خرید ایترنتی قرص سیستین ب6 + زینک بایو فرمولا 60 عددی

قرص سیستین ب6 + زینک آمریکایی بایو فرمولا 60 عددی

Bio Formula Cystine B6 + Zinc 60 Tablets

 • جذب اسید آمینه ها در ناخن و موها
 • بهبود سلامت پوست ، ناخن و مو
 • تقویت و رشد بهتر موها
 • بهبود رشد ناخن
 • افزایش انرژی

بایو فرمولانوتریشن Bio Formula بایو فرمولانوتریشن Bio Formula

162,000 تومان

فرصت بازگشت 7 روزه کالا
ارسال سریع به سراسر ایران
مشاوره تخصصی
خرید تلفنی 9 الی 18
پرداخت پس از دریافت سفارش
نوع محصولقرص
نام برندبایو فرمولا Bio Formula
کشور مبدأ برندآمریکا
تعداد60 عددی
کاراییسلامت پوست ، ناخن و مو
روش مصرفروزانه 4 عدد قرص همراه غذا میل شود.
ویتامین ها و مواد شاخصویتامین ب6 ، زینک
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی7452036519015982
مدت انقضاء2023/04

قرص سیستین ب6  + زینک آمریکایی بایو فرمولا 60 عددی Bio Formula Cystine B6 + Zinc 60 Tablets

سیستین B6 آمریکایی در یک نگاه

سیستین B6 آمریکایی (Cystine B6) ساخت شرکت بایوفرمولا نوتریشن ایالات‌متحده است. مکمل سیستین B6 آمریکایی یک مکمل ضد ریزش مو باکیفیت عالی است. این مکمل با دارا بودن ال - سیستین، ویتامین B6، اسیدآمینه آرژنین و زینک نقش مهمی در سلامت پوست و مو دارد. ال - سیستین یکی از آمینواسیدهای حاوی سولفور و یکی از ترکیبات ضروری برای حفظ سلامت پوست و مو و ناخن‌هاست. ترکیبات بکار رفته در قرص سیستین B6 آمریکایی به‌طور ویژه برای رفع مشکل ریزش مو در آقایان و خانم‌ها طراحی‌شده است و طی مدت کوتاهی پس از مصرف شاهد اثربخشی فوق‌العاده این مکمل می‌شوید.

مشخصات و ترکیبات سیستین ب6  + زینک بایو فرمولا

به‌جرئت می‌توان گفت سیستین B6 آمریکایی یکی از باکیفیت‌ترین مکمل‌ها برای رفع مشکل ریزش مو است. ترکیبات تخصصی بکار رفته در فرمولاسیون این مکمل دقیقاً برای رفع نیازهای تغذیه‌ای پوست و مو طراحی‌شده‌اند.بکار گیری آمینواسید ال – سیستین، ویتامین B6، اسیدآمینه آرژنین و زینک در کنار هم باعث تقویت و تسریع رشد موها می‌شود. این ترکیبات با مکانیسم هم‌افزایی‌های (سینرژیک) عملکرد یکدیگر را تکمیل و تسریع می‌کنند.سیستین ب 6آمریکایی با داشتن ترکیبات فوق با عملکرد سینرژیک یکی از بهترین مکمل‌ها برای تغذیه پوست و مو و رفع مشکل ریزش مو در افراد با کمترین عوارض جانبی است.

ال – سیستین آمینواسید مهمی است که در سنتز کراتین مو و ناخن شرکت می‌کند. ال – سیستین تکثیر و تزاید سلول‌های کراتین را تسریع کرده و تأثیر مطلوب و مثبتی بر روی رشد مو و ناخن‌ها دارد. تأثیر افزایش سطح ال- سیستین در رژیم غذایی پس از 4 تا 6 هفته به‌ویژه بر روی موها مشخص خواهد شد.

ویتامین B6 بکار رفته در این مکمل یکی از ویتامین‌های مفید برای پوست و مو است. ویتامین ب 6 با افزایش سنتز هموگلوبین خون‌رسانی فولیکول‌های مو را بهبود بخشیده و از این طریق اکسیژن و مواد غذایی بیشتری در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. این ویتامینعلاوه بر موارد فوق با رفع مشکلات پوستی مانند درماتیت نیز از ریزش مو جلوگیری می‌کند.شایان‌ذکر است که ویتامین ب 6 برای استفاده از ال – سیستین در بدن ضروری است و به ال- سیستین اجازه می‌دهد در سنتز کراتین شرکت کند. تحقیقات نشان داده است تعادل بین ال- سیستین و ویتامین B6 در بدن برای سلامت پوست و مو بسیار حائز اهمیت است زیرا کمبود ویتامین ب 6 مشارکت ال – سیستین در سنتز کراتین را مختل می‌کند.

آرژنین آمینواسید دیگری است که در ترکیب سیستین B6 آمریکایی گنجانده‌شده است و در غلظت‌های بالا در فولیکول‌های فعال مو یافت می‌شود. آرژنین باعث بهبود خون‌رسانی به فولیکول‌های مو شده و یک عملکرد تکمیلی و سینرژیک با ال – سیستین دارد.

زینک یا روی یکی از ریزمغذی‌های ضروری است که برای حفظ سلامت پوست و مو بسیار حائز اهمیت است. بعلاوه روی یکی از ترکیبات ضروری برای تشکیل کراتین است و فعالیت آنزیمی که باعث ریزش مو می‌شود را مهار می‌کند. زینک همچنین با محافظت از سلول‌ها در مقابل استرس اکسیداتیو به حفظ سلامت موها و ناخن‌ها کمک کرده و مانع ریزش مو می‌گردد.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایا و خواص سیستین ب6  + زینک بایو فرمولا

ازآنجایی‌که در بیشتر اوقات ریزش مو ناشی از فقر تغذیه‌ای است توصیه می‌شود برای پیشگیری از این وضعیت از غذاهای پروتئینی و همچنین سبزی‌ها تازه به‌طور متعادل در رژیم غذایی استفاده شود.کمبودهای تغذیه‌ای، خواب و استراحت ناکافی و مشکلات تیروئید برخی از مواردی هستند که با ریزش موها و شکنندگی ناخن خودشان را نشان می‌دهند؛ بنابراین می‌توان گفت سلامت پوست و مو علاوه بر تأثیر بر زیبایی انسان نشان‌دهنده سطح سلامت عمومی فرد نیز هست. ریزش مو مشکل شایعی است که بسیاری از آقایان و خانم‌ها در سنین مختلف از آن رنج می‌برند. ریزش مو دلایل مختلفی دارد و اغلب اوقات ناشی از مشکلاتی است که پوست سر و فولیکول‌های مو را تحت تأثیر قرار می‌دهند.طبق تحقیقات صورت گرفته به‌جز ریزش موی ارثی که درمانی برای آن وجود ندارد، ریزش موی ناشی از کمبودهای تغذیه‌ای و اختلالات هورمونی را می‌توان با اصلاح رژیم غذایی و استفاده از مکمل‌های رفع ریزش مو به‌راحتی برطرف می‌شوند. در حال حاضر مکمل‌ها، شامپوها و لوسیون های متعددی برای رفع ریزش مو در بازار وجود دارد که هر یک با مکانیسم مخصوص به خود مشکل ریزش مو را درمان می‌کنند. یکی از بهترین مکمل‌ها برای رفع ریزش مو و همچنین تقویت مو و ناخن‌ها سیستین B6 آمریکایی است.

خرید آنلاین قرص سیستین ب 6  + زینک بایو فرمولا از همه ابعاد به رشد موها کمک کرده و ریزش مو را متوقف می کند؛ زیرا سیستین، B6 و زینک با مکانیسم های مشابه و گاها مکمل باعث افزایش رشد موها شده و از ریزش مو جلوگیری می کنند.تقویت رشد فولیکولهای مو، افزایش خونرسانی و اکسیژن رسانی به فولیکولها و مهار کردن آنزیم 5 – آلفا ردوکتاز بهترین کاری است که می توان برای جلوگیری و درمان ریزش مو در افراد انجام داد. همه این کارها با مصرف مکمل سیستین ب 6  + زینک بایو فرمولا که حاوی ترکیباتی با بالاترین کیفیت است به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

فرمولاسیون سیستین B6 آمریکایی دقیقاً بر اساس نیازهای مو طراحی‌شده است و با استفاده از آمینواسیدها و ویتامین و ریزمغذی‌های مفید برای مو مشکل ریزش موی شمارا برطرف می‌کند. ترکیب ایمن و درعین‌حال فوق‌العاده سیستین B6 آمریکایی به‌سرعت باعث حل مشکل ریزش موی شما می‌شود. استفاده از سیستین B6 آمریکایی رشد موهای شمارا تقویت کرده و از طریق رساندن ریزمغذی‌های ضروری به فولیکول‌های مو به استحکام موها و ناخن‌های شما کمک می‌کند.خرید قرص سیستین B6 آمریکایی با افزایش سرعت خون‌رسانی و اکسیژن‌رسانی به پوست سر رشد موهای شمارا تسریع کرده و با مکانیسم‌های مختلف از ریزش موهای شما به‌طور ریشه‌ای جلوگیری می‌کند.

 برای جایگزین مناسب این محصول بر روی سیستین ب6 رازک و  قرص سیستین ب6 بایول  کلیک کنید.

مزایای مصرف سیستین ب 6  + زینک بایو فرمولا

نقش تغذیه در سلامت پوست و مو قابل چشم پوشی نیست و همگی می دانیم که مصرف مواد غذایی سرشار از ریزمغذی ها با بهبود سلامت عمومی بدن به حفظ سلامت پوست و نیز کمک می کند. در این بین بعضی از ریزمغذی ها برای حفظ سلامت پوست و مو از سایرین مهمتر هستند و با کشف این موضوع و اطمینان از تاثیر مستقیم آنها بر پوست و مو محققین اقدام به تولید و عرضه مکمل های حاوی این ترکیبات کرده اند.از مهمترین ریزمغذی هایی که با سلامت پوست و مو در ارتباط هستند می توان به سیستین، ویتامین ب 6 و زینک اشاره کرد. تولید مکمل های حاوی این عناصر باعث تاثیر مستقیم آنها بر سلامت پوست و موها شده و مشکل ریزش مو را در افراد برطرف می کند.این ریزمغذی ها بطور مستقیم در سنتز کراتین که مهمترین پروتئین پوست و مو است شرکت می کنند و با افزایش تولید آن باعث افزایش ضخامت و استحکام موها شده و از ریزش مو پیشگیری می کنند.آمینواسیدهای محتوی سولفور (سیستین و سیستئین) ترکیبات ضروری برای حفظ سلامت موهای طبیعی هستند. سیستین معمولا برای درمان همه انواع ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد. ویتامین ب6 یا پیریدوکسین نیز نقش مهمی در حفظ سلامت موها و پوست دارد و برای درمان و کاهش ریزش مو یک ریزمغذی بسیار مفید است.سیستین برای اینکه بدن بتواند از B6 به صورت مناسب استفاده کند، مورد نیاز است. از طرف دیگر ب 6  سرعت جذب سیستین را در بدن افزایش می دهد. این دو ریزمغذی در بسیاری از اعمال بدن خصوصا جلوگیری از ریزش مو نقش سینرژیک و بهم پیوسته ای دارند.یکی از تحقیقات صورت گرفته در رابطه با نقش سیستین و ب 6 بر روی درمان ریزش مو نشان داده است که این دو ریزمغذی اگر همزمان با هم مصرف شوند از ریزش موی القاء شده با مصرف سیگار نیز جلوگیری می کنند.تحقیقات دیگری در رابطه با فواید این دو ریزمغذی بر سلامت موها نشان داده است که مصرف خوراکی دوزهای بالای ال- سیستین و ویتامین ب6 از ریزش موی ناشی از مصرف دوکسوروبیسین که برای شیمی درمانی در موش ها استفاده شده بود، می کاهد.

بهبود سلامت پوست،مو و ناخن

سیستئین (Bio Formula Cystine B6 + Zinc) یکی از 22 آمینواسیدی است که بدن برای ساخت پروتئین به آنها نیاز دارد. دو مولکول سیستئین باهم ترکیب شده و آمینواسید دیگری به نام سیستین را می سازند که برای تشکیل پوست، مو و ناخن بسیار حائز اهمیت است. برای اینکه سیستین بتواند توسط پوست و مو مورد استفاده قرار بگیرد ابتدا باید به ال – سیستئین تبدیل شود.بدن قادر است برای رشد موها مقدار خیلی کمی ال – سیستئین تولید کند. همچنین امکان جذب این آمینواسید از طریق مواد غذایی نیز امکان پذیر است. سویا، بروکلی، پیاز، سیر و فلفل قرمز سرشار از ال – سیستئین هستند.ال – سیستئین در حال حاضر در قالب مکمل نیز موجود است و برای درمان ریزش مو توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این آمینواسید باعث بهبود سلامت عمومی فولیکولهای مو می شود که بخش زنده و اساسی ساختار موها هستند.ال سیستئین یک آمینو اسید غنی از سولفور است که می تواند فورا توسط پوست مورد استفاده قرار بگیرد و یک ترکیب بسیار مهم برای فولیکولهای مو جهت تولید موهای سالم و قوی است.نقش اساسی ال - سیستئین برای رشد موها تولید انرژی، تحریک رشد، بازسازی و نوسازی فرآیندهای تشکیل و تکامل موها و ناخن است.تلوژن یکی از فازهای موجود در چرخه مو است که در آن فولیکولها در حالت استراحت قرار دارند. آناژن فاز دیگری است که در آن فولیکولهای مو فعال هستند و مو تولید می کنند. در بسیاری از موارد ریزش مو درصد بیشتری از فولیکولهای مو در فاز استراحت یا تلوژن قرار دارند که برای جلوگیری از ریزش مو باید موها را وارد فاز فعال کرد.ال – سیستئین باعث افزایش 11% فاز آناژن در افراد تحت درمان می شود. تحقیقات نشان داده است که مصرف مکمل های حاوی این آمینواسید حتی ریزش موی آندروژنیک که ناشی از عدم تعادل هورمونی در افراد است را درمان می کند. ال- سیستئین نقش مهمی در تکامل فولیکولهای سالم مو دارد و به همین دلیل باعث رشد موها می شود.

ویتامین B6 یک ویتامین محلول در آب و جزء ویتامین های گروه B است. این ویتامین به تبدیل مواد غذایی به انرژی کمک می کند و نقش کلیدی در فرآیندهای متابولیکی و حفظ سلامت اعصاب و روان دارد؛ اما تحقیقات بیشتر نشان داد که این ویتامین برای درمان ریزش مو نیز بسیار مفید است.مکانیسم B6 برای تقویت موها و جلوگیری از ریزش آنها به این صورت است که این ویتامین باعث ورود آمینواسید سیستین به فرآیند سنتز موها می شود. این ویتامین از آلوپسیا یا کچلی جلوگیری کرده و فرآیند تشکیل موهای جدید را تسریع می کند.ویتامین B6 نقش غیر مستقیمی در تشکیل موهای جدید دارد. مصرف این ویتامین با تولید آنزیم های خاص باعث می شود که موها از فاز تلوژن (فاز استراحت) وارد فاز آناژن (رشد فعال) شوند؛ بنابراین ویتامین ب6 نقش بسیار مهمی در تولید موهای جدید دارد.

زینک یک مینرال ضروری است که بدن برای اکثر فرآیندها به آن نیاز دارد ولی قادر به ذخیره کردن آن نیست. زینک برای عملکرد صحیح سیستم ایمنی، بهبود زخم ها، رشد و تقسیم سلولها و حتی حس بویایی و چشایی مورد نیاز است.این مینرال مفید و ضروری در انواع گوشت و بسیاری از غذاهای گیاهی وانواع آجیل موجود است ولی کمبود آن نیز به دلیل فقر خاک در برخی مناطق بسیار شایع است.کمبود متوسط زینک باعث از دست رفتن اشتها، تاخیر رشد و ایمنی ضعیف بدن می شود ولی کمبود شدید آن با علائمی مانند ریزش مو، زخم های پوستی و شب کوری و تاخیر در بلوغ جنسی خودش را نشان می دهد.در این مواقع با استفاده از مکمل های حاوی زینک می توان کمبود این مینرال را در بدن جبران کرد و سلامت عمومی را بهبود بخشید.تاثیر زینک برای جلوگیری از ریزش مو با مهار آنزیم 5- آلفا ردوکتاز صورت می گیرد که مهمترین آنزیم تبدیل کننده تستوسترون به دهیدروتستوسترون است. ترکیب اخیر مهمترین عامل ریزش مو در آقایان و خانم هاست و تحقیقات نشان داده است در افراد دچار ریزش مو سطح خونی زینک بسیار کمتر از سایر افراد است.به همین جهت و بر اساس تحقیقات صورت گرفته افزایش مصرف زینک از طریق مصرف مکمل ها می تواند از ریزش مو جلوگیری کرده و حتی باعث افزایش رشد موها شود؛ زیرا زینک یک آنتی اکسیدان قوی است که تاثیرات محیطی مضر بر روی رشد موها را به حداقل می رساند و به عبارتی موها را احیاء می کند.

 شما می‌توانید جهت شناخت بهتر انواع قرص‌های سیستین ب6 مقاله بررسی قرص سیستین ب6 را مطالعه نمایید.

ویژگی‌ها و خواص قرص سیستین B6 آمریکایی

 • بهبود وضعیت سلامت موها با استفاده از ریزمغذی‌ها و ویتامین های مفید رشد مو
 • بهبود گردش خون و خون‌رسانی به پوست سر و فولیکول‌های مو
 • کمک به رشد موها با اکسیژن‌رسانی به ریشه مو
 • کمک به حفظ سلامت پوست و ناخن‌ها
 • جلوگیری از شکنندگی ناخن‌ها
 • جلوگیری از ریزش مو
 • تسریع رشد مو

مقدار  و نحوه مصرف سیستین ب6  + زینک بایو فرمولا

روزانه 4 عدد قرص همراه غذا میل شود.

عوارض قرص سیستین ب6  + زینک بایو فرمولا

تابا خرید قرص سیستین ب6 آمریکاییی تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف سیستین ب6  + زینک بایو فرمولا

 •  مصرف و خرید قرص سیستین ب6 آمریکایی به علت داشتن سیستین و تأثیر آن بر انسولین برای افراد مبتلابه دیابت منع مصرف دارد.
 • خرید قرص سیستین ب6 آمریکایی در صورت بارداری و شیردهی فقط با  مشورت پزشک انجام گردد.
 •  قرص سیستین ب6 + زینک آمریکایی بایو فرمولا را از مراکز معتبر و داروخانه‌ها تهیه کنید.
 • پیش از خرید اینترنتی مکمل سیستین B6 تاریخ‌مصرف آن‌ها را چک کنید.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه

قرص سیستین ب6 + زینک آمریکایی بایو فرمولا

سلام .میخاستم بدونم این محصول واقعا آمریکاییه؟ یا تحت لیسانس بوده و در ایران تولید میشه . بین این محصول و ریجن دایت کدوم بهتر هستش؟


کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی؛ این محصول به ایران وارد شده و ایران نقشی در تولید یا بسته بندی محصول ندارد.هر دو محصول از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند و می توانید به انتخاب خود یک محصول را انتخاب نمایید.

انواع سیستین ب6

من اصلا نمیدونستم سیستین ب6 آمریکایی هم داره . دنبال فرانسه بودم که شما بهم این محصول رو معرفی کرید . راضی بودم ازش و جایگزین خوبیه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

سیستین ب6 و زینک

آیا کیفیت این محصول در حد کیفیت برند بایورگا هست و میشه جایگزینش کرد ؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
بله این قرص از کیفیت بالایی برخوردار هست و به عنوان قرص جایگزین پیشنهاد می شود

سیستین ب 6

من درنبود سیستین ب 6 ازتون ویتاهیر رو خریدم که اونم آمریکایی هست خیلی خوبه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

خرید سیستین ب 6

ازتون خریدم راضیم ازش

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

سیستین ب6 آمریکایی هم هست

سلام من فکر میکردم فقط سیستین ب 6 فرانسوی داریم و ایرانی ولی داشتم دنبال سیستین میگشم دیدم تو اینجا آمریکاییش هم هست حالا خرید کردم رسیده دستم شروع کردم استفاده کنم امیدوارم که خوب باشه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

سیستین ب6 آمریکایی

سلام
میشه جایگزین سیستین ب6 فرانسه از این استفاده کرد؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
با سلام
کاربر عزیز ، این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است و می تواند به عنوان جایگزین سیستین ب6 بایول فرانسه استفاده شود.
با تشکر