محصولات اکستریفیت Extrifit

شرکت اکستریفیت Extrifit به‌عنوان تولیدکننده بزرگ در کشور جمهوری چک فعالیت خود را در سال ۲۰۰۷ آغاز نمود و به‌سرعت توانست محصولات خود را به رده‌ی بالایی از کیفیت و تنوع برساند. این کمپانی پیشرو محصولات خود را به لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی به لحاظ پکیج و بسته‌بندی و همچنین مواد اولیه ارائه می‌نماید و دارای تأییدیه‌های ایزو ۲۲۰۰۰ ٬ و گواهینامه معتبر HACCP می‌باشد. محصولات این کمپانی به‌صورت تمام هموژنیزه تولید می‌شود و دستگاه‌های تولیدکننده این برند کاملاً تمام اتوماتیک هستند؛ بدین ترتیب کنترل کیفی و خط تولید در سطح بسیار بالایی عمل می‌نماید.

معرفی برند اکستریفیت Extrifit

شرکت اکستریفیت به‌عنوان تولیدکننده بزرگ در کشور جمهوری چک فعالیت خود را در سال ۲۰۰۷ آغاز نمود و به‌سرعت توانست محصولات خود را به رده‌ی بالایی از کیفیت و تنوع برساند. این کمپانی پیشرو محصولات خود را به لحاظ کیفی در سطح بسیار بالایی به لحاظ پکیج و بسته‌بندی و همچنین مواد اولیه ارائه می‌نماید و دارای تأییدیه‌های ایزو ۲۲۰۰۰ ٬ و گواهینامه معتبر HACCP می‌باشد. محصولات این کمپانی به‌صورت تمام هموژنیزه تولید می‌شود و دستگاه‌های تولیدکننده این برند کاملاً تمام اتوماتیک هستند؛ بدین ترتیب کنترل کیفی و خط تولید در سطح بسیار بالایی عمل می‌نماید.

شعار برند اکستریفیت

extrifit is not for everybody اکستریفیت برای همه نیست! شعار جالب شرکت اکستریفیت است که نشان‌دهنده طراحی خاص و حرفه‌ای مکمل‌های extrifit می‌باشد. مکمل‌های بدن‌سازی اکستریفیت برای کسانی است که سخت تمرین می‌کنند و به دنبال دریافت بهترین نتیجه و حداکثر کارایی از بدن خود هستند. شرکت اکستریفیت از معدود شرکت‌های تولیدکننده است که توانسته از تمامی فیلترهای سختگیرانه وزارت بهداشت اروپا با موفقیت عبور کرده و استانداردهای اتحادیه اروپا را به دست آورد.

مکمل‌های اکستریفیت در ایران دارای تأییدیه وزارت بهداشت و لیبل اصالت می‌باشد و تمامی مراحل تولید و بسته‌بندی آن در اروپا انجام‌شده و به‌صورت بسته‌بندی‌شده از کشور مبدأ به ایران وارد می‌شود و پس از عبور موفقیت‌آمیز از آزمایشات وزارت بهداشت ایران، توسط نمایندگی‌های رسمی اکستریفیت به فروش می‌رسد.

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 مورد