خرید اینترنتی کپسول زینک ویتال سان لایف 60 عددی
بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید

کپسول زینک ویتال سان لایف 60 عددی

Sunlife Zinc Vital 60 capsules

 • تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان در سنین رشد
 • پیشگیری از ریزش مو و تقویت رشد موها
 • حاوی روی همراه با ویتامین ب کمپلکس
 • مناسب برای سلامت پوست ،مو و ناخن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن

سان لایف SunLife سان لایف SunLife

56,500 تومان

نوع محصولکپسول
نام برندسان لایف Sunlife
کشور مبدأ برندآلمان
تعداد60 عددی
کاراییتقویت پوست، مو و ناخن
روش مصرفروزانه یک عدد از این کپسول را همراه با یک لیوان آب مصرف کنید.
ویتامین ها و مواد شاخصویتامین های ب کمپلکس
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت
کد بهداشتی8623917855657508

کپسول زینک ویتال سان لایف 60 عددی Sunlife Zinc Vital 60 capsules

 کپسول زینک ویتال سان لایف در یک نگاه

کپسول زینک ویتال سان لایف  (Sunlife Zinc Vital) محصول کشور آلمان است و برای تقویت موها، پوست و ناخن تهیه شده است. این مکمل حاوی مینرال روی و ویتامین‌های گروه B است که نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت پوست و مو دارند. کپسول زینک ویتال سان لایف علاوه بر حفظ سلامت پوست و مو باعث تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از ابتلا به بیماری شده و با دارا بودن ویتامین‌های مفید برای بدن سلامت عمومی فرد را بهبود می‌بخشد. آقایان و خانم‌ها در سنین مختلف و همچنین کودکان و نوجوانان با تجویز پزشک می‌توانند از این مکمل مفید استفاده کنند.

مشخصات و ترکیبات کپسول زینک ویتال سان لایف

کپسول زینک ویتال سان لایف (Sunlife Zinc Vital) یکی از مکمل‌های حاوی روی موجود در بازار است که معمولاً برای رفع کمبود این مینرال مفید مورد مصرف قرار می‌گیرد. زینک یکی از میترال‌های ضروری و کمیاب است که برای عملکرد صحیح تک‌تک سلول‌های بدن موردنیاز است.

اگرچه با مصرف یک رژیم غذایی متعادل و متنوع می‌توان زینک موردنیاز روزانه را جذب کرد اما بیماری‌های مختلف یا حتی فقر مواد غذایی در رابطه با زینک باعث شده است که کمبود زینک یکی از شایع‌ترین کمبودهای تغذیه‌ای خصوصاً در سنین رشد و کهولت باشد.

کمبود زینک باعث اختلال در رشد، ضعف و خستگی، ابتلا به بیماری‌های مختلف و عفونت، ریزش مو و خرابی پوست می‌شود و اگر آزمایش‌های تشخیص طبی کمبود زینک را تائید کنند شما حتماً باید از مکمل‌های حاوی این مینرال استفاده کنید.

کپسول زینک ویتال یکی از مکمل‌های باکیفیت حاوی زینک است که ویتامین‌های گروه B موردنیاز بدن را نیز تأمین می‌کند. در ادامه مقاله مزایای ترکیبات موجود در کپسول زینک ویتال سان لایف  شرح داده‌شده است.

زینک

زینک یا روی مهم‌ترین مواد مؤثره موجود در کپسول زینک ویتال سان لایف (Zinc Vital) است که برای حفظ و بهبود سلامت پوست و مو بسیار مهم است. زینک ترشح سبوم (غدد چربی پوست) در پوست سر را تعدیل کرده و با تکثیر فولیکول‌های مو باعث پرپشتی موها می‌شود. علاوه بر این زینک یک آنتی‌اکسیدان قوی است و با رادیکال‌های آزاد حاصل از فاکتورهای محیطی مختلف مقابله کرده و مانع آسیب‌رسانی آن‌ها به سلول‌های بدن و فولیکول‌های موها می‌شود.

