مکمل آقایان 

در هر صفحه
نمایش 1 - 30 از 94 مورد
94 محصول وجود دارد.
مکمل آقایان

در حالت ایدئال هر فردی می‌تواند کلیه مواد مغذی، ویتامین‌ها و مواد معدنی موردنیاز خود را از طریق رژیم غذایی دریافت کند؛ اما نکته اینجاست که چنین چیزی در عالم واقع اتفاق نمی‌افتد و اکثر افراد و به‌خصوص آقایان با کمبودهای غذایی مختلفی مواجه هستند. به‌طور میانگین مردان 31 تا 50 ساله نیاز دارند که مصرف سبزیجات با برگ تیره را تا 350% و مصرف میوه‌جات ر...

در حالت ایدئال هر فردی می‌تواند کلیه مواد مغذی، ویتامین‌ها و مواد معدنی موردنیاز خود را از طریق رژیم غذایی دریافت کند؛ اما نکته اینجاست که چنین چیزی در عالم واقع اتفاق نمی‌افتد و اکثر افراد و به‌خصوص آقایان با کمبودهای غذایی مختلفی مواجه هستند. به‌طور میانگین مردان 31 تا 50 ساله نیاز دارند که مصرف سبزیجات با برگ تیره را تا 350% و مصرف میوه‌جات را تا 150% افزایش دهند تا بتوانند کلیه مواد مغذی موردنیاز بدنشان را تأمین کنند! به نظر شما چند درصد از مردان موفق به دریافت این میزان از مواد غذایی ذکرشده می‌شوند؟!

بر اساس اعلام سازمان جهانی بهداشت، مردان تقریباً با کمبود تمام گروه‌های غذایی مواجه هستند. پیروی از یک رژیم غذایی متعادل و سرشار از گروه‌های غذایی مختلف، تضمین می‌کند که بدن شما ویتامین‌ها و کلیه مواد مغذی موردنیاز برای عملکرد صحیح خود را دریافت کند؛ اما ازآنجاکه امکان دریافت کلیه نیازمندی‌های بدن از طریق رژیم غذایی وجود ندارد اهمیت مکمل تقویتی آقایان بیش‌ازپیش نمایان می‌گردد.

ویتامین‌ها و مینرالهای ضروری برای آقایان

بدن خانم‌ها و آقایان نیازهای تغذیه‌ای متفاوتی دارد. آقایان به برخی از ریزمغذی‌ها بیشتر و به برخی کمتر از خانم‌ها نیاز دارند. برای این منظور مولتی‌ویتامین‌های مخصوصی برای هر دو جنس بامطالعه و تحقیق بر روی نیازهای آن‌ها تهیه و عرضه‌شده است.

ویتامین‌ها و میترال‌ها برای حفظ سلامت عمومی موردنیاز هستند و عملکردهای بسیار مهمی در بدن دارند که مهم‌ترین آن‌ها تولید انرژی برای حفظ عملکرد صحیح سیستم‌های بدن است. اگر مقدار کافی از این ریزمغذی‌ها برای بدن تأمین نشود می‌تواند تأثیر منفی بر سلامت ما بگذارد و حتی منجر به بیماری‌های مزمن شود.

تحقیقات نشان داده است که آقایان در سنین 19 تا 70 سالگی باید مقدار کافی مینرالها و ویتامین‌های زیر را به‌صورت روزانه دریافت کنند:

ویتامین A: برای حفظ سلامت پوست، چشم و سلامت ایمنی موردنیاز است.

ویتامین C: برای حفظ سلامت ایمنی و تولید کلاژن موردنیاز است.

ویتامین‌های گروه B: برای متابولیسم و تولید انرژی و همچنین تولید سلول‌های خونی موردنیاز هستند.

ویتامین E و سلنیوم: با خواص آنتی‌اکسیدانی سلول‌ها را از آسیب محافظت می‌کند.

کلسیم، منیزیم، ویتامین D، K و زینک: برای سلامت عمومی آقایان موردنیاز هستند.

مسئله‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که چون آقایان خونی از دست نمی‌دهند بنابراین بیماری آنمی در آن‌ها شیوع کمتری دارد؛ بنابراین نیاز آقایان به آهن کمتر از خانم‌هاست.

تمام ریزمغذی‌های فوق از طریق یک رژیم غذایی متعادل قابل دریافت است بااین‌حال اکثر افراد مقدار کافی این ویتامین‌ها ومینرالها را دریافت نکرده و دچار کمبود هستند.

 در یک دنیای ایده آل ما باید مواد غذایی را مصرف کنیم که خیلی کم پردازش‌شده‌اند و غنی از ویتامین‌ها و میترال‌های ضرری باشد؛ اما این امر در دنیای واقعی وزندگی این روزها امکان‌پذیر نیست و به همین دلیل بسیاری از افراد از کمبودهای غذایی و عوارض آن‌ها رنج می‌برند.

درصد بالایی از آقایان این روزها غذاهایی را مصرف می‌کنند که بیشتر فراوری‌شده و فست فودی هستند. تحقیقات نشان داده است که تمام آقایان به‌نوعی دچار کمبود ویتامین‌ها و ریزمغذی‌ها هستند زیرا وعده‌های غذایی آن‌ها فاقد ویتامین‌ها و میترال‌ها مفید برای حفظ سلامت هستند.

فواید مصرف ویتامین‌ها برای آقایان

دریافت مقدار کافی ویتامین‌ها و مینرال‌ها برای حفظ سلامت عمومی حائز اهمیت است. مطالعات مختلف نشان داده است که 77% از آقایان مقدار کافی منیزیم دریافت نکرده و اکثراً دچار کمبود ویتامین D هستند ولی خودشان از این مسئله بی‌خبر هستند.

درست مانند خانم‌ها، آقایان نیز مستعد تجربه سطح پایین برخی از مکمل‌ها و مینرال‌ها هستند؛ بنابراین مصرف مکمل‌های حاوی ویتامین‌ها و مینرالها این کمبودها را برطرف کرده و سلامت عمومی افراد را بهبود می‌بخشد.

تأمین مینرال ها و ویتامین‌های ضروری باعث افزایش قدرت عضلانی، متابولیسم بهتر و سوزاندن چربی‌ها می‌شود؛ بنابراین انرژی بیشتری در بدن تولیدشده، خواب را بهبود می‌بخشد و باعث بهبود عملکرد جنسی می‌شود.

تأمین ویتامین‌ها و مینرال های موردنیاز روزانه از سلامت آقایان مراقبت کرده و مانع مشکلاتی مانند حمله قلبی و ابتلا به سرطان پروستات و روده می‌شد.

بهترین ویتامین‌ها و مینرال ها برای آقایان

در حالت ایده آل و مصرف یک رژیم غذایی متعادل هیچ‌کس نیازی به مصرف مکمل‌های ویتامینه ندارد. بااین‌حال سبک زندگی این روزها مانع مصرف خوراکی‌های غنی از ریزمغذی‌های مفید در خانم‌ها و آقایان برای یک زندگی مطلوب می‌شود. برای جذب بهتر ویتامین‌ها و مینرال ها سعی کنید از نوع تخمیر شده آن‌ها استفاده کنید که هضم و جذب آن‌ها را تسریع می‌کند. همچنین مکمل‌هایی را مورداستفاده قرار دهید که حاوی گیاهان دارویی مفید مانند جینسینک، نخل اره‌ای، جینکوبیلوبا و غیره هستند. ریزمغذی‌های ضروری برای آقایان به شرح زیر است:

ویتامین D3

کمبود این ویتامین در بین افراد بسیار شایع است و برای سنین میان‌سالی و افرادی که در مناطق سردسیر زندگی می‌کنند موردنیاز است. ویتامین D3 در آقایان به تولید مقدار کافی تستوسترون، حفظ استحکام استخوان‌ها، سلامت مغز، جلوگیری از افسردگی، کنترل سطح فشارخون و کلسترول موردنیاز است. ویتامین D به کاهش التهاب در بدن کمک کرده و می‌توان با 20 دقیقه قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقدار کافی آن را دریافت کرد.

ویتامین B12

خانم‌ها و آقایان به‌شدت مستعد کمبود ویتامین B12 هستند. تحقیقات نشان داده است که اکثر افراد مقدار کافی ویتامین B12 را مصرف می‌کنند ولی در جذب آن مشکل‌دارند زیرا جذب این ویتامین می‌تواند با داروهای مصرفی آقایان در سنین بالا تحت تأثیر قرار بگیرد.

ویتامین‌های A، C و E

ویتامین‌های فوق جزء آنتی‌اکسیدان‌های قوی هستند و در بیشتر میوه‌ها و سبزیجات تازه یافت می‌شوند. این ویتامین‌ها با رادیکال‌های آزاد مقابله کرده و مانع پیری، فرسودگی و ابتلا به بیماری‌های مختلف می‌شوند.

ویتامین K

این ویتامین برای ساخت و حفظ ساختار استخوانی بدن ضروری است و مصرف مقدار کافی آن مانع ابتلا افراد به بیماری‌های قلبی می‌شود. کمبود ویتامین K می‌تواند در اثر مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها و بیماری‌های روده مانند IBS رخ دهد.

منیزیم

منیزیم یکی از مینرال های الکترولیت ضروری است که در بیش از 300 واکنش آنزیمی شرکت دارد. منیزیم در تنظیم کلسیم، پتاسیم و سدیم نقش داشته و از بالا رفتن فشارخون، اسپاسم های عضلانی، انواع سردرد و بیماری‌های قلبی جلوگیری می‌کند. کمبود منیزیم به دلیل فقر خاک بسیار شایع است و بسیاری از آقایان خصوصاً افراد تحت استرس کاری، دچار کمبود منیزیوم هستند.

پتاسیم

یکی دیگر از مینرال های ضروری برای آقایان پتاسیم است. کمبود این مینرال باعث افزایش مشکلات قلبی- عروقی می‌شود. کمبود پتاسیم باعث کاهش سطح سلامتی، کاهش متابولیسم، خستگی، گوارش ضعیف و اسپاسم عضلانی می‌شود.

کمبود پتاسیم به دلیل مصرف داروهای مختلف ازجمله میلن ها، داروهای دیابت و قلبی در آقایان شایع است. شما می‌توانید با مصرف لوبیا، آووکادو، موز و ماهی سالمون مقدار کافی این مینرال را دریافت کنید.

ریسک فاکتورهای کمبود ویتامین‌ها و مینرال ها در آقایان

تحقیقات نشان داده است آقایانی که سطح زندگی ضعیفی دارند یا با افرادی سروکار دارند که سطح تغذیه پایینی دارند، بیشتر از سایر افراد از کمبود ریزمغذی‌ها رنج می‌برند.

یکی دیگر از ریسک فاکتورهای مهم دیگر برای کاهش سطح مینرالها و ویتامین‌ها افزایش سن آقایان است. افزایش سن با کاهش اشتها و ابتلا به بیماری‌های مختلف افراد را بیش‌ازپیش مستعد کمبود مینرال‌ها و ویتامین‌ها خواهد کرد.

از ریسک فاکتورهای دیگر می‌توان به آلرژی‌های غذایی اشاره کرد که باعث می‌شود با نخوردن برخی از مواد غذایی از دریافت ریزمغذی‌های مفید بیشتر محروم شویم.

درنهایت برای دریافت مقدار کافی مینرالها و ویتامین‌ها همه آقایان باید به رژیم غذایی خود توجه کرده و با مصرف مواد غذایی متنوع و یک رژیم غذایی متعادل از کمبود ریزمغذی‌ها جلوگیری کنند.

اهمیت مکمل تقویتی آقایان

استفاده از مکمل تقویتی آقایان به آنان کمک می‌کند که نیاز خود را به کلیه مواد مغذی موردنیاز بدنشان برطرف کنند. مردان به برخی از مواد مغذی بیش از زنان نیاز دارند و به برخی کمتر. استفاده از مکمل تقویتی آقایان از طرق زیر به سلامت مردان کمک می‌کند، از جمله:

 •         بهبود عملکرد طبیعی سلول‌ها
 •         رشد و تکامل طبیعی بدن
 •         بهبود جذب مواد مغذی دیگر از رژیم غذایی
 •         جلوگیری از انواع بیماری‌ها
 •         بهبود سلامت عمومی بدن

مکمل تقویتی آقایان معمولاً شامل انواعی از ویتامین‌ها و مواد معدنی است که به مهم‌ترین آن‌ها در زیر اشاره شده است:

 • ویتامین A به داشتن پوست سالم، چشم‌های سالم و یک سیستم ایمنی قدرتمند کمک می‌کند.
 • ویتامین B-1 (تیامین) به سلول‌ها کمک می‌کند تا کربوهیدرات‌ها را به انرژی تبدیل کنند.
 • ویتامین B-2 (ریبوفلاوین) به سلول‌ها کمک می‌کند تا انرژی ایجاد کنند.
 • ویتامین B-3 (نیاسین) به هضم بهتر و بهبود عملکرد سیستم عصبی کمک می‌کند.
 • ویتامین B-6 به بدن کمک می‌کند تا هموگلوبین و چندین انتقال‌دهنده عصبی را تولید کند، عملکرد عصبی را بهبود می‌بخشد، به تجزیه پروتئین‌ها و به حفظ سطح قند خون در محدوده نرمال کمک می‌کند.
 • ویتامین B-12 به تشکیل گلبول‌های قرمز، حفظ سیستم عصبی کمک می‌کند و بهبود متابولیسم کمک می‌کند.
 • ویتامین C سلامت لثه و دندان‌ها را تضمین می‌کند و بهبود زخم را تسریع کرده و جذب آهن را افزایش می‌دهد.
 • ویتامین D به بدن کمک می‌کند تا مقدار مناسب کلسیم را جذب و حفظ کند.
 • ویتامین E یک ویتامین آنتی اکسیدان است و سلول‌ها را در برابر از انواع خاصی از آسیب‌ها محافظت می‌کند. همچنین بر ویتامین K تأثیر می‌گذارد.
 • ویتامین K برای انعقاد خون (لخته شدن) بسیار مهم است.
 • بیوتین به متابولیسم پروتئین‌ها و کربوهیدرات کمک می‌کند و برای تولید هورمون و کلسترول در بدن بسیار مهم است.
 • اسید پانتوتنیک به شیوه‌ای مشابه با بیوتین عمل می‌کند.
 • فولات (اسید فولیک) تشکیل گلبول‌های قرمز را بهبود می‌بخشد و برای تولید DNA ضروری است.
 • روی برای تقویت سیستم ایمنی و تکامل و بهبود عملکرد سیستم عصبی مهم است.

نحوه انتخاب مولتی‌ویتامین

مولتی‌ویتامین‌ها ترکیبات و مواد معدنی مختلفی دارند. برای انتخاب مولتی‌ویتامین مناسب باید عواملی مانند نیاز، سن و جنسیت را در نظر بگیرید. مثلاً مولتی‌ویتامین‌هایی که برای آقایان تجویز می‌شود دارای ویتامین‌هایی می‌باشد که به بر روی اندام‌های داخلی و خصوصاً هورمون‌های مردانه تأثیر می‌گذارد. ازآنجایی‌که مردان نیازهای غذایی مختلفی نسبت به زنان دارند، بهترین انتخاب فرمول مولتی‌ویتامین خاص مردان است. اطمینان حاصل کنید که شامل انواع مختلف ویتامین‌ها و مواد معدنی، بخصوص ویتامین‌های B، ویتامین C، ویتامین دی، منیزیم و سلنیوم.

نحوه مصرف مولتی‌ویتامین

مولتی‌ویتامین همیشه باید با یک وعده غذایی مصرف شود تا حداکثر جذب را مجاز کند. اگر بیش از 1 قرص در روز مصرف می‌کنید، باید هر قرص را در زمان جدا و متفاوت از روز بخورید مانند 1 صبح و 1 شب.

سعی کنید یکی از محصولات باکیفیت بالا را با نام تجاری معتبر تهیه کنید.( مولتی‌ویتامین ویتافیت،قرص مولتی‌ویتامین فارماتون (ژریاتریک فارماتون)، مولتی‌ویتامین تراپوتیک، مولتی‌ویتامین سنتری و...)

تقویت قوای جنسی و افزایش میل جنسی آقایان

بسیاری از افراد به علت افزایش سن، وضعیت سلامتی و یا روابط عاطفی کم در بین زوجین انرژی جنسی‌شان کاهش می‌یابد. یکی از کارهایی که برای تقویت قوای جنسی می‌توان انجام داد بعد از رفتن به دکتر استفاده از مکمل‌های تقویت جنسی است.

پیش از اینکه یک گیاه دارویی یا مکمل را امتحان کنید، این موضوع را در نظر بگیرید که افزودن یا کاستن چه موادی در زندگی‌تان می‌تواند به شما کمک کند؛ ورزش، کاهش وزن، درمان یک عارضه یا تغییر دادن یک دارو. افزایش سن، وضع سلامت و وضعیت عاطفی‌تان ممکن است بر زندگی زناشویی‌تان تأثیر بگذارد.

اما از عوامل مهم در ضعف‌های مقاربتی در آقایان، می‌تواند خستگی، افزایش سن، استرس کاری و زندگی، افسردگی، مصرف دخانیات، فشارخون و... باشد که گریبان گیر اکثر آقایان مخصوصاً سنین 40 تا 70 سال باشد. البته این مشکلات برای سنین پایین‌تر هم وجود دارد که طبق آمار میزان آن به نسبت پایین‌تر می‌باشد.

ضعف‌های جنسی را می‌توان عموماً در 4 دسته، گروه‌بندی کرد.

اختلال در امیال جنسی، اختلال درد جنسی، اختلالات ارگاسم و اختلال در نعوذ کهاین اختلالات ممکن است پس از تجربه‌ای معین در فرد ایجاد و به‌مرورزمان برشدت آن افزوده شود.

تقویت جنسی مردان

مکمل‌ها برای مردان اغلب مشکلات نعوظ که به دلایل پزشکی متعدد ازجمله مصرف داروهای ضد فشارخون و ضدافسردگی ممکن است رخ دهد، هدف قرار می‌دهند. راه‌حل در چنین مواردی بحث با پزشکتان دراین‌باره است که آیا داروی جایگزینی برای دارویی که فعلاً مصرف می‌کنید، وجود دارد که عوارض جنسی نداشته باشد؟ پزشک شما همچنین ممکن است توصیه‌هایی ازلحاظ رژیم غذایی، ورزش و وزن به شما بکند.

ترکیبات و عناصر مؤثر در بهبود قوای جنسی و افزایش میل جنسی مردان

اکثر مکمل‌های تقویت جنسی از ترکیب‌های تادالافیل، سیلدنافیل و واردنافیل تهیه می‌شود این ترکیبات باعث گردش خون بهتر در اعضای جنسی می‌شود. به همین دلیل آقایان برای نزدیکی و مقاربت تمایل به استفاده آن دارند. نکته مهم در مصرف این ویتامین‌ها و مکمل‌های دارویی مصرف خودسرانه و یا بیش‌ازاندازه آن در فواصل کوتاه‌مدت می‌باشد. لذا توصیه می‌شود قبل از مصرف هر نوع از این مکمل‌ها حتماً به عوارض جانبی آن توجه شده و با پزشک خود مشورت شود.

تریبولوس (تیبولوس ترستریس یا خارخاسک)

ترکیبی از این گیاه در مکمل تقویت جنسی مردان جهت تقویت قوای جنسی و نعوظ آقایان وجود دارد. مکمل های عالی در سایت ما داروی تقویت قوای جنسی مردان می‌باشد.

گـیاه مـاکـا

این گیاه که به آن «جینسینگ پرویی» هم می‌گویند، یک گیاه ریشه‌ای بومی آمریکای جنوبی است. اگر داروی ضدافسردگی مصرف می‌کنید که میل جنسی شمارا کاهش می‌دهد، یک بررسی کوچک نشان داده ماکا ممکن است به شما کمک کند. ازآنجایی‌که این گیاه نوعی غذا محسوب می‌شود، امتحان کردن آن احتمالاً بی‌خطر است، اما اگر مبتلابه یک سرطان یا عارضه حساس به هورمون استروژن هستید، بهتر است از مصرف آن پرهیز کنید چراکه ممکن است میزان استروژن شمارا بالا ببرد. این گیاه افزایش میل جنسی در بانوان و آقایان و همچنین باعث بهبود نعوظ در آقایان می‌گردد.

انواع مولتی‌ویتامین، جینسینگ، ال کارنیتین و ال آرژنین نیز در انواع مکمل تقویت قوای جنسی و مکمل تقویت اسپرم آقایان در ترکیبات داروی تقویت جنسی مردان و مکمل‌های افزایش میل‌زنان به جهت تقویت خون‌رسانی در اعضا تناسلی و بهبود عملکرد جنسی وجود دارند و با خیال راحت می‌توانید انواع قرص تقویت قوای جنسی یا مکمل‌ها را از سایت ما خرید کنید.

بیشتر

زیر شاخه ‎ها

مولتی ویتامین مخصوص...

ضرورت مصرف مولتی ویتامین در آقایان

مولتی ویتامین مخصوص آقایان مکمل‌های غذایی ویژه‌ای هستند که بر حسب نیازهای بدنی آقایان تولید و به داروخانه ها عرضه شده‌اند. این مکمل‌ها به اشکال مختلفی از جمله قرص، کپسول، سافت ژل موجود هستند و بررسی‌ها نشان داده است که بسیاری از افراد برای بهبود سطح سلامتی از آن‌ها استفاده می‌کنند. مولتی ویتامین‌ها در واقع مولتی ویتامین مینرال هستند زیرا علاوه بر ویتامین‌ها در فرمولاسیون آن‌ها مواد معدنی ضروری و کمیاب نیز گنجانده شده است. با تأمین این ریزمغذی‌ها وضعیت متابولیسم بدن بهبود یافته و با افزایش تولید انرژی در بدن، فرد احساس شادابی و سرزندگی خواهد کرد. از دیدگاه بیوشیمیایی این مکمل‌ها تقریباً بر همه مکانیسم‌ها و واکنش‌های بیوشیمیایی موجود در بدن تأثیر مثبت گذاشته و سطح سلامت عمومی فرد را ارتقاء می‌دهند.

با توجه به اینکه همه این ریزمغذی‌ها از طریق یک وعده غذایی ساده تأمین نمی‌شوند و از طرفی مشغله‌های فراوان این روزها اجازه نمی‌دهد که افراد به سطح تغذیه خود توجه کافی داشته باشند، مصرف مولتی ویتامین‌ها یک راه ساده برای بهبود سلامتی است. از آنجایی که نیاز به ریزمغذی ها برای هر فردی متفاوت است طبیعی است که این نیاز بر اساس جنسیت نیز متفاوت باشد. به همین دلیل با پیشرفت علم تغذیه و تحقیقات در این زمینه مولتی ویتامین‌ها به صورت مجزا برای آقایان و خانم‌ها تولید و به داروخانه ها عرضه شدند. در حال حاضر شما می‌توانید انواع مولتی ویتامین خارجی و بهترین مولتی ویتامین ایرانی آقایان و مولتی ویتامین مخصوص خانم‌ ها را در داروخانه‌ آنلاین برحسب نیاز خودتان با خرید اینترنتی تهیه نمایید.

مولتی ویتامین مخصوص مردان چیست؟

مولتی ویتامین نوعی مکمل تغذیه ای است که حاوی ترکیبی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی است که برای حمایت از سلامتی استفاده می‌شود. در ایالات متحده، تعریف رسمی مولتی ویتامین به مکملی اطلاق می‌شود که حداقل حاوی سه ویتامین و ماده معدنی است و حداقل خطر عوارض جانبی را دارد و فاقد افزودنی‌های گیاهی، هورمونی یا دارویی است. بیشتر افراد از مولتی ویتامین برای کمک به پر کردن شکاف‌های تغذیه‌ای و جلوگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی کلیدی استفاده می‌کنند. از مزایای سلامتی این مکمل‌ها می‌توان به ارتقاء سلامت جسمانی و بینایی، بهبود حافظه و حفظ تراکم استخوان‌ها در تمام طول زندگی اشاره کرد.

انواع مولتی ویتامین مخصوص آقایان

معرفی انواع مولتی ویتامین مردان

نیازهای تغذیه‌ای هر فردی می‌تواند بر اساس فاکتورهای مختلف، متفاوت باشد. به همین دلیل، بهترین مولتی ویتامین برای مردان ممکن است با بهترین مولتی ویتامین برای مردان بالای 50 سال و مولتی ویتامین زنان با بهترین مولتی ویتامین مخصوص خانم ها در سن بالای 50 سال کاملاً متفاوت باشد. خوشبختانه مولتی ویتامین‌ها متناسب با هر سن، جنسیت و سبک زندگی در دسترس هستند. در حقیقت، شما به راحتی می‌توانید مولتی ویتامین‌ها را برای بدنسازی، عضله سازی، تقویت موها، پوست و ناخن‌ها و حتی تقویت اسپرم مصرف کنید. مکمل‌های مولتی ویتامین حاوی ترکیب متنوعی از ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند؛ بنابراین شما می‌توانید از مولتی ویتامین‌ها متناسب با اهداف خاص سلامتی خود استفاده کرده و رژیم غذایی خودتان را کامل کنید.

بیشتر بخوانید :

افرادی که تمایل به بررسی فواید بهترین مولتی ویتامین ایرانی آقایان هستند وارد صفحه "قرص مکمل آقایان" شوند.

مولتی ویتامین برای مردان جوان

برای بزرگسالان جوانی که رژیم غذایی آن‌ها فاقد مواد مغذی است مکمل‌های مولتی ویتامین مفید هستند. حداقل 1000 میلی گرم کلسیم در روز برای سالم نگه داشتن دندان و استخوان در مردان جوان لازم است. علاوه بر این، بدن برای جذب کلسیم به ویتامین D نیاز دارد. پزشکان توصیه می‌کنند مردان جوان هر روز حداقل 600UI ویتامین D دریافت کنند. مردان جوان نیز هر روز حداقل به 8 میلی گرم آهن نیاز دارند. کمبود آهن می‌تواند منجر به کم خونی شود. آهن در بسیاری از غذاها مانند لوبیا و سیب زمینی یافت می‌شود. بیشتر رژیم‌های غذایی سالم حاوی آهن کافی هستند، بنابراین به ندرت پیش می‌آید که مردان جوان به مکمل‌های مولتی ویتامین و مواد معدنی نیاز داشته باشند.

مولتی ویتامین برای مردان بزرگ ‌سال

اگرچه پوکی استخوان در زنان بیشتر دیده می‌شود اما مردان بالای 50 سال نیز در معرض خطر این عارضه هستند. دریافت کلسیم و ویتامین D به شکل مکمل می‌تواند به محافظت از استخوان‌ها کمک کند. مردان پس از 70 سالگی باید 1200 میلی گرم کلسیم و 800UI  ویتامین D در روز مصرف کنند. بیشتر مکمل‌های مولتی ویتامین و مینرال مقادیر کمی کلسیم دارند بنابراین مصرف محصولات لبنی می‌تواند به افزایش مصرف کلسیم کمک کند. همچنین با افزایش سن، جذب ویتامین B12 از طریق غذا دشوارتر می‌شود. مردان بالای 50 سال هر روز باید 2.4 میکروگرم ویتامین B12 دریافت کنند که خوشبختانه بیشتر مکمل‌های مولتی ویتامین مینرال بیش از این مقدار را فراهم می‌کنند.

مولتی ویتامین برای مردان ورزشکار

نیازهای تغذیه‌ای ورزشکاران بیشتر از افراد معمولی است. آن‌ها برای حفظ حجم و توده عضلانی خود باید بیشتر غذا بخورند و برای حفظ سلامتی به مصرف روزانه ویتامین‌ها و مواد معدنی نیز نیاز دارند. ویتامین D نقش اساسی در سلامت استخوان دارد و مطالعات اهمیت آن را برای ورزشکاران تائید کرده‌اند. مصرف مولتی ویتامین در این افراد به ریکاوری آسیب‌های عضلانی ناشی از تمرینات، بهبود عملکرد قلب و حمایت از سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند.

مولتی ویتامین برای مردان سیگاری

افرادی که سیگار می‌کشند نسبت به افرادی که سیگار نمی‌کشند سطح ویتامین C کمتری در بدن دارند. مردان بین سنین 14 تا 18 سال حداقل به 75 میلی ‌گرم ویتامین C در روز نیاز دارند. کسانی که بالای 19 سال سن دارند به 90 میلی گرم از این ویتامین در روز نیاز دارند. با این حال نیاز مردان سیگاری به این ویتامین 35 میلی گرم بیشتر است هرچند این ویتامین به اندازه کافی در مولتی ویتامین مخصوص خانم ها نیز گنجانده شده است.

مولتی ویتامین برای مردان گیاهخوار

رژیم‌های گیاه خواری ممکن است فاقد ویتامین B12 باشند که بیشتر در محصولات حیوانی یافت می‌شود. هر فرد بالای 14 سال که از رژیم گیاه خواری پیروی می‌کند باید حداقل 2.4 میکروگرم ویتامین B12 در روز مصرف کند. مصرف مواد غذایی حاوی ویتامین B12 مانند غلات غنی شده یا مخمر غذایی یک راه ساده برای دریافت این ویتامین است. استفاده از مکمل‌های مولتی ویتامین مینرال راهی دیگر برای افزایش مصرف ویتامین B12 هستند.

بهترین مولتی ویتامین‌ برای آقایان

نیازهای تغذیه‌ای مردان نسبت به زنان متفاوت است، بنابراین یافتن بهترین مولتی ویتامین برای مردان قطعاً می‌تواند یک چالش باشد. بهترین مولتی ویتامین مردان باید شامل چندین ریز مغذی مهم باشد که مستقیماً با سلامت آن‌ها در ارتباط است. این موارد در ادامه شرح داده شده است.

ویتامین A:  به حفظ سلامت چشم‌ها کمک می‌کند، تکثیر و تزاید سلول‌های پوستی را افزایش می‌دهد و عملکرد سیستم ایمنی بدن را تنظیم می‌کند.

ویتامین B12: به تشکیل سلول‌های قرمز خون، سنتز DNA و عملکرد مغز کمک می‌کند.

ویتامین C: به عنوان یک آنتی اکسیدان با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند، به تولید کلاژن کمک می‌کند و مانع ابتلا بدن به عفونت و بیماری می‌شود.

ویتامین E: سلامت قلب را بهبود می‌بخشد، از آسیب اکسیداتیو (استرس اکسیداتیو که باعث برهم خوردن تعادل رادیکال های آزاد می شود، این امر باعث می شود تا بدن در برابر ویروس های واگیر دار نتواند مقابله کند) به سلول‌ها جلوگیری می‌کند و التهاب را تسکین می‌دهد.

ویتامین D3: جذب کلسیم را افزایش می‌دهد، استخوان‌های قوی ایجاد می‌کند و ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

منیزیم: به عنوان کوفاکتور (یا هم عامل یک ترکیب غیرپروتئینی آلی است که جهت انجام کاتالیز به آنزیم متصل می شود) در بیش از 300 واکنش آنزیمی عمل می‌کند و در متابولیسم انرژی، انقباضات عضلانی و سلامت مغز نقش دارد.

سلنیوم: از سلول‌ها محافظت می‌کند، خطر مشکلات تیروئیدی را کاهش می‌دهد و قدرت باروری مردان را افزایش می‌دهد.

چه کسانی بیشتر به مولتی ویتامین نیاز دارند؟

چه کسانی به مولتی ویتامین مخصوص آقایان نیاز دارند؟

اگر از یک رژیم غذایی متعادل و سالم پیروی نمی‌کنید استفاده از یک مولتی ویتامین می‌تواند ایده خوبی برای بهبود سلامتی شما باشد. بعلاوه، اگر رژیم غذایی محدودی دارید و یا نیازهای غذایی شما افزایش یافته است، استفاده از یک مولتی ویتامین می‌تواند برای شما مفید باشد. این مکمل‌ها برای افرادی که رژیم لاغری دارند و کسانی که اخیراً وزن کم کرده‌اند یا جراحی انجام داده‌اند، مفید هستند. علاوه بر این، افراد مسن، افراد مبتلا به اختلال جذب مواد مغذی و ورزشکاران نیز می‌توانند از مزایای مولتی ویتامین‌ها بهره مند شوند.

فواید مصرف مولتی ویتامین مخصوص آقایان

مولتی ویتامین‌ها نقایص تغذیه‌ای را اصلاح می‌کند. کمبود ریز مغذی‌ها می‌تواند باعث بیماری‌های جدی مانند پلاگر، کم خونی، از دست دادن تراکم استخوان، خستگی و یبوست شود. از مولتی ویتامین‌ها می‌توان برای کمک به پر کردن هرگونه شکاف تغذیه‌ای در رژیم غذایی و جلوگیری از کمبود ویتامین و مواد معدنی برای ارتقاء سلامتی استفاده کرد. فواید مولتی ویتامین بسیار فراتر از سلامت جسمی است. در حقیقت، برخی تحقیقات نشان می‌دهد که مصرف یک مولتی ویتامین روزانه می‌تواند عملکرد مغز را حفظ کرده و سلامت روان را نیز تقویت کند. مطالعه منتشر شده توسط مرکز روان درمانی فارماکولوژی انسانی در دانشگاه سوینبرن در استرالیا نشان داد که مصرف روزانه یک مولتی ویتامین می‌تواند باعث بهبود حافظه مردان مسن در معرض خطر کاهش عملکرد شناختی، شود.

مولتی ویتامین‌ها ممکن است باعث بهبود خلق و خو و کاهش علائم افسردگی شوند. یکی از مطالعات در این زمینه نشان داد که مکمل‌های مولتی ویتامین با کاهش قابل توجه اضطراب و استرس در ارتباط هستند. به همین ترتیب، مصرف یک مولتی ویتامین در افزایش هوشیاری، بهبود خلق و خو و افزایش احساس سلامتی عمومی مؤثر است. مصرف یک مولتی ویتامین می‌تواند به بهبود سلامت چشم‌ها و به درمان بیماری‌هایی مانند دژنراسیون ماکولا کمک کند. این بیماری باعث کاهش بینایی شده و علت اصلی نابینایی در سراسر جهان محسوب می‌شود. خوشبختانه، مطالعات نشان می‌دهد که مولتی ویتامین‌ها می‌توانند به کاهش روند تخریب ماکولای وابسته به سن کمک کنند و ممکن است خطر ابتلا به آب مروارید را کاهش دهد.

بیشتر بخوانید :

برای خرید سایر محصولات با تخفیف ویژه در دار.خانه باهمانه، بررسی صفحه "داروخانه اینترنتی با ارسال رایگان" پیشنهاد می‌شود.

عوارض مولتی ویتامین مخصوص آقایان

مولتی ویتامین‌ها به طور کلی ایمن هستند و معمولاً حداقل عوارض جانبی را دارند. علائم نامطلوب اغلب به خودی خود برطرف می‌شوند و به طور کلی خفیف بوده و شامل ناراحتی معده، اسهال و یبوست هستند. البته همه مولتی ویتامین‌ها به طور یکسان عمل نمی‌کنند و بعضی از آن‌ها ممکن است به سلامتی آسیب برسانند. بسیاری از آن‌ها حاوی مواد پر کننده مضر، مواد افزودنی و مواد مشکوک مانند رنگ‌های غذایی، چربی‌های هیدروژنه و نشاسته ذرت اصلاح شده ژنتیکی هستند.

این مواد نه تنها می‌توانند به طور بالقوه بسیاری از فواید مولتی ویتامین روزانه شما را ضایع کنند، بلکه ممکن است در دراز مدت برای سلامتی مشکلاتی ایجاد کنند. بهترین کار این است که برچسب این مکمل‌ها را به دقت بررسی کنید و آن‌ها را از مراکز معتبر فروش مولتی ویتامین آقایان مانند داروخانه‌ آنلاین دارای مجوز تهیه کنید. شما می‌توانید با اطمینان انواع مولتی ویتامین مخصوص آقایان را با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین باهمانه تهیه نمایید.

در ادامه به معرفی بهترین مکمل مولتی ویتامین آقایان می پردازیم:

خرید بهترین مکمل مردان

 • کپسول مولتی ویون آقایان ویتان 

این مکمل فرموله شده مخصوص آقایان است و خواص و فواید بسیاری از جمله کمک به حفظ سلامت قلب و مغز، تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش قدرت باروری و افزایش انرژی دارد. آقایانی که دچار کمبود ویتامین هستند و ممکن است به علت فقر ویتامین و مواد معدنی دچار ابتلا به برخی بیماری‌ها شوند لذا ما حتماً مصرف این مکمل را به آنان توصیه می‌کنیم و پیشنهاد ما این است که مصرف این مکمل را تا حداقل سه ماه به صورت روزانه 1 تا 2 عدد ادامه دهند و پس از آن به مدت دو تا سه مصرف مکمل را متوقف کرده و دوباره شروع به مصرف آن نمایند. این ویتامین می‌تواند اختلالات پروستات و باروری در آقایان و تقویت اسپرم را نیز بهبود ببخشد.

بیشتر بخوانید :

برای بررسی تفاوت میان بهترین مولتی ویتامین ایرانی آقایان و بهترین مولتی ویتامین خارجی برای مردان وارد صفحه "قرص مولتی ویون مردان" شوید.

 • قرص ول من ویتابیوتیکس مخصوص آقایان

این مکمل ساخت کشور انگلیس مناسب با نیاز آقایان است درواقع فواید قرص well man به دلیل فرمولاسیون ویژه و ترکیبات سازنده آن است. این قرص با فرمولاسیون ویژه خود به تأمین مواد مغذی، ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن مردان کمک می‌کند. فرقی نمی‌کند که شما یک ورزشکار باشید و یا یک کارمند ساده، جوان باشید و یا میانسال، ترکیبات این مکمل به گونه‌ای است که قادر است نیاز تمام آقایان در سنین و شرایط مختلف را تأمین کند. ترکیبات اصلی این مکمل شامل ویتامین A، C، D، B6، B12،E، کو آنزیم کیوتن، ال-کارنیتین، اسیدفولیک، آل آرژینین، جینسینگ، سلنیوم، منیزیم، زینک و مس است و فواید بسیاری از جمله حفظ سلامت و شادابی و بالا نگه داشتن سطح انرژی و قدرت، پیشگیری از ریزش مو و درمان آن، دارای خواص سم زدایی، تقویت سیستم ایمنی، افزایش قوای جنسی و تقویت اسپرم را دارد.

بیشتر بخوانید :

برای بررسی قیمت و مشاهده یکی از بهترین مولتی ویتامین مردان جهت تقویت اسپرم بر روی "قرص ول من" کلیک کنید.

 • من ویت بالای 50 سال ویواتون 

ویواتون برندی محبوب و با کیفیت است که در کشور سوئیس واقع می‌باشد. این قرص تقویتی آقایان بالای 50 سال دقیقاً بر اساس نیازهای روزانه آقایان و حفظ سلامت عمومی آن‌ها در میان سالی تهیه شده است و می‌تواند از بروز برخی از این بیماران پیشگیری نماید و به راحتی جایگزین بهترین قرص مولتی ویتامین ایرانی آقایان شده است. در فرمولاسیون سافت ژل من ویت اورجینال بالای 50 سال ویتامین‌های A، C، D، B6 و B12 همراه با اسید فولیک و مس برای عملکرد نرمال سیستم ایمنی وجود دارد که فواید بسیاری از جمله پیشگیری از بیماری‌های چشمی مربوط به افزایش سن نظیر آب مروارید (یا کاتاراکت)، افزایش سطح انرژی بدن و کمک به رفع احساس خستگی و بی حالی، مکملی مناسب برای حفظ سلامت عمومی مردان، حفظ سطح نرمال تستسترون در خون، حفظ سلامت سیستم قلبی-عروق و تقویت سیستم ایمنی بدن را دارد.

بیشتر بخوانید :

برای خرید بهترین مولتی ویتامین برای مردان بالای 50 سال "مولتی ویتامین بالای 50 سال ویواتون" پیشنهاد می‌شود.

مکمل تقویت قوای جنسی

هدف از مصرف مکمل تقویت قوای جنسی آقایان چیست؟

مکمل تقویت قوای جنسی آقایان در اکثر مواقع مکمل‌های طبیعی هستند که جریان خون را به آلت تناسلی بهبود می‌بخشند و نعوظ‌های طولانی‌تر را برای مردان ممکن می‌کنند. بهترین مکمل‌های تقویت قوای جنسی مزایای دیگری نیز دارند که شامل افزایش میل جنسی، افزایش لذت جنسی و بهبود عملکرد جنسی در مردان است.

تحقیقات نشان می‌دهد که 68.3 درصد مردان نگران اندازه آلت تناسلی و عملکرد جنسی خود هستند. همین مطالعه همچنین نشان می‌دهد که زنان ترجیح می‌دهند اندازه آلت تناسلی شریک جنسی آن‌ها بالاتر از حد متوسط ​​باشد. به همین دلیل هزاران مرد برای عملکرد بهتر در اتاق خواب به قرص‌های تقویت جنسی روی آورده‌اند؛ اما با وجود تعداد بسیار زیاد این مکمل‌ها از کجا باید بدانیم که کدام یک از آن‌ها بهتر کار می‌کنند؟

بررسی بیش از 17 مورد از پرفروش ترین قرص‌های تقویت کننده مردان در داروخانه ها بر اساس ترکیبات، اثربخشی، ویژگی تقویت کنندگی و حتی قیمت آن‌ها نشان داد که این محصولات مؤثر هستند و می‌توانند به بهبود عملکرد جنسی آقایان کمک کنند؛ اما در برخی موارد با وجود ادعاهای وسوسه انگیز ممکن است با شواهد علمی حمایت نشود و حتی منجر به عوارض جانبی ناخواسته شود.

در حقیقت، استفاده از داروی افزایش میل مردان برای تقویت میل جنسی یا رفع اختلالات نعوظ سودمند هستند ولی نباید به صورت خودسرانه از آن‌ها استفاده کنید زیرا مواد تشکیل دهنده آن‌ها می‌تواند عوارض جانبی ایجاد کند یا باعث واکنش‌های آلرژیک و تداخل با داروهای دیگر شود. برخی از این مکمل‌ها حتی ممکن است حاوی ناخالصی‌های بالقوه خطرناک یا مقدار کمی ماده دارویی مخفی باشند که می‌تواند واکنش‌های خطرناکی ایجاد کند؛ بنابراین مکمل تقویت قوای جنسی آقایان را از برندهای معتبر خریداری کرده و در حد امکان با تجویز پزشک از آن‌ها استفاده کنید.

بهترین داروی محرک مردان

ترکیبات مکمل تقویت قوای جنسی آقایان

مکمل‌های تقویت جنسی معتبر معمولاً از یک یا چند ماده طبیعی تهیه می‌شوند. آن‌ها ممکن است حاوی مواد مغذی مثل اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها و مواد معدنی یا گیاهانی مانند پالمتو، جینسینگ، یوهیمبین یا ماکا باشند. بیشتر این محصولات به شکل قرص و کپسول عرضه می‌شوند. احتمال مصرف مکمل‌های تقویت کننده جنسی با افزایش سن بیشتر است زیرا در سنین بالاتر افراد بیشتری به دلیل اختلالات مشخص در عملکرد جنسی نیاز به دارو درمانی دارند. علاوه بر این افزایش مصرف الکل و استعمال دخانیات شیوع مشکلات جنسی مانند اختلال نعوظ را در جمعیت مردان افزایش داده است.

پر فروش‌ترین مکمل جنسی آقایان

مکمل‌های محبوب تقویت قوای جنسی آقایان و داروی تقویت نعوظ در مردان بعضی اوقات ترکیبی از ده‌ها ماده هستند. برخی از پر فروش‌ترین ها حاوی DHEA (مخفف دهیدرواپی آندروسترون)، جینکو بیلوبا، عصاره شنبلیله، جینسینگ، ال آرژنین، ماکا، تریبولوس، یوهیمبین و روی هستند. در ادامه به معرفی دو مورد از این ترکیبات پرداخته شده است:

ال آرژنین

ال آرژنین یکی از مهم‌ترین ترکیبات تشکیل دهنده مکمل‌های افزایش قوای جنسی آقایان است این اسید آمینه ماده اولیه تولید کننده نیتریک اکسید (NO) در بدن است، مولکولی که به آرامش و باز شدن رگ‌های خونی کمک می‌کند. این آمینو اسید با همین مکانیسم مشکل نعوظ آلت تناسلی مردان را برطرف می‌کند.

یوهیمبین

یوهیمبین ترکیب دیگری است که از پوست یک درخت بومی آفریقایی به دست می‌آید. این ترکیب باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می‌شود و مانند آرژنین به بهبود عملکرد جنسی کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید :

برای آشنایی با سایر محصولات مناسب آقایان صفحه "قرص مکمل آقایان" بررسی شود.

آیا می‌توان بدون استفاده از دارو قوای جنسی را تقویت کرد؟

تغییر سبک زندگی یکی از مهم‌ترین راهکارها برای تقویت سلامت جنسی است. به یاد داشته باشید، همیشه بهتر است در مورد هر گونه مشکل جنسی که ممکن است تجربه کنید با پزشک خود صحبت کنید. پزشک می‌تواند در مورد نگرانی‌های جنسی شما راهکارهایی ارائه دهد و تعیین کند که آیا علتی اساسی برای علائم شما وجود دارد که باید درمان شود یا خیر. اگر عوارض جنسی ناشی از دارو دارید می‌توانید از پزشک خود بپرسید که آیا می‌توانید داروی خود را تغییر دهید. پزشک همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین مکمل را برای درمان اختلالات جنسی خودتان انتخاب کنید.

در نهایت همه پزشکان بر این باورند که تغییر در سبک زندگی از جمله کاهش وزن، فعالیت بدنی بیشتر یا ترک سیگار می‌تواند بدون دارو، سلامت جنسی شما را تقویت کند. تحقیقات نیز نشان داده است که کاهش وزن، کاهش استرس و سبک زندگی سالم باعث افزایش سطح تستوسترون در مردان شده است. تستوسترون مهمترین هورمون مردانه است و تأثیر مستقیمی بر میل، عملکرد و سلامت جنسی مردان دارد.

تغییر سبک زندگی می‌تواند به تقویت فعالیت جنسی بدون دارو کمک کند. به عنوان مثال کاهش وزن به تنهایی عملکرد جنسی را بهبود می‌بخشد. احتمالاً به این دلیل که چاقی و چربی‌های ذخیره شده در بدن باعث افزایش ترشح استروژن می‌شوند که با اثرات تستوسترون برای تقویت عملکرد جنسی مقابله می‌کند.

ورزش و ترک سیگار نیز باعث بهبود جریان خون در اندام‌های جنسی می‌شود. همچنین محدود کردن مصرف الکل برای بهبود عملکرد جنسی بسیار حائز اهمیت است زیرا الکل می‌تواند رفلکس‌های جنسی و توانایی مردان در حفظ نعوظ را کاهش دهد. علاوه بر این داشتن یک رژیم غذایی سالم به حفظ وزن سالم کمک می‌کند که می‌تواند همه عملکردهای بدن از جمله میل و توان جنسی را بهبود ببخشد. اگر این روش‌ها کمکی به درمان شما نکند، پزشک ممکن است با درمان بیماری زمینه‌ای یا تجویز دارو حتی برای شریک جنسی شما مشکل را برطرف کند.

مکمل تقویت قوای جنسی برای چه کسانی مفید است؟

مکمل تقویت قوای جنسی آقایان برای افرادی که در اتاق خواب مشکل دارند بسیار مفید است و هنوز هم بسیاری از مردان به دنبال این مکمل‌های فوق العاده خاص برای بهبود عملکرد جنسی خود هستند. بهترین قرص‌های تقویت کننده مردان در انواع و دوزهای مختلف وجود دارند. با این حال بسته به نیازها و اهداف فردی شما، ممکن است یکی بهتر از دیگری باشد. شما می‌توانید کاندید مناسبی برای مصرف مکمل تقویت قوای جنسی آقایان باشید اگر:

 • شما مایل هستید که کیفیت کلی اسپرم و یا حجم انزال را بهبود ببخشید.
 • شما می‌خواهید عملکرد جنسی و ماندگاری نعوظ خود را افزایش دهید.
 • با افزایش سن کاهش میل جنسی را تجربه کرده‌اید.

بیشتر بخوانید :

آقایان می‌توانند برای بهبود وضعیت باروی خود وارد صفحه "قویترین داروی تقویت اسپرم" شوند و محصولات را بررسی نمایند.

عوارض مکمل تقویت قوای جنسی آقایان

عملکرد بد جنسی ممکن است برای سلامتی خطرناک به نظر نرسد اما برای بسیاری از مردان نگران کننده است. این مسئله ممکن است نشانه برخی از مسائل جدی بهداشتی باشد که برای جلوگیری از هرگونه شرایط تهدید کننده زندگی باید به موقع رفع شود.

در رابطه با مکمل‌های تقویت کننده جنسی بهتر است بدانید که تولید کنندگان مکمل‌های بی‌کیفیت سعی می‌کنند ترکیبات محصولات خود را پنهان کنند و لیست محتوای دقیق را به اشتراک نمی‌گذارند. ولی این روش قابل قبول نیست و مصرف کنندگان باید از مصرف چنین داروها یا مکمل‌هایی که ترکیبات آن‌ها به وضوح اعلام نشده است، خودداری کنند.

مواد تشکیل دهنده این مکمل‌ها ممکن است مواد شیمیایی سمی، اصلاح کننده‌ها، مواد نگهدارنده یا رنگ‌های مصنوعی باشند که به طور بالقوه برای سلامتی انسان مضر هستند و ممکن است باعث عوارض جانبی زیادی شوند. علاوه بر این ترکیبات تأثیر گذار بر فشار خون مانند یوهیمبین و آرژنین ممکن است به عملکرد قلب آسیب برسانند و باعث افزایش فشار خون بالا، سردرد، بی‌خوابی و تعریق بیش از حد شوند.

بیشتر بخوانید :

اگر به دنبال مکملی جهت بهبود سلامت عمومی بدن هستید صفحه "خريد آنلاين دارو" را بررسی کنید.

مکمل تقویت قوای جنسی آقایان را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید انواع این مکمل‌ها را از سایت‌های معتبر و داروخانه‌ها به صورت حضوری یا خرید آنلاین تهیه نمایید. این محصولات در داروخانه آنلاین باهمانه نیز موجود هستند و به راحتی می‌توانید بهترین انواع قرص‌ها و کپسول‌های تقویت قوای جنسی آقایان را با خرید اینترنتی در کمترین زمان ممکن تهیه نمایید. همچنین داروی گیاهی تقویت جنسی مردان، قرص تقویت جنسی زنان و قرص افزایش میل جنسی زنان در داروخانه آنلاین باهمانه موجود است و همین حالا با خرید آنلاین می توانید آنها را درب منزل با ارسال رایگان دریافت نمایید.

معرفی پرفروش‌ترین محصولات تقویت کننده قوای جنسی مردان:

بهترین مکمل‌ تقویت جنسی مردان کدام است

 • قرص کلایماکس فارمالایف 30 عددی

یک مکمل عالی برای افزایش میل جنسی در آقایان بوده است. این محصول با داشتن ترکیبات بسیار مفیدی که دارد بر روی عملکرد ذهنی و تقویت قوای جسمی مردان نیز تاثیر می‌گذارد. جینسینگ یکی از عصاره‌های گیاهی است که در این محصول حضور دارد و در بهبود عملکرد جنسی بسیار موثر است. کلایماکس سیبب کاهش خستگی، افزایش انرژی، کاهش استرس و اضطراب می‌شود. با توجه به اینکه اکثر اختلالات جنسی به دلیل استرس و خستگی است بنابراین این مکمل می‌تواند در بهبود اختلالات جنسی نیز موثر باشد.

بیشتر بخوانید :

برای بهره‌مندی از تخفیف ویژه "قرص کلایماکس فارمالایف 30 عددی" وارد صفحه شوید.

 • ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال 60 عددی

یک مکمل کاملا گیاهی و طبیعی است که هیچ عوارضی را به دنبال خود ندارد. آن دسته از آقایانی که ترجیح میدهند از مکمل‌های گیاهی برای تقویت توان جنسی خود استفاده نمایند بی‌شک ماکاویت M بهترین گزینه است. در تکیبات این محصول عصاره گیاه ماکا و  گوارانا وجود دارد که تاثیر بسزایی در رفع مشکل نغوظ، افزایش میل جنسی، کاهش خستگی و تقویت توان جنسی آقایان می‌گذارد.

بیشتر بخوانید :

بهترین مکمل گیاهی تقویت توان جنسی مردان "ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال" است.

 • قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی

این محصول حاوی انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. ایکس اید با تاثیر در افزایش خون رسانی سبب بهبود عملکرد نغوظ و افزایش میل جنسی می‌شود. این محصول در تنظیم هورمون‌های بدن موثر بوده و باعث کاهش خستگی، کاهش استرس، افزایش انرژِی و افزایش هیجان می‌شود پس در بهبود عملکرد جنسی و توقیت قوای جنسی نیز بسیار موثر است.

بیشتر بخوانید :

برای اطلاع از قیمت "قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی" وارد سایت باهمانه شوید.

تقویت قوای باروری آقایان

دلایل اصلی ناباروری آقایان چیست؟

ناباروری آقایان می‌تواند به دلایل هورمونی، ژنتیکی، آناتومیک یا استرس اکسیداتیو (که باعث برهم خوردن تعادل رادیکال های آزاد می شود، این امر باعث می شود تا بدن در برابر ویروس های واگیر دار نتواند مقابله کند) رخ بدهد؛ اما در 25٪ از آقایان دلیل آن ناشناخته است. این مسئله یکی از دلایلی است که بسیاری از مردان به قرص‌ها و کپسول‌های تقویت باروری آقایان روی می‌آورند. بسیاری از مردان نمی‌دانند که ناباروری مردان چقدر شایع است. مکمل‌های تقویت باروری آقایان در حال حاضر در داروخانه‌ آنلاین در دسترس هستند.

اگر به مدت 12 ماه سعی در بارداری داشته‌اید و حداقل هفته‌ای دو بار رابطه جنسی برقرار کرده‌اید، هم شما و هم همسرتان باید به پزشک مراجعه کنید تا ببینید آیا مشکلی وجود دارد یا خیر. دلایل مختلفی برای ناباروری مردان وجود دارد اما در اکثر موارد، باروری آن‌ها به کمیت و کیفیت اسپرم بستگی دارد. اگر تعداد اسپرم‌هایی که تولید می‌شود کم باشد یا اسپرم از کیفیت پایینی برخوردار باشد، باردار شدن دشوار و در برخی موارد غیرممکن است.

موارد زیادی وجود دارد که می‌تواند قدرت باروری مردان را تحت تأثیر قرار دهد. این فاکتورها نه تنها بر توانایی شما در تشکیل خانواده تأثیر می‌گذارد بلکه سلامتی کودک شما را نیز در بدو تولد تحت تأثیر قرار می‌دهد. این موارد شامل اضافه وزن، سیگار کشیدن، سن بالا و قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر است. تغذیه همچنین می‌تواند در سلامت اسپرم نقش قابل توجهی داشته باشد که در این موارد مکمل‌های تقویت قوای باروری آقایان می‌توانند کمک کننده باشند.

تقویت قوای باروری مردانمکمل‌های غذایی سودمند برای تقویت قوای باروری آقایان

شواهد علمی قابل توجهی وجود دارد که نشان می‌دهد برخی مکمل‌های غذایی ممکن است به بهبود باروری مردان کمک کند. مطالعات اخیر نشان داد که آنتی اکسیدان ها باعث بهبود تحرک اسپرم در مردان می‌شود. قبل از استفاده از ویتامین‌ها یا مکمل‌های غذایی تقویت قوای باروری آقایان، بهتر است بر دریافت برخی از عناصر از طریق رژیم غذایی تمرکز کنید. یک رژیم غذایی سالم و سرشار از برخی مواد مغذی مانند اسیدهای چرب امگا 3، برخی از آنتی اکسیدان ها (ویتامین E، ویتامین C، بتاکاروتن، سلنیوم، روی و لیکوپن) و ویتامین‌ها (ویتامین D و فولات) به بهبود کیفیت اسپرم کمک خواهد کرد.

مکمل‌های غذایی تقویت باروری به صورت قرص، کپسول یا ساشه (پودر) برای تکمیل رژیم غذایی شما با مواد مغذی خاص در داروخانه موجود هستند. اکثر این مکمل‌ها محتوی روی، سلنیوم، آرژنین، کوآنزیم کیوتن و اسید فولیک هستند که تأثیر مستقیمی بر افزایش هورمون تستوسترون و کیفیت و تعداد اسپرم‌ها دارند.

حتماً شما هم در تبلیغات با مواردی همچون قوی‌ترین داروی تقویت اسپرم، قرص تقویت اسپرم برای پسردار شدن، قوی‌ترین دارو برای حرکت اسپرم، قرص خارجی تقویت اسپرم و داروی جدید افزایش اسپرم مواجه شده‌اید. در این رابطه بهتر است بدانید که این مکمل‌ها چیزی بیش از ریزمغذی‌ها و ویتامین‌ها نیستند و هیچ ماده معجزه گری در آن‌ها وجود ندارد.

بیشتر بخوانید :

آقایان می‌توانند برای بررسی سایر محصولات وارد صفحه "بهترین قرص تقویتی برای آقایان" شوند.

نقش ویتامین C و ویتامین E در تقویت قوای باروری آقایان چیست؟

ویتامین‌های C و E آنتی اکسیدان های ضروری هستند که سلول‌های بدن را در برابر آسیب‌های ناشی از استرس اکسیداتیو و رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند. ویتامین C یکی از فراوان‌ترین آنتی اکسیدان ها در مایع منی مردان بارور است و با محافظت از DNA اسپرم از آسیب رادیکال‌های آزاد به حفظ اسپرم سالم کمک می‌کند. استرس اکسیداتیو یکی از شرایط آسیب رسان برای بدن است و زمانی رخ می‌دهد که سطح اکسیژن فعال(ROS) مضر در بدن به سطوح بالا برسد. این اتفاق زمانی می‌افتد که دفاع آنتی اکسیدانی بدن به دلیل بیماری، پیری، سبک زندگی ناسالم یا آلاینده‌های زیست محیطی تضعیف شود.

 ROS به طور مداوم در بدن تولید می‌شود، اما سطح آن‌ در افراد سالم کنترل می‌شود. مقادیر بالای ROS ممکن است باعث آسیب بافتی و التهاب شود و خطر بیماری مزمن را افزایش می‌دهد. همچنین برخی شواهد نشان می‌دهد که استرس اکسیداتیو و میزان بیش از حد ROS ممکن است منجر به ناباروری در مردان شود. مصرف آنتی اکسیدان کافی از جمله ویتامین C ممکن است به خنثی کردن برخی از این اثرات مضر کمک کند.

ویتامین E یک ویتامین محلول در چربی است که به محافظت از غشای سلول اسپرم در برابر آسیب کمک می‌کند. مطالعات نشان داده است که ویتامین باعث بهبود تحرک اسپرم‌ها می‌شود. جالب است بدانید که یکی از عملکردهای ویتامین C، بازسازی ویتامین E است؛ بنابراین، این ویتامین‌ها ممکن است برای بهبود عملکرد اسپرم مفید باشند.

ثابت شده است که ویتامین سی باعث افزایش تعداد اسپرم، تحرک و بهبود مورفولوژی آن‌ها می‌شود. تحقیقات نشان داده است در مردانی با نرخ لقاح پایین که به مدت سه ماه از مکمل‌های حاوی ویتامین ای استفاده کرده‌اند، بهبود قابل توجه در میزان لقاح مشاهده شده است. مصرف مکمل ویتامین ای در مردان نابارور منجر به افزایش میزان حاملگی همسران می‌شود.

سایر ویتامین‌ها و ریزمغذی‌ها مفید برای تقویت قوای باروری آقایان

ویتامین D

ویتامین دی چندین نقش مهم در بدن دارد که شامل تنظیم سیستم ایمنی بدن، بهبود عملکرد عضلات و به طور بالقوه محافظت از ساختار اسکلتی بدن است. مصرف ویتامین D برای تولید مثل مردان و وضعیت آندروژن ها (تستوسترون) مهم است. در مطالعات اخیر مشخص شده که مردان با سطح طبیعی ویتامین D از نظر تحرک اسپرم‌ها نسبت به مردان دچار کمبود ویتامین D وضعیت بهتری داشتند.

سلنیوم

سلنیوم یک ماده معدنی کمیاب است که به عنوان آنتی اکسیدان عمل می‌کند. تحقیقات نشان داده است که مصرف مکمل‌های سلنیوم باعث افزایش تحرک اسپرم‌ها می‌شود. همچنین نشان داده شده است که مصرف ترکیبی از سلنیوم و ویتامین E باعث کاهش آسیب ناشی از رادیکال‌های آزاد و بهبود تحرک اسپرم در مردان نابارور می‌شود.

لیکوپن

لیکوپن یک آنتی اکسیدان و کاروتنوئید قوی (رنگدانه گیاهی) است که به وفور در گوجه فرنگی وجود دارد. این ماده غذایی گیاهی در بیضه‌ها در سطح بالایی یافت می‌شود و تحقیقات نشان داده است که استفاده از مکمل لیکوپن باعث بهبود پارامترهای اسپرم در مردان نابارور می‌شود.

ال کارنیتین

ال-کارنیتین یک مشتق اسید آمینه است که در بدن تولید می‌شود و عملکرد آن انتقال چربی به میتوکندری برای تولید انرژی است. ال کارنیتین همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی است. مزیت اصلی ال کارنیتین تأمین انرژی برای اسپرم است و باعث افزایش تحرک اسپرم می‌شود.

زینک

زینک یا روی یک ماده معدنی کمیاب ضروری است که در تشکیل اسپرم، متابولیسم تستوسترون و تحرک اسپرم‌ها نقش دارد. ثابت شده است که مکمل روی باعث افزایش سطح تستوسترون، تعداد و تحرک اسپرم می‌شود در نتیجه باعث تقویت قوای باروری آقایان خواهد شد.

این ماده معدنی ضروری به مقدار زیاد در غذاهای حیوانی مانند گوشت، ماهی، تخم مرغ و صدف یافت می‌شود. دریافت مقدار کافی زینک یکی از ارکان باروری در مردان است. مطالعات مشاهده‌ای نشان می‌دهد که وضعیت کمبود روی با کاهش سطح تستوسترون، کیفیت پایین اسپرم و افزایش خطر ناباروری مردان ارتباط دارد. همچنین مصرف مکمل‌های روی میزان تستوسترون و تعداد اسپرم را در کسانی که کمبود روی دارند، افزایش می‌دهد.

اسید فولیک

اسید فولیک یکی از ویتامین‌های گروه B است که برای سنتز DNA لازم است. مقادیر کم اسید فولیک با کاهش تعداد و تحرک اسپرم در ارتباط است که تأثیر منفی بر باروری خواهند داشت. در مطالعات اخیر مشخص شده است ترکیب روی و اسید فولیک منجر به افزایش 75 درصدی تعداد اسپرم طبیعی در مردان نابارور می‌شود.

کوآنزیم کیوتن

ال کارنیتین و کوآنزیم کیوتن دو ریز مغذی هستند که نقشی حیاتی در تولید انرژی سلولی دارند. مطالعات متعدد نشان داده است که مکمل‌های حاوی این مواد مغذی می‌توانند به بهبود تحرک اسپرم‌ها کمک کنند. تحرک اسپرم‌ها یکی از موارد بسیار مهم و تأثیرگذار بر باروری زوجین است.

بیشتر بخوانید :

برای آشنایی با سایر محصولات و مکمل‌ها در داروخانه باهمانه صفحه "خرید آنلاین دارو" را بررسی کنید.

مکمل تقویت قوای باروری آقایان را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید انواع مکمل‌های تقویت باروری خارجی و ایرانی مخصوص آقایان را با خرید اینترنتی از داروخانه آنلاین باهمانه تهیه کرده و از مزایای آن‌ها بهره مند شوید.

در ادامه به معرفی پرفروش‌ترین مکمل‌های تقویت قوای باروری آقایان می‌پردازیم:

بهترین محصولات تقویت باروری آقایان کدام‌اند؟

 • کپسول لیبیدو من سان لایف 30 عددی

یک مکمل عالی برای افزایش دهنده میل جنسی آقایان است. این محصول دارای انواع مواد مغذی و ویتامین‌های ضروری مورد نیاز بدن بوده و تاثیر بسیار مهمی در کاهش خستگی و افزایش انرژی دارد. لیبیدو من با افزایش تولید و حرکت اسپرم‌ها می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در تقویت قوای باروری آقایان بگذارد. این مکمل فاقد لاکتوز و گلوتن است از این رو اکثر افراد می‌توانند از این محصول استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید :

"بهترین قرص تقویتی برای مردان" کدام است؟

 • قرص اسپریژن نانو حیات دارو 60 عددی

اسپریژن یک مکمل موثر در تقویت قوای باروری مردان است. این محصول با تنظیم هورمون‌ها بستر مناسبی را برای افزایش قدرت جنسی و بهبود باروری آقایان ایجاد میکند.. اسپریژن خاصیت آنتی اکسیدانی نیز دارد به همین دلیل از تخریب سلول‌ها جلوگیری نموده و با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند. این مکمل در کاهش استرس و اضطراب تاثیر بسزایی دارد.

بیشتر بخوانید :

برای مشاهده "قیمت قرص اسپریژن خارجی" کلیک کنید.

 • کپسول فرتیل اید آقایان فیر هون هلث 90 عددی

یک مکمل بی‌نظیر آمریکایی که حاوی انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز برای بهبود وضعیت باروری آقایان است. فرتیل اید سبب افزایش تعداد اسپرم‌ها شده و در افزایش میل جنسی و تقویت باروری آقایان بسیار موثر است. یکی از ترکیبات این محصول جینسینگ است که از گذشته تاکنون از این گیاه برای درمان ناباروری، افزایش میل جنسی، بهبود عملکرد جنسی و تقویت قوای جنسی استفاده شده است. این مکمل خاصیت آنتی اکسیدانی نیز دارد.

بیشتر بخوانید :

یکی از موثرترین مکمل‌ها برای درمان ناباروری آقایان "قرص فرتیل اید مردانه" است.