*متأسفانه این محصول موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین با ترکیبات مشابه پودر کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن 1818 گرمی استفاده نمایید*

افزایش حداکثری توان ماهیچه هامؤثر در افزایش حجم عضلاتحاوی باکیفیت‌ترین پروتئینپیشگیری از تخریب عضلهمؤثر در افزایش وزنکاهش بافت چربی

572,000 تومان

افزایش قدرت تمرینات انفجاریحداکثر کردن توان تمرینیافزایش حجم عضلانیامکان تمرینات شدید افزایش انرژی

133,000 تومان

جلوگیری از تشکیل اسیدلاکتیک در عضلهتأمین کراتین جهت فعالیت‌های ورزشیاحیاکننده ذخایر گلیکوژنی بدنافزایش بار تمرینی مقاومتیافزایش عملکرد ورزشیافزایش حجم عضلات

145,000 تومان

خرید اینترنتی پودر پری لود اپتیموم نوتریشن
بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید

پودر کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن 1818 گرمی

Optimum Nutrition Pre-Load Creatine Complex Powder 1818 gr

10675

 • کراتین حرفه ای همراه با آمینو گلوتامین و کربو هیدرات کمک به قدرت نیرو و حجم و ریکاوری
 • افزایش توان و قدرت عضلات در تمرینات غیر هوازی
 • کمک به قدرت نیرو و حجم و ریکاوری
 • باززایی و باز توانی سریع عضلات
 • افزایش حجم عضلات
 • افزایش عملکرد  

اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان به سراسر ایران
مشاوره و خرید:88029482-021

ناموجود

نوع محصولپودر
نام برنداپتیموم نوتریشن
کشور مبدأ برندآمریکا
حجم1818 گرم
کاراییافزایش حجم عضلات
روش مصرف1 تا 2 پیمانه در آب حل شود قبل از تمرین میل شود.
ویتامین ها و مواد شاخصکراتین، گلوتامین، BCAA، بتائین
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی1228179242
مدت انقضاء24 ماه

پودر کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition Pre-Load Creatine Complex Powder

پودر کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن در یک نگاه

پودر کراتین کمپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن (Optimum Nutrition Creatine Complex Pre Load ON Powder) محصول کشور آمریکا و یکی از مکمل‌های بسیار باکیفیت برای افزایش عملکرد و حجم عضلات است. این مکمل توان بدنی و قدرت عضلات را در تمرینات غیر هوازی افزایش داده و ریکاوری بعد از تمرینات را تسریع می‌کند. کراتین پری لود اپتیموم به‌خوبی نیاز بدن برای تولید انرژی در تمرینات سخت و انفجاری را تأمین می‌کند. با خرید کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن می‌توانید قدرت و توانایی بدن خودتان را برای تمرینات سخت افزایش دهید.

مشخصات و ترکیبات پودر کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن

مصرف مکمل‌های ورزشی برای رسیدن به وزن و حجم در بین ورزشکاران بسیار متداول است. این مکمل‌ها با تأمین پروتئین و مواد مغذی موردنیاز بدن برای تولید انرژی به بهبود عملکرد ورزشی افراد ورزشکار کمک می‌کنند. مهم‌ترین مزیت مصرف مکمل‌های ورزشی تأمین پروتئین است زیرا پروتئین‌های موجود در رژیم غذایی قادر به تأمین این درشت مغذی برای ورزشکاران نیستند. پروتئین‌ها برای عضله سازی و تولید انرژی در بدن موردنیاز هستند و در مقایسه با کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها باعث اضافه‌وزن در بدن نشده و وزن خالص عضلات را افزایش می‌دهند. یکی از معروف‌ترین مکمل‌های مورد مصرف ورزشکاران برای تأمین پروتئین، مکمل کراتین است. کراتین به‌سرعت وارد عضلات شده و با تولید فیبرهای عضلانی باعث افزایش حجم و توده عضلات می‌شود. همچنین با تبدیل به فسفوکراتین در عضلات ذخیره‌شده و در مواقع موردنیاز مثل دوره تمرینات سخت و انفجاری با تبدیل به ATP، سوخت موردنیاز عضلات را تأمین می‌کند. کیراتین با این عملکرد می‌تواند توان بدنی و عملکرد ورزشی فرد را افزایش دهد و مانع خستگی زودهنگام ورزشکاران شود. این مکمل انواع مختلفی دارد و توسط شرکت‌های مختلف تولید و به بازار عرضه‌شده است پودر پری لود کراتین کمپلکس اپتیموم نوتریشن ON یکی از بهترین انواع این مکمل‌هاست که با مواد نیروزای دیگری با نسبت دقیق برای بهبود کارایی و تأثیر ترکیب‌شده است.

کراتین کامپلکس پری لود دارای یک ترکیب اختصاصی و حاوی کربوهیدرات‌های سریع العمل و زودهضم، انتقال‌دهنده‌ای الکترولیتی مغذی، آمینواسیدهای حجم دهنده  و کراتین  Creapure است. وجود آمینواسیدهای BCAA، گلوتامین و تائورین در کنار کراتین و کربوهیدرات باعث می‌شود این مکمل به یکی از بهترین مکمل‌ها برای افزایش سطح انرژی، استقامت و اکسیژن‌رسانی بدن تبدیل شود. در فرمولاسیون کراتین کمپلکس پری لود ترکیبات تقویتی همانند BCAA، فسفات و تری متیل گلیسین TMG وجود دارد که برای پشتیبانی از بازیابی و بازسازی عضلات بسیار حائز اهمیت هستند. اسیدآمینه‌های شاخه‌ای یا بی سی ای ای بکار رفته در فرمولاسیون این محصول باعث افزایش رشد عضلات و بهبود عملکرد ورزشی در ورزشکاران می‌شود. این آمینواسیدها 35 تا 40 درصد کل آمینواسیدهای موجود در بدن را تشکیل می‌دهند و برای عضله سازی بسیار مهم هستند. آمینواسیدهای بی سی ای ای علاوه بر تولید انرژی از خستگی و ضعف حین تمرینات جلوگیری کرده و توانایی بدن برای ورزش‌های سخت و سنگین افزایش می‌دهند. تری متیل گلایسین TMG یک ترکیب آمونیوم چهارگانه است که در فرمولاسیون مکمل کمپلکس کیراتین وجود دارد. این ترکیب با خواص سم زایی می‌تواند از کبد مراقبت کند. TMG یا بتائین به‌منظور افزایش سطح انرژی، استقامت و اکسیژن‌رسانی بدن در ترکیب این مکمل گنجانده‌شده است.

در ترکیب مکمل کمپلکس کراتین پری لود اپتیموم نوتریشن آمینوگلوتامین وجود دارد که یک انتقال‌دهنده مؤثر نیتروژن در بدن است. گلوتامین باعث ذخیره گلیکوژن در عضلات شده و عملکرد عضلات را در طول تمرینات ورزشی بهبود می‌بخشد و همچنین عضله سازی را تسریع می‌کند و یک ترکیب مهم برای افزایش حجم و توده عضلات است. این عنصر با افزایش ترشح هورمون رشد باعث چربی سوزی شده و حجم و قدرت عضلات را افزایش می‌دهد. ازآنجایی‌که بدن طی تعریق در طول ورزش آب و الکترولیت از دست می‌دهد کراتین ترکیبی اپتیموم با دارا بودن فسفر و پتاسیم و سدیم به تعادل آب و الکترولیت‌های بدن کمک کرده و از کرامپ های عضلانی ناشی از عدم تعادل الکترولیت‌ها در بدن جلوگیری می‌کند.

 کراتین با فعال کردن بسیاری از مسیرهای سلولی باعث رشد عضلات می‌شود،پیشنهاد باهمانه مطالعه مقاله "همه‌چیز در مورد مکمل کراتینمی‌باشد.

کراتین پری لود اپتیموم یک مکمل اختصاصی است که تأثیرات آن با توجه به محتویات آن بسیار فراتر از کراتین است. این مکمل با افزایش تولید ATP در عضلات، انرژی لازم برای تمرینات سخت و انفجاری را در بلندمدت تأمین می‌کند و همین‌طور این پودر به‌راحتی در آب حل می‌شود و شما با مصرف آن می‌توانید از عضلات خودتان حمایت و پشتیبانی کنید. توجه داشته باشید که حین مصرف این مکمل آب کافی مصرف کنید زیرا در صورت مصرف ناکافی آب به دلیل جمع شدن آب در عضلات ممکن است تعادل آب و الکترولیت‌های بدن شما به‌هم‌خورده و عوارضی مانند تهوع، اسهال، دردهای شکمی و نارسایی کلیه‌ها را تجربه کنید.

Pre-Load Creatine ON

شما می‌توانید با خرید کراتین کمپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن از تمام مزایای این مکمل ویژه بهره‌مند شوید و علاوه بر عضله سازی، ریکاوری پس از تمرینات را نیز بهبود ببخشید. مصرف کراتین پری لود کمپلکس اپتیموم نوتریشن با دارا بودن ترکیبات اختصاصی به‌صورت یکجا توانایی بدن، حجم عضلات، قدرت عضلات و توده عضلانی را افزایش می‌دهد. در حال حاضر امکان خرید اینترنتی کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن وجود دارد بنابراین شما می‌توانید به‌راحتی از هرجای کشور این مکمل را سفارش داده و آن را درب منزل خودتان تحویل بگیرید. قبل از خرید کراتین پری لود اپتیموم از لیست قیمت کراتین کامپلکس پری لود و کراتین داروخانه اطمینان حاصل نمایید و سپس اقدام به خرید آن نمایید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با پودر کراتین کامپلکس پری لود محصول "پودر کراتین میکرونایزد اپتیموم نوتریشن" با خاصیت افزایش قدرت و مقاومت عضلات و افزایش انرژی و هضم راحت می‌باشد.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایا و خواص پودر کراتین کامپلکس پری لود ON اپتیموم نوتریشن

 • اوپتیموم نوتریشن بر پایه فرمول اختصاصی کراتین سریع الاثر خود Creapure، شبکه‌ای از کربوهیدرات‌های سریع العمل و زودهضم، انتقال‌دهنده‌ای الکترولیتی مغذی و آمینواسیدهای حجم دهنده کلیدی را برای تسریع بخشیدن در انتقال کراتین و بالا بردن حفظ کراتین در عضلات افزوده است.
 • برپایه فرمول اختصاصی کراتین سریع الاثر خود شبکه‌ای از کربوهیدرات‌های زودهضم و سریع العمل، انتقال‌دهنده‌های الکترولیتی مغذی و آمینواسیدهای حجم دهنده کلیدی را برای سرعت بخشیدن در انتقال کراتین و بالا بردن حفظ کراتین در عضلات افزوده است. 
 • دارای ترکیبات تقویت‌کننده مانند بی سی‌ای‌ای، فسفات و تری متیل گلیسین هم‌زمان و در یکجا نقش به سزایی در پشتیبانی و بازسازی عضلات ایفا می‌کند.
 • افزایش تولید آدنوزین تری فسفات و کمک به تأمین انرژی انفجاری و بلندمدت در تمرین‌هایی با شدت بالا وجود ترکیبات تقویتی همانند BCAA، فسفات و تری متیل گلی سین TMG هم‌زمان در یکجا نقش بسیار مهمی در پشتیبانی بازیابی و بازسازی عضلات ایفا می‌کنند.
 • فرمول پیشرفته جدید پریلود کراتین کمپلکس به‌طور غیرقابل‌انکاری برای تأمین مزایایی بسیار فراتر از محصولات کراتین استاندارد طراحی‌شده است.
 • افزایش تولید ATP و کمک به تأمین انرژی به‌صورت انفجاری و بلندمدت در تمرینات با شدت زیاد

مقدار و نحوه مصرف پودر کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن

 • درصورتی‌که نوشیدن دو پیمانه یکجا برای شما سخت است 1 پیمانه 30 تا 60 دقیقه قبل از تمرین و 1 پیمانه بلافاصله بعد از تمرین میل شود.
 • در روزهای غیر تمرین به مقدار 1 تا 2 پیمانه بین وعده صبحانه تا وعده عصرانه مصرف شود.
 • در روزهای تمرین به مقدار 1 تا 2 پیمانه 30 تا 60 دقیقه قبل از تمرین مصرف شود.
 • 1 یا 2 پیمانه به ترتیب در 180 یا 350 میلی‌لیتر آب سرد حل‌شده و میل شود.

عوارض پودر کراتین کمپلکس پری لود ON اپتیموم نوتریشن

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این قرص گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف پودر کراتین کامپلکس پری لود ON اپتیموم نوتریشن

 • مصرف کراتین ON ممکن است با داروهای ضدالتهابی غیر استروییدی (آسپیرین، استامینوفن، ایندو متاسین، ناپروکسن، دیکلوفناک، سایمیتیدین و...) تداخل داشته باشد.
 • بیش از مقدار توصیه‌شده پودر کراتین کمپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن را مورداستفاده قرار ندهید.
 • مکمل کراتین کمپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن را از مراکز معتبر و داروخانه‌ها خریداری کنید.
 • قبل از مصرف کمپلکس کراتین پری لود با مربی یا پزشک مشورت کنید.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه

پودر کراتین

کراتین با چی تداخل داره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی
مصرف کراتین ON ممکن است با داروهای ضدالتهابی غیر استروییدی (آسپیرین، استامینوفن، ایندو متاسین، ناپروکسن، دیکلوفناک، سایمیتیدین و...) تداخل داشته باشد.

پودر کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن

باسلام مصرف این مکمل با پروتئین وی اشکالی نداره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام کاربر گرامی ،خیر موردی نداشته و قابل مصرف در کنار هم می باشند.

کراتین

من با وی گلد مصرف میکردم و خوب بووود. امیدوارم بازم موجود بکنیدش

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

کراتین کمپلکس و باهمانه

چند وقت پیش ازتون خریدم و بازم خرید میکنم . تو باشگاهم به دوستان سایتتون رو معرفی کردم . ممنووون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

پودر کراتین کامپلکس

سایت شما اکثر مکملها و ویتامینهایی که جاهای دیگه موجود ندارن رو موجود داره اگر سعی کنید این پودر رو هم موجود کنید خیلی عالی میشه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

پودر کراتین کامپلکس پری لود اپتیموم نوتریشن

با سلام.برای افراد مبتدی مصرف کراتین پری لود کمپلکس با امینو2222 بهتره یا مصرف گینر سریوس مس...؟؟ قدم178 وزن 65 احتیاج به حجم بیشتر عضلات دست و سر سینه و اب شدن چربی شکم.

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی در صورت اینکه به دنبال مکملی جهت افزایش وزن هستید، توصیه می شود که از گینر سریوس مس استفاده نمایید. در صورتیکه به دنبال مکملی جهت افزایش توان و قدرت در حین تمرین می باشید ، استفاده از کراتین موثر می باشد.