARMA) در سال 1987 توسط یک شیمیدان پیشرو تأسیس شد. او گروهی از افراد متخصص درزمینهٔ مراقبت‌های بهداشتی را گرد هم آورد تا در این زمینه به بیماران خدمات‌رسانی کنند. همکاری این گروه با انجمن‌های علمی و دانشگاه‌ها باعث شد که این شرکت محصولاتی درزمینهٔ هموستاز (تعادل) پوست بر اساس آخرین تحقیقات علمی طراحی و تولید کند.

معرفی برند آیسیس فارما

شرکت فرانسوی آیسیس فارما (ISIS PHARMA) در سال 1987 توسط یک شیمیدان پیشرو تأسیس شد. او گروهی از افراد متخصص درزمینهٔ مراقبت‌های بهداشتی را گرد هم آورد تا در این زمینه به بیماران خدمات‌رسانی کنند. همکاری این گروه با انجمن‌های علمی و دانشگاه‌ها باعث شد که این شرکت محصولاتی درزمینهٔ هموستاز (تعادل) پوست بر اساس آخرین تحقیقات علمی طراحی و تولید کند.

نام آیسیس فارما با الهام از یکی از خدایان مصر به نام آیسیس انتخاب‌شده است که سمبل اراده و تلاش برای دستیابی به حقیقت است. از دیدگاه متخصصان آیسیس فارما پوست توانایی فوق‌العاده‌ای برای مدیریت و کنترل هموستاز خود دارد.

توانایی یک سیستم برای حفظ تعادل خودش باوجود محدودیت‌ها و فاکتورهای مهاجم خارجی هموستاز نامیده می‌شود. هموستاز مانند همه تعادلات بسیار حساس و شکننده است و اگر بیش‌ازحد توسط فاکتورهای مهاجم خارجی تحت تأثیر قرار بگیرد می‌تواند هشداردهنده باشد. دماهای بالا، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، خشکی، تحریک، التهاب، باکتری‌ها و اختلالات هورمونی همگی فاکتورهایی هستند که می‌توانند تعادل پوست را برهم بزنند.

راه‌حل آیسیس فارما در این شرایط کمک به پوست برای بازسازی تعادل طبیعی آن است. محصولات آیسیس فارما به پوست کمک می‌کنند تا کارکردهای طبیعی خود را بهترین نحو انجام دهند و بدین ترتیب از مشکلات پوستی پیشگیری می‌کنند.

محصولات مراقبت پوست آیسیس فارما به دلیل کیفیت بالا در حال حاضر در همه کشورها ازجمله ایران مشتریان زیادی دارد و فقط محدود به فرانسه نیستند.

رسالت گروه تحقیقاتی و متخصصان آیسیس فارما انتخاب ریزمغذی‌ها و ترکیبات مفید برای پوست جهت حفظ هموستاز پوست و پیشگیری از به هم خوردن این تعادل با مکانیسم‌های مختلف است. محصولات آیسیس فارما همگی بر اساس نیاز بیماران و با بیشترین تطابق برای انواع پوست با مجوز FAD طراحی و تولید می‌شوند. در ادامه تعدادی از محصولات برند آیسیس فارما به‌طور خلاصه شرح داده‌شده است.

سرم ضد لک یونیتون 4 (Unitone 4 Reveal Serum)

سرم ضد لک یونیتون 4 آیسیس فارما یک محصول قدرتمند برای از بین انواع لک‌های پوستی است. این سرم با مهار ترشح آنزیم تیروزیناز و کنترل تولید ملانین توسط ملانوسیت ها در سلول‌های پوست عمل می‌کند. برای از بین بردن لک‌های صورت باید روزی دو بار از این سرم استفاده کنید.

ژل شوینده تین درم (Teen Derm Gel)     

ژل شوینده تین درم آیسیس فارما محصول پاک‌کننده‌ای است که برای شستشو و کنترل چربی پوست‌های چرب و مختلط تهیه‌شده است. این ژل با کنترل ترشح چربی پوست از ایجاد جوش‌های پوستی جلوگیری کرده و حالت براقی پوست را از بین می‌برد.

کرم ضد آفتاب (Uveblock Cream SPF80) SPF80

کرم ضد آفتاب آیسیس فارما با SPF80 برای مراقبت از پوست‌های خیلی حساس تهیه‌شده است. این کرم دارای فیلترهای فیزیکی و مینرال با حداکثر کارایی برای مراقبت از پوست‌های حساس و تحت درمان است.

کنسانتره ضد جوش تین درم کا(   (TEEN DERM K- CONCENTRATE

کنسانتره ضد جوش تین درم کا آیسیس فارما ترشح چربی یا سبوم پوست را کنترل کرده و به از بین رفتن جای جوش‌ها کمک می‌کند. کنسانتره ضد جوش تین درم کا با اثر لایه‌بردار برای درمان انواع جوش و کومدون بسیار مفید است.

