محصولات آی بی اس ای IBSA

برند آی بی اس ای IBSA یک شرکت داروسازی خصوصی است که در سال ۱۹۴۵توسط گروهی از متخصصان زیست شناسی سوئیس تاسیس شده است. IBSA در لوگانو، سوئیس، فعالیت خود را در سطح ملی آغاز کرد اما به سرعت در حال تبدیل شدن به یک شرکت کاملاً متمرکز در سراسر جهان است.

برند آی بی اس ای IBSA Institue Biochemique

آی بی اس ای IBSA یک شرکت داروسازی خصوصی است که در سال ۱۹۴۵توسط گروهی از متخصصان زیست شناسی سوئیس تاسیس شده است. IBSA در لوگانو، سوئیس، فعالیت خود را در سطح ملی آغاز کرد اما به سرعت در حال تبدیل شدن به یک شرکت کاملاً متمرکز در سراسر جهان است.

دانش نوین و تحقیقات گسترده و همچنین توسعه فناوری در ارائه فرآیندهای تولید داروئی، کمپانی IBSA را بعنوان پیشرو به یکی از بزرگترین کمپانی های داروسازی و تولید اسید هیالورونیک در زمینه توسعه برنامه های درمانی پوست و زیباییمبدل ساخته است .این کمپانی داروسازی بزرگ شهرت جهانی خود را از سال ۱۹۸۵گسترش داده است و از سال ۲۰۱۰رسماً وارد فیلد پوستی شده بطوریکه هم اکنون IBSA Group در ۷۰کشور جهان بطور فعال حضور دارد. مدیریت جدید این کمپانی استراتژی بهینه سازی استفاده از مواد اولیه فعال را با هدف توسعهُ تکنولوژی درمانی به منظور بهبود نتایج و رضایت بیماران پیشه گرفته است. در حقیقتآی بی ای ای با استفاده ازتکنولوژی منحصر به فرد و به علت نظارت گسترده خود از ابتدای پروسه تولید و همینطور تمام مراحل R&D تحقیقات علمی تا زمان ایجاد محصول نهایی قابل تزریق، خود را در رده کمپانی های برتر جهان قرار داده است.این کمپانی متخصص در زمینه تولید هیالورونیک اسید می باشد و در سال ۲۱میلیون محصول حاوی هیالورونیک اسید خالص تولید می کند.در نتیجه این انقلاب عظیم تجاری، IBSA در حال حاضر حدود ۱۳۰۰کارمند در سراسر جهان دارد. محصولات آن شامل ۷حوزه درمانی اصلی در ۵قاره و بیش از ۸۰کشور جهان توزیع می شود. بطوریکه، سالیانه این شرکت حدود ۱۴میلیون ویال داروهای هورمونی، بیش از ۳۰۰میلیون کپسول ژل نرم و حدود ۶۰میلیون بسته محصولات به پایان رسید. این اعداد نشانگر یک موفقیت شایسته است.

در ضمن این کمپانی در ۷حوزه درمانی فعالیت دارد که ازمهم ترین آنها می توان به ۳فیلد : پوست، روماتولوژی و هورمون هایباروری اشاره کرد.بخش پوست و زیبایی این کمپانی طیف کاملی از محصولات را با اتکا به مفهوم پدیده Hydrolift action که متشکل از آبرسانیHydration و خاصیت لیفتینگ Lifting پوست است که شاملViscoderm، Aliaxi، Profhilo می باشد، ارائه می نماید.هیدرولیفت یک متد و روش نوین منحصر به فرد کارخانه داروسازی IBSA می باشد که به افزایش اسید هیالورونیک طبیعی از دست رفته در بافت پوست ، افزایش جذب آب و آبرسانی به بافت و همچنین افزایش خاصیت الاستیسیته پوست منجر می شود. این پدیده ، بیان اثر سینرژیک مشتق شده از اسید هیالورونیک است، انتخاب و تولید شده با فن آوری ثبت شده IBSA که شرایط مطلوبی را برای جلوگیری و مقابله با روند پیری پوستی فراهم می­ نماید.

 

 

 

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 مورد