پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات بایودرما Bioderma

بایودرما (BIODERMA) نام یک برند فرانسوی است که از سال 1970 با به کار گرفتن علم زیست‌شناسی در خدمت تولید محصولات مراقبت از پوست و مو، گام بزرگی در این عرصه برداشته است. این رویکرد برند بیودرما به واسطه شناخت پوست و مکانیسم‌های بیولوژیکی آن، تولید محصولاتی سازگار با ماهیت پوست را میسر کرده است. اولین آزمایشگاه تخصصی بایودرما در سال 2001 تأسیس گردید که در آن پژوهش‌های متعددی توسط تولیدکنندگان این برند انجام می‌شود. همه این تحقیقات پیرامون شناخت ساختار پوست و سلول‌های آن و همچنین کلیه اختلالات و مشکلات پوستی می‌باشد. پوست زبان مخصوص خود را دارد و بیودرما به دنبال شناخت این زبان و ارتباط برقرار کردن با آن است.

برند بایودرما را بیشتر بشناسید

محصولات بیودرم

بایودرما (BIODERMA) نام یک برند فرانسوی است که از سال 1970 با به کار گرفتن علم زیست‌شناسی در خدمت تولید محصولات مراقبت از پوست و مو، گام بزرگی در این عرصه برداشته است. این رویکرد برند بیودرما به واسطه شناخت پوست و مکانیسم‌های بیولوژیکی آن، تولید محصولاتی سازگار با ماهیت پوست را میسر کرده است. اولین آزمایشگاه تخصصی بایودرما در سال 2001 تأسیس گردید که در آن پژوهش‌های متعددی توسط تولیدکنندگان این برند انجام می‌شود. همه این تحقیقات پیرامون شناخت ساختار پوست و سلول‌های آن و همچنین کلیه اختلالات و مشکلات پوستی می‌باشد. پوست زبان مخصوص خود را دارد و بیودرما به دنبال شناخت این زبان و ارتباط برقرار کردن با آن است.

مهار استرس‌های محیطی کاری سخت و چه‌بسا غیرممکن است. به‌علاوه، بیماری‌های مختلف، افزایش سن و دیگر فاکتورها، دائماً پوست و دیگر بخش‌های بدنتان را تحت تأثیر قرار می‌دهند. برند بیودرما به دنبال تولید محصولاتی است که با فعال کردن قابلیت‌های طبیعی پوست، روند بازسازی و جوانسازی پوست را تحریک کنند تا بتوانید از داشتن پوستی سالم و زیبا لذت ببرید.

چرا به برند بیودرم اعتماد کنیم؟

محصولات بیودرما با تقلید از ویژگی‌های طبیعی خود پوست و با کمک مواد فعالی که در آن‌ها به کار می‌رود، عمل می‌کنند. به همین علت است که نتایج استفاده از این محصولات سریع و بی‌نظیر است. در فرمولاسیون این محصولات، از خالص‌ترین مواد مؤثره و ترجیحاً موادی که به‌طور طبیعی در پوست یافت می‌شود، استفاده شده است. این ویژگی سبب شده است که محصولات بایودرما علاوه بر اثربخشی بالا، سازگاری فوق‌العاده‌ای با پوست داشته باشند.

هدف از تولید محصولات این برند، حفظ، فعال‌سازی یا بازسازی عملکردهای طبیعی پوست است و تاکنون در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. در تولید محصولات بایودرم استفاده از موادی که اثربخشی آن‌ها مشخص نیست و یا ممکن است ایجاد تحریک پوستی کنند، به حداقل رسیده است. به‌این‌ترتیب، ایمنی محصولات و سازگاری آن‌ها با پوست در ایدئال‌ترین سطح ممکن حفظ می‌گردد. محصولات بیودرم در بیش از 70 کشور در سراسر دنیا توزیع می‌گردد.

مأموریت برند بایودرما چیست؟

به‌طورکلی در تولید محصولات بایودرما 8 اصل زیر در نظر گرفته می‌شود:

تولیدات مبتنی بر اصول بیولوژیکی

تمام محصولات BIODERMA با کمک تیم‌های خبره متشکل از متخصصین زیست‌شناسی و متخصصین پوست تولید می‌گردند. آن‌ها با کمک متدهای زیست‌شناختی کاملاً علمی، دلایل و پیامدهای زیستی مؤثر بر پوست و ویژگی‌های آن را مورد بررسی قرار می‌دهند تا بتوانند آن‌ها را کنترل، فعال و یا تصحیح کنند.

تحمل‌پذیری پوست

تولیدات برند بیودرم باعث بهبود تحمل‌پذیری پوست و مقاومت آن در برابر عوامل زیست‌محیطی می‌شوند.

ایمنی بالا

3 قانون مهم و سختگیرانه در تولید محصولات به کار گرفته می‌شود:

  •          فقط از مواد ضروری برای پوست استفاده می‌شود.
  •          دوز مطلوبی از خالص‌ترین مواد فعال در محصولات وجود دارد.
  •          ترجیحاً از مولکول‌هایی که در حال حاضر در پوست یافت می‌شوند، استفاده می‌گردد.

استفاده از مواد فعال شناخته‌شده علمی

در مواد تشکیل‌دهنده و اجزای مورداستفاده در فرمولاسیون محصولات بایودرما دو معیار اساسی رعایت شده است: اثربخشی بیولوژیکی و ایمنی بالا.

رعایت اصل احتیاط

در تولید این محصولات، از ترکیباتی مضر و همچنین ترکیباتی که تأثیرات آن‌ها جای سؤال دارد، استفاده نمی‌شود. نظیر پارابنها، فتالات، فرمول، فرمالدئید و غیره.

تأییدیه ایمنی و کارایی

در تولید هر محصول BIODERMA کلیه توصیه‌های دقیق صادرشده توسط مقامات بهداشتی و ارگان‌های پیشگیری از اختلالات پوست، رعایت شده است و تأییدیه‌های لازم نیز دریافت شده است.

آزمایشات بالینی

همه محصولات مراقبت از پوست بیودرم پس از انجام مطالعات بالینی متعدد و تحت نظارت متخصصین پوست و متخصصین سم‌شناسی روانه بازار می‌گردند. این مطالعات در مجلات علمی معتبر بین‌المللی منتشر می‌شوند.

ردیابی کامل

بایودرما متعهد به نظارت بر منشأ ترکیبات استفاده شده در محصولات و اطمینان از تأثیرات آن‌ها از طریق انطباق با استانداردهای موجود در صنعت لوازم آرایشی بهداشتی می‌باشد.

برند بایودرما تاکنون چه محصولاتی را روانه بازار کرده است؟

محصولات برند بیودرم بسیار متنوع هستند و شامل طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست و مو می‌شوند. این محصولات با نام‌های زیر شناخته می‌شوند:

محصولات سنسی بیو بایودرم (Sensibio)

پوست‌های حساس معمولاً حساسیت خود را با احساس گرما و قرمزی وسیع و یا موضعی در پوست نشان می‌دهند. این پوست‌ها به‌راحتی خشک می‌شوند و معمولاً ملتهب و آسیب‌پذیر هستند. با توجه به علت، شدت و مرحله حساسیت پوست، بیودرم محصولات متنوعی را در گروه سنسی بیودرما عرضه می‌کند که پوست را از طریق رساندن ترکیبات فعال با بافت‌های مناسب، درمان و تغذیه می‌کنند. این محصولات کاملاً مناسب پوست‌های حساس و آلرژیک هستند که در آن‌ها از میسلار واتر به همراه سنسی بیو واتر (Sensibio H2O) استفاده شده است.

محصولات آتودرم بایودرم (Atoderm)

محصولات آتودرم بیودرم مناسب پوست‌های حساس و آتوپیک است. این محصولات با حفظ غشاء هیدرولیپیدیکی سطح پوست، به حفظ رطوبت و چربی سطح پوست کمک می‌کنند.

محصولات نود بایودرم (Nodé)

با توجه به نیازهای مو و پوست سر، Nodé ترکیبی از مواد فعال را برای پوست و مو فراهم می‌کند تا تحمل‌پذیری و مقاومت آن‌ها را افزایش دهد. اولین محصول این گروه در سال 1977 تولید شد که مناسب افرادی بود که پوست سرشان بسیار حساس بود. در حال حاضر نود بیودرم یک مرجع مناسب برای درمان شوره سر می‌باشد.

محصولات ماتریسیوم بایودرم (Matricium)

این محصول مناسب پوست‌های آسیب‌دیده از طریق لیزر، جراحی، پیلینگ، سوختگی و دیگر موارد است. وبال‌های این محصول یک محیط سلولی ایدئال را برای سلول‌های پوست مهیا می‌کنند، به‌طوری‌که ظرفیت بازسازی پوست تا حد زیادی بهبود می‌یابد. این محصول از عناصری ساخته شده است که به‌طور طبیعی در پوست یافت می‌شوند و برای حیات، عملکرد و بازسازی سلول‌ها ضروری هستند.

محصولات فتودرم بایودرم (Photoderm)

فتودرم شامل انواع متنوعی از محصولات ضد آفتاب است که برحسب نوع پوست، میزان نور آفتاب (فصل، زمان روز) و شرایط جغرافیایی ارتفاع و عرض جغرافیایی، محافظت کافی را در برابر نور آفتاب به عمل می‌آورند. این محصولات با فرمولاسیون ویژه خود از سلول‌های پوست و محتوای DNA آن‌ها، محافظت می‌کنند.

محصولات سیکابیو بایودرم (Cicabio)

پوست ما سد اصلی بدن در برابر استرس‌های خارجی است و به‌خوبی از ما محافظت می‌کند. هنگامی‌که پوست ضعیف شود، پوست تحریک شده و حساسیت بیشتری نسبت به عوامل استرس‌زای خارجی پیدا می‌کند؛ بنابراین گاهی لازم است که با بازسازی اپیدرم پوست را ترمیم کنید و کیفیت آن‌ها را بهبود بخشید. محصولات سیکابیو Cicabio ترمیم کننده لایه اپیدرم پوست هستند که این کار را با کیفیت بالایی انجام می‌دهند.

محصولات هیدرابیو بایودرم (Hydrabio)

هر روز انواعی از خطرات نظیر آلودگی، استرس، هوای سرد و غیره فعالیت سلول‌های پوست را مختل می‌کنند. درنتیجه قدرت بازسازی پوست کاهش می‌یابد و دیگر نمی‌تواند رطوبت موردنیاز خود را حفظ کند. در چنین شرایطی پوست خشک و حساس می‌شود و درخشندگی خود را از دست می‌دهد. محصولات هیدرابیو ظرفیت سلولی پوست را افزایش می‌دهند و فرایندهای طبیعی هیدراتاسیون پوست را دوباره فعال می‌کنند.

محصولات سبیوم بایودرم (Sébium)

پوست در طول بلوغ تغییر می‌کند: زمخت‌تر و براق‌تر شده و لطافت خود را از دست می‌دهد. کم‌کم ضایعات پوستی نظیر جوش و آکنه روی پوست شکل می‌گیرند که گاهی تا دوران بزرگ‌سالی نیز همراه شما هستند. محصولات سبیوم بیودرما مناسب پوست‌های چرب و مستعد آکنه هستند و کیفیت پوست را در این افراد بهبود می‌بخشند.

محصولات ای بی سی درم بایودرم (ABCDerm)

این گروه از محصولات مناسب پوست‌های ظریف و حساس کودکان هستند. در فرمولاسیون این محصولات تمامی تمهیدات ایمنی پوستی رعایت شده است تا از بروز هرگونه واکنش و حساسیتی در پوست نوزادان و کودکان جلوگیری شود.

محصولات وایت آبجکتیو بایودرم (White Objective)

محصولات وایت آبجکتیو جهت کمک به پوست‌های حساس و مستعد لک‌های پوستی طراحی شده است. فرمولاسیون این محصولات به‌گونه‌ای است که کلیه مراحل تولید رنگ‌دانه ملانین را تحت تأثیر قرار می‌دهد و از این طریق جلوی تیرگی پوست و بروز کک و مک را می‌گیرد.

محصولات ماتریسیان بایودرم (Matriciane)

ماتریسیان بیودرم یک محصول مغذی است که محیط مناسبی برای بازسازی و ترمیم سلول‌های پوستی مهیا می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این محصول، کلیه مواد مغذی موردنیاز پوستتان را تأمین کنید.

 

 

 

بیشتر
نمایش 1 - 15 از 15 مورد