تناسب اندام و کاهش وزن 

در هر صفحه
نمایش 1 - 30 از 128 مورد
128 محصول وجود دارد.

بر همه افراد آشکار است که اضافه وزن و چاقی ایده آل و خوشایند هیچ ‌کس نیست، از طرفی قرار گرفتن در مسیر کاهش وزن و لاغری نیز به‌ هیچ ‌وجه آسان نیست. ولی نباید سعی کنیم که از آن یک غول بسازیم. اگر قوانین کاهش وزن ر ا بدانید و آن را رعایت کنید، به نتایجی شگفت ‌آور خواهید رسید. قبل از شروع هر کاری شما نیاز به یک برنامه خواهید داشت و در اینجا نیز، د...

بر همه افراد آشکار است که اضافه وزن و چاقی ایده آل و خوشایند هیچ ‌کس نیست، از طرفی قرار گرفتن در مسیر کاهش وزن و لاغری نیز به‌ هیچ ‌وجه آسان نیست. ولی نباید سعی کنیم که از آن یک غول بسازیم. اگر قوانین کاهش وزن ر ا بدانید و آن را رعایت کنید، به نتایجی شگفت ‌آور خواهید رسید. قبل از شروع هر کاری شما نیاز به یک برنامه خواهید داشت و در اینجا نیز، داشتن یک برنامه مراقبت از وزن دقیق و منطبق بر بدن شما، بهترین راهکار خواهد بود.

فقط این نکته را فراموش نکنید که شما یک آدم بیمار و غیر قابل علاج نیستید، شما فقط مقداری چربی اضافه دارید که می‌بایست با یک برنامه مراقبت از وزن آن‌ها را از بدنتان خارج کنید. تکرار این نکته در ذهن خیلی اهمیت دارد؛ زیرا کاهش وزن نباید همراه با شرمندگی و یا سرزنش باشد. برنامه مراقبت از وزن همانند هر فعالیت دیگری نظیر آمادگی برای یک امتحان و یا تلاش برای یادگیری یک حرفه است و نباید باعث استرس و یا خجالت شما شود.

رژیم گرفتن را باید مانند هر مهارت دیگری شروع کرده و روی آن کار کنید. اگر هوشمندانه و با برنامه مناسب رژیم بگیرید به چیزی که می‌خواهید، می‌رسید. برای اینکه به وزن دلخواه خود برسید قوانینی را که متخصصان در این زمینه مطرح کرده‌اند، به کار بگیرید و از نتایج اثبات ‌شده آن بهره ‌مند شوید. فکر کردن به اینکه پیروی از یک رژیم غذایی برای کاهش وزن یک دوره خیلی سخت و زجرآور است، کارایی نخواهد داشت.

مکمل لاغری و کاهش وزن

برای لاغری سریع چه‌کار باید کرد؟

برای موفقیت در راه کاهش وزن باید تغییراتی در رژیم غذایی و سبک زندگی خود ایجاد کنید. هیچ ایرادی ندارد که هر از چند گاهی ناپرهیزی کنید؛ اما اگر به‌ طور موقت کالری مصرفی را کم کنید و مجدداً به روند قبل بازگردید، در مدت کوتاهی دوباره چاق خواهید شد.

مطالعات در این زمینه نشان می‌دهند که یکی از راه‌های پیش ‌بینی حفظ دائمی و طولان ی‌مدت وزن این است که در طی ماه اول چقدر وزن کم می‌کنید. منطقی به نظر می‌رسد، چون نتایج آنی بسیار تشویق ‌کننده است. به همین علت متخصصین این علم توصیه می‌کنند در طی دو هفته اول جدی‌تر عمل کنیم. در این مدت قند و کربوهیدرات تا حد ممکن مصرف نکنید و یا بسیار محدود کنید. پس از مدتی می‌توانید مقادیر کمی از آن مواد غذایی را به رژیم غذایی خود برگردانید و در برنامه‌ای که تا مدت‌ها بتوانید ادامه دهید، بگنجانید.

اهداف معینی در یک چارچوب خاص برای خود تعیین کنید؛ به‌ عنوان‌ مثال حداکثر تعداد نوشیدنی‌هایی که در طول یک هفته مصرف می‌کنید را کاهش دهید و یا خوردن یک بشقاب برنج در روز را به یک کفگیر محدود کنید. بهتر است در برنامه خود یک روز در هفته را تعیین کنید و به‌اصطلاح به خودتان استراحت بدهید و در آن، هر غذا یا نوشیدنی که هوس کرده‌اید، بخورید؛ البته نباید به سراغ غذاهای ممنوعه نظیر شیرینی‌های پرکالری و غیره بروید.

بیشتر بخوانید :

برای افرادی که به دنبال لاغری سریع و کاهش وزن هستند صفحه "مکمل چربی سوز قوی شکم و پهلو" پیشنهاد می گردد.

ورزش کردن برای مراقبت از وزن

می‌دانید که ورزش کالری‌ها و چربی‌های اضافه ذخیره‌ شده در بدن را می‌سوزاند و با ساخت عضلات، سوخت و ساز بدن را افزایش می‌دهد. ولی در این بین هستند کسانی که اقدام به کاهش وزن می‌کنند، میزان کالری که می‌سوزانند را جدی و مقدار کالری که مصرف می‌کنند را دست ‌کم می‌گیرند. سیستم هوشمندانه بدن طوری طراحی شده است که وزن اضافه را در خود نگاه می‌دارد.

طبق نتایج بررسی‌ها و تحقیقاتی که روی این قضیه انجام شده، مشخص شده که وقتی شروع به ورزش کردن می‌کنید، بدن شما سریعاً کسری موجود را احساس کرده و سیگنال‌های گرسنگی را می‌فرستد. این لحظه در رژیم بسیار اهمیت دارد، اگر شما در این لحظه نتوانید خود را کنترل نمایید و به سراغ خوراکی‌ها بروید، متأسفانه هرچه سوزانده‌اید را دوباره وارد بدن می‌کنید.

از بین تمرینات ورزشی آن دسته از تمریناتی که باعث تقویت عضله قلب می‌شود عالی است؛ اما به پای ورزش‌های قدرتی نمی‌رسد. این تمرینات باعث ساخته ‌شدن عضلات می‌شود که موجب افزایش سوخت و ساز بدن می‌شود. توصیه می‌شود هفته‌ای دو یا سه بار ورزش قدرتی انجام دهید. برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید، سه تا پنج جلسه تمرین تقویت عضله قلب انجام دهید که در هرکدام بین 250 تا 400 کالری می‌سوزانید.

انتخاب یک مکمل چربی سوز نیز در کنار ورزش بسیار کمک‌ کننده است. مکمل‌های چربی سوزی قادرند سوخت و ساز بدن شما را افزایش دهند و بدنتان را وادار به سوزاندن چربی‌ها کنند. اگر در کنار ورزش، از این مکمل‌ها نیز استفاده کنید، نتیجه بسیار بهتر و سریع‌تری خواهید گرفت.

هشیار بودن نسبت به اشتهای کاذب در برنامه مراقبت از وزن

برخی از افراد و به‌خصوص خانم‌ها به علت داشتن استرس گرسنگی نمی‌توانند در برنامه مراقبت از وزن موفق شوند. از نظر این دسته از افراد گرسنه بودن بد است؛ به همین دلیل هر جا می‌روند سعی دارند با خود یک میان وعده ببرند و در مواقعی که نیاز دارند آن را میل می‌نمایند. برخی دیگر به دلیل کم‌حوصلگی یا اضطراب مبادرت به خوردن می‌کنند.

درست است که نباید به خود گرسنگی بدهید، اما به ‌محض اینکه کمی احساس گرسنگی کردید، سراغ غذا نروید و سعی کنید حواس خودتان را با انجام کاری پرت کنید. بهترین زمان برای غذا خوردن موقعی است که شکم کمی به صدا می‌افتد و کمی احساس ضعف و سردرگمی کرده و تمرکز کردن برای شما مشکل می‌شود.

وقتی احساس کردید باید غذا بخورید این سؤال را از خود بپرسید که آیا واقعاً گرسنه ام؟ یا اینکه عصبانی، مضطرب و یا خسته‌ام؟ اگر شک داشتید حتماً از تست سیب استفاده کنید. اگر واقعاً گرسنه باشید یک سیب به دهان شما مزه می‌دهد و کاملاً از خوردن آن لذت خواهید برد و اگر این ‌طور نبود، مشکل دیگری دارید و گرسنه نیستید! در این صورت به‌جای خوردن میان وعده به خود بقبولانید که گرسنه نیستید. اگر مسئله گرسنگی نیست، مطمئن باشید که به‌هیچ ‌عنوان نمی‌توان آن را با غذا خوردن حل کرد.

یک راه حل بسیار خوب استفاده از یک مکمل لاغری خوب است که بتوانید به کمک آن اشتهای خود را کنترل کنید. در بسیاری از این مکمل‌های کاهش وزن، از فیبرهای گیاهی جهت سیر نگه‌ داشتن شما استفاده می‌شود. این مکمل‌ها می‌بایست همراه با آب فراوان مصرف شوند، زیرا آب توسط فیبرها جذب شده و توده‌های حجیمی در معده شما ایجاد می‌گردد که حس سیری را در شما القا می‌کند بدون این که خطری به همراه داشته باشد.

بحث کالری‌ها در برنامه مراقبت از وزن

چگونگی کاهش وزن بسیار ساده است، کمتر از آنچه برای تولید انرژی کالری استفاده می‌کنید، غذا مصرف کنید. ولی در این میان نباید از یاد ببرید که نوع غذایی که می‌خورید تعیین‌ کننده سرنوشت رژیم شما خواهد بود. یک کالری صرفاً یک کالری نیست! غذاهای فراوری ‌شده که حاوی مقادیر زیادی از چربی‌های اشباع ‌شده و نشاسته و قند هستند، باعث التهاب شده و سیگنال‌های هورمونی که به مغز می‌گوید شما سیر شده‌اید را دچار اختلال می‌نمایند. درنتیجه شما بیشتر و بیشتر می‌خورید.

مطالعات نشان می‌دهد که خوردن هله هوله می‌تواند اعتیادآور باشد، یعنی هرچه بیشتر بخورید بیشتر به آن وابسته می‌شوید، مانند برخی از نوشیدنی‌های مضر مثل نوشابه. به سراغ رژیم‌های غذایی سالم و کامل بروید. غذاهایی که شامل سبزی‌ها، پروتئین بدون چربی و چربی‌های سالم هستند را وارد رژیم غذایی خود کنید. در طی چند هفته، مغز دوباره شروع به دریافت سیگنال‌های منظم سیری و گرسنگی می‌کند و متوجه می‌شوید که به ‌طور کلی کمتر احساس گرسنگی می‌کنید و به‌صورت طبیعی بسیار کمتر غذا می‌خورید.

پیشنهاد می‌شود در این مدت یک دفترچه هم همراه خود داشته باشید. تحقیقات نشان می‌دهد ثبت مواد غذایی که در طول روز مصرف می‌کنید و اپلیکیشن هایی که بر روی تلفن همراه می‌توانید نصب کنید، کمک زیادی به کاهش وزن می‌کنند.

چهار عامل تغذیه‌ای مهم در برنامه مراقبت از وزن

پروتئین

همان ‌طور که می‌دانید پروتئین باعث سیری می‌شود و برای ساختن عضله قطعاً به آن نیاز دارید. عضله باعث افزایش سوخت و ساز بدن و سوختن چربی می‌شود. یک مطالعه نشان داده است افرادی که مصرف پروتئین بیش ‌از اندازه مورد نیاز بدن خود را داشتند، هفتاد وزن خود را که از چربی بود از دست دادند. در حالی ‌که افرادی که همان میزان مورد نیاز بدن خود را مصرف می‌کردند، تنها حدود 40 درصد وزن خود را کم کردند.

تره ‌بار

تره‌ بار سرشار از فیبر است. درصورتی‌که سبزی‌ها به مقدار زیاد مصرف کنید، مصرف کالری زیاد برایتان دشوار می‌شود. مثلاً یک بشقاب بروکلی غذای زیادی است در حالی ‌که فقط 93 کالری دارد. البته میوه فرق می‌کند. پرخوری در آن راحت‌تر است و قند موجود در میوه‌ها می‌تواند کالری زیادی داشته باشد. پس در مصرف آن دقت لازم را داشته باشید.

چربی‌های سالم

اکثر چربی‌هایی که از گیاهان به دست می‌آیند، مانند روغن زیتون، روغن آووکادو و مغزها سالم هستند. از آنجایی که چربی‌ها مزه خوبی دارند و احساس سیری به شما می‌دهند، رژیم‌های غذایی کم‌چربی افراد را ممکن است پرخاشگر و عصبی کنند و به احساس کمبود منجر می‌شوند. این غذاهای سه‌ گانه را وارد  برنامه مراقبت از وزن خود کنید. افرادی که در طول روز از این سه گروه استفاده می‌کنند، به‌طور حتم می‌توانند از اضافه وزن جلوگیری کنند.

استفاده از یک مکمل مناسب

در برخی از افراد ممکن است با وجود رعایت تمام موارد بالا، برنامه مراقبت از وزن به‌ خوبی پیش نرود. گاهی اوقات به دلیل رژیم غذایی غلطی که فرد مدت‌ها با آن درگیر بوده و یا به دلیل سایر بیماری‌ها، متابولیسم بدن فرد به‌ شدت افت کرده باشد. در صورتی‌ که سوخت و ساز بدن فردی پایین باشد چربی سوزی به‌ خوبی رخ نمی‌دهد و فرد دچار اضافه وزن شدید می‌گردد. مطمئننا بارها دیده‌اید که دو فرد به یک اندازه غذا می‌خورند، اما یکی متناسب است و دیگری از چاقی رنج می‌برد! این یک افسانه نیست و اگر فرد چاقی این را به شما می‌گوید خیال نکنید که خود را توجیه می‌کند.

در این موارد توصیه می‌شود که فرد از یک مکمل مناسب برای بهبود متابولیسم بدن خود استفاده کند. یک مکمل لاغری خوب مکملی است که طبیعی و بی‌خطر باشد و در عین‌ حال با تأمین ویتامین‌ها، مواد معدنی و دیگر عناصر مورد نیاز بدن، روند چربی سوزی و کاهش وزن را بهبود بخشد. وب سایت باهمانه بهترین محصولات مراقبت وزن را از بهترین برندهای دنیا به شما عزیزان ارائه می‌کند. مکمل های کاهش وزن ارائه شده در این وب سایت، کاملا آزموده شده و موثر هستند. شما می‌توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی و یا از طریق شماره تماس های ذکر شده اعلام نمایید.

راهکارها و اصول افزایش وزن و چاقی

خرید مکمل افزایش وزن و چاقی

غذا خوردن برای افزایش وزن امروز به ‌طور عمده تمرکز بر از دست دادن وزن است اما اگر شما بیش ‌از حد لاغر هستید نیاز به خوردن غذاهایی برای افزایش وزن‌ دارید برنج، پنیر، آجیل، سیب ‌زمینی و غیره همه انتخاب‌های بزرگ هستند. بسیاری از مردم برای از دست دادن وزن تلاش می‌کنند و باور اینکه مردمی برای افزایش وزن تلاش کنند سخت است.

در ادامه روش‌هایی برای افزایش وزن و چاقی موجود می‌باشد:

برای افزایش وزن، غذا بخورید

به ‌دفعات بیشتری غذا بخورید. در حالی ‌که همه باید از این قاعده پیروی کنند، این امر برای کسانی که سعی دارند وزن اضافه کنند، اهمیت بیشتری دارد. خوردن به‌دفعات بیشتر به معنی خوردن 5 تا 6 وعده غذایی کوچک در روز و دریافت مواد مغذی مختلف است. این به معنای خوردن غذاهای نامناسب و قندها نیست، بلکه به معنای مصرف مقدار زیادی پروتئین و کربوهیدرات است.

با وجود آنکه نوشابه و قهوه یک ‌راه خوب برای افزایش وزن است، اما از آنجایی ‌که سالم نیست، بنابراین از آن‌ها اجتناب کنید. مایعات مصرفی‌تان را با اسموتی یا شیک‌ها‌ی تهیه ‌شده با شیر کم ‌چرب یا آبمیوه بالا نگه ‌دارید و به یاد داشته باشید که 30 دقیقه قبل یا بعد از وعده‌ غذایی‌تان، مایعات بنوشید. چون مطمئناً نمی‌خواهید قبل از آنکه غذایتان را شروع کنید، احساس سیری نمایید.

چربی‌های سالم مصرف کنید

نوع درستی از چربی‌ها را مصرف کنید; چربی‌ها‌ی سالم می‌توانند از مواد غذایی مانند بادام ‌زمینی، بادام ‌هندی و روغن ‌زیتون دریافت شوند. از چربی‌ها‌ی اشباع (چربی‌ها‌ی بد) که از غذاهای فراوری‌ شده به دست می‌آیند، اجتناب کنید. اگر به دنبال یک خوردنی خوشمزه هستید، جایگزین‌ها‌ی خوب عبارتند از مافین سبوس‌دار، ماست، پای میوه و گرانولا بار.

برای افزایش وزن، پروتئین بیشتری مصرف کنید

پروتئین یک بخش ضروری از رژیم غذایی شماست. پروتئین، واحد سازنده کل بدن شما مانند: عضلات، استخوان‌ها، پوست، مو و خون می‌باشد. برای سیر شدن به سراغ مواد غذایی با پروتئین بالا بروید. مواد غذایی غنی از پروتئین عبارتند از گوشت، پنیر، شیر، ماهی و تخم ‌مرغ. برای گیاهخواران، پروتئین می‌تواند از محصولات سویا مانند توفو و همچنین در ترکیب‌ها‌ی مواد غذایی مانند برنج یا ذرت با لوبیا دریافت شود.

کربوهیدرات مصرف کنید

کربوهیدرات‌ها، منبع اصلی انرژی بدن شما هستند. کربوهیدرات‌های پیچیده، فوق ‌العاده‌اند و شما فقط باید از کربوهیدرات‌های ساده اجتناب کنید. آن‌ها حاوی کالری‌های پوچ هستند و به‌احتمال ‌زیاد به‌ صورت چربی ذخیره خواهند شد، زیرا قندهای آن‌ها به‌سرعت وارد جریان خون شما می‌شود و باعث افزایش ناگهانی در سطوح قند خون می‌گردد. برنج قهوه‌ای، ماکارونی، سیب ‌زمینی و غلات کامل در دسته مورد تایید قرار می‌گیرند. این قندها به‌آرامی در جریان خون شما آزاد می‌شوند و در یک دوره زمانی طولانی، یک منبع ثابت از انرژی فراهم می‌کنند، بدون ایجاد افزایش ناگهانی انسولین که به ذخیره چربی منجر می‌شود.

آخر شب غذا بخورید

بدون حتی بالا بردن غذای مصرفی‌تان، تغییر دادن ساعات غذا خوردن شما می‌تواند روند افزایش وزن را تسهیل کند. یک شام مفصل در آخر شب بخورید و پس ‌از آن دسر میل کنید. 

زمان ورزش را افزایش دهید

با وزنه تمرین کنید. در حالیکه کاردیو، برخی از عضلات شما را پرورش خواهد داد، اما تمرین با وزنه به ‌احتمال بیشتری باعث افزایش وزن شما خواهد شد، چون عضلات، سنگین‌تر از چربی هستند. همان‌ طور که برای افزایش وزن سریع، غذای بیشتری میل می‌کنید، به ‌مرور باید زمان ورزش را افزایش دهید. همان ‌طور که پیشرفت می‌کنید، تمرینی که قبلاً انجام می‌دادید، دیگر کافی نخواهد بود. عضلات شما به تمرینی که انجام می‌دهند، عادت خواهند کرد، درنتیجه تمریناتتان آسان‌تر می‌شوند. برای سخت‌تر کردن تمریناتتان، آن‌ها را تغییر دهید.

بیشتر بخوانید :

افرادی که به دنبال افزایش وزن هستند برای آشنایی با تمامی محصولات چاقی وارد صفحه "قرص اشتها آور" شوند.

معرفی انواع مکمل های لاغری و چربی سوزی

تناسب اندام و داشتن هیکلی مناسب یکی از آرزوهای افراد به خصوص در میان نوجوانان و جوانان می باشد که همین امر منجر به گرایش و تمایل افراد به مصرف مکمل های لاغری می باشد، اکثر افراد به دنبال مکمل‌هایی برای چربی ‌سوزی و کاهش وزن هستند تا با مصرف آن‌ها بتوانند در کنار افزایش انرژی، به کاهش وزن و لاغری نیز دست پیدا کنند. اما رژیم‌های غذایی نادرست و راهنمایی‌های اشتباه جهت انتخاب مکمل ها باعث شکست افراد در راه رسیدن به وزن ایده‌آل می‌شود بنابراین انتخاب بهترین مکمل متناسب با نیاز بدن و همچنین پیروی از یک برنامه غذایی و رژیمی مناسب می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند. در ادامه به بررسی بهترین مکمل های غذایی برای کاهش وزن و چربی سوزی متناسب با نیاز بدنتان در میان افراد مختلف که امروز استفاده می شوند خواهیم پرداخت.

 • کپسول کربو بلاکر نچرال ورلد 60 عددی

نچرال ورلد و کربو بلاکر

این محصول ساخت کشور آمریکا بوده و همانطور که از نامش پیداست با بلاک کردن کربوهیدرات و جلوگیری از تبدیل آن به قند و همچنین افزایش سوخت و ساز بدن منجربه لاغری و کاهش وزن می‌گردد. این مکمل از عصاره لوبیای سفید تشکیل شده و به دلیل کاهش قند خون مناسب افراد دیابتی که تمایل به کاهش وزن دارند می‌شود. روزانه 1 عدد از این محصول را همراه با هر وعده غذایی حاوی کربوهیدرات مصرف نمایید همچنین برای تأثیر گذاری بیشتر این محصول پیشنهاد می‌کنیم که حتماً 3 تا 6 ماه مصرف این مکمل را ادامه دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. دقت کنید که افراد با سابقه بیماری خاص و زنان باردار و شیرده قبل از مصرف محصول حتماً با پزشک مشورت نمایند و برای افراد عادی تاکنون عوارض جانبی خاصی مشاهده نشده است.

بیشتر بخوانید :

افرادی که به دنبال مکمل لاغری به همراه کاهش قند خون هستند صفحه "قرص کربو بلاکر" را بررسی کنید.

 • کپسول اسلیم می نچرال ورد 60 عددی

کپسول اسلیم می نچرال ورد (Natural World Slim Me 60 Caps) ساخت کشور آمریکاست. یک مکمل کاملا گیاهی جهت کنترل اشتها و کاهش بافت چربی بدن به خصوص در ناحیه شکم است و همچنین حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان و ضد سرطان می باشد. بهتر است این محصول صبح و عصر و هر بار یک عدد کپسول همراه با یک لیوان آب میل شود. از دیگر فواید مصرف این مکمل می توان به تنظیم متابولیسم بدن و افزایش چربی سوزی، حاوی ترکیبات آنتی اکسیدان و ضد سرطان، افزایش فعالیت های گرمازای بدن و کاهش تمایل به مصرف شیرینی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :

برای کاهش تمایل به مصرف شیرینی و شکلات خرید "قرص اسلیم می" پیشنهاد می‌شود.

 • کپسول لاغری تن لس

کپسول تن لس Tan Less مکملی است که با ترکیبات گیاهی چربی سوز و بهره ‌گیری از خواص آن‌ها در کاهش اشتها به لاغری و کاهش وزن افراد کمک می‌کند. در ترکیب قرص تن لس علاوه بر چای سبز، زیرِ، زنیان و بذر کرفس نیز بکار رفته است که با عملکردهای متفاوتی به‌ جز افزایش سوخت ‌و ساز باعث کاهش وزن شده و هیچ‌ گونه عوارض جانبی برای شما در پی نخواهند داشت. از ویژگی اصلی تن لس می‌توان به افزایش سوخت ‌و ساز بدن و کالری سوزی، افزایش چربی سوزی در ناحیه شکم و پهلو و کاهش اشتها اشاره کرد. بهترین زمان مصرف این قرص روزانه دو عدد قبل از هر وعده غذایی می‌باشد.

بیشتر بخوانید :

افرادی که به دنبال مکمل کاهش وزن به همراه عصاره گیاهی هستند صفحه "قرص لاغری تن لس" را بررسی کنند.

 • قرص گرین لس

قرص تن لس و گرین لس

قرص گرین لس آرتیمان فرموله شده جهت لاغری شکم و پهلو بوده که ترکیبات اصلی این محصول چای سبز و قهوه سبز می‌باشد. این دو ماده علاوه بر حفظ تناسب اندام بدن فواید دیگری نیز دارد که از مهمترین آن می‌توان به از بین رفتن علل مرگ و میر، پیشگیری از بیماری قلبی اشاره کرد. همچنین به نظر می‌رسد هر دو چای سبز و قهوه در ابتلا به دیابت نوع 2 نیز کمک می‌کنند، هرچند این مورد در مورد قهوه قویتر به نظر می‌رسد. از دیگر فواید اصلی مصرف این مکمل می‌توان به ممانعت از جذب چربی و قند در روده، کاهش چاقی اطراف شکم و پهلو، کاهش میزان چربی خون بدن، بهبود بیماری کبد و صفرا دفع سموم از بدن و آنتی اکسیدان اشاره کرد.

بیشتر بخوانید :

برای رفع اختصاصی چاقی شکم و پهلو خرید " قرص گرین لس سلامت گستر آرتیمان" پیشنهاد می‌شود.

 • قرص گرین کافی بی اس کی 

قرص گرین کافی بی اس کی BSK Green Coffee  یک کپسول چربی سوز ایرانی است. قهوه سبز یا گرین کافی همان قهوه بو نداده و خام است که خواص آنتی ‌اکسیدانی و ضد التهابی آن از قهوه معمولی بیشتر است. یک قرص چربی سوز عالی است زیرا فقط با بهره‌ گیری از خواص قهوه خام باعث چربی سوزی و کاهش وزن می‌شود. این قرص کمک می‌کند کاهش وزن ایمنی داشته باشید و مانند سایر داروهای خارجی کاهش وزن باعث وابستگی و عوارض متعدد نخواهد شد. از فواید این قرص می‌توان به بهبود سلامت سیستم قلبی-عروقی، تنظیم متابولیسم بدن و کاهش فشارخون می‌باشد. بهترین زمان مصرف این قرص روزانه دو عدد قرص نیم ساعت قبل از غذا میل شود.

 • کپسول اسلیم کر حکیم تجارت سهند

این محصول به دلیل دارا بودن عصاره چای سبز، قهوه سبز، کامبوجیو و ال کارنیتین سوخت ‌و ساز و متابولیسم بدن را افزایش داده و در کاهش وزن و چربی موضعی مؤثر می‌باشد. همچنین با مصرف کپسول اسلیم کر طی کاهش وزن، شادابی پوست شما حفظ خواهد شد. از ویژگی‌های اصلی این محصول می‌توان به کاهش اشتها، مهار ذخیره چربی، کاهش تعداد سلول‌های چربی و مهار اشتهای کاذب اشاره کرد. مصرف استاندارد این محصول حداکثر سه کپسول 30 تا 60 دقیقه قبل از وعده های اصلی غذایی صبحانه و شام است.

 • قرص لاغری هزال

قرص لاغری هزال محصول شرکت سینافراور ایران است. این قرص مخصوص اشخاصی است که اضافه‌ وزن دارند، و کسانی که چربی خون آن‌ها بالا می‌باشد، کبد چرب دارند، افرادی که اشتهای زیادی دارند و همه‌ کسانی که دوست دارند بدون آسیب به بدن خود و با حفظ سلامتی آن، وزن خود را کاهش دهند، مناسب می‌باشد. ترکیبات این قرص لاغری گیاهی شامل زیره سیاه، مرزنجوش، سداب، زنیان، رازیانه و اشق است. روزانه دو عدد قرص قبل از شام و ناهار میل شود. ترجیحاً بهتر است برای افزایش اثربخشی آن در لاغری، داشتن رژیم غذایی سالم و روزانه 30 دقیقه ورزش توصیه می‌شود.

 • قرص لاغری گرین سایز بی اس کی

قرص لاغری گرین سایز در 3 رنگ کرم، قرمز و سبز که حاوی عصاره‌ها و ترکیبات مؤثر برای لاغری و کاهش وزن هستند، تولید می‌شود. این قرص با اکسیداسیون بیشتر چربی‌های تجمع یافته در بدن و کاهش اشتها به کاهش وزن افراد کمک کرده و به ‌طور کلی سلامت عمومی بدن را ارتقاء می‌دهد. ویژگی و عملکرد اصلی گرین سایز تناسب ‌اندام با کاهش توده چربی بدن و بهبود متابولیسم چربی و قند،مهار تجمع چربی در بدن و افزایش توده ماهیچه‌ای و همچنین بهبود عملکرد ورزشی هست. نحوه مصرف این محصول روزانه یک تا دو بسته که شامل 3-6 قرص می‌شود را قبل از غذا و به همراه یک لیوان آب می‌باشد.

 • کپسول کالری بلاکر بایوکل 60 عددی

کپسول کالری بلاکر بایوکل (Biocol Calory Blocker 60 Caps) ساخت کشور پرتغال و یک مکمل لاغری 100% طبیعی است.از ویژگی های این کپسول می توان به کمک به کاهش توده چربی جهت کاهش میزان جذب کربوهیدرات ها و چربی ها و افزایش میزان دفع و کنترل وزن اشاره کرد. ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون کپسول کالری بلاکر بایوکل با کاهش اشتها، ایجاد آرامش روانی، افزایش حساسیت انسولینی و تأثیر بر عملکرد تیروئید در کنار فعالیت بدنی خیلی سریع می‌توانند باعث کاهش وزن شوند. همچنین با کاهش سطح قند خون، کاهش کلسترول و تأثیر بر هورمون کورتیزول سطح سلامت عمومی را بهبود می‌بخشد. مقدار نحوه مصرف این محصول حداکثر 2 عدد کپسول قبل از هر وعده غذایی است که مصرف روزانه بیشتر از 4 عدد کپسول توصیه نمی شود.

 • گرین تی فت برنر اپلاید نوتریشن 

گرین تی فت برنر 30 عددی (Green Tea Fat Burner 30 capsules) یک مکمل کاهش وزن و محصول کشور آمریکاست. این مکمل با بهره ‌گیری از خواص ترموژنیک چای سبز چربی سوزی و کاهش وزن را تسریع می‌کند. این محصول حاوی عصاره چای سبز و کافئین و ۴۰۰ میلی گرم آنتی اکسیدان EGCG می باشد که خود یکی از قوی ترین مواد چربی سوز و تقویت کننده متابولیسم در بدن محسوب و به وفور در چای سبز یافت می شود به نحوی که استفاده یک عدد کپسول از این محصول، حاوی آنتی اکسیدان بیشتری نسبت به مصرف یک وعده میوه و سبزیجات می باشد. این محصول همچنین حاوی دانه انگور، عصاره انواع میوه ها و توت ها از قبیل بلوبری، بیل بری، اولد بری و عصاره انار می باشد که دارای آنتی اکسیدان های فراوان می باشند و از پیری زودرس و چین و چروک پوست جلوگیری می نمایند. بهتر است این محصول بصورت روزانه دو عدد کپسول یکبار صبح و بار دیگر ظهر مصرف شود. دوره مصرف گرین تی فت برنر 3 ماه متوال است.

 • قرص ویت لاس 4 داکترز سلکت 

ویت لاس 4 داکترز سلکت (Doctors Select Weight Loss 4) محصول کشور آمریکاست. این محصول حاوی ترکیبات گیاهی از جمله عصاره چای سبز، عصاره گارسینیا کامبوجیا، گلوکومانان و پروبیوتیک ها و فیبر های پری بیوتیک می باشد. اين قرص مى تواند باعث كاهش حس گرسنگى و جلوگيرى از مصرف كربوهيدرات ها توسط بدن شود. این نوع ترکیب، انقلابی است حاوی تعدادی از تشکیل دهنده هایی که به کاهش سریع وزن بدون افتادگی پوست کمک می کند. نحوه مصرف ویت لاس داکترز سلکت به صورت هر بار یک عدد قرص و تا سه بار در روز به همراه هر وعده غذایی به عنوان مکمل با آب میل شود.

 • کالوریس اف بی سی ایکس فارماتون

کالوریس اف بی سی ایکس ( Pharmaton Calorease FBCx 90 Tablets) محصول شرکت فارماتون سوئیس، یک مکمل رژیمی دارای ماده اولیه اف بی سی ایکس FBCx می‌باشد. اف بی سی ایکسیک نوع فیبر است که توانایی اتصال به چربی را دارد و برخلاف فیبرهای دیگر، این ترکیب می‌تواند تا ۹ برابر وزن خود به چربی متصل شود. ترکیبات حاوی کالوریس باعث افزایش سلامت بدن در ارتباط با کاهش وزن و افزایش فراهمی زیستی از طریق اثر بر چربی غذا و کلسترول، تری گلیسیرید و سطح انسولین عمل می کند. برخلاف بسیاری از ترکیبات کمک رژیمی این ترکیب کاملا فاقد ماده محرک است که در نتیجه به سلامت قلب کمک می کند. از ویژگی های این محصول می توان به کمک به کاهش وزن از طریق پیشگیری از جذب چربی و تنظیم سطح انسولین خون و کاهش ریسک ابتلا به دیابت نوع 2 اشاره کرد. نحوه مصرف کالوریس 1 الی 3 بار در روز بعد از مصرف غذاهای چرب 2 عدد قرص به همراه آب کافی می باشد.

بیشتر بخوانید :

برای آشنایی بیشتر با تمای محصولات باهمانه جهت بهبود سلامت عمومی بدن وارد صفحه "داروخانه آنلاین" شوید.

 • ویال خوراکی ال کارنیتین 3000 بی اس کی

ویال خوراکی ال کارنیتین 3000 بی اس کی (BSK L-CARNITINE – 3000) ساخت کشور ایران می باشد. یک مکمل غذایی مفید برای چربی سوزی و تولید انرژی در بدن است. این مکمل در ورزشکاران باعث افزایش استقامت بدنی شده و خستگی‌های ناشی از فعالیت بدنی را به تعویق می‌اندازد از دیگر خواص این ویال ال کارنتین 3000 می توان به درمان ناباروری در مردان و افزایش تعداد و کیفیت اسپرم و همچنین تأمین انرژی از طریق بتا اکسیداسیون اسیدهای چرب اشاره کرد. نحوه مصرف ویال ال-کارنیتین که برای مصرف خوراکی است که می‌توان آن را به‌ تنهایی و یا به ‌صورت حل‌ شده در نوشیدنی یا غذای مایع مصرف نمود. از عوارض مصرف این محصول تهوع، استفراغ، کرامپ های شکمی، سوزش سر دل، اسهال و بوی بد دهان می توان نام برد.

بیشتر

زیر شاخه ‎ها