پوست، مو و ناخن  132 محصول وجود دارد.

پوست، مو و ناخن

مکمل‌های پوست، مو و ناخن را بیشتر بشناسید

بدون شک می‌توانیم ادعا کنیم که همه افراد و حداقل در دوره‌ای از زندگی، دچار مشکلاتی در سلامت و زیبایی پوست، مو و ناخن می‌شوند. علل مختلفی وجود دارد که می‌تواند منجر به این مسائل گردد، بااین‌وجود در اکثر موارد علت این مشکلات، کمبود مواد مغذی مورد نیاز بدن شماست. همان‌طور که می‌دانید همه سلول‌های بدن شما بر...

مکمل‌های پوست، مو و ناخن را بیشتر بشناسید

بدون شک می‌توانیم ادعا کنیم که همه افراد و حداقل در دوره‌ای از زندگی، دچار مشکلاتی در سلامت و زیبایی پوست، مو و ناخن می‌شوند. علل مختلفی وجود دارد که می‌تواند منجر به این مسائل گردد، بااین‌وجود در اکثر موارد علت این مشکلات، کمبود مواد مغذی مورد نیاز بدن شماست. همان‌طور که می‌دانید همه سلول‌های بدن شما برای رشد، تکثیر و ادامه حیات نیاز به تغذیه مناسب دارند. در صورتی که نتوانید از طریق رژیم غذایی، نیازهای بدنتان را به مواد مغذی و به‌خصوص ریزمغذی‌ها تأمین کنید، به‌مرور دچار مشکلاتی در بخش‌های مختلف بدن و از جمله پوست ، مو و ناخن خواهید شد.

پوست، مو و ناخن شما، گذشته از کاربردهای حیاتی که در بدنتان دارند، به‌عنوان یک آینه تمام‌قد از سلامت دیگر بخش‌های بدنتان نیز عمل می‌کنند. گاهی ریزش موهایتان به شما می‌گوید که دچار نوسانات هورمونی شده‌اید و گاهی رنگ‌پریدگی ناخن‌ها، نشانگر مشکلات کبدی هستند و الی‌آخر؛ بنابراین، هیچ‌گاه تغییرات رخ‌داده در این قسمت‌ها را نادیده نگیرید. بااین‌وجود، همان‌طور که گفتیم، مهم‌ترین علت تغییرات پوست ، مو و ناخن عدم دریافت مواد مغذی مورد نیاز برای تکثیر و بازسازی سلول‌های آن‌هاست.

برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن چه کنیم؟

سلامت پوست، مو و ناخن از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا سلامت این اعضا تأثیر فراوانی در زیبایی دارد. پوست و مو و ناخن، خودبه‌خود سالم نمی‌ماند و باید برای حفظ سلامت و زیبایی آن‌ها، همیشه تلاش کرد و کارهایی انجام داد؛ که البته کار ساده‌ای نیست!

توصیه‌هایی برای حفظ زیبایی و سلامت پوست، مو و ناخن

علت مصرف مکمل پوست،مو و ناخن

مشکلات پوستی را جدی بگیرید

تابش اشعه فرابنفش، مشکلات فصلی یا محیطی مثل خشکی پاییزه یا زندگی در محیط‌های به‌شدت سرد یا به‌شدت خشک، بی‌توجهی‌های فردی مثل عادت نکردن به نوشیدن آب و مایعات یا رفتار تغذیه‌ای نامناسب، انواع بیماری‌ها و... می‌تواند پوست شمارا از بین ببرد و شکل و شمایلی پیر، پرچروک و نازیبا به آن دهد.

کلی‌ترین توصیه‌هایی که می‌توان برای حفظ سلامت و بهداشت پوست مدنظر قرارداد این است که عوامل آسیب‌رسان به پوست را بشناسید و از آن‌ها دوری‌کنید. به‌طور فهرست‌وار می‌توان برخی از آن‌ها را برشمرد:

نور خوب، نور بد!

استفاده از کرم‌های مرطوب‌کننده و ضد آفتاب می‌تواند تا حد بسیاری زیادی پوست شمارا از خطر خشکی و از دست دادن آب موردنیاز سلول‌های پوست محافظت کند. این کرم‌ها همچنین جلوی خطر بخش مضر نور آفتاب را می‌گیرد که عامل مهمی در از بین رفتن سلول‌های پوست محسوب می‌شود. تابش آفتاب به سمت پوست باوجود مزیت عالی آن‌که کسب بدون دردسر ویتامین D موردنیاز برای بدن است، با امواج نوری فرابنفش همراه است که برعکس مورد پیشین به‌شدت برای سلامت خطرناک دانسته شده و در صورت مواجهه طولانی‌مدت در برابر آن احتمال سرطان پوست را تقویت می‌کند. برای این‌که بتوانید هم بخش مفید نور خورشید را کسب کنید و هم از بخش مضر آن در امان بمانید می‌توانید ابتدای صبح که شدت تابش بسیار کمتر از مواقع دیگری مثل ظهر است چند دقیقه پوست و موی سرتان را در برابر نور خورشید قرار دهید. ویتامین D به‌دست‌آمده در همین چند دقیقه می‌تواند به رشد بهتر ناخن‌ها و موی سرتان کمک کند و باعث تقویت سلول‌های پوست نوبت. در این حالت از ضررهای آفتاب هم در امان مانده‌اید. پس‌ازآن می‌توان از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کرد.

 دودی که زیبایی و سلامت را دود می‌کند

سیگار و قلیان نکشید. نه‌تنها کشیدن سیگار، بلکه حتی قرار گرفتن در معرض دود آن‌هم پوست را پیر، پرچین و تیره می‌کند. به همین دلیل است که سیگاری‌ها و قلیانی‌ها معمولاً پوستی تیره بخصوص در قسمت‌هایی دارند که با دود ناشی از سوختن تنباکو تماس بیشتری دارد؛ یعنی قسمت پوست لب. توجه به پوست این قسمت از بدن افراد سیگاری می‌تواند به‌خوبی به شما نشان دهد که دخانیات و دودشان چه اثر مخربی بر پوست می‌گذارد.

از استرس دوری‌کنید

اضطراب‌ها بخشی انکارناپذیر از زندگی به شمار می‌روند و مختص انسان‌ها هم نیستند. دانشمندان ثابت کرده‌اند که نه‌تنها حیوانات، بلکه گیاهان هم در معرض اضطراب و استرس قرار دارند. بااین‌حال مزیت عالی برای انسان‌ها این است که می‌توانند کاری کنند که برخی عوامل اضطراب اصلاً شکل نگیرد یا در صورت رخداد و وقوع آن ادامه پیدا نکند. اغلب افرادی که استرس، زندگی آن‌ها را پرکرده علاوه بر بسیاری از بیماری‌های روانی و جسمی با مشکلات پوستی و به‌طورکلی زیبایی روبه‌رو می‌شوند؛ درحالی‌که می‌توانند با مراجعه به متخصص، خیلی راحت‌تر و سریع‌تر این عامل آسیب‌زا را در زندگی خود به‌شدت کاهش دهند. اثرات استرس علاوه بر روحیه و روان تقریباً بر بسیاری قسمت‌های دیگر بدن به‌طور جسمی نیز مشهود است و امری ثابت‌شده است. اضطراب بیش‌ازحد می‌تواند برای برخی افراد به عادت جویدن ناخن یا مو منجر شود. در کسانی که از این عادت ناهنجار در امان بمانند نیز ذهن و فکر را چنان تحت تأثیر قرار می‌دهد که به‌عنوان مرکز فرماندهی بدن لطمات آن به جسم هم وارد می‌شود. پیری زودرس پوست و به‌ویژه ریزش موضعی یا کلی موها از بدیهی‌ترین آسیب‌های ناشی از زندگی در شرایط پراسترس و پراضطراب است.

پوست خود را اندکی چرب نگاه‌دارید

چربی بیش‌ازاندازه پوست باعث بسته شدن منافذ آن می‌شود، اما قابلیت ارتجاع پوست را حفظ می‌کند. برای حفظ تعادل و اطلاع از مقدار مناسب چربی پوست باید با متخصصان پوست مشورت کرد، اما از سوی دیگر چربی به‌شدت کم در پوست، ضررهای بیشتری به همراه دارد که یکی از آن‌ها ترک‌خوردگی‌های سطح پوست، افزایش چروک و پیری زودرس آن است.

درباره مو همچنین مقداری از چربی تا حدودی صدق می‌کند. برای این‌که از لطمات کمبود چربی در پوست و موی خود در امان بمانید بهتر است ابتدا از دسته‌بندی پوست و مویتان مطلع شوید. یک‌بار معاینه از سوی متخصصان می‌تواند به شما بگوید چه پوستی دارید و برای مراقبت از آن، چه باید بکنید. اگر مقدار چربی در پوست و موی شما آن‌قدر کم است که بگویند پوست خشک و موی به‌شدت کم‌چرب دارید، در گام اول متخصصان زیبایی می‌توانند راهنمایی‌های مناسبی به شما ارائه دهند.

در گام دوم چرب کردن پوست و مو به‌وسیله کرم‌ها و لوسیون‌ها تا حد زیادی می‌تواند کمک‌کننده باشد. همچنین اگر چربی پوست و موی شما بسیار کم است باید به خاطر داشته باشید شست‌وشوی بیش‌ازحد باعث کاهش چربی لازم می‌شود. استفاده از برخی داروها مثل کورتون هم کم شدن چربی را در پی دارد که سبب تخریب سلول‌ها، نازک شدن پوست و مشکلاتی ازاین‌دست می‌شود. برای کسانی که پوست یا موی آن‌ها نمی‌تواند چربی یا رطوبت را حفظ کند برخی مواقع تزریق چربی با استفاده از لیزر صورت می‌گیرد.

مواد غذایی مناسب بخورید

پوست، مو و ناخن به مواد معدنی و ویتامین‌هایی نیازمندند تا بتوانند شادابی و کارآمدی خود را حفظ کنند. سبزیجات، میوه‌ها و مایعات می‌توانند این مواد را به آن‌ها برسانند. ازاین‌رو اگر می‌خواهید زیبایی خود را حفظ کنید دقت بر نوع غذاهایی که می‌خورید و در صورت لزوم اصلاح سبک تغذیه روزانه ضروری است. تا آنجا که می‌توانید از سبزیجات در برنامه غذایی خود به حد کافی بهره ببرید. سبزی‌های تازه علاوه بر فوایدی گسترده و گوناگون، خاصیت ضد سرطانی و زندگی‌بخشی دارند که این خواص باعث سلامت و همچنین زیبایی شما می‌شود. بخصوص این‌که در کاهش روند پیری پوست، رشد بهتر موها و تقویت و استحکام بخشیدن به ناخن‌ها اثرات غیرقابل‌انکاری دارند.

صورت خود را بیشتر از یک‌بار در روز نشویید

برخلاف باور عمومی، اصلاً نیازی نیست صورت خود را بیشتر از یک‌بار در روز بشویید، مگر اینکه آکنه داشته باشید یا دچار بیماری پوستی خاصی باشید که پزشکتان شستشوی بیشتر را توصیه کرده باشد. بهترین زمان شستشوی صورت، شب قبل از خواب است که آرایش باقیمانده و آلودگی‌های محیطی دیگر را کاملاً از روی پوستتان پاک‌کنید؛ بنابراین دیگر نیازی نیست صبح هم یک‌بار دیگر صورت خود را بشویید زیرا آلودگی روی پوستتان وجود ندارد!

پروتئین زیاد بخورید

آیا می‌دانستید که پوست و مو و ناخن‌های شما بیشتر از پروتئین ساخته‌شده‌اند؟ پس معلوم می‌شود که اگر پوست و مو و ناخن‌های تان چندان سالم به نظر نمی‌رسند، بهترین کار این است که پروتئین بیشتری مصرف کنید. شما می‌توانید با مصرف گوشت قرمز، ماهی و مرغ، پروتئین زیادی دریافت کنید، اما تخم‌مرغ، شیر و غذاهای گیاهی نیز منابع خوبی از پروتئین هستند.

همیشه از روغن نارگیل بکر برای مرطوب کردن استفاده کنید

مصرف موضعی روغن نارگیل می‌تواند مقدار آبی را که افراد مبتلابه درماتیت آتوپیک از دست می‌دهند محدود کند؛ اما لازم نیست حتماً بیماری پوستی چون درمانیت داشته باشید تا سراغ روغن نارگیل بروید. روغن نارگیل در درمان خشکی پوست بسیار مؤثر است.

آهن بیشتری مصرف کنید

ممکن است در حال حاضر کمبود آهن داشته باشید. کمبود آهن می‌تواند دلیل شکننده بودن ناخن‌ها یا خارش پوستتان باشد. همچنین اگر ترک‌هایی در گوشه‌های لبتان دارید، کمبود آهن می‌تواند دلیلی برای آن باشد. مصرف آهن بیشتر در تغذیه کار سختی نیست. گوشت قرمز، اسفناج و غلات سبوس‌دار منابع خوبی از آهن هستند.

کمتر قهوه بنوشید

درست است که نمی‌توانید قهوه‌ی صبحگاهی‌تان را ترک کنید، اما قهوه، ادرارآور است و این برای پوستتان خوب نیست و می‌تواند علائم بیماری‌هایی چون پسوریازیس را تشدید کند.

به پشت بخوابید

آیا واقعاً به پشت خوابیدن می‌تواند سلامت جسمی‌تان را بهبود بدهد؟ بله می‌تواند! اگر روی شکم بخوابید، صورت شما روی بالش قرار می‌گیرد و به‌مرورزمان این حالت می‌تواند منجر به پف‌کردگی و حلقه‌های تیره‌ی پای چشم‌ها شود که اصلاً قشنگ نیست! رو به پایین بودن صورت، رگ‌های خونی را منقبض می‌کند که باعث تیرگی پای چشم‌ها می‌شود و با افزایش سن، برطرف کردن این حلقه‌های تیره بسیار سخت‌تر خواهد شد. تا جایی که می‌توانید سعی کنید به پشت بخوابید.

برای میان وعده، آجیل بخورید

اگر می‌خواهید پوست و مو و ناخن‌های سالم‌تری داشته باشید، باید میان وعده‌های سالم بیشتر بخورید و چیزی بهتر از آجیل و دانه‌ها نیست. مغزها و دانه‌ها مغذی هستند، چربی‌های سالم و ویتامین‌های ضروری دارند و از همه مهم‌تر، به حفظ زیبایی‌تان کمک زیادی می‌کنند.

در برابر آفتاب به‌خوبی از خود مراقبت کنید

البته نمی‌توانید اصلاً در معرض نور آفتاب قرار نگیرید، اما آسیب ناشی از پرتوهای مضر خورشید، برای پوست بسیار مضر است. حتماً دیده‌اید افرادی که زیاد زیر نور خورشید هستند، پوست خوبی ندارند. فن‌های مراقبت از پوست در برابر آفتاب را جدی بگیرید.

منابع غذایی مفید برای سلامت پوست، مو و ناخن

هویج: مواد غذایی سرشار از بتاکاروتن مانند هویج سرشار از آنتی‌اکسیدان‌هایی است که خواص ضد پیری دارند ضمن این‌که منجر به رشد بهتر مو و ناخن می‌شوند. بتاکاروتن موجود در اسفناج، کلم و نخودفرنگی و کاهو نیز همین خاصیت را دارد.

گوجه‌فرنگی: این محصول فقط یک آنتی‌اکسیدان قوی نیست بلکه برای پوست خاصیت‌های زیادی دارد. گوجه‌فرنگی سرشار از ویتامین ث، کاروتنوئیدها، لیکوپن و بتاکاروتن است. مصرف غذاهای سرشار از کاروتنوئیدها منجر به حفاظت از پوست در برابر آفتاب‌سوختگی می‌شود به‌ویژه اگر با ویتامین ای ترکیب‌شده باشد.

زغال‌اخته: دارای بالاترین خواص آنتی‌اکسیدانی است که به مبارزه با رادیکال‌های آزاد و دیگر تأثیرات پیری روی بدن می‌رود. زغال‌اخته همچنین قابلیت مبارزه با آکنه را دارد.

بلغور جو: این محصول سرشار از مس، روی و ویتامین‌های گروه ب است که به رشد ناخن‌های سالم کمک می‌کند. روی نیز یک ابزار قدرتمند برای مبارزه با آکنه است و التهاب را کاهش می‌دهد.

لوبیا: سرشار از پروتئین، بیوتین و روی است که نقش مهمی در ضخیم‌تر شدن ناخن‌ها دارد. بیوتین موجود در آن نیز منجر به تقویت موها می‌گردد. لوبیا غنی از فیبر، پروتئین، روی و آنتی‌اکسیدان‌ها است که می‌تواند کلاژن تولید کند و منجر به درخشندگی پوست گردد.

اهمیت استفاده از مکمل‌های پوست، مو و ناخن

گرچه ما می‌توانیم با پیروی از یک رژیم غذایی صحیح و متعادل، سلامت و زیبایی بخش‌های مختلف بدن و از جمله پوست، مو و ناخن خود را تا حد زیادی بهبود بخشیم، ولی گروهی از متخصصین معتقدند که بهتر است همه افراد در کنار یک برنامه غذایی متعادل و سرشار از میوه‌ها و سبزیجات، از یک مکمل مناسب برای پوست، مو و ناخن استفاده کنند. دلایل آن‌ها به شرح زیر است:

 • مکمل‌ها مواد مورد نیاز پوست ، مو و ناخن را به‌صورت یکجا و در یک وعده فراهم می‌کنند بدون آنکه مجبور باشید مقدار زیادی کالری دریافت کنید.
 • غلظت مواد مورد نیاز پوست، مو و ناخن در این مکمل‌ها، برحسب نیاز سلول‌های بدنتان تنظیم شده است، بنابراین مجبور به اندازه‌گیری و دغدغه فکری در این مورد ندارید.
 • برخی از ریزمغذی‌های موجود در مکمل‌های پوست، مو و ناخن را نمی‌توانید از طریق مواد غذایی کسب کنید. مثلاً برای دریافت لیکوپن شما باید چندین جعبه گوجه مصرف کنید! و یا برخی از مواد و حتی عصاره‌های گیاهی به‌کاررفته در این مکمل‌ها، ممکن است مصرف خوراکی نداشته باشند، ولی سرشار از مواد مفید و آنتی‌اکسیدان‌ها باشند.
 • استفاده از مکمل‌های پوست ، مو و ناخن باعث عملکرد بهتر محصولات مراقبت از پوست، مو و ناخن نیز می‌شوند. محصولات آرایشی بهداشتی باعث ترمیم لایه‌های خارجی این بافت‌ها شده و مکمل‌ها نیز از درون آن را تغذیه می‌کنند؛ بنابراین نتیجه‌ای که شما خواهید دید بسیار ایدئال خواهد بود.

وب سایت باهمانه یک سایت فروشگاهی قابل اعتماد است که وارد کننده انواع مکمل های مورد نیاز برای سلامتی بدن از بهترین برندهای موجود در دنیا می‌باشد. شما می‌توانید برحسب نیاز خود و پس از دریافت مشاوره رایگان ، بهترین مکمل پوست ، مو و ناخن را از طریق خرید اینترنتی سفارش دهید. سایت باهمانه به شما اطمینان می‌دهد که همیشه کالای اصل را با بهترین قیمت و در کمترین زمان به دست شما خواهد رساند.

بهترین مکمل برای سلامت پوست مو ناخن کدام است؟

محصولات پوست،مو و ناخن

انواع مختلفی از مکمل های ایرانی و خارجی برای بهبود سلامت پوست مو و ناخن در بازار موجود است. تنوع این محصولات به حدی است که گاهی انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد. در ادامه بهترین مکمل های پوست مو ناخن ارائه شده است که می توانید با کلیک بر روی نام هر یک از آنها، به صفحه مربوطه مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید:

 • شامپو آبی رینفولتیل 200 میلی لیتر  Rinfoltil

شامپوی رینفولتیل یک محصول ایتالیایی است که بر پایه گیاهان دارویی، ویتامین‌ها و مواد مغذی موردنیاز برای رشد موها تهیه‌شده است. از مواد و ترکیبات اصلی این شامپو می‌توان به عصاره خشک گیاه نخل اره‌ای،عصاره گیاه گلیکولیک،اسیدهای چرب لیمو اشاره کرد. شامپو رینفولتیل آبی قابل‌استفاده برای خانم‌ها و آقایان می‌باشد و در بازار هم رینفولتیل زنانه و هم رینفولتیل مردانه موجود می‌باشد. از ویژگی‌های بارز شامپو رینفولتیل می‌توان به جلوگیری از ریزش موهای ضعیف شده، افزایش‌دهنده ضخامت و استحکام تارهای مو و همین‌طور پاک‌سازی و آماده‌سازی پوست سر اشاره کرد. توصیه می‌شود برای گرفتن نتیجه بهتر می‌توانید شامپو رینفولتیل را همراه با قرص‌های خوراکی و لوسیون های رینفولتیل استفاده کنید.

اگر به دنبال محصولی برای رشد مجدد موهایتان هستید، می‌توانید از "شامپو رینفولتیل قرمز" نیز استفاده کنید.

 • قرص ایمدین 120 عددی  Imedeen

ایمدین تایم پرفکشن (IMEDEEN Time Perfection) مؤثرترین قرص ضد پیری و جوان‌سازی ساخت کشور دانمارک است. این محصول مناسب افرادی است که بیشتر در معرض آلودگی‌ها و اشعه‌های مضر نور خورشید قرار دارند و به‌طور کل نگران پیر شدن پوست خود هستند. فرمولاسیون منحصربه‌فرد و بسیار مؤثر قرص ایمدین تایم پرفکشن باعث‌ترمیم و جوان‌سازی عمیق پوست از لایه‌های زیرین آن شده و چین‌وچروک‌های آن را برطرف می‌کند و همین‌طور منجر به کاهش عروق سطحي قابل‌رؤیت پوست و لک‌های ناشي از افزایش سن، بازداشتن اجزاي پوست از تخريب و بهبود بخشيدن به ساختار پوست و در آخر روشن، شاداب و جوان‌تر شدن پوست شما می‌شود و جوانی را به پوست شما هدیه می‌کند.

می‌توانید از قرص "ایمدین پرایم رینیو وال بالای 50 سال" جهت کلاژن سازی و جوان‌سازی پوست خود استفاده کنید.

.

و همچنین برای درخشندگی و شفافیت پوست خود از محصول "ایمدین درما وان بالای 25 سال 120 عددی"استفاده کنید.

 • قرص رینفولتیل فارمالایف 60 عددی

قرص ضد ریزش موی رینفولتیل (Rinfoltil) محصول شرکت فارمالایف ایتالیا است. مواد تشکیل‌دهنده اصلی این قرص شامل: عصاره خشک گیاه نخل اره‌ای، عصاره خشک چای سبز جهت کاهش چربی پوست سر و رشد پیاز مو، آمینواسیدها از تشکیل‌دهندگان اصلی ساختمان مو، مواد معدنی و ویتامین‌ها جهت بهبود بافت پوست می‌باشد که این ترکیبات به‌کاررفته در قرص رینفولتیل باعث کاهش چربی پوست سر و اصلاح رشد پیاز مو می‌شود و از طاسی جلوگیری می‌کند. همچنین از ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به کمک به تقویت موهای ضعیف، کمک به درمان ریزش مو، تقویت رویش مجدد موها، کاهش چربی پوست سر و اصلاح رشد فولیکول مو و همچنین محافظت از موها در برابر عوامل محیطی اشاره کرد. خرید رینفولتیل به آقایان و خانم‌ها در هر سنی که هستند توصیه شده و می توانند برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت رشد موهای خود از این قرص 100% گیاهی استفاده کنند.

می توانید برای خرید رینفولتیل و مشاهده قیمت قرص رینفولتیل فارمالایف محصول"قرص رینفولتیل فارمالایف 60 عددی" را بررسی نمایید.

.

محصول مشابه رینفولتیل "قرص ریجن دایت 30 عددی" با خواص مشابه و نزدیک به هم می باشد.

 • کپسول ژریاتریک فارماتون 100 عددی و 30 عددی

فارماتون (Pharmaton) نام یک مولتی‌ویتامین سوئیسی است که این مکمل کاملاً طبیعی بوده و نیاز بدن به انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی و ریزمغذی‌ها را تأمین می‌کند و انرژی فرد را ازنظر جسمی و ذهنی افزایش می‌دهد. فرمولاسیون این مکمل به‌گونه‌ای است که به‌خوبی خستگی و استرس را در افراد برطرف می‌کند و قدرت تمرکز و حافظه آن‌ها را که عمدتاً به دلیل وجود ترکیب DMAE می‌باشد بهبود می‌بخشد. ۲۰ نوع از مهم‌ترین ویتامین‌ها، مواد معدنی و عناصر کمیاب در مقادیری که نیازهای روزانه بدن انسان را تأمین کند در ترکیب فارماتون وجود دارد. از مهم‌ترین دلایل خرید فارماتون کمک به بهبود علائم عمومی ناشی از افزایش سن این محصول و همین‌طور کمک به کاهش چربی خون می‌باشد. بیشتر افراد ژریاتریک فارماتون را در بازیابی توان بدن در دوره نقاهت پس از بیماری‌ها و اعمال جراحی مصرف می‌کنند.قیمت فارماتون اصل سوئیس در بازار دارای نوسان می‌باشد اما کیفیت این محصول همیشه حرف اول را میزند و مشتریان خودش را دارد. یکی دیگر از دلایل خرید اینترنتی کپسول فارماتون کمک به حفظ توان بدن پس از یک دوره رژیم‌های پزشکی و لاغری افراد می‌باشد.

برای مشاهده قیمت قرص فارماتون 30 عددی وارد صفحه "فروش فارماتون اصل سوئیس" شوید.

 • قرص هیرفولیک بانوان ویتابیوتیکس مخصوص بانوان 60 عددی

هیرفولیک بانوان (Hairfollic Woman) محصول شرکت ویتابیوتیکس انگلستان است. هیرفولیک بانوان با دارا بودن ریزمغذی‌های مفید از موهای طبیعی شما حمایت می‌کند.هیرفولیک بانوان حاوی بیوتین، سلنیوم و روی و ویتامین‌هایی همچون D،E،C و ویتامین‌های گروه B و 26 ریزمغذی مفید برای سلامت پوست و مو است و همین امر منجر به کمک به حفظ سلامت و جلوگیری از ریزش مو می‌شود. هیرفولیک بانوان برای مصرف خانم‌ها در سنین 35 تا 60 سال بسیار مفید است. یکی از مهم‌ترین دلایل خرید اینترنتی قرص هیرفولیک قدرت انتقال مستقیم مواد مغذی از طریق خون به ریشه مو است.

 محصول مشابه با قرص هیرفولیک بانوان در جهت پیشگیری از سفید شدن مو و ریزش مو "قرص نورکرین بانوان فارمامدیکو"است.

 • خرید اینترنتی قرص سیستین ب6 رازک ایرانی 60 عددی

سیستین ب 6 ایرانی رازک (Razak Cystin B6 Zink) یک مکمل عالی جهت تأمین ال-سیستین، ویتامین B6، اسیدآمینه آرژنین و زینک موردنیاز بدن می‌باشد. قرص سیستین B6 زینک رازک از ترکیب ال-سیستین، ویتامین B6، آرژنین و روی تشکیل‌شده است. این مکمل موجب رشد مو در آقایان و بانوان می‌شود. این قرص علاوه بر درمان ریزش مو برای افرادی که دارای ناخن‌های شکننده‌ای هستند بسیار مفید است. امروزه اولین دارویی که هر پزشک متخصص پوست و مو به بانوانی که بعد از زایمان دچار ریزش مو شده‌اند تجویز می‌کند مصرف قرص سیستین Cystine B6 به همراه قرص اکوفان می‌باشد. همچنین می‌توانید با استفاده از با استفاده هم‌زمان از لوسیون سیستین ب 6 CYSTINE B6 LOTION محصول شرکت بایول-بایورگا BAILLEUL-BIORGA کشور فرانسه به همراه قرص سیستین Cystine B6 یک پکیج کامل ضد ریزش مو را برای مراقبت از موی خود داشته باشد.

قرص سیستین ب 6 رازک هم در درمان ریزش موی پراکنده، دوره‌ای و فصلی که اکثراً این نوع ریزش مو اکثراً در خانم‌ها دیده می‌شود و تحت تأثیرات مزمن مثل استرس، شوک عصبی، کاهش وزن، اختلالات هورمونی، تغذیه‌ای، آسیب‌های خارجی (رنگ، مش، فر، سشوار و غیره) و مصرف بعضی داروها ایجاد می‌شود و هم در درمان ریزش موهای مزمن که ریزش مزمن مو در مردان شایع‌تر از زنان است و با افزایش سن بیشتر می‌شود مؤثر می‌باشد. دقت داشته باشید که بیشتر از 4 عدد در روز مصرف این قرص پیشنهاد نمی‌شود.

 • قرص سیستین ب6 بایول (فرانسوی) 60 عددی

سیستین ب 6فرانسوی(Cysteine B6) یک مکمل بسیار مؤثر در بهبود سلامت مو و ناخن است که توسط شرکت فرانسوی بایول Bailleul تولید و عرضه می‌گردد. پروتئین اصلی تشکیل‌دهنده مو و ناخن کراتین است که عناصر موردنیاز برای ساخت این پروتئین، به مقدار موردنیاز روزانه در مکمل سیستین ب 6 وجود دارد. در فرمولاسیون این مکمل، سیستین، آرژینین ویتامین B6 و روی وجود دارد و همچنین این قرص دارای خواص آنتی‌اکسیدانی بوده و با دارا بودن اسیدآمینه سولفوردار سیستئین سبب سنتز کراتین و درنتیجه افزایش قطر موها, تقویت رشد آن‌ها و استحکام بیشتر ناخن‌ها می‌گردد. علاوه بر این قرص سیستین حاوی ویتامین B6 و زینک است و با رساندن این مواد مفید به فولیکول مانع ریزش مو می‌شود. دقت کنید که این دارو به دلیل داشتن مواد فعال و یا غیرفعال برای افرادی که دچار آلرژی به‌خصوص آلرژی‌های دارویی هستند منع مصرف دارد.

درصورتی‌که علافه مند به مصرف قرص نیستید پیشنهاد باهمانه خرید "شامپو ضد ریزش سیستین ب 6 بایول 200 میلی‌لیتر" جهت جلوگیری از ریزش مو می‌باشد.

 • قرص سیستین ب6 + زینک آمریکایی بایو فرمولا 60 عددی

سیستین ب6 + زینک آمریکایی بایو فرمولا یک مکمل ضد ریزش مو می‌باشد که با بالاترین کیفیت توسط کمپانی بایو فرمولا نوتریشن آمریکا تهیه می‌گردد. سیستئین برای سلامت پوست، سم‌زدایی بدن و خواص آنتی‌اکسیدانی (به لحاظ اینکه حاوی سولفور می‌باشد) و همچنین تولید کلاژن (مورد کاربرد برای انعطاف‌پذیری و بافت پوستی), ضروری می‌باشد. مصرف روی در بهبود ریزش مو به اثبات رسیده است و امروزه کمبود روی را از علل مهم ریزش مو شناخته می‌شود. هم‌افزایی سیستئین B6 و زینک ترکیبی مؤثر در جهت ریزش مو و افزایش ضخامت تارهای مو در آقایان و بانوان می‌باشد. محصول سیستئین B6 بایو فرمولا برای حفظ سلامت و استحکام ناخن‌ها نیز می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد.

یکی از مکمل‌هایی که امروزه از سمت پزشکان به کسانی که دچار ریزش مو شده‌اند توصیه می‌شود قرص سیستین Cystine B6 می‌باشد. این قرص علاوه بر درمان ریزش مو برای افرادی که دارای ناخن‌های شکننده‌ای هستند بسیار مفید است. اسیدآمینه غیرضروری به‌راحتی در بدن تولید می‌شود و بنابراین لازم نیست که در رژیم غذایی موجود باشد درصورتی‌کهاسیدآمینه ضروری مانند سیستین در بدن ما در مقادیر کوچک و تنها در شرایط خاصی تولید می‌شود بنابراین باید از طریق رژیم‌های غذایی و یا مکمل‌ها به دست آید. بخش دیگر از سیستین بدن را می‌توان با استفاده از مکمل‌ها تأمین نمود که قرص سیستین Cystine B6 یکی از این مکمل‌ها می‌باشد که علاوه بر سیستین دارای ویتامین B6 و روی (Zinc) می‌باشد. ویتامین B6 موجود در این قرص جهت جذب بالاتر سیستین و تقویت اثر روی می‌باشد و روی، فاکتوری لازم برای ساخت کراتین و جلوگیری از آنزیم مؤثر در ریزش مو می‌باشد. این موضوع را نیز می‌توان بیان نمود که امروزه اولین دارویی که هر پزشک متخصص پوست و مو به بانوانی که بعد از زایمان دچار ریزش مو شده‌اند تجویز می‌کند مصرف قرص سیستین Cystine B6 می‌باشد.

برای آشنایی بیشتر با ساختار و ساختمان اصلی مو و همچنین روش های مراقبت از مو توصیه می شود مقاله "ساختمان مو و اصول مراقبت از آن" را مطالعه کنید.

 • قرص جوان کننده دکتر مورد  Murad Yiuth Builder Dietary

قرص ضد چروک د‌کتر مورد (Youth Builder Dietary SupplementMurad) جهت نگهداری و جوان سازی پوست ساخت کمپانی دکتر مورد کشور آمریکا می باشد. قرص جوان کننده ضد چروک مورد یک قرص کلاژن ساز است که باعث افزایش سفتی، لطافت و رطوبت پوست می گردد و در کاهش خطوط و چروک آن نیز مؤثر است. این مکمل با استفاده از یک فرمولاسیون کامل و بی نظیر، کلیه نیازهای بدن به ویتامین ها و ریز مغذی را تأمین کرده و با نگاهی ویژه به پوست و نیازهای آن جهت جوان‌سازی و تأمین آب مورد نیاز پوست بکار می رود. این محصول به واسطه داشتن ان- استیل گلوگزامین و اثر مثبت آن روی بافت همبند باعث بهبود عملکرد و تأمین نیازهای روزانه فرد می گردد. بعلاوه ان‌ ـ استیل گلوکزامین دارای خاصیت کلاژن سازی قوی است بنابراین باعث محو خطوط ظریف، کم شدن عمق چروک های عمیق، سفتی، شفافیت و نرمی پوست می شود. ترکیب ان ـ استیل گلوکزامین و نیاسین آمید در قرص Youth Builder باعث جلوگیری از لک های پیری و شفافیت پوست می گردد. این قرص منحصر به فرد حاوی ویتامین C و E و آنتی اکسیدان های قدرتمندی است که باعث کند شدن روند پیری پوست شده و محتوی ترکیبات پیش ساز هیالورونیک اسید است که رطوبت و آب مورد نیاز پوست را تأمین کرده و از خشکی پوست و تبعات ناشی از آن جلوگیری می کند. از مهم ترین ویژگی این محصول می توان به کاهش دهنده عمق چروک تا 34 درصد در عرض پنچ هفته اشاره کرد و نکته دیگر این که مصرف این قرص برای افراد دارای دیابت بلا مانع است.

برای خرید محصول با خاصیت مشابه جهت جوانسازی پوست پیشنهاد می کنیم محصول "ایمدین تایم پرفکشن 60 عددی" را بررسی و در صورت علاقه خرید کنید.

 • قرص ایمدین تایم پرفکشن 60 عددی

قرص ایمدین تایم پرفکشن (FerroSan Imedeen Time Perfection 60 Tabs) با کامل‌ترین فرمولاسیون خود قادر است با علائم قابل مشاهده پیری پوست مقابله کند. قرص ایمدین پیشرفته ترین قرص ضد پیری است که که تا به حال تولید شده.پیشگیری به آن معنا نیست که به طور مطلق بتواند جلوی پیری پوست را بگیرد و روند آن را متوقف کند،بلکه به این معناست که می‌تواند روند پیری پوست را کند نماید. در این قرص از کمپلکس دریایی که از نوعی ماهی تهیه شده است وجود دارد. همچنین ویتامین C آن به صورت طبیعی از گیاه آسرولا گرفته شده است. اثرات معجزه آسای مصرف این قرص پس از سه ماه قابل مشاهده بوده و حداقل تا یکسال می‌بایست استفاده شود.

کسانی که این قرص‌ها را استفاده می‌کنند، کاهش ۴ تا ۵ درصدی چروک ریز و کاهش بیش از ۲۰ درصدی چروک درشت در آنها مشاهده می‌شود. همچنین ضخامت و رطوبت پوست این افراد نسبت به قبل بهتر می‌شود و ۳۸ درصد کاهش از دست دادن آب در این افراد گزارش شده است. در ضمن ۲۱ درصد از رنگدانه‌های پوست این افراد نیز کاهش یافته و در نتیجه، پوستی روشن‌تری پیدا کرده‌اند.شرکت سازنده اعلام کرده این مکمل قادر است پس از سنین ۴۰ سالگی، سبب کاهش چین و چروک شود و هم چنین قادر است آثار خطوط بیانی را به کل محو کند. آقایانی هم که علاقه مندند شاداب و سرحال باشند می‌توانند از ایمدین استفاده کنند.میزان مصرف آن روزانه 2 عدد قرص ایمدین صبح و شب و یا دو قرص هم زمان با هم به همراه یک لیوان آب میل شود.برای تاثیر بیشتر این محصول توصیه می شود،درمان کامل به مدت 1 سال انجام گیرد.

قرص ایمدین برای سنین مختلف توصیه شده،محصول "ایمدین پرایم رینیو وال بالای 50 سال" و "ایمدین درما وان بالای 25 سال" توصیه می شود.

 • قرص پرفکتیل ویتابیوتیکس 30 عددی

قرص پرفکتیل ویتابیوتیکس به جهت سلامت و حفاظت کامل از پوست، مو و ناخن و کاهش روند ایجاد چروک و پیری پوست، براثر تابش نور خورشید و آلودگی‌های محیط، کاهش خشکی و شکنندگی ناخن و مو، بهبود روند رشد و کیفیت ناخن و مو، افزایش سفتی و استحکام پوست فرموله شده است. همچنین دارای آنتی‌اکسیدان بسیار قوی در عصاره هسته انگور و ریزمغذی‌هایی مانند ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری بدن می‌باشد که باعث ساخت کلاژن و افزایش استحکام پوست و حفاظت از سلول‌های پوست، مو و ناخن می‌شوند. اثربخشی فوق‌العاده قرص پرفکتیل ویتابیوتیکس بر روی پوست، مو و ناخن به‌صورت بالینی به اثبات رسیده است. از فواید اصلی این قرص می‌توان به ساخت کلاژن، افزایش استحکام و سفتی پوست، کاهش روند ایجاد چروک و پیری، کاهش خشکی و شکنندگی و بهبود روند رشد و کیفیت ناخن و مو می‌باشد.

همچنین نحوه مصرف پرفکتیل ویتابیوتیکس، ۱عدد قرص در روز به همراه وعده غذایی اصلی همراه با یک لیوان آب مصرف شود. فقط دقت داشته باشید از مصرف چای یا قهوه همزمان با قرص پرفکتیل خودداری کنید.

از محصولات مشابه با پرفکتیل می توان به محصول "قرص پرفکتیل پلاتینوم 60 عددی" اشاره کرد.قرص پرفکتیل پلاتینیوم دارای ویتامین کامل تری می باشد.

 • قرص پرفکتیل پلاتینوم 60 عددی

قرص Perfectil Platinum توسط متخصصان شرکت Vitabiotics انگلستان طراحی‌شده است و در آن کشور، از میان مکمل‌های مرتبط رتبه اول را در فروش کسب نموده است. Perfectil Platinum شامل ریزمغذی‌های ضروری برای شادابی هرچه بیشتر پوست، مو و ناخن‌هاست. عصاره‌ی روغن دانه انگور سیاه فرنگی، چای سبز و پوست درخت کاج به دلیل دارا بودن اسیدهای چرب ضروری از پیری زودرس پوست جلوگیری کرده و سبب کاهش تشکیل چروک‌های زودرس می‌شود.مکمل پرفکتیل پلاتینیوم ویتابیوتیکس دارای خواص بی‌شماری است اما به‌طورکلی این محصول برای زیبایی و جوانی پوست و جلوگیری از پیری زودرس آن، تقویت و حفظ سلامت مو و کمک به استحکام و زیبایی ناخن‌ها ساخته‌شده است.همچنین طیف کامل ویتامین‌های محلول در آب و چربی موجود در قرص پرفکتیل پلانتیوم به حفظ سلامت عمومی شما کمک کرده و درنهایت باعث زیبایی و شادابی پوست, مو و ناخن‌های شما می‌گردد. قرص‌های پرفکتیل پلانتیوم فاقد طعم‌دهنده‌های مصنوعی, گلوتن, ژلاتین, نمک و مخمر و لاکتوز و همچنین فاقد هرگونه مواد نگهدارنده هستند که نشان می‌دهد پرفکتیل پلانتیوم یک محصول 100 درصد طبیعی است. نحوه مصرف این مکمل روزی دو عدد همراه غذا و مقدار کافی آب می‌باشد.

اگر به دنبال محصول مشابه خارجی جهت جوانسازی  و از بین بردن چین و چروک  هستید پیشنهاد باهمانه  "قرص ایمدین تایم پرفکشن 120 عددی" می باشد.

 • قرص هیرفولیک آقایان ویتابیوتیکس 60 عددی

قرص هیرفولیک من ویتابیوتیکس ساخت کشور انگلستان برای آقایان فرموله شده است و با داشتن بیوتین، سلنیوم، روی، مواد معدنی، انواع ویتامین‌ها و ریزمغذی‌ها به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن کمک کرده و از ریزش موها جلوگیری می‌کند. ویتامین‌های موجود در این محصول شامل:ویتامین D،E،C و ویتامین‌های گروه B (B2،B3،B5،B6،B7،B9، B12،B1) می‌باشد. همچنین قرص هیرفولیک حاوی آمینواسیدهای تشکیل‌دهنده ساختار مو نیز هست. نحوه مصرف این قرص روزانه 2 تا 3 قرص همراه با غذا، با آب یا نوشیدنی سرد میل شود.

این محصول مخصوص آقایان می باشد برای خرید محصول مشابه برای بانوان،پیشنهاد باهمانه "قرص هیرفولیک وومن ویتابیوتیکس مخصوص بانوان" می‌باشد.

 • ویال بانوان رینفولتیل فارمالایف 10 ویال 10 میلی لیتری

از فواید رینفولتیل بانوان می‌توان به افزایش درخشش و زیبایی مو،تغذیه و اصلاح پیاز موی سر و همچنین افزایش ضخامت مو اشاره کرد. مواد اصلی ویال رینفولتیل بانوان شامل :عصاره خشک نخل اره‌ای،روغن‌های اساسی گياه مریم‌گلی،نعناع فلفلی،عصاره گليکوليک چای سبز،جینکو،جینسینگ،عصاره گليکوليک فلفل هندی،سالیسیلیک و آمینو اسید و همچنین روغن اساسی لیمو می‌باشد.

ويال‌هاي Rinfoltil دوز يک‌بارمصرف هستند. آمپول را از محل خط سفيد گردنه ويال بشکنید و محتويات آن را داخل پیمانه مخصوص بریزید و مستقيماً روي پوست سر پخش‌کنید. بهتر است موهاي سر را قبل از مصرف ويال با شامپو ضد ريزش مو Rinfoltil Shampoo Anti-Balding شستشو دهید. بعد از پخش محلول ويال روي پوست سر، به‌خوبی ماساژ دهيد تا محلول کاملاً جذب پوست شود.براي رسیدن به بهترین نتیجه درمانی توصیه می‌شود آمپول‌ها را ۲تا ۳بار در هفته و حداقل ۲تا ۳ماه مصرف کنید. برای تکميل درمان، هم‌زمان بهتر است روزانه قرص خوراکي رینفولتیل نیز استفاده کنید.فقط باید دقت داشت که مصرف اين فرآورده روی پوست سر افرادی که پياز موی آن‌ها به‌کلی آتروفی شده و تحليل رفته مؤثر نیست.

 • ویال مردانه رینفولتیل فارمالایف 10 ویال 10 میلی لیتری

ویال های رینفولتیل مردانه فعال‌کننده مجدد رویش مو بوده و همچنین باعث ضخیم شدن و تقویت موی سر شده و از ریزش موها جلوگیری می‌کند این ویال ها با فرمول خاص بر رفع مشکلات ریزش موی آقایان طراحی‌شده است عصاره‌های گیاهی به‌کاررفته در فرمول این ویال ها می‌توانند اثر آندروژن ها را خنثی کرده و باعث حفظ موها شده و از طاسی جلوگیری کند. با توجه به یک‌بارمصرف بودن ویال های رینفولتیل استفاده از آن‌ها ساده است و با ماندگاری بیشتر بر روی پوست سر جذب مواد مؤثره آن نسبت به شامپو بیشتر بوده و بنابراین تأثیرگذاری آن بیشتر است.

پیشنهاد گردیده، آمپول را ۲ تا ۳ بار در هفته و حداقل برای ۲ تا ۳ ماه مصرف نموده و در جهت تکمیل درمان هم‌زمان، روزانه از قرص‌های خوراکی Rinfoltil میل نمایید. همچنین پیشنهاد گردیده این روش درمان به‌صورت دوره‌ای تکرار شود.

برای خرید محصولات رینفولتیل و مشاهده ترکیبات موجود در محصول  "ویال رینفولتیل بانوان" و "ویال رینفولتیل آقایان" کلیک  و وارد بخش خرید محصول شوید.

 • کپسول ویتامین C + زینک پلاس یوروویتال (10 میلی‌گرم)

کپسول ویتامین C + زینک پلاس یوروویتال به دلیل فعالیت آنتی‌اکسیدانی که دارند، از بدن در برابر آسیب‌های اکسیداتیو محافظت می‌کنند. این آسیب‌ها ناشی از تولید رادیکال‌های آزاد هستند که در اثر انواع استرس‌های داخلی و محیطی نظیر مواجهه با نور خورشید، آلودگی‌ها، دود سیگار تولید می‌گردند. از دیگر فواید این محصول می‌توان به افزایش شادابی و کاهش خستگی روزانه و تقویت قدرت باروری و همچنین تقویت رشد ذهنی و جسمی کودکان اشاره کرد.

برای خرید محصول "کپسول ویتامین C + زینک پلاس ( 5 میلی گرم ) یوروویتال" به عنوان محصول مشابه با  ویتامین سی + زینک یوروویتال 10 میلی گرم وارد بخش خرید شوید.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 15 از 132 مورد