ضد آفتاب کلین درم ( SPF30UVEBlock 30 Clean Derm)

ضد آفتاب کلین درم SPF30 آیسیس فارما یک ضد افتاب مناسب فاقد چربی با خاصیت ضدالتهاب برای پوست‌های چرب و جوش‌دار است. این کرم علاوه بر محافظت از پوست در مقابل آفتاب با کنترل ترشح سبوم، چربی اضافی پوست را از بین می‌برد.

 

ژل شوینده و روشن‌کننده یونیتون ( 4  (Unitone 4 Reveal Gel )

ژل شوینده و روشن‌کننده یونیتون 4 آیسیس فارما با خاصیت لایه‌برداری برای رفع لک‌های سطحی پوست مناسب است. این ژل باید روی پوست مرطوب استعمال شود و دارای خاصیت شفاف کنندگی است.

محلول پاک‌کننده تین درم ( Teen Derm Aqua)

محلول پاک‌کننده تین درم آیسیس فارما برای رفع مشکل پوست‌های چرب، مختلط و مستعد جوش و آکنه تهیه‌شده است. این محلول آلودگی‌های پوست را پاک‌کرده و براقی حاصل از چربی پوست را از بین می‌برد.

محلول پاک‌کننده روبوریل (Aquaruboril Solution)

محلول پاک‌کننده روبوریل آیسیس فارما برای پاک کردن آرایش از روی پوست‌های حساس تهیه‌شده است. این محلول بدون رایحه بوده و خواص آب‌رسانی و التیام بخشی دارد.

کرم ضد جوش قوی آلفا پیور تین درم (Teen Derm Alpha Pure Cream)

کرم ضد جوش قوی آلفا پیور تین درم آیسیس فارما یک کرم قدرتمند برای درمان آکنه‌های فعال و التهابی است. این کرم با کنترل ترشح چربی پوست از ایجاد جوش‌های ملتهب و چرکی پیشگیری می‌کند.

سرم نئوتون (NeoTone Serum)

سرم نئوتون آیسیس فارما برای از بین لک‌های صورت تهیه‌شده است. با استعمال هر شب این سرم بر روی پوست انواع لک‌های پوستی حتی لک‌های مقاوم پوست چرب نیز به‌تدریج از بین رفته و پوست شما پس از مدتی شفاف و روشن خواهد شد.

کرم مرطوب‌کننده سکالیا بالم (Secalia Balm)

کرم مرطوب‌کننده سکالیا بالم آیسیس فارما با خاصیت آب‌رسانی برای مراقبت از پوست‌های خشک تهیه‌شده است. این کرم مشکلات پوست خشک از قبیل خارش پوست را از بین برده و با خاصیت مرطوب‌کنندگی پس از مدتی باعث نرمی و لطافت پوست شما خواهد شد. کرم مرطوب‌کننده سکالیا بالم برای درمان خشکی پوست در کودکان و بزرگ‌سالان گزینه مناسبی است.

کرم ضد قرمزی مترو روبوریل (Meteroruboril cream)

کرم ضد قرمزی مترو روبوریل آیسیس فارما حاوی کنستانتره مترونیدازول و یک ضدالتهاب قوی است. این کرم با خاصیت آنتی باکتریال و ضدعفونی‌کننده می‌تواند برای درمان آسیب‌های پوستی مورداستفاده قرار بگیرد.

سرم ضد چروک نانو ایچ ( Nano age Serum )

سرم ضد چروک نانو ایچ آیسیس فارما با دارا بودن اسید هیالورونیک و خاصیت آب‌رسانی قوی چین‌وچروک پوست را از بین برده و باعث بهبود قوام و استحکام پوست صورت می‌شود. برای تأثیرگذاری این سرم 2 تا 3 قطره از آن را روی پوست تمیز صورت ماساژ دهید.

کرم کلایکوآ (Glyco A 12% Cream)

کرم کلایکوآ آیسیس فارما یک کرم لایه‌بردار قوی و حاوی گلایکولیک اسید است. این کرم محرک سنتز کلاژن بوده و برای درمان لک‌های صورت و آکنه مورداستفاده قرار می‌گیرد.

هیدروژل دور چشم ضد پف و تیرگی لایت آیز (Light Eyes Lightening Dark Circle Hydrogel)

هیدروژل دور چشم ضد پف و تیرگی لایت آیز آیسیس فارما برای بهبود وضعیت پوست دور چشم و رفع تیرگی آن تهیه‌شده است. این ژل گردش خون مویرگ‌های اطراف چشم را تسریع کرده و پوست اطراف چشم را روشن می‌کند.

بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد