پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین

محصولات مای نوتریشن My Nutrition

مای نیوتریشن (MyNutrition) نام یک برند آمریکایی تولیدکننده مکمل‌های رژیمی غذایی می‌باشد از سال 1977 فعالیت خود را آغاز کرده است. این برند در مدت 40 سال فعالیت، مأموریت خود را بازگرداندن تعادل به زندگی بشر می‌داند. داشتن یک زندگی متعادل در گرو داشتن فعالیت بدنی، استراحت، کار، تفریح و یک رژیم غذایی متعادل است که کار ساده‌ای نیست. ویتامین‌ها و مکمل‌های مای نیوتریشن می‌توانند شما را در داشتن یک رژیم غذایی سالم و یک سبک زندگی فعال، یاری کنند؛ فرقی نمی‌کند که شما پیر باشید یا جوان، زن باشید و یا مرد. درهرحال می‌توانید از مزایای این مکمل‌ها بهره‌مند شوید. کلیه مراحل تولید مکمل‌های مای نیوتریشن به‌دقت کنترل می‌شود و کلیه محصولات ازنظر ایمنی و اثربخشی بارها مورد بررسی قرار می‌گیرند.

برند مای نیوتریشن را بیشتر بشناسید

محصولات مای نیوتریشن

مای نیوتریشن ( MyNutrition ) نام یک برند آمریکایی تولیدکننده مکمل‌های رژیمی غذایی می‌باشد از سال 1977 فعالیت خود را آغاز کرده است. این برند در مدت 40 سال فعالیت، مأموریت خود را بازگرداندن تعادل به زندگی بشر می‌داند. داشتن یک زندگی متعادل در گرو داشتن فعالیت بدنی، استراحت، کار، تفریح و یک رژیم غذایی متعادل است که کار ساده‌ای نیست. ویتامین‌ها و مکمل‌های مای نیوتریشن می‌توانند شما را در داشتن یک رژیم غذایی سالم و یک سبک زندگی فعال، یاری کنند؛ فرقی نمی‌کند که شما پیر باشید یا جوان، زن باشید و یا مرد. درهرحال می‌توانید از مزایای این مکمل‌ها بهره‌مند شوید. کلیه مراحل تولید مکمل‌های مای نیوتریشن به‌دقت کنترل می‌شود و کلیه محصولات ازنظر ایمنی و اثربخشی بارها مورد بررسی قرار می‌گیرند.

تولیدکنندگان برند مای نوتریشن اهمیت زیادی به سلامت محصولات خود می‌دهند. به همین دلیل یک گروه کامل از بهترین ویتامین‌ها و مکمل‌ها با بالاترین کیفیت را ارائه می‌دهد که بسیاری از آن‌ها فاقد گلوتن و طعم‌دهنده‌های مصنوعی هستند. برای اطمینان از رعایت استانداردهای کیفی، آزمایشگاه‌های تولیدی مای نیوتریشن در آمریکا مستقر بوده و توسط کارشناسان خبره، متخصصان تغذیه و همکاران باتجربه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. این برند با به‌کارگیری کارآمدترین روش‌های تولید، بسته‌بندی و تحویل، هزینه‌ها را به حداقل رسانده است تا مصرف‌کننده کم‌ترین هزینه ممکن را متقبل شود.

برند مای نیوتریشن تاکنون چه محصولاتی را روانه بازار کرده است؟

جوینتکس مای نیوتریشن ( My Nutrition® Jointex® triple strength )

این مکمل حاوی مواد مغذی مورد نیاز برای حفظ تحرک، انعطاف‌پذیری، قدرت و لغزندگی مفاصل و غضروف‌های زنان و مردان می‌باشد که عبارت‌اند از: گلوکز آمین، کندروایتین سولفات و هیالورونیک اسید. جوینتکس دردهای مفاصل را تسکین می‌دهد و با برخورداری از گلوکز آمین هیدروکلراید به ساخت غضروف در ناحیه مفاصل کمک می‌کند. گلوکز آمین همچنین تورم و خشکی مفاصل را برطرف می‌کند و به‌این‌ترتیب قدرت حرکت شما تقویت می‌شود. کندروایتین سولفات موجود در این مکمل، کلاژن مفاصل را افزایش می‌دهد و لغزندگی مفاصل را بهبود می‌بخشد؛ درنتیجه میزان آسیب‌دیدگی غضروف‌ها کاهش می‌یابد و قدرت ترمیم و انعطاف آن‌ها به‌خصوص در ناحیه لگن و زانوها، افزایش می‌یابد. هیالورونیک اسید ترکیبی است که تقریباً در تمامی بافت‌های بدن حضور دارد که بیشترین غلظت آن در بافت‌های پیوندی نظیر پوست و غضروف‌ها می‌باشد. هیالورونیک اسید جزئی ضروری از مایع مفصلی است که در آن به‌عنوان روان کننده عمل می‌کند و نقش مهمی در مقاومت در برابر نیروهای فشاری دارد. متیل سوفونیل متان (MSM) یک منبع طبیعی سولفور است که در ساخت و بازسازی بافت‌های پیوندی نظیر غضروف، رباط و زردپی ضروری است. کلسیم فروکتوبورات FruiteX-B حاوی فرم معدنی بورون که سلامت مفاصل را بهبود می‌بخشد.

