تقویتی آقایان  90 محصول وجود دارد.

تقویتی آقایان

در حالت ایدئال هر فردی می‌تواند کلیه مواد مغذی، ویتامین‌ها و مواد معدنی موردنیاز خود را از طریق رژیم غذایی دریافت کند؛ اما نکته اینجاست که چنین چیزی در عالم واقع اتفاق نمی‌افتد و اکثر افراد و به‌خصوص آقایان با کمبودهای غذایی مختلفی مواجه هستند. به‌طور میانگین مردان 31 تا 50 ساله نیاز دارند که مصرف سبزیجات با برگ تیره را تا 350% و مصرف میوه‌جات ر...

در حالت ایدئال هر فردی می‌تواند کلیه مواد مغذی، ویتامین‌ها و مواد معدنی موردنیاز خود را از طریق رژیم غذایی دریافت کند؛ اما نکته اینجاست که چنین چیزی در عالم واقع اتفاق نمی‌افتد و اکثر افراد و به‌خصوص آقایان با کمبودهای غذایی مختلفی مواجه هستند. به‌طور میانگین مردان 31 تا 50 ساله نیاز دارند که مصرف سبزیجات با برگ تیره را تا 350% و مصرف میوه‌جات را تا 150% افزایش دهند تا بتوانند کلیه مواد مغذی موردنیاز بدنشان را تأمین کنند! به نظر شما چند درصد از مردان موفق به دریافت این میزان از مواد غذایی ذکرشده می‌شوند؟!

بر اساس اعلام سازمان جهانی بهداشت، مردان تقریباً با کمبود تمام گروه‌های غذایی مواجه هستند. پیروی از یک رژیم غذایی متعادل و سرشار از گروه‌های غذایی مختلف، تضمین می‌کند که بدن شما ویتامین‌ها و کلیه مواد مغذی موردنیاز برای عملکرد صحیح خود را دریافت کند؛ اما ازآنجاکه امکان دریافت کلیه نیازمندی‌های بدن از طریق رژیم غذایی وجود ندارد اهمیت مکمل تقویتی آقایان بیش‌ازپیش نمایان می‌گردد.

ویتامین‌ها و مینرالهای ضروری برای آقایان

بدن خانم‌ها و آقایان نیازهای تغذیه‌ای متفاوتی دارد. آقایان به برخی از ریزمغذی‌ها بیشتر و به برخی کمتر از خانم‌ها نیاز دارند. برای این منظور مولتی‌ویتامین‌های مخصوصی برای هر دو جنس بامطالعه و تحقیق بر روی نیازهای آن‌ها تهیه و عرضه‌شده است.

ویتامین‌ها و میترال‌ها برای حفظ سلامت عمومی موردنیاز هستند و عملکردهای بسیار مهمی در بدن دارند که مهم‌ترین آن‌ها تولید انرژی برای حفظ عملکرد صحیح سیستم‌های بدن است. اگر مقدار کافی از این ریزمغذی‌ها برای بدن تأمین نشود می‌تواند تأثیر منفی بر سلامت ما بگذارد و حتی منجر به بیماری‌های مزمن شود.

تحقیقات نشان داده است که آقایان در سنین 19 تا 70 سالگی باید مقدار کافی مینرالها و ویتامین‌های زیر را به‌صورت روزانه دریافت کنند:

ویتامین A: برای حفظ سلامت پوست، چشم و سلامت ایمنی موردنیاز است.

ویتامین C: برای حفظ سلامت ایمنی و تولید کلاژن موردنیاز است.

ویتامین‌های گروه B: برای متابولیسم و تولید انرژی و همچنین تولید سلول‌های خونی موردنیاز هستند.

ویتامین E و سلنیوم: با خواص آنتی‌اکسیدانی سلول‌ها را از آسیب محافظت می‌کند.

کلسیم، منیزیم، ویتامین D، K و زینک: برای سلامت عمومی آقایان موردنیاز هستند.

مسئله‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که چون آقایان خونی از دست نمی‌دهند بنابراین بیماری آنمی در آن‌ها شیوع کمتری دارد؛ بنابراین نیاز آقایان به آهن کمتر از خانم‌هاست.

تمام ریزمغذی‌های فوق از طریق یک رژیم غذایی متعادل قابل دریافت است بااین‌حال اکثر افراد مقدار کافی این ویتامین‌ها ومینرالها را دریافت نکرده و دچار کمبود هستند.

 در یک دنیای ایده آل ما باید مواد غذایی را مصرف کنیم که خیلی کم پردازش‌شده‌اند و غنی از ویتامین‌ها و میترال‌های ضرری باشد؛ اما این امر در دنیای واقعی وزندگی این روزها امکان‌پذیر نیست و به همین دلیل بسیاری از افراد از کمبودهای غذایی و عوارض آن‌ها رنج می‌برند.

درصد بالایی از آقایان این روزها غذاهایی را مصرف می‌کنند که بیشتر فراوری‌شده و فست فودی هستند. تحقیقات نشان داده است که تمام آقایان به‌نوعی دچار کمبود ویتامین‌ها و ریزمغذی‌ها هستند زیرا وعده‌های غذایی آن‌ها فاقد ویتامین‌ها و میترال‌ها مفید برای حفظ سلامت هستند.

فواید مصرف ویتامین‌ها برای آقایان

دریافت مقدار کافی ویتامین‌ها و مینرال‌ها برای حفظ سلامت عمومی حائز اهمیت است. مطالعات مختلف نشان داده است که 77% از آقایان مقدار کافی منیزیم دریافت نکرده و اکثراً دچار کمبود ویتامین D هستند ولی خودشان از این مسئله بی‌خبر هستند.

درست مانند خانم‌ها، آقایان نیز مستعد تجربه سطح پایین برخی از مکمل‌ها و مینرال‌ها هستند؛ بنابراین مصرف مکمل‌های حاوی ویتامین‌ها و مینرالها این کمبودها را برطرف کرده و سلامت عمومی افراد را بهبود می‌بخشد.

تأمین مینرال ها و ویتامین‌های ضروری باعث افزایش قدرت عضلانی، متابولیسم بهتر و سوزاندن چربی‌ها می‌شود؛ بنابراین انرژی بیشتری در بدن تولیدشده، خواب را بهبود می‌بخشد و باعث بهبود عملکرد جنسی می‌شود.

تأمین ویتامین‌ها و مینرال های موردنیاز روزانه از سلامت آقایان مراقبت کرده و مانع مشکلاتی مانند حمله قلبی و ابتلا به سرطان پروستات و روده می‌شد.

بهترین ویتامین‌ها و مینرال ها برای آقایان

در حالت ایده آل و مصرف یک رژیم غذایی متعادل هیچ‌کس نیازی به مصرف مکمل‌های ویتامینه ندارد. بااین‌حال سبک زندگی این روزها مانع مصرف خوراکی‌های غنی از ریزمغذی‌های مفید در خانم‌ها و آقایان برای یک زندگی مطلوب می‌شود. برای جذب بهتر ویتامین‌ها و مینرال ها سعی کنید از نوع تخمیر شده آن‌ها استفاده کنید که هضم و جذب آن‌ها را تسریع می‌کند. همچنین مکمل‌هایی را مورداستفاده قرار دهید که حاوی گیاهان دارویی مفید مانند جینسینک، نخل اره‌ای، جینکوبیلوبا و غیره هستند. ریزمغذی‌های ضروری برای آقایان به شرح زیر است:

ویتامین D3

کمبود این ویتامین در بین افراد بسیار شایع است و برای سنین میان‌سالی و افرادی که در مناطق سردسیر زندگی می‌کنند موردنیاز است. ویتامین D3 در آقایان به تولید مقدار کافی تستوسترون، حفظ استحکام استخوان‌ها، سلامت مغز، جلوگیری از افسردگی، کنترل سطح فشارخون و کلسترول موردنیاز است. ویتامین D به کاهش التهاب در بدن کمک کرده و می‌توان با 20 دقیقه قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقدار کافی آن را دریافت کرد.

ویتامین B12

خانم‌ها و آقایان به‌شدت مستعد کمبود ویتامین B12 هستند. تحقیقات نشان داده است که اکثر افراد مقدار کافی ویتامین B12 را مصرف می‌کنند ولی در جذب آن مشکل‌دارند زیرا جذب این ویتامین می‌تواند با داروهای مصرفی آقایان در سنین بالا تحت تأثیر قرار بگیرد.

ویتامین‌های A، C و E

ویتامین‌های فوق جزء آنتی‌اکسیدان‌های قوی هستند و در بیشتر میوه‌ها و سبزیجات تازه یافت می‌شوند. این ویتامین‌ها با رادیکال‌های آزاد مقابله کرده و مانع پیری، فرسودگی و ابتلا به بیماری‌های مختلف می‌شوند.

ویتامین K

این ویتامین برای ساخت و حفظ ساختار استخوانی بدن ضروری است و مصرف مقدار کافی آن مانع ابتلا افراد به بیماری‌های قلبی می‌شود. کمبود ویتامین K می‌تواند در اثر مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها و بیماری‌های روده مانند IBS رخ دهد.

منیزیم

منیزیم یکی از مینرال های الکترولیت ضروری است که در بیش از 300 واکنش آنزیمی شرکت دارد. منیزیم در تنظیم کلسیم، پتاسیم و سدیم نقش داشته و از بالا رفتن فشارخون، اسپاسم های عضلانی، انواع سردرد و بیماری‌های قلبی جلوگیری می‌کند. کمبود منیزیم به دلیل فقر خاک بسیار شایع است و بسیاری از آقایان خصوصاً افراد تحت استرس کاری، دچار کمبود منیزیوم هستند.

پتاسیم

یکی دیگر از مینرال های ضروری برای آقایان پتاسیم است. کمبود این مینرال باعث افزایش مشکلات قلبی- عروقی می‌شود. کمبود پتاسیم باعث کاهش سطح سلامتی، کاهش متابولیسم، خستگی، گوارش ضعیف و اسپاسم عضلانی می‌شود.

کمبود پتاسیم به دلیل مصرف داروهای مختلف ازجمله میلن ها، داروهای دیابت و قلبی در آقایان شایع است. شما می‌توانید با مصرف لوبیا، آووکادو، موز و ماهی سالمون مقدار کافی این مینرال را دریافت کنید.

ریسک فاکتورهای کمبود ویتامین‌ها و مینرال ها در آقایان

تحقیقات نشان داده است آقایانی که سطح زندگی ضعیفی دارند یا با افرادی سروکار دارند که سطح تغذیه پایینی دارند، بیشتر از سایر افراد از کمبود ریزمغذی‌ها رنج می‌برند.

یکی دیگر از ریسک فاکتورهای مهم دیگر برای کاهش سطح مینرالها و ویتامین‌ها افزایش سن آقایان است. افزایش سن با کاهش اشتها و ابتلا به بیماری‌های مختلف افراد را بیش‌ازپیش مستعد کمبود مینرال‌ها و ویتامین‌ها خواهد کرد.

از ریسک فاکتورهای دیگر می‌توان به آلرژی‌های غذایی اشاره کرد که باعث می‌شود با نخوردن برخی از مواد غذایی از دریافت ریزمغذی‌های مفید بیشتر محروم شویم.

درنهایت برای دریافت مقدار کافی مینرالها و ویتامین‌ها همه آقایان باید به رژیم غذایی خود توجه کرده و با مصرف مواد غذایی متنوع و یک رژیم غذایی متعادل از کمبود ریزمغذی‌ها جلوگیری کنند.

اهمیت مکمل تقویتی آقایان

استفاده از مکمل تقویتی آقایان به آنان کمک می‌کند که نیاز خود را به کلیه مواد مغذی موردنیاز بدنشان برطرف کنند. مردان به برخی از مواد مغذی بیش از زنان نیاز دارند و به برخی کمتر. استفاده از مکمل تقویتی آقایان از طرق زیر به سلامت مردان کمک می‌کند، از جمله:

 •         بهبود عملکرد طبیعی سلول‌ها
 •         رشد و تکامل طبیعی بدن
 •         بهبود جذب مواد مغذی دیگر از رژیم غذایی
 •         جلوگیری از انواع بیماری‌ها
 •         بهبود سلامت عمومی بدن

مکمل تقویتی آقایان معمولاً شامل انواعی از ویتامین‌ها و مواد معدنی است که به مهم‌ترین آن‌ها در زیر اشاره شده است:

 • ویتامین A به داشتن پوست سالم، چشم‌های سالم و یک سیستم ایمنی قدرتمند کمک می‌کند.
 • ویتامین B-1 (تیامین) به سلول‌ها کمک می‌کند تا کربوهیدرات‌ها را به انرژی تبدیل کنند.
 • ویتامین B-2 (ریبوفلاوین) به سلول‌ها کمک می‌کند تا انرژی ایجاد کنند.
 • ویتامین B-3 (نیاسین) به هضم بهتر و بهبود عملکرد سیستم عصبی کمک می‌کند.
 • ویتامین B-6 به بدن کمک می‌کند تا هموگلوبین و چندین انتقال‌دهنده عصبی را تولید کند، عملکرد عصبی را بهبود می‌بخشد، به تجزیه پروتئین‌ها و به حفظ سطح قند خون در محدوده نرمال کمک می‌کند.
 • ویتامین B-12 به تشکیل گلبول‌های قرمز، حفظ سیستم عصبی کمک می‌کند و بهبود متابولیسم کمک می‌کند.
 • ویتامین C سلامت لثه و دندان‌ها را تضمین می‌کند و بهبود زخم را تسریع کرده و جذب آهن را افزایش می‌دهد.
 • ویتامین D به بدن کمک می‌کند تا مقدار مناسب کلسیم را جذب و حفظ کند.
 • ویتامین E یک ویتامین آنتی اکسیدان است و سلول‌ها را در برابر از انواع خاصی از آسیب‌ها محافظت می‌کند. همچنین بر ویتامین K تأثیر می‌گذارد.
 • ویتامین K برای انعقاد خون (لخته شدن) بسیار مهم است.
 • بیوتین به متابولیسم پروتئین‌ها و کربوهیدرات کمک می‌کند و برای تولید هورمون و کلسترول در بدن بسیار مهم است.
 • اسید پانتوتنیک به شیوه‌ای مشابه با بیوتین عمل می‌کند.
 • فولات (اسید فولیک) تشکیل گلبول‌های قرمز را بهبود می‌بخشد و برای تولید DNA ضروری است.
 • روی برای تقویت سیستم ایمنی و تکامل و بهبود عملکرد سیستم عصبی مهم است.

نحوه انتخاب مولتی‌ویتامین

مولتی‌ویتامین‌ها ترکیبات و مواد معدنی مختلفی دارند. برای انتخاب مولتی‌ویتامین مناسب باید عواملی مانند نیاز، سن و جنسیت را در نظر بگیرید. مثلاً مولتی‌ویتامین‌هایی که برای آقایان تجویز می‌شود دارای ویتامین‌هایی می‌باشد که به بر روی اندام‌های داخلی و خصوصاً هورمون‌های مردانه تأثیر می‌گذارد. ازآنجایی‌که مردان نیازهای غذایی مختلفی نسبت به زنان دارند، بهترین انتخاب فرمول مولتی‌ویتامین خاص مردان است. اطمینان حاصل کنید که شامل انواع مختلف ویتامین‌ها و مواد معدنی، بخصوص ویتامین‌های B، ویتامین C، ویتامین دی، منیزیم و سلنیوم.

نحوه مصرف مولتی‌ویتامین

مولتی‌ویتامین همیشه باید با یک وعده غذایی مصرف شود تا حداکثر جذب را مجاز کند. اگر بیش از 1 قرص در روز مصرف می‌کنید، باید هر قرص را در زمان جدا و متفاوت از روز بخورید مانند 1 صبح و 1 شب.

سعی کنید یکی از محصولات باکیفیت بالا را با نام تجاری معتبر تهیه کنید.( مولتی‌ویتامین ویتافیت،قرص مولتی‌ویتامین فارماتون (ژریاتریک فارماتون)، مولتی‌ویتامین تراپوتیک، مولتی‌ویتامین سنتری و...)

تقویت قوای جنسی و افزایش میل جنسی آقایان

بسیاری از افراد به علت افزایش سن، وضعیت سلامتی و یا روابط عاطفی کم در بین زوجین انرژی جنسی‌شان کاهش می‌یابد. یکی از کارهایی که برای تقویت قوای جنسی می‌توان انجام داد بعد از رفتن به دکتر استفاده از مکمل‌های تقویت جنسی است.

پیش از اینکه یک گیاه دارویی یا مکمل را امتحان کنید، این موضوع را در نظر بگیرید که افزودن یا کاستن چه موادی در زندگی‌تان می‌تواند به شما کمک کند؛ ورزش، کاهش وزن، درمان یک عارضه یا تغییر دادن یک دارو. افزایش سن، وضع سلامت و وضعیت عاطفی‌تان ممکن است بر زندگی زناشویی‌تان تأثیر بگذارد.

اما از عوامل مهم در ضعف‌های مقاربتی در آقایان، می‌تواند خستگی، افزایش سن، استرس کاری و زندگی، افسردگی، مصرف دخانیات، فشارخون و... باشد که گریبان گیر اکثر آقایان مخصوصاً سنین 40 تا 70 سال باشد. البته این مشکلات برای سنین پایین‌تر هم وجود دارد که طبق آمار میزان آن به نسبت پایین‌تر می‌باشد.

ضعف‌های جنسی را می‌توان عموماً در 4 دسته، گروه‌بندی کرد.

اختلال در امیال جنسی، اختلال درد جنسی، اختلالات ارگاسم و اختلال در نعوذ کهاین اختلالات ممکن است پس از تجربه‌ای معین در فرد ایجاد و به‌مرورزمان برشدت آن افزوده شود.

تقویت جنسی مردان

مکمل‌ها برای مردان اغلب مشکلات نعوظ که به دلایل پزشکی متعدد ازجمله مصرف داروهای ضد فشارخون و ضدافسردگی ممکن است رخ دهد، هدف قرار می‌دهند. راه‌حل در چنین مواردی بحث با پزشکتان دراین‌باره است که آیا داروی جایگزینی برای دارویی که فعلاً مصرف می‌کنید، وجود دارد که عوارض جنسی نداشته باشد؟ پزشک شما همچنین ممکن است توصیه‌هایی ازلحاظ رژیم غذایی، ورزش و وزن به شما بکند.

ترکیبات و عناصر مؤثر در بهبود قوای جنسی و افزایش میل جنسی مردان

اکثر مکمل‌های تقویت جنسی از ترکیب‌های تادالافیل، سیلدنافیل و واردنافیل تهیه می‌شود این ترکیبات باعث گردش خون بهتر در اعضای جنسی می‌شود. به همین دلیل آقایان برای نزدیکی و مقاربت تمایل به استفاده آن دارند. نکته مهم در مصرف این ویتامین‌ها و مکمل‌های دارویی مصرف خودسرانه و یا بیش‌ازاندازه آن در فواصل کوتاه‌مدت می‌باشد. لذا توصیه می‌شود قبل از مصرف هر نوع از این مکمل‌ها حتماً به عوارض جانبی آن توجه شده و با پزشک خود مشورت شود.

تریبولوس (تیبولوس ترستریس یا خارخاسک)

ترکیبی از این گیاه در مکمل تقویت جنسی مردان جهت تقویت قوای جنسی و نعوظ آقایان وجود دارد. مکمل های عالی در سایت ما داروی تقویت قوای جنسی مردان می‌باشد.

گـیاه مـاکـا

این گیاه که به آن «جینسینگ پرویی» هم می‌گویند، یک گیاه ریشه‌ای بومی آمریکای جنوبی است. اگر داروی ضدافسردگی مصرف می‌کنید که میل جنسی شمارا کاهش می‌دهد، یک بررسی کوچک نشان داده ماکا ممکن است به شما کمک کند. ازآنجایی‌که این گیاه نوعی غذا محسوب می‌شود، امتحان کردن آن احتمالاً بی‌خطر است، اما اگر مبتلابه یک سرطان یا عارضه حساس به هورمون استروژن هستید، بهتر است از مصرف آن پرهیز کنید چراکه ممکن است میزان استروژن شمارا بالا ببرد. این گیاه افزایش میل جنسی در بانوان و آقایان و همچنین باعث بهبود نعوظ در آقایان می‌گردد.

انواع مولتی‌ویتامین، جینسینگ، ال کارنیتین و ال آرژنین نیز در انواع مکمل تقویت قوای جنسی و مکمل تقویت اسپرم آقایان در ترکیبات داروی تقویت جنسی مردان و مکمل‌های افزایش میل‌زنان به جهت تقویت خون‌رسانی در اعضا تناسلی و بهبود عملکرد جنسی وجود دارند و با خیال راحت می‌توانید انواع قرص تقویت قوای جنسی یا مکمل‌ها را از سایت ما خرید کنید.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 15 از 90 مورد