زینک با تنظیم هورمون‌هایی مهم تأثیرگذار بر رشد مو ازجمله هورمون تستوسترون از ریزش مو جلوگیری می‌کند. همان‌طور که می‌دانید هورمون تستوسترون در بدن به هورمون دهیدروتستوسترون تبدیل می‌شود که ترکیب اخیر باعث تضعیف فولیکول‌های مو و از دست رفتن موها می‌شود.

زینک (Zinc) برای پوست نیز یک مینرال مهم و حیاتی است که با تنظیم ترشح چربی در پوست از بروز آکنه جلوگیری کرده و با خواص ضدالتهابی از گسترش آن‌ها جلوگیری می‌کند. زینک همچنین با خواص التیام بخشی زخم‌های حاصل از آکنه را نیز خیلی سریع‌تر التیام می‌بخشد.

ویتامین B1

ویتامین B1 موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف  با افزایش خون‌رسانی به پوست سر و رساندن ریزمغذی‌های مفید به فولیکول‌های مو رشد موها را تقویت می‌کند. این ویتامین مانع ریزش موهای ضعیف و نازک می‌شود و همراه با زینک فولیکول‌های مو را تقویت می‌کند.

ویتامین B2

ویتامین B2 موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف با تنظیم ترشح سبوم (غدد چربی پوست) از بروز آکنه در پوست جلوگیری می‌کند. این ویتامین برای رشد و بازسازی بدن بسیار ضروری است و باعث افزایش رشد مو، ناخن و بازسازی و نوسازی سلول‌های پوست می‌شود.

ویتامین B3

ویتامین B3 یا نیاسین موجود در ترکیب کپسول زینک ویتال سان لایف باعث افزایش خون‌رسانی به پوست سر و فولیکول‌های مو می‌شود. بهبود خون‌رسانی در پوست سر باعث می‌شود ریزمغذی‌های بیشتری در اختیار فولیکول‌های مو قرار بگیرد درنتیجه باعث افزایش رشد موها و جلوگیری از ریزش آن‌ها می‌شود.

B3 با کنترل چربی پوست سر و همچنین جلوگیری از تبدیل هورمون تستوسترون به دهیدروتستوسترون رشد موها را بهبود بخشیده و از ریزش آن‌ها جلوگیری می‌کند. B3 مانع بروز آکنه شده و دوره درمان آن را کوتاه می‌کند.

ویتامین B5

ویتامین B5 یا پانتوتنیک اسید موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف یک ویتامین آرام‌بخش است که از ریزش موی عصبی جلوگیری می‌کند. بسیاری از افراد در دوره‌های افزایش تنش و استرس دچار ریزش موی موقتی می‌شوند که ناشی از افزایش هورمون کورتیزول در خون است. ویتامین B5 تولید کورتیزول را در بدن مهار کرده و با ایجاد آرامش در فرد باعث بهبود وضعیت پوست و مو می‌شود.

ویتامین B6

B6 یکی دیگر از ویتامین‌های موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال است که باعث بهبود خلق‌وخو شده و با مهار تبدیل تستوسترون به دهیدروتستوسترون از ریزش موها جلوگیری می‌کند. مصرف ویتامین B6 برای حفظ سلامت پوست، مو و ناخن ضروری است.

ویتامین B7

بیوتین یا B7 یکی از ضروری‌ترین ویتامین‌های گروه B است که در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف جهت جلوگیری از ریزش مو گنجانده‌شده است. بیوتین با شرکت در سنتز کراتین از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث افزایش استحکام مو و ناخن‌ها می‌شود. مصرف بیوتین از شکنندگی ناخن‌ها جلوگیری کرده و سلامت پوست را بهبود می‌بخشد.

اسیدفولیک

اسیدفولیک(Folic Acid) موجود در ترکیب کپسول زینک ویتال سان لایف با شرکت در تولید گلبول‌های قرمز و افزایش خون‌رسانی به فولیکول‌های مو مانع ریزش مو شده و باعث افزایش رشد و پرپشتی موها می‌شود. اسیدفولیک با افزایش اکسیژن‌رسانی به سلول‌های پوست باعث بهبود سلامت و شادابی پوست می‌شود.

ویتامین B12

ویتامین B12 موجود در فرمولاسیون کپسول زینک ویتال سان لایف  یکی از ویتامین‌های ضروری برای ساخت سلول‌های خونی و بهبود گردش خون در بدن است. کمبود ویتامین B12 با بروز کم‌خونی باعث ریزش مو و ضعف بدن می‌شود. این ویتامین با افزایش خون‌رسانی در پوست سر و البته کل بدن سلامت عمومی فرد را بهبود بخشیده و به حفظ سلامت پوست و مو در افراد کمک می‌کند.

مزایای مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف

کپسول زینک ویتال سان لایف (Sunlife Zinc Vital) یک مکمل غذایی مفید برای حفظ و بهبود سلامت پوست و موهاست. در ترکیب این مکمل ویتامین‌های گروه B و زینک وجود دارد که همگی برای سلامت پوست و مو و همچنین بهبود سلامت عمومی بدن ضروری هستند.

ازآنجایی‌که کمبود هریک از این ریزمغذی‌ها در بدن سلامت پوست و مو را به خطر می‌اندازد در طراحی کپسول زینک ویتال سان لایف همه این ویتامین‌ها گنجانده‌شده‌اند تا کمبودهای اتفاقی آن‌ها در بدن برطرف گردد.

اگر در شرایطی قرار دارید که به دلایل مختلف ممکن است دچار کمبود این ریزمغذی‌ها شوید برای کمک به حفظ سلامت عمومی و سلامت پوست و موی خودتان کپسول زینک ویتال سان لایف را تهیه و مصرف نمایید.

مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف در دوران رشد و کهولت نیز بسیار کمک‌کننده است. این مکمل در دوران رشد از سلامت بدن حمایت کرده و رشد و نمو را بهبود می‌بخشد. در دوران کهولت نیز کپسول زینک ویتال با تأمین ویتامین‌های گروه B باعث افزایش سطح انرژی بدن می‌شود و از کسالت و خستگی این دوران می‌کاهد.

کپسول زینک ویتال حاوی هیچ ماده نگه‌دارنده‌ای نیست و همه افراد با توصیه پزشک می‌توانند از مزایای این مکمل فوق‌العاده بهره‌مند شوند.

شما میتوانید برای بررسی و انتخاب بهتر قرص زینک پلاس مورد نیاز با کلیک برروی "بهترین مکمل زینک پلاس کدام است؟" مقاله جالبی در این مورد را مطالعه فرمایید.

مزایا و خواص کپسول زینک ویتال سان لایف

 • تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان در سنین رشد
 • حاوی روی همراه با ویتامین ب کمپلکس
 • پیشگیری از ریزش مو و تقویت رشد موها
 • مناسب برای سلامت پوست ،مو و ناخن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن

مقدار و نحوه مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف

روزانه یک عدد از این کپسول را همراه با یک لیوان آب مصرف کنید.

عوارض کپسول زینک ویتال سان لایف

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف

 • این فرآورده صرفاً یک مکمل رژیمی غذایی بوده و جایگزین دارو جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان نیست.
 • خانم‌های باردار و شیرده با مشورت پزشک اقدام به مصرف کپسول زینک ویتال سان لایف نمایند.
 • در صورت مصرف هر نوع داروی دیگری پزشک را در جریان قرار دهید.
 • مقدار توصیه‌شده مکمل را بدون مشورت با پزشک افزایش ندهید.
 • دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • کپسول زینک ویتال سان لایف را از مراکز معتبر تهیه کنید.

شما میتوانید محصول مشابه با زینک ویتال را با کلیک بر روی کپسول زینک پلاس مارینوکس تهیه کنید.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه

Verified purchase

سوال

باسلام.کپسول زینک ویتال سان لایف بهتر کی مصرف کنم قبل از غذا یاهمراه باغذا ؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی
بهترین زمان برای مصرف مکمل زینک 1 ساعت قبل یا 2 ساعت بعد از غذا می باشد. اما متاسفانه برخی مشکلات گوارشی پیدا می کنند که در اینصورت بهتره همراه غذا مصرف شود. بهتر است بین مصرف مکمل زینک با سایر مکمل ها از جمله آهن و کلسیم چند ساعت فاصله باشد.