ورزشی  154 محصول وجود دارد.

ورزشی

ورزش و فعالیت بدنی موضوعات مهمی هستند که در همه رسانه ها مورد بحث قرار می گیرند. در حال حاضر همه ما از اهمیت ورزش برای داشتن زندگی سالم مطلع هستیم. ورزش روح و جسم انسان را تحت تاثیر قرار می دهد و برای او سلامتی را به ارمغان می آورد.

البته منظور از ورزش انجام فعالیت های بدنی سنگین مانند ورزشکاران حرفه ای نیست، شما می توانید پیاده روی منظم روزانه ...

ورزش و فعالیت بدنی موضوعات مهمی هستند که در همه رسانه ها مورد بحث قرار می گیرند. در حال حاضر همه ما از اهمیت ورزش برای داشتن زندگی سالم مطلع هستیم. ورزش روح و جسم انسان را تحت تاثیر قرار می دهد و برای او سلامتی را به ارمغان می آورد.

البته منظور از ورزش انجام فعالیت های بدنی سنگین مانند ورزشکاران حرفه ای نیست، شما می توانید پیاده روی منظم روزانه را نیز یک فعالیت ورزشی در نظر بگیرد؛ زیرا همین فعالیت بدنی ساده می تواند بسیاری از مشکلات جسمی شما را برطرف کند، سوخت و ساز بدن را بالا برده، توسط تعریق مواد زائد بدن را دفع کند و با افزایش تعداد تنفس اکسیژن رسانی به اندام ها را افزایش دهد که در همه فعالیت های بدنی این موارد رخ می دهد.

منافع ورزش منظم آنقدر زیاد است که به سختی می توان آنها را نادیده گرفت. ورزش منظم کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد، احساس بهتری به شما می دهد و از همه مهمتر این که سلامت شما را حفظ می کند.

ورزش و فعالیت فیزیکی منظم افسردگی، استرس و اضطراب را از شما دور کرده و مانند یک قرص شادی‌آور بدون هیچ عارضه جانبی سلامت بدن را تضمین می‌کند.

اهمیت ورزش در زندگی

سبک زندگی غیرفعالی که این روزها شایع است می‌تواند ریسک بیماری‌های قلبی – عروقی و ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها را افزایش دهد. تحقیقات نشان داده است ریسک مرگ‌ومیر افراد بزرگ‌سالی که بیش از 4 ساعت در روز تلویزیون تماشا می‌کنند نسبت به سایر افراد 80% بیشتر است؛ بنابراین با فعالیت جسمانی بیشتر در طول روز به‌سلامت خودتان کمک خواهید کرد. ورزش به‌صورت زیر به شما کمک خواهد کرد:

  • بهبود خلق‌وخوی و پیشگیری از افسردگی
  • جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان
  • افزایش سطح کلسترول خوب
  • افزایش انرژی روزانه
  • کاهش و کنترل وزن
  • کاهش فشارخون
  • بهبود کیفیت خواب
  • بهبود جریان خون

علاوه بر موارد فوق ورزش هزینه‌های درمانی و استفاده از داروها در دوره سالمندی را برای شما کاهش می‌دهد. از طرفی با داشتن فعالیت ورزشی می‌توان زندگی طولانی‌تری داشت زیرا ورزش مانع ابتلا شما به بیماری‌های مزمن ناشی از افزایش سن می‌گردد.

تحقیقات صورت گرفته نشان داده است که افراد بزرگ‌سال برای حفظ سلامت خودشان باید حداقل 150 دقیقه در هفته فعالیت هوازی متوسط یا ترکیبی از فعالیت‌های متوسط و شدید انجام دهند. برخی از این ورزش‌ها عبارت‌اند از پیاده‌روی تند، دوچرخه‌سواری، دویدن و شنا که همگی فعالیت‌های جسمانی معمولی هستند و نیازی نیست شما مانند یک ورزشکار حرفه‌ای فعالیت داشته باشید.

ورزش متوسط روزانه باعث کنترل وزن شما می‌شود و به بهترین و ایمن‌ترین شکل وزن شمارا کاهش می‌دهد. با داشتن فعالیت بدنی شما از مصرف قرص‌های لاغری بی‌نیاز خواهید شد و بدون هیچ عارضه‌ای به وزن دلخواه خود می‌رسید.

برای داشتن فعالیت جسمی مفرح‌تر شما می‌توانید در کلاس رقص شرکت کنید یا برنامه‌هایی مانند کوهنوردی، دوچرخه‌سواری و شنا را با دوستان خودتان ترتیب دهید که علاوه بر لذت و تفریح به‌سلامت جسمی شما کمک کند.

مکمل‌های ورزشی مفید برای فعالیت بدنی

در حال حاضر مکمل‌های ورزشی فراوانی در بازار وجود دارد که افراد مختلف برحسب نیاز خودشان از آن‌ها استفاده می‌کنند. مکمل‌های ورزشی به دو گروه تقسیم می‌شوند، مکمل‌های محرک و مکمل‌های غذایی.

محرک‌ها باعث افزایش انرژی، تحرک، تمرکز و هوشیاری فرد می‌شوند. ولی مکمل‌های غذایی با تأمین ریزمغذی‌های مختلف، استقامت و توانایی افراد را افزایش می‌دهند. بیشتر این مکمل‌ها برای بدن‌سازان و افراد حرفه‌ای تهیه‌شده‌اند اما برخی از آن‌ها برای افراد عادی که می‌خواهند فعالیت بدنی را شروع کنند بسیار مفید هستند.

اگر شما حین ورزش خیلی زود احساس خستگی می‌کنید یا اگر بعد از فعالیت بدنی دچار خستگی بسیار شدید می‌شوید و به همین دلیل از ورزش دوری می‌کنید، می‌توانید از مکمل‌های ورزشی استفاده کنید که در این زمینه کمک‌کننده هستند. برخی از مکمل‌های مفید ورزشی در ادامه مقاله شرح داده‌شده است.

مکمل ورزشی ال - آرژنین

ال آرژنین (L_Arginine) یکی از آمینواسیدهای نیمه ضروری است که با افزایش خون‌رسانی به اندام‌ها کارایی افراد را در فعالیت‌های هوازی افزایش می‌دهد.

آرژنین سطح هورمون رشد را بدن افزایش داده و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. ال آرژنین به عضله سازی کمک کرده و بروز خستگی ناشی از فعالیت‌های بدنی را به تأخیر می‌اندازد.

مکمل ورزشی ال- کارنیتین

ال- کارنیتین یکی از مکمل‌هایی است که برای افزایش چربی سوزی در بدن‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این مکمل استقامت و توان ورزشی را افزایش داده و درعین‌حال باعث کاهش وزن می‌گردد.

ال- کارنتین یکی از مشتقات طبیعی آمینواسیدهاست که انتقال اسیدهای چرب به میتوکندری را افزایش داده و آن‌ها را به انرژی تبدیل می‌کند. ال کارنیتین در رفع خستگی و کاهش دردهای عضلانی پس از ورزش بسیار مؤثر است.

مکمل ورزشی ال- اکتیو

مکمل ال- اکتیو حاوی ال- کارنیتین تارتارات است که علاوه بر چربی سوزی در حین فعالیت ورزشی تا ساعت‌های طولانی بعد از ورزش متابولیسم بدن را بالا نگه می‌دارد.

این مکمل ضد اشتها بوده و برای کنترل و کاهش وزن و همچنین افزایش توانایی ورزشکاران و ریکاوری بعد از ورزش بسیار مفید است.

قرص ول من اسپرت

قرص ول من اسپرت یک مکمل تغذیه‌ای با بیش از 25 ویتامین و مینرال است که کمبودهای تغذیه‌ای در آقایان ورزشکار را برطرف می‌کند. این مکمل با تأمین ریزمغذی‌های مفید عملکرد ورزشی افراد را بهبود بخشیده و باعث رشد عضلات و افزایش استقامت فرد حین فعالیت بدنی می‌گردد.

این قرص ضعف و خستگی حین ورزش را برطرف کرده و اشتها را افزایش می‌دهد. از خواص دیگر این مکمل تقویت سیستم ایمنی، بهبود عضله سازی در ورزشکاران و سم‌زدایی بدن است.

مکمل ورزشی CLA

 CLA یا لینولئیک اسید کونژوگه  ایزومر لینولئیک اسید است که باید توسط مواد غذایی تأمین شود زیرا بدن توانایی سنتز آن را ندارد. مصرف این مکمل باعث افزایش متابولیسم شده و چربی سوزی را در بدن تسریع می‌کند. از عملکردهای دیگر این مکمل برای ورزشکاران حرفه‌ای افزایش حجم ماهیچه‌هاست.

مکمل ورزشی BCAA

مکمل بی سی‌ای‌ای (Branched-Chain Amino Acids)  محتوی اسیدهای آمینه شاخه‌دار لوسین، ایزولوسین و والین است. این آمینواسیدها باعث بهبود عملکرد ورزشی افراد شده، باعث افزایش توانایی و استقامت بدنی افراد شده و در عین خاصیت چربی سوزی دارند.

مکمل BCAA باعث افزایش توده عضلات در افراد ورزشکار شده و از تجزیه عضلات در طول ورزش‌های سنگین جلوگیری می‌کند. این مکمل استقامت فرد را در ورزش‌های سنگین و طولانی بهبود می‌بخشد.

آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن  Optimum Nutrition Essential Amino Energy Powder

پودر مکمل آمینو انرژیساخت آمریکا دارای عوامل انرژی‌زای طبیعی است و در فرمولاسیون آن از چای سبز و عصاره قهوه سبز استفاده‌شده است. سرعت جذب بالای آمینواسیدها مانند BCAA و آرژنین برای عضله ‌سازی و همچنین برای افزایش قدرت و تمرکز ذهنی در طول تمرینات بسیار مؤثر خواهد بود. در هر ساعت از روز می‌توانید از آمینواسیدها استفاده کنید،این مکمل قابل‌استفاده هم برای آقایان و هم بانوان می‌باشد. برای شادابی بیشتر و تشدید انرژی از این محصول در آغاز صبح استفاده کنید. بعد از تمرین برای ریکاوری و بازتوانی سریع‌تر عضلات و یا به‌عنوان نوشیدنی مقوی آخر شب نیز مصرف این محصول توصیه می‌شود. اپتیموم برای مصرف آمینو انرژی، 3 روش پیشنهاد می‌کند که افراد می‌توانند برحسب هدف خود و تنظیم میزان بهره‌برداری از این مکمل استفاده کنند. بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید. با خرید آمینو انرژی اپتیموم نوتریشن می‌توانید انرژی لازم برای تمرینات ورزشی را به دست آورده و ریکاوری خودتان را تسریع کنید.

برای آشنایی با مکمل آمینو اسیدی مقاله "همه چیز در مورد آمینو اسیدها " و "آمینو اسید چیست و تأثیر آن در بدن‌سازی" پیشنهاد می شود.

بی سی دبل ای اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition Gold Standard BCAA Train + Recover

همان‌طور که می‌دانید سازنده اصلی پروتئین‌ها امینو اسیدها هستند.بی سی‌ای‌ای اوپتیموم نوتریشن تشکیل‌شده اسیدآمینه‌های شاخه‌دار (Bcaa) می‌باشد که ما قادر به تولید آن به‌صورت طبیعی نیستم. بدن انسان به کمک رژیم غذایی مناسب می‌تواند مقدار کمی بی سی آآ (bcaa) تولید کند که این مقدار برای ورزشکاران مناسب نیست و نیاز بدن آن‌ها را برطرف نمی‌کند و باید از مکمل غذایی این ماده را به دست آورد. بی سی دبل ای اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition BCAA Recover) ساخت کشور آمریکا و حاوی آمینواسیدهای شاخه‌ای برای افزایش توده و حجم عضلات استبی سی دبل ای اپتیموم نوتریشن یکی از بهترین پودرهای حاوی آمینواسیدهای شاخه‌دار باقابلیت حل شوندگی و جذب بالا است. میزان مصرف این مکمل دو پیمانه در روز می‌باشد که بهترین زمان مصرف آن قبل و بعد از تمرین است. شما با خرید اینترنتی بی سی دبل ای اپتیموم نوتریشن می‌توانید از منافع آن بهره‌مند شوید.

مکمل‌های بی سی دبل ای جهت تقویت رشد عضلات است.پیشنهاد باهمانه مطالعه مقاله "بی سی دبل ای (BCAA) چیست و فواید آن برای بدن‌سازیمی‌باشد.

