پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات دوکری Ducray

دوکری، برند پیشگام در مراقبت از پوست و مو

شاید این مطلب جالب و تعجب برانگیز باشد که برند دوکری Ducray سال ها قبل از جنگ جهانی دوم در سال 1930 توسط آلبرت دوکری شروع به فعالیت نموده است. او هنگامی که دید در آرایشگاه ها برای شست و شوی موی سر از پودر صابون به عنوان شامپو استفاده می کنند و از آنجا که حالت قلیایی صابون باعث آسیب دیدن تارهای مو می شود تصمیم گرفت تا اولین شامپوی درمانی و زیبایی (Dermo-Cosmetic) را برای سلامت پوست و موی سر با اثر شویندگی مناسب تولید کند.خرید اینترنتی محصولات دوکری

دوکری پس از تلاش فراوان اولین شامپو دوکری را با نام لیک ساونس Lik Savons وراد بازار فرانسه کرد. او برای این شامپو یک راهنمای مصرف به صورت برچسب طراحی کرده بود. همچنین دوکری شامپو لینک ساونس را با سه عصاره مختلف، شامپو با عصاره بابونه برای موهایی با رنگ روشن، شامپو با عصاره پاناما برای موهای چرب و شامپو با عصاره روغن سیاه کاج و شامپوی تخم مرغ برای موهای معمولی با کیفیتی بالا و کارآمد با عبارتی قابل توجه "آماده مصرف" که روی آن درج شده بود  تولید کرد. دوکری فعالیت خود را به اینجا ختم نکرد و در سال 1985 با رونمایی یک محصول جدید با نام ایکتیان نه به عنوان شامپو بلکه در حوزه ای جدید به عنوان یک کرم مرطوب کننده مناسب برای درمان خشکی پوست پا در حیطه ی محصولات مراقبت پوست گذاشت و خود را در این حوزه نیز به اثبات رساند.

در سال 2012 برند دوکری طی همکاری با شرکت Zanbal و با سرمایه گذاری در پروژه حفاظت از محیط زیست اقدام به عرضه محصولی با عنوان شامپوی اکسترادو نمود که این شامپو فوق ملایم بوده و ویژگی بارز آن تخریب پذیری در محیط زیست است از اینرو کمترین خطر را برای محیط زیست دارد و دارای پکیج قابل بازیافت می باشد.

امروزه برند دوکری با شیوه ای دانش بنیان را برای طراحی و ارائه محصولات خود به صورت درمانی در حیطه محصولات پوست و مو پیش گرفته است تا بتواند بهترین محصولات درمانی پوست و مو را عرضه نماید.

بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد