پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات کدلی CAUDALIE

"زیبایی در اینجا می روید"

کدلی CAUDALIE به عنوان یکی از معروف ترین تولید کنندگان محصولات آرایشی بهداشتی اعتقاد دارد که انگور و عصاره آن یک گنج بی پایان از منفعت است که هر آنچه مورد نیاز زیبایی و سلامت پوست است می توان در آن پیدا کرد. اکثر محصولات کدلی بر پایه انگور و عصاره آن می باشد. در تمامی محصولات کدلی مانند انواع دور چشم های کدلی، ضد آفتاب کدلی، ضد چروک کدلی و ... می توان ردپایی از انگور و عصاره انگور یافت و این است راز برزرگ کدلی، همان رازی که میلیون ها نفر را در سراسر جهان طرفدار این برند فرانسوی کرده است.

کدلی CAUDALIE توسط خانم ماتیلد توماس و همسر ایشون آقای برتراند توماس براساس این جمله که "آیا می دانید آنچه دور می ریزید مثل گنج است؟" در سال 1995 ابداع گردید، اهمیت این جمله که باعث تاسیس و ابداع کدلی شد در پی دیدار خانم ماتیلد با پرفسور ورکوترن (استاد شناخته شده دانشگاه مونت پلیه فرانسه) در سال 1993 در زمان برداشت انگور در تاکستان خانوادگی شان هنگامی که پس از آبگیری انگورها تفاله‎های آنها را  دور می‎ریختند خود را نشان می دهد چرا که با تحقیق برروی این تفاله ها به خواص متحیر کننده آنتی‌‎اکسیدان و پلی فنلول موجود در آنها و تاثیر شگرف بر روی پوست پی بردند و باعث تولید محصولات زیبایی که منشاء طبیعی دارند با برند کدلی شد. این دانشمند مشهور فرانسوی، یکی از متخصصان جهان بوده و مدیر آزمایشگاه Pharmacongnosy می باشد، مدت زمان زیادی در مرکز ملی تحقیقات علمی فرانسه CNRS فعالیت داشته و مشاوران همیشگی برند کدلی به حساب می آید.

در اینجا شاید ذکر این نکته نیز جالب باشد که نام کدلی نیز از همین داستان بالا گرفته شده است، کدلی CAUDALIE به مدت زمانی گفته می شود که عصاره انگور بر روی یک سطح صاف می تواند طعم و عطر خود را حفظ کند. هر چقدر که عصاره انگور با کیفیت باشد، تعداد کدلی های بیشتری عطر و طعم خود را حفظ می کند.

از عواملی که کدلی را یکی از معروفترین و محبوبترین برندهای تولید لوازم آرایشی و بهداشتی کرده است اصول اخلاقی این برند می باشد که می گوید "ما در حد امکان ترکیبات فعال طبیعی و سازگار با محیط زیست را انتخاب می کنیم و از حداقل مواد نگهدارنده استفاده می کنیم. محصولات کدلی به هیچ عنوان بر روی حیوانات آزمایش نمی شوند. ما تا حد امکان از پلاستیک و کاغذ قابل بازیافت برای بسته بندی محصولاتمان استفاده می کنیم."

کدلی عضو سازمان 1٪ برای کره زمین هم نیز می باشد که 1٪ از گردش مالی خود را به سازمان های محافظ کره زمین با شعار "من آرزو دارم که هر روز اندکی از هدیه زمین را جبران کنم." اهداء می کند.

از معروفترین محصولات کدلی می توان به ماسک پیوریفایینگ کدلی اشاره کرد. این ماسک یکی از بهترین پاک کننده ها برای انواع پوست ها می باشد.

شما می توانید برای مشاهده و خرید ماسک پیوریفایینگ کدلی بر روی کلمه ماسک پیوریفایینگ کلیک نمایید.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 24 از 34 مورد