پرو کمپلکس پروتئین اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition Pro Complex Protein

پودر پرو کمپلکس پروتئین اوپتیموم نوتریشن ساخت کشور آمریکا و یکی از مکمل‌های بسیار باکیفیت برای افزایش توده عضلانی است. این مکمل منبع ۱۰۰٪ خالص پروتئین ٬ البته اینبار به صورت ترکیبی از پروتئین وی ایزوله ٬ پروتئین سفیده تخم مرغ ٬ پروتئین وی هیدرولیزه با بالاترین تکنولوژی میکرو فیلتراسیون به همراه آمینواسیدهای شاخه ای (BCAA’s) و گلوتامین میباشد . پرو کمپلکس دارای مقادیر بسیار کمتری چربی ٬ شکر و کربوهیدرات نسبت به وی گلد استاندارد میباشد و در هر وعده مصرفی دارای ۳۰ گرم پروتئین است . زنان باردار و افراد حساس به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنند. مصرف پودر پرو کمپلکس پروتئین اپتیموم نوتریشن به علت دارا بودن سدیم و کلسترول ممکن است برای افرادی که مشکلات قلبی- عروقی دارند مضر باشد؛ بنابراین بهتر است این افراد قبل از مصرف این پودر پروتئینی با پزشک مشورت کنند.نحوه مصرف یک پیمانه از پروکمپلکس را در تقریبا 150 میلی لیتر آب یا شیر یا نوشیدنی با طعم دلخواه حل کرده و میل نمایید. حل کردن در شیر باعث بالا رفتن میزان کالری کربوهیدرات و پروتئین می شود. تا دو پیمانه در روز قابل مصرف می‌باشد.

افزایش حجم یکی از رویاهای بدن‌سازی است؛برای آشنایی با انواع محصولات جهت افزایش حجم مقاله "موثرترین مکمل ها برای افزایش حجم" پیشنهاد می‌شود.

پودر گینر گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن Gold Standard Gainer optimum nutrition

گینر به مکملی گفته می‌شود که حاوی مقادیر زیادی پروتئین، کربوهیدرات و کالری است. این مکمل برای افزایش وزن و عضله سازی بسیار مفید بوده مکمل گینر درواقع کربوهیدراتیست که با پروتئین و چربی مخلوط شده است. گینر گلد برای ورزشکارانی که دارای بدنی نسبتاً و به‌اصطلاح تکمیل‌تر از افراد آماتور دارند و در پی وزن گیری عضلانی‌تر می‌باشند توصیه می‌شود. این بار شاهد کالری کمتر در هرسروینگ (۷۶۰ کالری) و البته میزان پروتئین بیشتر (۵۵ گرم) هستیم. هر وعده مصرفی نیز ۲۰۳ گرم درمجموع دو اسکوپ مصرفی می‌باشد.خرید پودر گینر گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن برای افراد و خصوصاً ورزشکارانی مفید است که با رژیم‌های مختلف افزایش وزن پیدا نمی‌کنند. این مکمل را می‌توان روزانه یک پیمانه پیش از خواب، بعد از تمرینات ورزشی و روزانه بین وعده‌های غذایی مصرف کرد.

گینرها برای عضله سازی و افزایش وزن مورداستفاده قرار می گیرند، برای آشنایی بیشتر مطالعه مقاله "مکمل گینر چگونه در بدن عمل می‌کنند؟" پیشنهاد می‌شود.

کپسول سی ال ای اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition CLA Soft gels

کپسول سی ال ای اپتیموم نوتریشن محصول کشور آمریکا و یک مکمل چربی سوز بسیار باکیفیت جهت کاهش وزن و از بین بردن چربی‌های اضافی بدن است .قرص سی ال ای اپتیموم نوتریشن می‌تواند در کنار رژیم غذایی و تحرک بدنی متوسط کاهش وزن را در شما تسریع کند درعین‌حال که برای لاغری و کاهش وزن بسیار مفید است ،. سی ال ای باعث افزایش متابولیسم چربی‌ها شده و آن‌ها را به انرژی تبدیل می‌کند در نتیجه علاوه بر چربی سوزی روند افزایش انرژی و انرژی زایی را برای شما فراهم می آورد اما نباید عوارض سی ال ای را نادیده گرفت.یکی از عوارض سی ال ای افزایش مقاومت انسولینی است که می‌تواند برای افراد مبتلابه دیابت خطرناک باشد.از دیگر فواید مکمل سی ال ای می توان به افزایش توده عضلات در ورزشکاران و پیشگیری از بیماری‌های قلبی – عروقی و انواع مختلفی از سرطان‌ها اشاره کرد.شما می توانید این مکمل را به صورت یک تا دو عدد قرص به همراه صبحانه، نهار یا شام مصرف نمایید.

پلاتینیوم هیدرو وی اپتیموم نوتریشن Platinum HydroWhey Powder

حاوی بیشترین مقدار پروتئین وی هیدرولیزه شده ایزوله برای جذب سریع‌تر جهت ریکاوری عضلات است در واقع این محصول زمان ریکاوری و بدن درد پس از تمرین را کاهش می دهد و به باز آوری توان شما کمک می کند. هیدرو وی به کاهش چربی بدن و افزایش توده عضلانی کمک کرده و به دلیل خلوص بالای پروتئین به‌شدت موردعلاقه ورزشکاران است.پلاتینیوم هیدرو وی دارای آمینواسیدهای شاخه‌دار یا بی سی‌ای‌ای است که بهترین ترکیب برای عضله سازی و مراقبت از عضله‌ها در مقابل تجزیه هستند. پلاتین هیدروی خالص ترین پروتئین می باشد.تنها از طریق تجزیه پروتئین اب پنیر و جدا سازی ان با چربی، کلسترول، لاکتوز و کربوهیدرات ساخته می شود.در نتیجه این فرایند، محصولی کاملا خالص به دست می اید که به سرعت هضم می شود و با عضله سازی و جایگزینی امینو اسید ها در بدن بسته بندی می شود. بهترین زمان مصرف این مکمل بلافاصله پس از تمرین می باشد زیرا بیشترین زمانی که عضلات ماده های مغذی را جذب می کند بعد از تمرین است.

برای آشنایی بیشتر با خواص و ترکیبات ،ویژگی و نحوه مصرف" پلاتینیوم هیدرو وی ON" می توانید وارد صفحه محصول شده  و خرید را انجام دهید.

کازئین گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن OPTIMUM NUTRITON CASEIN GOLD STANDARD

کازئین گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن ساخت کشور آمریکا ، یک مکمل ورزشی برای تأمین طیف کامل آمینواسیدهای ضروری، نیمه ضروری و غیرضروری و پروتئین موردنیاز بدن در طول خواب و استراحت است. از مزایای این مکمل می‌توان به جذب آهسته در بدن و حفظ بالانس نیتروژن در خون و همچنین افزایش عملکرد و حجم و توده عضلات، اشاره کرد.نحوه مصرف این مکملهرروز 1 الی 3 پیمانه بین وعده‌های غذایی و قبل از خواب می باشد.دقت داشته باشید که مصرف کازئین گلد اوپتیموم برای افراد مبتلابه فنیل کتونوری و نارسایی کلیه توصیه نمی‌شود.

مولتی‌ویتامین اپتی ومن اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition Opti Women

مولتی ویتامین اپتی ومن یکی از محصولات فوق‌العاده مفید شرکت اپتیموم نوتریشن آمریکا برای خانم‌هاست. مولتی ویتامین اپتی ومن اپتیموم نوتریشن حاوی طیف وسیعی از ویتامین‌ها و میترال‌های موردنیاز بدن خانم‌ها به همراه گیاهان حاوی هورمون زنانه است.این مکمل ترکیبی کامل از ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنتی اکسیدان و عصاره گیاهان را دارد که نیاز بانوان را همراه با یک رژیم غذایی مناسب و تمرین، فراهم می‌کند. این مواد معدنی و مغذی در اپتی ومن به خانمها برای افزایش سیستم ایمنی، عملکرد و نشاط کلی، تفکر سریع‌تر، بهره‌وری بالا،کاهش عوارض یائسگی، توان و انرژی بیشتر کمک می‌کند.