ویتادیلی مای نیوتریشن ( My Nutrition Vita Daily )

ویتادیلی مای نیوتریشن یک مکمل مولتی ویتامین و مولتی مینرال جامع روزانه است. استفاده از این مکمل در کنار یک رژیم غذایی و سبک زندگی متعادل می‌تواند نیاز شما را به کلیه ریزمغذی‌های ضروری تأمین کند. در کل مکمل ویتامین ویتا دیلی یک مولتی ویتامین کامل است که حاوی 26 عنصر اصلی مورد نیاز بدن و ازجمله تمام 13 ویتامین ضروری است. ویتامین B1، B2، B5، B6 و مواد معدنی فسفر و منیزیم موجود در این مکمل، به آزادسازی انرژی از مواد غذایی کمک می‌کند و سلامت عمومی شما را بهبود می‌بخشد. همچنین حاوی ویتامین A، C و بیوتین است که سلامت پوست را ارتقا می‌دهد. ویتامین C همچنین عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. کلسیم به عملکرد طبیعی آنزیم‌های گوارشی کمک می‌کند. با کمک ویتامین B6، متابولیسم پروتئین و گلیکوژن به‌خوبی صورت می‌گیرد.

ویتاهیر مای نیوتریشن ( My Nutrition Vita Hair )

ویتا هیر مای نیوتریشن حاوی کلیه ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت پوست، مو و ناخن می‌باشد. یکی از مواد مؤثره موجود در این مکمل، بیوتین است که نقش مهمی در جوانسازی پوست ، تقویت رشد مو و ناخن و همچنین توقف ریزش مو دارد. از دیگر مواد مؤثره موجود در ویتا هیر ام اس ام (MSM)، هیالورونیک اسید و سیلیکا است که همگی از عناصر ضروری حفظ سلامت پوست مو ناخن هستند. دیگر ترکیبات ویتاهیر شامل ویتامین‌های C, D, B و مواد معدنی نظیر روی، کلسیم، سلنیوم، مس و آهن است که همه این عناصر در کنار هم این مکمل را به محصولی به نظیر برای تقویت پوست مو و ناخن تبدیل کرده است. افرادی که دچار مشکلاتی نظیر شکنندگی ناخن‌ها ، ریزش مو ، مردگی و بی‌روحی شدن پوست و مواردی ازاین‌دست هستند، حتماً از ویتاهیر استفاده کنند.

آیرونکس مای نیوتریشن ( My Nutrition Ironex )

مکمل آیرونکس مای نیوتریشن آهن و ویتامین‌های B6، B12 و ویتامین C مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند و به این واسطه در پیشگیری و درمان کم خونی و خستگی‌های ناشی از فقر آهن مؤثر است. آهن و فولیک اسید موجود در این مکمل با متحمل شدن برخی تغییرات، به قابل‌جذب‌ترین شکل خود تبدیل شده‌اند. این مکمل یکی از بی‌نظیرترین مکمل‌های آهن است که علاوه بر ماده معدنی آهن، حاوی چند ویتامین ضروری نیز هست که حضور آن‌ها در کنار آهن، اثربخشی مکمل را تا حد قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌دهد.

کلسیم سیترات مای نیوتریشن ( My Nutrition Calcium Citrate )

کلسیم سیترات مای نیوتریشن مکملی ایدئال برای حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌هاست و از بروز مشکلاتی نظیر پوکی استخوان پیشگیری می‌کند. کلسیم موجود در این محصول به فرم کلسیم سیترات می‌باشد که بسیار قابل جذب تر از دیگر فرم‌های آن است. به‌علاوه، حضور ویتامین D3 در کلسیم سیترات مای نیوتریشن نیز باعث افزایش قدرت جذب و کارایی این مکمل شده است. یک ویتامین دیگر که در سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها شرکت می‌کند، ویتامین K2 است که با مصرف این مکمل، 100% نیاز روزانه شما به این ویتامین برطرف خواهد شد.

سوپر کلسیم مای نیوتریشن ( My Nutrition Super Calcium )

سوپر کلسیم مای نیوتریشن یک مکمل حاوی کلسیم است که برای سلامت استخوان‌ها، دندان‌ها و پیشگیری از پوکی استخوان مناسب می‌باشد. علاوه بر این، کلسیم در تنظیم عملکرد سیستم عضلانی و عصبی نقش دارد. برای جذب بهتر کلسیم و مواد مغذی دیگری چون منیزیم، ویتامین D3 نیز در این محصول وجود دارد.

فیش اویل مای نیوتریشن ( My Nutrition Fish oil )

فیش اویل مای نیوتریشن یک مکمل رژیمی غذایی است که حاوی اسیدهای چرب ضروری امگا 3 است. این اسیدهای چرب در وهله اول به سلامت سیستم قلبی عروقی کمک می‌کنند و رشد و نمو طبیعی را پیش می‌برند. همچنین چربی خون را کاهش داده و از وقوع افسردگی، آسم و بیماری‌های التهابی نظیر آرتریت روماتوئید پیشگیری می‌کند اسیدهای چربی که در ساخت امگا 3 شرکت می‌کنند شامل DHA و DPA می‌شوند که چندین برابر قوی‌تر از آلفا لیپوئیک اسید (ALA) عمل می‌کنند. بدن ما قادر به تولید اسیدهای چرب امگا 3 نیست و درواقع تنها گیاهان این قابلیت را دارند بنابراین نیاز داریم تا از طریق مصرف منابع غذایی و یا مکمل‌های حاوی این اسیدهای چرب ضروری، سلامت خود را بهبود دهیم.

کلسیم منیزیم زینک مای نوتریشن ( My Nutrition Cal-Mag-Zinc )

کلسیم منیزیم زینک مای نیوتریشن در تقویت و استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها مؤثر است و به حفظ سلامت مادر و جنین کمک می‌کند. همچنین تراکم توده استخوانی را افزایش داده و از پوکی استخوان پیشگیری می‌کند. تقریباً اکثر افراد مشکلاتی در سطح کلسیم دارند که می‌بایست از طریق مصرف مکمل‌های حاوی کلسیم آن را به بدن برسانند.

 

بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد