کپسول تریپل فلکس دابل استرنگث نیچرمید 50 عددی

Nature Made Triple Flex Double Strength 50 Caplets

10321

 • مکمل مناسب برای سلامت استخوانها، غضروفها و مفاصل
 • بازسازی کننده و ترمیم کننده بافت غضروفی و مفاصل
 • افزایش قابلیت حرکت مفاصل
 • کاهش دردهای مفصلی
 • کاهش ابتلا به آرتروز

برند: نیچر مید Nature Made

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

کاهش درد و التهاب مفاصلبهبود حرکت و عملکرد مفاصلپیشگیری از تخریب غضروفمناسب برای بیماران مبتلا به آرتروز و بیماری های روماتولوژی

295,000 تومان

کمک به عملکرد طبیعی غضروف ، استخوان و عضلات بدنحفظ سلامت غضروفکاهش درد  مفاصل

199,000 تومان

کمک به تخفیف درد در موارد استئو آرتریتآرتروز و التهابات مزمن مفصلیبازسازی مفاصل

452,000 تومان

تقویت و حفظ سلامت مفاصل و غضروف‌هاکاهش درد و التهاب مفاصل

324,000 تومان

نوع محصولکپسول
نام برندنیچرمید Nature Made
کشور مبدأ برندآمریکا
تعداد50 عدد
کاراییترمیم استخوان و مفصل
روش مصرفروزانه 3 عدد قرص را همراه با غذا استفاده کنید.
ویتامین ها و مواد شاخصکندرویتین - گلوکوزامین - متیل سولفونیل متان
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی1228062711

کپسول تریپل فلکس نیچر مید 50 عددی Nature Made Triple Flex 50 Caplets

تریپل فلکس در یک نگاه

تریپل فلکس ( Triple Flex ) یک مکمل عالی ساخت شرکت نیچر مید آمریکا می‌باشد که باعث محافظت از مفاصل و مهار تخریب آن‌ها می‌گردد. بعلاوه، این مکمل روند بهبود مفاصل را تسریع کرده، انعطاف‌پذیری آن‌ها را افزایش می‌دهد؛ بنابراین به‌تدریج درد و التهاب مفاصل کاهش می‌یابد. این قرص غضروف ساز مناسب بیماران مبتلا به آرتروز یا التهاب مفاصل، ورزشکاران، افراد میان‌سال و دیگر افرادی که دچار آسیب‌دیدگی، التهاب، درد و خشکی در ناحیه مفاصل و غضروف‌ها هستند، می‌باشد.

مشخصات و ترکیبات کپسول تریپل فلکس نیچرمید

قرص تریپل فلکس (Triple Flex) یک مکمل مؤثر و پرطرفدار است که سه ماده اصلی موجود در ساختمان مفاصل و غضروف را دارا می‌باشد که عبارت‌اند از: 500 میلی‌گرم گلوکز آمین، 400 میلی‌گرم کندروایتین سولفات و 125 میلی‌گرم متیل سولفونیل متان. این محصول توسط کمپانی فارماوایت کشور آمریکا تولید و روانه بازار شده است. قرص تریپل فلکس مکملی عالی برای بهبود علائم بیماری آرتروز یا استئوآرتریت هست. این بیماری در گروه بیماری‌های التهاب مفاصل طبقه‌بندی می‌شود که در آن، غضروف مفاصل به‌تدریج، دچار آسیب‌دیدگی شده و از بین می‌رود. گرچه بیماری آرتروز می‌تواند کلیه مفاصل بدن را درگیر کند، اما معمولاً مفاصل بزرگ که بیشترین وزن بدن را تحمل می‌کنند (مانند مفاصل زانو، ران و ستون فقرات) بیشتر درگیر می‌شوند.قرص تریپل فلکس آمریکایی با فرمولاسیونی سازگار، ایمن و طبیعی می‌تواند به بهبود سلامت مفاصل و غضروف‌ها در زنان و مردان در سنین مختلف کمک کند. بر اساس جدیدترین یافته‌ها، ترکیبات موجود در این مکمل، نه‌تنها دردهای مفصلی را تسکین می‌بخشند بلکه به بازسازی و ترمیم بافت مفاصل و غضروف‌ها نیز کمک می‌کنند.

شما میتوانید برای بررسی و انتخاب بهتر مکمل جهت سلامت مفاصل و استخوان ها با کلیک برروی بهترین مکمل برای سلامت غضروف و مفاصل کدام است؟ محصول مناسب خود را انتخاب نمایید.

مواد مؤثره موجود در کپسول تریپل فلکس

سه ترکیب اصلی موجود در کپسول تریپل فلکس Nature Made عبارت‌اند از گلوکز آمین، کندروایتین سولفات و سولفونیل متان. هر سه ماده، به کاهش دردهای مفصلی کمک می‌کنند که گلوکز آمین بیشترین تأثیر را در این زمینه دارد.

گلوکز آمین (Glucosamine)

گلوکزآمین یک مکمل غذایی ایمن و با فروش آزاد است که علاوه بر کاهش درد، باعث بازسازی و ترمیم مفصل و غضروف نیز می‌گردد. گلوکز آمین موجود در قرص تریپل فلکس، ماده‌ای ضروری در شکل‌گیری تاندون‌ها، لیگامان ها، غشاهای مخاطی، بافت‌های پوست و ناخن، استخوان و دیگر بافت‌های بدن می‌باشد. بدن ما در حالت طبیعی مقدار موردنیاز از گلوکز آمین برای ساخت بافت‌های مختلف را تولید می‌کند اما این توانایی به‌تدریج و با افزایش سن، کاهش می‌یابد. علاوه برافزایش سن، فعالیت‌های ورزشی، سوختگی‌ها، آسیب‌های وارده به مفاصل و غضروف‌ها، تخریب مزمن و یکسری اختلالات دیگر، روند تخریب گلوکز آمین را شدت می‌بخشند.همان‌گونه که ذکر شد، کندروایتین سولفات نیز در ساختار مفاصل نقشی اساسی دارد. بار منفی موجود در کندروایتین سولفات نوعی دافعه الکتریکی در مفاصل به وجود می‌آورد که همین موضوع، مقاومت غضروف‌ها را افزایش می‌دهد. به‌علاوه در مواقعی که مفاصل تحت‌فشار هستند، به‌عنوان‌مثال به هنگام پریدن، از سایش استخوان به یکدیگر جلوگیری می‌کند. نقش مهم دیگری که برای کندروایتین سولفات ذکر می‌گردد، شرکت در ساخت پروتئین بسیار کاربردی کلاژن است. کلاژن نیز یک ترکیب ضروری برای افزایش استحکام بافت مفصلی می‌باشد. کندروایتین سولفات دارای نقش ضدالتهابی نیز هست و از بروز هرگونه آسیب احتمالی در غضروف‌ها، پیشگیری می‌کند.

نکته بسیار مهم: شما نمی‌توانید از طریق منابع غذایی، گلوکز آمین و کندروایتین سولفات را دریافت کنید؛ بنابراین نیاز به مصرف یک مکمل غضروف ساز عالی هستید.

متیل سولفونیل متان (MSM)

ماده دیگری که سلامت مفاصل و غضروف‌ها نقش دارد، متیل سولفونیل متان می‌باشد. این ماده برای تأمین گوگرد در مفاصل ضروری است. بعلاوه باعث کاهش دردهای مفصلی شده و اثر ضدالتهابی دارد.

Triple Flex

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایا و خواص کپسول تریپل فلکس نیچرمید

 • افزایش مقاومت غضروف و پیشگیری از تخریب آن‌ها
 • بازسازی و ترمیم بافت مفاصل و غضروف‌ها
 • مؤثر در پیشگیری و درمان بیماری آرتروز
 • بهبود انعطاف‌پذیری و عملکرد مفاصل
 • رفع درد و التهاب موجود در مفاصل
 • برطرف کردن خشکی صبحگاهی

اگر بدنبال محصول مشابه هستید با کلیک برروی جوینت فری و گلوکزامین و کندرویتین مکس فیشر فلکسان به بررسی و تهیه محصول مورد نظرتان بپردازید.

مقدار و نحوه مصرف قرص تریپل فلکس نیچر مید

روزانه 3 عدد قرص را همراه با غذا استفاده کنید. برای گرفتن نتیجه می‌بایست حداقل به مدت 4 الی 6 هفته درمان را ادامه دهید.قرص‌ها می‌توانند باهم یا به‌طور جداگانه در طی روز مصرف شوند.

عوارض کپسول تریپل فلکس دبل استرنگث نیچر مید

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

محصول دیگری که برای بازسازی غضروف و مفاصل معرفی می‌شود آلفلکسیل است که به دلیل دارا بودن کلاژن روند بازسازی مفاصل را سرعت می بخشد.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول تریپل فلکس نیچر مید

 • استفاده از این محصول در مبتلایان به دیابت و افرادی که نسبت به غذاهای دریایی آلرژی دارند، بهتر است تحت نظر پزشک انجام شود.
 • توجه کنید که استفاده از تریپل فلکس جای تشخیص، درمان و پیشگیری را نمی‌گیرد.
 • همچنین در دوران بارداری و شیردهی نیز، قبل از مصرف با پزشکتان مشورت نمایید.
 • این قرص را درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگه‌دارید.
 • مراقبت باشید که پس از استفاده، درب محصول را ببندید.
نظر خود را بنویسید
*
*
11
دیدگاه کاربران
 • 1400-03-26
  سلام مادر من زانوش درد میکنه این مکمل میتونه باعث این مشکل رو برطرف کنه؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر گرامی کپسول تریپل فلکس دابل یک مکمل عالی برای سلامت استخوان ها و مفاصل است که در کشور آمریکا تهیه و تولید می شود. این محصول از تخریب مفاصل جلوگیری کرده و سبب انعطاف پذیر آن ها نیز می شود. ترکیبات موجود در تریپل فلکس دابل عبارتند از: گلوکزامین، MSM، کندرویتین و... است. تمامی این ترکیبات در حفظ سلامت استخوان ها و کاهش درد مفاصل نیز نقش مهمی دارد. از دیگر مزایای این مکمل می توان به جلوگیری از بروز آرتروز، برطرف کردن خشکی مفاصل، بازسازی و ترمیم غضروف ها، برطرف کردن درد و التهاب مفاصل، جلوگیری از تخریب غضروف ها و... اشاره نمود.
 • 1400-03-24
  سلام قرص تریپل فلکس دقیقا برای چی خوبه و نحوه مصرفش چجوریه؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر گرامی کپسول تریپل فلکس نیچرمید محصولی ویژه است که می‌تواند در مواردی از جمله رفع درد و التهاب مفاصل، بازسازی و ترمیم بافت غضروفی و مفاصل، جلوگیری از تخریب غضروف‌ها، افزایش قابلیت حرکت، بهبود خشکی صبحگاهی، ترمیم تاندون‌ها و دردهای اطراف مفصلی کمک کند. روزی 3 عدد همراه غذا برای مشاهده اثر حداقل باید به مدت 4 الی 6 هفته استفاده شود. قرص ها را می‌توانید با هم یا بطور جداگانه در طی روز مصرف کنید.با تشکر
 • 1399-03-01
  خوب است
 • 1398-06-25
  ایا این دارو در افزایش قد هم موثره؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: کاربر گرامی، این محصول با آب رسانی به مفاصل ممکن است اندکی در افزایش قد موثر باشد منتها این افزایش چشمگیر نمی باشد.
 • 1398-03-26
  سلام .من ورزش کوهنوردی و دوچرخه سواری انجام میدم بعضی مواقع دچار زانو درد میشوم که بعداز یک روز برطرف میگرددMRIهم گرفتم که مشکلی نداشتم ویتامین D3 و کلسیم هم در ازمایش مناسب بود خواستم ببینم جهت حفاظت از زانو و مفاصل کدام از قرص های مفصل ساز کدوم بهتره؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: کاربر گرامی می توانید از مکمل Joint ace collagen استفاده نمایید
 • 1397-12-20
  درود ببخشید میخواستم بدونم مصرف تریپل فلکس توی دوران شیردهی مشکلی نداره؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام مصرف این محصول در دوران بارداری و حتی شیردهی توصیه نمی شود.
 • 1397-11-08
  با سلام من امروز این محصول رو سفارش گذاشتم و خیلی به موقع به دستم رسوندن. با سپاس فراوان از باهمانه
 • 1397-10-23
  سلام خسته نباشيد من شنيدم تريپل فلكس براي افراد ديابتي ممكنه خوب نباشه و قند رو بالا ببره؟درسته؟ ميشه راهنماييم كنيد؟ ممنون ميشم
  داروخانه آنلاین باهمانه: سلام کاربر عزیز ، این محصول دارای گلوکزامین می باشد که ممکن است روی افزایش میزان قند خون اثرگذار باشد. پیشنهاد من به شما مصرف قرص پیاسکلیدین و یا فست ران است .
 • 1397-10-15
  سلام .من بخاطر آرتروز خیلی احساس درد در مفاصل میکردم و اذیت میشدم.از وقتی تریپل فلکس رو استفاده میکنم خیلی بهترم و موقع فعالیت و حرکت راحت ترم
 • 1397-08-29
  سلام من قبلا تریپل از داروخانه گرفتم ولی الان موجود ندارم. سایت شما چند وقته ارسال می کنه ممنون میشم به ایمیل من جواب بدهید
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام سفارشات تهران کمتر از 24 ساعت ارسال می شود برای دوستان شهرستانی در اولین روز کاری تحویل اداره پست می شود و با توجه به شهر مورد نظر ممکن 1 تا 3 روز طول بکشد
 • 1397-08-26
  من قبلا برای زانو دردم استفاده می کردم، خوب بود، بعد چند ماه زانو دردم بهتر شد ولی بعد چند سال دوباره شروع شد، این دفعه هم خریدم ایشالا که اثر کنه با تشکر از سایتتون

محصولات مشابه