مکمل تقویت قوای جنسی 

در هر صفحه
نمایش 1 - 30 از 49 مورد
49 محصول وجود دارد.

هدف از مصرف مکمل تقویت قوای جنسی آقایان چیست؟

مکمل تقویت قوای جنسی آقایان در اکثر مواقع مکمل‌های طبیعی هستند که جریان خون را به آلت تناسلی بهبود می‌بخشند و نعوظ‌های طولانی‌تر را برای مردان ممکن می‌کنند. بهترین مکمل‌های تقویت قوای جنسی مزایای دیگری نیز دارند که شامل افزایش میل جنسی، افزایش لذت جنسی و بهبود عملکرد جنسی در مردان است.

تحقیقات نشان م...

هدف از مصرف مکمل تقویت قوای جنسی آقایان چیست؟

مکمل تقویت قوای جنسی آقایان در اکثر مواقع مکمل‌های طبیعی هستند که جریان خون را به آلت تناسلی بهبود می‌بخشند و نعوظ‌های طولانی‌تر را برای مردان ممکن می‌کنند. بهترین مکمل‌های تقویت قوای جنسی مزایای دیگری نیز دارند که شامل افزایش میل جنسی، افزایش لذت جنسی و بهبود عملکرد جنسی در مردان است.

تحقیقات نشان می‌دهد که 68.3 درصد مردان نگران اندازه آلت تناسلی و عملکرد جنسی خود هستند. همین مطالعه همچنین نشان می‌دهد که زنان ترجیح می‌دهند اندازه آلت تناسلی شریک جنسی آن‌ها بالاتر از حد متوسط ​​باشد. به همین دلیل هزاران مرد برای عملکرد بهتر در اتاق خواب به قرص‌های تقویت جنسی روی آورده‌اند؛ اما با وجود تعداد بسیار زیاد این مکمل‌ها از کجا باید بدانیم که کدام یک از آن‌ها بهتر کار می‌کنند؟

بررسی بیش از 17 مورد از پرفروش ترین قرص‌های تقویت کننده مردان در داروخانه ها بر اساس ترکیبات، اثربخشی، ویژگی تقویت کنندگی و حتی قیمت آن‌ها نشان داد که این محصولات مؤثر هستند و می‌توانند به بهبود عملکرد جنسی آقایان کمک کنند؛ اما در برخی موارد با وجود ادعاهای وسوسه انگیز ممکن است با شواهد علمی حمایت نشود و حتی منجر به عوارض جانبی ناخواسته شود.

در حقیقت، استفاده از داروی افزایش میل مردان برای تقویت میل جنسی یا رفع اختلالات نعوظ سودمند هستند ولی نباید به صورت خودسرانه از آن‌ها استفاده کنید زیرا مواد تشکیل دهنده آن‌ها می‌تواند عوارض جانبی ایجاد کند یا باعث واکنش‌های آلرژیک و تداخل با داروهای دیگر شود. برخی از این مکمل‌ها حتی ممکن است حاوی ناخالصی‌های بالقوه خطرناک یا مقدار کمی ماده دارویی مخفی باشند که می‌تواند واکنش‌های خطرناکی ایجاد کند؛ بنابراین مکمل تقویت قوای جنسی آقایان را از برندهای معتبر خریداری کرده و در حد امکان با تجویز پزشک از آن‌ها استفاده کنید.

بهترین داروی محرک مردان

ترکیبات مکمل تقویت قوای جنسی آقایان

مکمل‌های تقویت جنسی معتبر معمولاً از یک یا چند ماده طبیعی تهیه می‌شوند. آن‌ها ممکن است حاوی مواد مغذی مثل اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها و مواد معدنی یا گیاهانی مانند پالمتو، جینسینگ، یوهیمبین یا ماکا باشند. بیشتر این محصولات به شکل قرص و کپسول عرضه می‌شوند. احتمال مصرف مکمل‌های تقویت کننده جنسی با افزایش سن بیشتر است زیرا در سنین بالاتر افراد بیشتری به دلیل اختلالات مشخص در عملکرد جنسی نیاز به دارو درمانی دارند. علاوه بر این افزایش مصرف الکل و استعمال دخانیات شیوع مشکلات جنسی مانند اختلال نعوظ را در جمعیت مردان افزایش داده است.

پر فروش‌ترین مکمل جنسی آقایان

مکمل‌های محبوب تقویت قوای جنسی آقایان و داروی تقویت نعوظ در مردان بعضی اوقات ترکیبی از ده‌ها ماده هستند. برخی از پر فروش‌ترین ها حاوی DHEA (مخفف دهیدرواپی آندروسترون)، جینکو بیلوبا، عصاره شنبلیله، جینسینگ، ال آرژنین، ماکا، تریبولوس، یوهیمبین و روی هستند. در ادامه به معرفی دو مورد از این ترکیبات پرداخته شده است:

ال آرژنین

ال آرژنین یکی از مهم‌ترین ترکیبات تشکیل دهنده مکمل‌های افزایش قوای جنسی آقایان است این اسید آمینه ماده اولیه تولید کننده نیتریک اکسید (NO) در بدن است، مولکولی که به آرامش و باز شدن رگ‌های خونی کمک می‌کند. این آمینو اسید با همین مکانیسم مشکل نعوظ آلت تناسلی مردان را برطرف می‌کند.

یوهیمبین

یوهیمبین ترکیب دیگری است که از پوست یک درخت بومی آفریقایی به دست می‌آید. این ترکیب باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی می‌شود و مانند آرژنین به بهبود عملکرد جنسی کمک می‌کند.

بیشتر بخوانید :

برای آشنایی با سایر محصولات مناسب آقایان صفحه "قرص مکمل آقایان" بررسی شود.

آیا می‌توان بدون استفاده از دارو قوای جنسی را تقویت کرد؟

تغییر سبک زندگی یکی از مهم‌ترین راهکارها برای تقویت سلامت جنسی است. به یاد داشته باشید، همیشه بهتر است در مورد هر گونه مشکل جنسی که ممکن است تجربه کنید با پزشک خود صحبت کنید. پزشک می‌تواند در مورد نگرانی‌های جنسی شما راهکارهایی ارائه دهد و تعیین کند که آیا علتی اساسی برای علائم شما وجود دارد که باید درمان شود یا خیر. اگر عوارض جنسی ناشی از دارو دارید می‌توانید از پزشک خود بپرسید که آیا می‌توانید داروی خود را تغییر دهید. پزشک همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین مکمل را برای درمان اختلالات جنسی خودتان انتخاب کنید.

در نهایت همه پزشکان بر این باورند که تغییر در سبک زندگی از جمله کاهش وزن، فعالیت بدنی بیشتر یا ترک سیگار می‌تواند بدون دارو، سلامت جنسی شما را تقویت کند. تحقیقات نیز نشان داده است که کاهش وزن، کاهش استرس و سبک زندگی سالم باعث افزایش سطح تستوسترون در مردان شده است. تستوسترون مهمترین هورمون مردانه است و تأثیر مستقیمی بر میل، عملکرد و سلامت جنسی مردان دارد.

تغییر سبک زندگی می‌تواند به تقویت فعالیت جنسی بدون دارو کمک کند. به عنوان مثال کاهش وزن به تنهایی عملکرد جنسی را بهبود می‌بخشد. احتمالاً به این دلیل که چاقی و چربی‌های ذخیره شده در بدن باعث افزایش ترشح استروژن می‌شوند که با اثرات تستوسترون برای تقویت عملکرد جنسی مقابله می‌کند.

ورزش و ترک سیگار نیز باعث بهبود جریان خون در اندام‌های جنسی می‌شود. همچنین محدود کردن مصرف الکل برای بهبود عملکرد جنسی بسیار حائز اهمیت است زیرا الکل می‌تواند رفلکس‌های جنسی و توانایی مردان در حفظ نعوظ را کاهش دهد. علاوه بر این داشتن یک رژیم غذایی سالم به حفظ وزن سالم کمک می‌کند که می‌تواند همه عملکردهای بدن از جمله میل و توان جنسی را بهبود ببخشد. اگر این روش‌ها کمکی به درمان شما نکند، پزشک ممکن است با درمان بیماری زمینه‌ای یا تجویز دارو حتی برای شریک جنسی شما مشکل را برطرف کند.

مکمل تقویت قوای جنسی برای چه کسانی مفید است؟

مکمل تقویت قوای جنسی آقایان برای افرادی که در اتاق خواب مشکل دارند بسیار مفید است و هنوز هم بسیاری از مردان به دنبال این مکمل‌های فوق العاده خاص برای بهبود عملکرد جنسی خود هستند. بهترین قرص‌های تقویت کننده مردان در انواع و دوزهای مختلف وجود دارند. با این حال بسته به نیازها و اهداف فردی شما، ممکن است یکی بهتر از دیگری باشد. شما می‌توانید کاندید مناسبی برای مصرف مکمل تقویت قوای جنسی آقایان باشید اگر:

  • شما مایل هستید که کیفیت کلی اسپرم و یا حجم انزال را بهبود ببخشید.
  • شما می‌خواهید عملکرد جنسی و ماندگاری نعوظ خود را افزایش دهید.
  • با افزایش سن کاهش میل جنسی را تجربه کرده‌اید.

بیشتر بخوانید :

آقایان می‌توانند برای بهبود وضعیت باروی خود وارد صفحه "قویترین داروی تقویت اسپرم" شوند و محصولات را بررسی نمایند.

عوارض مکمل تقویت قوای جنسی آقایان

عملکرد بد جنسی ممکن است برای سلامتی خطرناک به نظر نرسد اما برای بسیاری از مردان نگران کننده است. این مسئله ممکن است نشانه برخی از مسائل جدی بهداشتی باشد که برای جلوگیری از هرگونه شرایط تهدید کننده زندگی باید به موقع رفع شود.

در رابطه با مکمل‌های تقویت کننده جنسی بهتر است بدانید که تولید کنندگان مکمل‌های بی‌کیفیت سعی می‌کنند ترکیبات محصولات خود را پنهان کنند و لیست محتوای دقیق را به اشتراک نمی‌گذارند. ولی این روش قابل قبول نیست و مصرف کنندگان باید از مصرف چنین داروها یا مکمل‌هایی که ترکیبات آن‌ها به وضوح اعلام نشده است، خودداری کنند.

مواد تشکیل دهنده این مکمل‌ها ممکن است مواد شیمیایی سمی، اصلاح کننده‌ها، مواد نگهدارنده یا رنگ‌های مصنوعی باشند که به طور بالقوه برای سلامتی انسان مضر هستند و ممکن است باعث عوارض جانبی زیادی شوند. علاوه بر این ترکیبات تأثیر گذار بر فشار خون مانند یوهیمبین و آرژنین ممکن است به عملکرد قلب آسیب برسانند و باعث افزایش فشار خون بالا، سردرد، بی‌خوابی و تعریق بیش از حد شوند.

بیشتر بخوانید :

اگر به دنبال مکملی جهت بهبود سلامت عمومی بدن هستید صفحه "خريد آنلاين دارو" را بررسی کنید.

مکمل تقویت قوای جنسی آقایان را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید انواع این مکمل‌ها را از سایت‌های معتبر و داروخانه‌ها به صورت حضوری یا خرید آنلاین تهیه نمایید. این محصولات در داروخانه آنلاین باهمانه نیز موجود هستند و به راحتی می‌توانید بهترین انواع قرص‌ها و کپسول‌های تقویت قوای جنسی آقایان را با خرید اینترنتی در کمترین زمان ممکن تهیه نمایید. همچنین داروی گیاهی تقویت جنسی مردان، قرص تقویت جنسی زنان و قرص افزایش میل جنسی زنان در داروخانه آنلاین باهمانه موجود است و همین حالا با خرید آنلاین می توانید آنها را درب منزل با ارسال رایگان دریافت نمایید.

معرفی پرفروش‌ترین محصولات تقویت کننده قوای جنسی مردان:

بهترین مکمل‌ تقویت جنسی مردان کدام است

  • قرص کلایماکس فارمالایف 30 عددی

یک مکمل عالی برای افزایش میل جنسی در آقایان بوده است. این محصول با داشتن ترکیبات بسیار مفیدی که دارد بر روی عملکرد ذهنی و تقویت قوای جسمی مردان نیز تاثیر می‌گذارد. جینسینگ یکی از عصاره‌های گیاهی است که در این محصول حضور دارد و در بهبود عملکرد جنسی بسیار موثر است. کلایماکس سیبب کاهش خستگی، افزایش انرژی، کاهش استرس و اضطراب می‌شود. با توجه به اینکه اکثر اختلالات جنسی به دلیل استرس و خستگی است بنابراین این مکمل می‌تواند در بهبود اختلالات جنسی نیز موثر باشد.

بیشتر بخوانید :

برای بهره‌مندی از تخفیف ویژه "قرص کلایماکس فارمالایف 30 عددی" وارد صفحه شوید.

  • ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال 60 عددی

یک مکمل کاملا گیاهی و طبیعی است که هیچ عوارضی را به دنبال خود ندارد. آن دسته از آقایانی که ترجیح میدهند از مکمل‌های گیاهی برای تقویت توان جنسی خود استفاده نمایند بی‌شک ماکاویت M بهترین گزینه است. در تکیبات این محصول عصاره گیاه ماکا و  گوارانا وجود دارد که تاثیر بسزایی در رفع مشکل نغوظ، افزایش میل جنسی، کاهش خستگی و تقویت توان جنسی آقایان می‌گذارد.

بیشتر بخوانید :

بهترین مکمل گیاهی تقویت توان جنسی مردان "ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال" است.

  • قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی

این محصول حاوی انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. ایکس اید با تاثیر در افزایش خون رسانی سبب بهبود عملکرد نغوظ و افزایش میل جنسی می‌شود. این محصول در تنظیم هورمون‌های بدن موثر بوده و باعث کاهش خستگی، کاهش استرس، افزایش انرژِی و افزایش هیجان می‌شود پس در بهبود عملکرد جنسی و توقیت قوای جنسی نیز بسیار موثر است.

بیشتر بخوانید :

برای اطلاع از قیمت "قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی" وارد سایت باهمانه شوید.

بیشتر