مولتی‌ویتامین اپتی من اپتیموم نوتریشن  Optimum Nutrition Opti Men

مولتی‌ویتامین اپتی من اپتیموم نوتریشنساخت کشور آمریکا و یک مکمل غذایی کامل برای آقایان فعال است. این مولتی‌ویتامین حاوی مینرالها و ویتامین‌های موردنیاز آقایان جهت حفظ و بهبود سلامت عمومی است. این مکمل شامل آمینو اسیدهای شاخه‌دار‌ (BCAA)، گلوتامین و آرژنین می‌باشد که باعث رشد توده‌های عضلانی و توسعه آن‌ها می‌شود. مولتی ویتامین اپتی من از ویتامین‌ها، مواد ضروری و طبیعی و کمیابی تشکیل شده است که به‌طور خاص برای مردان می‌باشد، این ترکیبات را در هیچ مکمل دیگری نخواهید یافت. مولتی ویتامین اپتی من اپتیموم را برای جوابدهی بیشتر می‌توانید همراه با آمینو 2222 اپتیموم مصرف کنید.نحوه مصرف این محصول روزانه 3 عدد مولتی ویتامین اپتی من را به عنوان مکمل غذایی همراه با وعده‌های اصلی غذا مصرف نمایید.

گلوتامین پودری اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition Glutamine Powder

گلوتامین پودری اپتیموم نوتریشنساخت کشور آمریکاست و جز خالص‌ترین مکمل‌های ال- گلوتامین است. این مکمل در هر وعده مصرف حاوی 5 گرم گلوتامین و سایر آمینواسیدها است. این مکملاز تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. زمانیکه با تمرین شدید و طاقت فرسایی که دارید بدن را خسته می‌کنید، سیستم ایمنی بدن نیز دچار اختلال شده و ضعیف و ضعیف تر می‌شود. بدن شما برای تقویت دوباره سیستم ایمنی خود نیاز به وجود مقادیر قابل توجهی از گلوتامین در بدن دارد. گلوتامین اپتیموم یک راه ساده برای بدن شما جهت دریافت این اسید آمینه ضروری است.رنگ گلوتامین به شکل پودر سفید رنگ میباشد و در اکثر موارد بدون طعم است. در برخی تولیدات شرکت ها اشکال کپسول و قرص نیز موجود میباشد. گلوتامین اپتیموم نوتریشن پودری میباشد و در بسته های ۳۰۰الی ۱کیلوگرم عرضه میشود.

کراتین میکرونایزد اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder

کراتین میکرونایزد اپتیموم نوتریشن ساخت کشور آمریکا و یکی از بهترین مکمل‌های کراتین موجود در بازار است. میکرونایزد شدن کراتین در این مکمل به جذب بهتر و سریع‌تر این ماده در بدن ورزشکاران کمک می‌کند. تحقیقات بسیاری نشان می دهد که کراتین مونوهیدرات، زمانیکه فعالیت های سنگین و تمرینات طولانی انجام می دهید از استحکام عضلانی و قدرت بدن شما حمایت می کند. به طور کلی مصرف کراتین باعث افزایش انرژی و قدرت بدن، افزایش حجم عضلانی خالص، بهبود ظرفیت غیر هوازی و هوازی، افزایش وزن بدن (نه به اندازه ی زیاد مثل گینرها و کربوها) به دلیل جذب آب بیشتر، افزایش سنتز پروتئین، افزایش جذب آمینو اسیدها و بهبود عملکرد مغز می شود.بهترین زمان مصرف این مکمل در دوره بارگیری: نیم ساعت قبل از صبحانه، نیم ساعت قبل از ناهار، نیم ساعت قبل از تمرین و دقیقاً پس از اتمام تمرین است و همچنین زمان مصرف در خارج از دوره بارگیری نیم ساعت قبل از تمرین و بلافاصله بعد از تمرین است.

مکمل سریوس مس اپتیموم نوتریشن OPTIMUM NUTRITION Serious Mass

مکمل سریوس مس اپتیموم نوتریشن یک مکمل ورزشی ایده آل بری ورزشکارانی است که نیاز مبرمی به دریافت کالری‌های اضافی دارند. سریوس مس در هر وعده مصرفی ۱۲۵۰ کالری، ۵۰ گرم پروتئین، بیش از ۲۵۰ گرم کربوهیدرات و ۲۵ ریزمغذی را به همراه گلوتامین و کراتین در اختیار شما قرار می‌دهد.این محصول شمارا برای فیزیک بدنی که همیشه خواستار آن بودید٬کمک خواهد کرد. سریوس مس بدن شما را در هنگام تمرینات سخت و پرشدت در حالت آنابولیک قرار میدهد و از تخریب و تحلیل عضلات جلوگیری به عمل می آورد٬همچنین در هنگام استفاده از این محصول در زمان پس از تمرین و در هنگام استراحت فرآیند ریکاوری و عضله سازی را به سرعت و با جذب سریع خود آغاز میکند و بدین ترتیب شما را همواره در حالت عضله سازی و افزایش حجم و وزن عضلانی نگه میدارد.سریوس مس به خصوص در افرادی که به سختی وزن میگیرند و در روز کالری فراوانی در هنگام کار یا دیگر فعالیت های روزمره مصرف میکنند توصیه میگردد. به منظور افزایش بهره وری تمرین در کنار استفاده از این محصول استفاده از مکمل های قبل از تمرین یا همان PRE WORKOUT نیز در صورت داشتن سابقه تمرین بیش از ۳ماه پیشنهاد میشود تا توان و انرژی مناسبی در زمان قبل از تمرین داشته باشید.

پودر فیتنس فایبر اپتیموم نوتریشن 195 گرمی Optimum Nutrition Fitness Fiber Powder

پودر فیتنس فایبر اپتیموم نوتریشن 195 گرمیبه کنترل اشتها و چربی سوزی کمک می کند. مناسب برای دوران رژیم است و به بهبود عملکرد سیستم گوارش کمک می کند و منجر به و تنظیم حرکات روده می شود. این محصول بدون طعم بوده و جهت مخلوط کردن با نوشیدنی های متفاوت بسیار مناسب است. این محصول کاهش دهنده اشتها بوده، متشکل از ۶نوع فیبر مختلف است و در هر وعده مصرفی دارای ۵گرم فیبر و ۱۰گرم کالری است.نحوه مصرف مکمل فایبر برای شروع یک قاشق چایخوری، ترجیحا همراه با وعده غذایی (سوپ، ماست و ...) میل شود. در صورت لزوم یک قاشق چایخوری دیگر با هر نوشیدنی و یا پروتئین شیک میل شود. به طور معمول مصرف 25 تا 35 گرم فیبر در روز برای بزرگسالان توصیه می شود. بیشتر افراد تنها نیمی از این مقدار را دریافت می کنند.

 

پودر پری ورک اوت گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition Gold Standard Pre Work Out

پری ورک اوت گلد استاندارد اپتیموم نوتریشن، انرژی و تمرکز مورد نیاز فرد برای تمرین را فراهم میکند و بیشتر عملکرد آن، مدیون استفاده از چند نوع آمینو اسید است. مکمل قبل از تمرین پری ورک اوت گلد استاندارد، یک مکمل مناسب برای مرحله قبل از تمرین است. این مکمل در طعم های گوناگون عرضه می شود و فایده آن افزایش توده عضلانی، چربی سوزی و تولید انرژی است. البته در کنار این فواید، ایجاد آرامش، ریلکس کردن بدن و افزایش تمرکز به آن نسبت داده می شود. نحوه مصرف این محصول به این صورت است که باید یک پیمانه از پودر را با 180 تا 220 میلی‌لیتر آب مخلوط کرده و 20 – 30 دقیقه قبل از شروع تمرین ورزشی میل کنید.

سوپریور آمینو ۲۲۲۲ اپتیموم نوتریشن  OPTIMUM NUTRITION SUPERIOR AMINO 2222

قرص سوپریور آمینو ۲۲۲۲اپتیموم نوتریشن حاوی فرم آزاد ال کارنیتین برای افزایش تاثیر آنتی اکسیدان های ویتامین C و E و کمک به متابولیسم چربی به عنوان منبع انرژی و جلوگیری از خستگی و ضعف عضلات می باشد. این فراورده حاوی مقادیر فراوانی از اسیدهای آمینه ضروری و اسیدهای آمینه شاخه دار (لوسین، ایزولوسین والین) بوده که می تواند این کاهش را جبران نماید. به علاوه قرص سوپریور آمینو ۲۲۲۲اپتیموم نوتریشن قادر به افزایش سنتز پروتئین ها و تحریک بدن به عضله سازی و افزایش حجم می باشد. نحوه مصرف این محصول ۲قرص قبل از هر وعده غذایی و دو قرص قبل و بعد از تمرین میل شود، لازم به ذکر است که مصرف این محصول با توجه به نیاز بدن کاملاً قابل تغییر می باشد.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 15 از 154 مورد