پشتیبانی آنلاین

پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن

Optimum Nutrition PRO Gainer

 • افزایش وزن و حجم بدون اضافه شدن چربی در بدن
 • افزایش سرعت ریکاوری و قدرت و استقامت بدن
 • افزایش حجم عضلات
 • ریکاوری بدن

برند: اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان بالای 250 هزار تومان به سراسر ایران
مشاوره و خرید:88029482-021

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

جلوگیری از افت قند خون ورزشکارانتسریع در حجیم‌ شدن ماهیچه‌هاپیشگیری از تحلیل عضلاتافزایش ذخیره گلیکوژنافزایش وزن بدنافزایش انرژی

395,500 تومان

مخلوطی قابل قبولی از کربوهیدرات، پروتئین و چربی جهت افزایش وزندارای پروتئین لازم جهت حفظ و ساخت بافت‌های عضلانیجلوگیری از خستگی و دردهای عضلانیافزایش حجم بافت‌های عضلانیتقویت سیستم ایمنی بدن

1,134,000 تومان

حاوی کربوهیدرات‌ها و پروتئین‌های مغذی جهت افزایش وزندارای پروتئین لازم جهت حفظ و ساخت بافت‌های عضلانیتأمین گلیکوژن عضلانی تحلیل رفتهمحرک ساخت پروتئین‌های عضلانیافزایش حجم بافت‌های عضلانی

399,000 تومان

نوع محصولپودر
نام برنداپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition
کشور مبدأ برندآمریکا
حجم2.32 - 4.62 کیلوگرم
کاراییافزایش وزن و حجم عضلات
محل مصرفنوشیدنی
روش مصرفروزی یک پیمانه در لیوان آب سرد خوب مخلوط و میل شود.
ویتامین ها و مواد شاخصحاوی 60 گرم پروتئین، 85 گرم کربوهیدرات، حاوی 22 ویتامین و مواد معدنی
نوع محفظه نگهدارندهقوطی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن  Optimum Nutrition PRO Gainer

پرو گینر اپتیموم نوتریشن در یک نگاه

پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن (Pro Gainer Optimum Nutrition Powder) ساخت کشور آمریکاست. این مکمل با دارا بودن مقدار زیادی پروتئین برای افزایش توده عضلات در ورزشکاران و بدن‌سازان مورداستفاده قرار می‌گیرد. پرو گینر اپتیموم نوتریشن حاوی  ۶۰گرم پروتئین و ۸۵ گرم کربوهیدرات است تا نیاز شما به کالری و انرژی را تأمین کند. مکمل پرو گینر اپتیموم نوتریشن مناسب برای افزایش وزن و حجم بدون اضافه شدن چربی‌های بدن است.

مشخصات و ترکیبات پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن

پرو گینر مکمل‌هایی هستند که با تأمین پروتئین، کربوهیدرات، اسیدآمینه‌های ضروری و غیرضروری، مواد معدنی و ویتامین‌ها باعث افزایش وزن در افراد می‌شوند. این مکمل‌ها در یک حجم کم، کالری بالایی را فراهم می‌کنند که بیش از چند وعده غذایی است. مصرف مکمل‌های گینر برای ورزشکاران، افراد بسیار فعال و حتی کسانی که از لاغری مفرط رنج می‌برند بسیار مفید است. این مکمل‌ها حاوی طیف کاملی از ویتامین‌ها و میترال‌هایی هستند که کمبود هریک از آن‌ها ممکن است یکی از فرآیندهای متابولیسمی را دچار نقصان کند. گینرها با دارا بودن مجموعه کاملی از ریزمغذی‌ها و درشت مغذی‌ها در کنار هم بهترین مکمل برای افزایش وزن ورزشکاران و بدن‌سازان هستند. مصرف گینر برخلاف خوردن وعده‌های غذایی سنگین معادل ازنظر کالری باعث سنگینی و مشکلات گوارشی نمی‌شود زیرا ترکیبات موجود در گینرها از نوع زودهضم و زود جذب هستند.

گینرها یا به عبارت صحیح ویت گینرها ازنظر ترکیب و کارایی باهم متفاوت هستند. به‌عنوان‌مثال اگر برای عضله سازی گینر را مصرف می‌کنید باید مقدار پروتئین آن بیش از کربوهیدرات باشد. درصورتی‌که گینر را برای اضافه‌وزن و جبران کمبود کالری مصرف می‌کنید باید مقدار کربوهیدرات آن بیشتر از پروتئین باشد. پرو گینر اصل ON حاوی خالص‌ترین منابع پروتئین، کربوهیدرات‌ها، فیبر رژیمی، تری گلیسیرید، آنزیم‌های هضم شونده، ویتامین‌ها، میترال‌های ضروری و طعم عالی است. در ترکیب این مکمل برخلاف سایر گینرهای موجود در بازار شکر و چربی وجود ندارد بنابراین باعث چاقی افراد نمی‌شود بلکه وزن آن‌ها را افزایش می‌دهد.

ترکیباتی که در پرو گینر اپتیموم نوتریشن باعث افزایش وزن می‌شوند عبارت‌اند از:

پروتئین: پرو گینر اپتیموم نوتریشن حاوی 60 گرم پروتئین است که از 7 منبع باارزش بیولوژیکی بالا تهیه‌شده‌اند. آمینواسیدهای موجود در این مکمل به‌سرعت جذب بدن شده و در روند عضله سازی شرکت می‌کنند.

کربوهیدرات و لیپیدها: پرو گینر ON حاوی 85 گرم کربوهیدرات زود جذب است که به‌سرعت وارد روند سوخت‌وساز بدن شده و با تولید انرژی کمبود کالری رژیم غذایی را جبران می‌کند. کربوهیدرات‌ها یکی از منابع مهم انرژی هستند که در زمان تمرینات ورزشی انرژی موردنیاز افراد را تأمین کرده و از تحلیل عضلات جلوگیری می‌کنند. در فرمولاسیون پرو گینر اپتیموم نوتریشن به‌منظور تولید انرژی بیشتر از تری گلیسیرید و لیپیدها نیز استفاده‌شده است. لیپیدها یکی از درشت مغذی‌های مهم موجود در رژیم غذایی برای تأمین انرژی بدن هستند.

ریزمغذی‌ها: پرو گینر اپتیموم نوتریشن حاوی طیف کاملی از ویتامین‌ها و میترال‌های ضروری است. این ریزمغذی‌ها در فرآیندهای متابولیسم به‌عنوان کو آنزیم یا کوفاکتور دخیل هستند و بدون حضور آن‌ها بدن قادر نیست از منابع غذایی مختلف در جهت تولید انرژی استفاده کند. در هر پیمانه از مکمل پرو گینر 24 گرم ویتامین و میترال‌های ضروری وجود دارد که برای رشد و همچنین حفظ سلامتی بدن موردنیاز هستند.

در فرمولاسیون پودر پرو گینر 4 تا 5 گرم فیبر و تنها 5 گرم شکر وجود دارد؛ بنابراین اضافه‌وزن حاصل از مصرف این مکمل از طریق عضله سازی حاصل می‌شود نه تولید چربی اضافی ناشی از مصرف قند.در هر پیمانه از مکمل پرو گینر ON 650  کالری وجود دارد که بر اساس نیاز به افزایش وزن می‌توانید از این مکمل باکیفیت استفاده کنید.

بهترین محصول مشابه با پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن جهت افزایش وزن،افزایش حجم محصول "پودر سریوس مس اپتیموم نوتریشن" و "پودر گینر ترومس بی اس انمی‌باشد.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف مکمل پرو گینر اپتیموم نوتریشن  

افزایش وزن و حجم در تمرینات بدن‌سازی فقط در صورتی ممکن است که بین تمرینات سنگین و کیفیت تغذیه تعادل برقرار باشد. ازآنجایی‌که بدن افراد مختلف ازنظر نیازهای تغذیه با یکدیگر متفاوت است برخی افراد برای افزایش وزن و حجم بیشتر دچار چالش می‌شوند.مکمل پرو گینر اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition PRO Gainer) دارای فرمولاسیون غنی از پروتئین است که در طول ریکاوری انرژی موردنیاز برای بازسازی عضلات را تأمین می‌کند. ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون این مکمل به‌صورت کاملاً مهندسی‌شده طراحی و تهیه‌شده است تاجاییکه برای افرادی که معده حساس دارند نیز قابل‌مصرف می‌باشد. پروتئین‌های موجود در مکمل پرو گینر اپتیموم نوتریشن از 7 منبع پروتئینی باکیفیت تهیه‌شده‌اند که عبارت‌اند از: پروتئین وی ایزوله شده، پروتئین وی کنستانتره، کازئین حاوی کلسیم، آلبومین تخم‌مرغ، پپتیدهای وی هیدرولیز شده و پپتیدهای گلوتامین. ایزوله و هیدرولیز شدن پروتئین‌های موجود در مکمل پرو گینر اپتیموم نوتریشن  به هضم و جذب سریع آن‌ها در بدن کمک کرده و باعث می‌شود خیلی راحت وارد فرآیندهای کاتابولیک هستند. پروتئین وی کنسانتره موجود در مکمل پرو گینر اپتیموم نوتریشن باعث می‌شود که در حین ارائه مقادیر بالای پروتئین ازنظر قیمت مقرون‌به‌صرفه باشد.

سایر ترکیبات موجود در فرمولاسیون پرو گینر شامل کاکائو، سوکرالوز، آسه‌سولفام پتاسیم به‌عنوان شیرین‌کننده‌، لاکتوز و لسیتین سویا برای بهبود ترکیب‌پذیری هستند. همچنین آنزیم‌های کربوژن و آمینوژن موجود در پرو گینر ON به‌منظور اطمینان از هضم کامل پروتئین‌ها و جریان مناسب آمینواسیدها به عضلات، به این مکمل اضافه‌شده‌اند.

پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition PRO Gainer)  را می‌توانید برای ریکاوری بعد از تمرین و یا به‌عنوان یک منبع پروتئین باکیفیت برای افزایش عضله سازی در بین وعده‌های غذایی اصلی مصرف کنید.برای دریافت کالری بیشتر می‌توانید این محصول  را به‌جای آب با شیر مخلوط‌کنید تا میزان کالری آن را افزایش دهید. قابلیت حل شوندگی این مکمل بسیار بالاست و به‌راحتی با مایعات دیگری به‌جز آب نیز مخلوط می‌شود. قیمت پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن در سایت باهمانه بسیار مناسب ارائه‌شده است، در صورت خرید می‌توانید پس از بررسی قیمت مکمل پرو گینر اپتیموم نوتریشن، از طریق سبد خرید سایت و یا تماس با کارشناسان فروش باهمانه اقدام کنید.

گینرها یکی از پرفروش‌ترین مکمل‌های بدن‌سازی هستند جهت تأمین کالری و عضله سازی هستند،برای اطلاعات بیشتر مطالعه مقاله "مکمل گینر چگونه در بدن عمل می‌کنند؟" پیشنهاد می گردد.

مزایا و خواص پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن

 • حاوی کالری بالا جهت جبران کمبود کالری رژیم غذایی
 • افزایش وزن و حجم عضلات در مدت‌زمان کوتاه
 • نسبت بالای پروتئین در مقایسه با کربوهیدرات
 • حاوی پروتئین‌های باکیفیت از 7 منبع باکیفیت
 • افزایش سرعت ریکاوری، توانایی و استقامت
 • قابل‌ترکیب با دیگر مواد افزایش‌دهنده وزن
 • قابلیت انحلال بالا و مصرف آسان

مقدار و نحوه مصرف پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن

 • 1 پیمانه از پودر پروگینر را در مقدار تقریبی 350-400 میلی‌لیتر آب یا شیر حل نموده و میل کنید. در طول روز می‌توانید 2 الی 3 بار از پودر پرو گینر را مصرف کنید.
 •  زمان مصرف می‌تواند به‌صورت میان وعده صبحانه، قبل و بعد از تمرین، پیش از خوابتنظیم شود.

عوارض پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن

در صورت مصرف صحیح پرو گینر هیچ عارضه‌ای مشاهده نخواهد شد.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن

 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا حتی خانم‌های باردار استفاده نکنند.
 • خرید پرو گینر اپتیموم نوتریشن اصل را از مراکز معتبر و داروخانه‌ها تهیه کنید.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.نظرات کاربران باهمانه

افزایش وزن

سلام
من قدم ۱۷۳ و وزنم ۵۹ است با مصرف ۴ کیلو گرام این مکمل چقدر وزن میگیرم تخمینی بگید ؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی
میزان افزایش وزن به عوامل مختلفی وابسته بوده و نمی توان در این مورد با قطعیت اظهار نظر نمود.
باتشکر

پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن

سلام وقت بخیر
ببخشید این محصول فوق ( پرو گینر 4 کیلویی ON) رو میشه با وی گلد ON مخلوط کنم همراه با آمینو 9000 الیمپ، ال کارنیتین با سی ال ای، اچ ام بی،آرژنین، میخوام حجم خشک چشمگیری بگیرم...
وزنم 100 قدم 190 کمی هم چربی شکم دارم

با تشکر

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
با سلام کاربر گرامی
با وجود اینکه پروگینر یک گینر با بیشترین میزان پروتئین و کمترین میزان کربوهیدرات می باشد، اما باز هم به دلیل داشتن میزان قابل توجهی کربوهیدرات، می تواند حجم همراه با چربی به شما اضافه نماید. بنابراین بهترین توصیه برای شما مصرف وی در کنار دیگر مکمل ها است و مکمل گینر گزینه مناسبی برای شما نیست.

باتشکر مسئول فنی داروخانه باهمانه

پرو گینر اپتیموم نوتریشن

سلام من میخوام حجم عضلات پاهام بیشتر بشه قسمت پایین زانو و ساق پام لاغر هست و هروز یک ساعت دوچرخه ثابت میزنم و خانم هستم ایا این مکمل برای من مناسب هست؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
بله این مکمل با توجه به نسبت خوب پروتئین به کربوهیدرات میتواند در افزایش وزن و عضلات شما موثر باشد.
پیشنهاد میشود برای تقویت و افزایش حجم عضلات پایین تنه ی خود بیشتر از ورزش های قدرتی استفاده کنید.

گینر

به نظر شما من برای رشد خوب عضلات و خوش فرمیشون اینو بگیرم بهتره یا کراتین ؟قیمت این گینر چنده و کی موجود میشه ؟ من ۱۷ سالمه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی
گینر منجر به افزایش وزن و عضلات شده و با مصرف گینر وزن بدنتان افزایش می یابد اما کراتین منجر به افزایش انرژی می گردد.

معایب پودر پرو گینر

من ۳ اسکوپ از این پودر رو تو ۳ روز خوردم و صورتم جوش زد باید چیکار کنم؟؟؟الان پر مونده عصابم خورد شده لطفا راهنماییم کنید

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

پرو گینر اپتیموم نوتریشن

واسه معده ای که حساسه این محصول فکر کنم خوب نباشه چون کربوهیدراتش بالاست،درسته؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی، کربوهیدرات اثرات منفی خاصی روی معده نخواهد داشت و در صورتی که فعالیت ورزشی مناسب داشته باشید و تمایل به افزایش وزن دارید این محصول انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

گینر

من از وقتی از این گینر استفاده میکنم احساس میکنم رشد عضلاتم بهتر شددده

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

پودر پرو گینر

من میرم باشگاه این پودر رو مربی معرفی کردن من هم از باهمانه تهیه کردم راضیم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

گینر

با گینر مس چه فرقی داره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
با سلام
کاربر عزیز ، میزان پروتئین این محصول بیشتر می باشد.
با تشکر

مصرف پودر پرو گینر اپتیموم نوتریشن

سلام. من به تازگی پروتیین وی گلد رو تموم کردم . الان میتونم پرو گینر بگیرم؟ من قدم 188 وزنم 85. دنبال افزایش حجم عضلاتم هستم. همراه پروتعین کراتین هم مصرف میکردم که هنوزم تموم نشده.


کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کابر گرامی، بله. افزایش حجم و وزن به دنبال مصرف پروگینر چشمگیرتر بوده و انتخاب مناسبی برای شما می باشد. شما می توانید مصرف کراتین را نیز ادامه دهید.

محصولات مشابه