محصولات آرکوفارما Arkopharma

آرکوفارما Arkopharma یک آزمایشگاه دارویی است که متخصص در زمینه فیتوتراپی، داروهای طبیعی و مکمل های غذایی است.

 معرفی برند آرکوفارما Arkopharma

آرکوفارما Arkopharma یک آزمایشگاه دارویی است که متخصص در زمینه فیتوتراپی، داروهای طبیعی و مکمل های غذایی است.

آرکوفرما در لیست بهترین کارفرمایان فرانسه!

به مدت 6 سال متوالی، مجله سرمایه با همکاری موسسه STATISTA رتبه بندی 2020 بهترین کارفرمایان در فرانسه " را منتشر کرده است. امسال آزمایشگاههای آرکوفرما در بخش "بهداشت و داروسازی" در رتبه نهم قرار دارند (از میان 63 شرکت در این بخش) و در رتبه 147 از رتبه بندی عمومی از بین 2100 شرکت شناسایی شده است.

این رتبه بندی نتیجه یک مطالعه انجام شده بر روی 20،000 کارمند، از طریق یک نظرسنجی آنلاین، کاملاً ناشناس و مستقل است که هدف از آن سنجش میزان رضایت آنها در مورد کارفرمایان بوده است.

المپیک ویژه 2017: آرکوفارما در سکو!

روز جمعه 7 آوریل 2017، استادیوم Bouillides میزبان دهمین دوره مسابقه همبستگی بین شرکتی Valbonne Sophia Antipolis بود که توسط المپیک ویژه فرانسه برگزار شد. این مسابقه با حضور بیش از 220 شرکت کننده از 32 شرکت در منطقه برگزار شد. هدف از این رویداد خیریه ارتقاء افراد معلول ذهنی با انجام ورزش، فعالیت های تفریحی و عادت های خوب سلامتی است. این اتحادیه به انجمن اجازه می دهد تا 39200 یورو جمع آوری کند، این کمک می کند تا فعالیت های ورزشی که توسط المپیک ویژه پیشنهاد شده است را برای افراد دارای معلولیت فکری تأمین کند.

بعد از پایان یکسال مقام سوم در سال 2016، تیم آرکوفارما در سال 2017 حتی بیشتر جاه طلب بود و در رده بندی تیم مختلط در رده دوم قرار گرفت.

 

بیشتر
نمایش 1 - 1 از 1 مورد