*متأسفانه این محصول موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین با ترکیبات مشابه زینک پلاس 10 میلی گرم یوروویتال 60 عددی استفاده نمایید*

تقویت رشد جسمی و ذهنی کودکان در سنین رشدپیشگیری از ریزش مو و تقویت رشد موهاحاوی روی همراه با ویتامین ب کمپلکسمناسب برای سلامت پوست ،مو و ناخنتقویت سیستم ایمنی بدن

56,500 تومان

بهبود ریزش مو و افزایش لطافت آنحفظ سلامت پوست ، مو و ناخنحفظ سلامت عمومی بدناستحکام بخش ناخن هاافزایش شادابی پوستتقویت سیستم ایمنیآبرسانی به پوست

99,000 تومان

تقویت کننده و جلوگیری از ریزش موکمک به حفظ سلامت ناخن هاکمک به ترمیم و بهبود زخمحفظ سلامت پوست 

52,000 تومان

بهبود سلامت پوست،مو و ناخنتقویت سیستم ایمنی بدنکاهش ابتلا به پنومونیتقویت میل جنسیترمیم زخم ها

57,900 تومان

خرید اینترنتی زینک پلاس یوروویتال 10 میلی گرم 60 عددی

زینک پلاس 10 میلی گرم یوروویتال 60 عددی

EuRho Vital Zink plus 10 mg 60 Caps

 • تقویت‎کننده سیستم ایمنی و بهبود سلامت عمومی بدن
 • کمک به حفظ سلامت، پوست، مو و ناخن
 • تقویت رشد ذهنی و جسمی
 • تقویت قدرت بارداری
 • رفع خستگی روزانه

یوروویتال EuRho Vital یوروویتال EuRho Vital

ناموجود

نوع محصولقرص
نام برندیوروویتال EuRho Vital
کشور مبدأ برندآلمان
تعداد60 عددی
کاراییتقویت پوست، مو، ناخن و سیستم ایمنی
روش مصرفروزانه یک عدد از این کپسول را همراه با یکی از وعده های غذایی مصرف کنید.
ویتامین ها و مواد شاخصویتامین C
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت
کد بهداشتی302015007152

زینک پلاس یوروویتال 10 میلی گرم 60 عددی EuRho Vital Zink plus 10 mg 60 Caps

زینک پلاس 10 میلی گرم یوروویتال در یک نگاه

زینک پلاس 10 یوروویتال (EuRho Vital Zink Plus 10mg) ساخت شرکت یوروویتال آلمان است که جهت تأمین مقدار کافی روی موردنیاز بدن طراحی شده است. در این مکمل علاوه بر زینک، ویتامین‌های گروه C و B نیز دیده می‌شود. ازآنجاکه بدن ما قادر به ذخیره روی نیست، می‌بایست نیاز روزانه خود را از طریق رژیم غذایی و مصرف مکمل‌هایی چون زینک پلاس یورویتال برطرف کند. ماده معدنی روی اعمال حیاتی بسیار مهمی را در بدن بر عهده دارد و سلامت پوست مو و ناخن در گرو دریافت میزان کافی روی می‌باشد. افرادی که دچار کمبود روی هستند، با مشکلاتی نظیر ریزش مو ، شکنندگی ناخن ، بر هم خوردن متابولیسم بدن، تأخیر در ترمیم زخم‌ها و بسیاری موارد دیگر مواجه می‌شوند.

با توجه به متنوع بودن شرکت‌های تولیدکننده قرص زینک در دنیا جهت بررسی و انتخاب بهتر قرص زینک مورد نیاز خود می‌توانید با کلیک بر روی"بهترین مکمل زینک پلاس کدام است؟" مقاله‌ای در این مورد را مطالعه فرمایید.

مشخصات و ترکیبات زینک پلاس یوروویتال 10 میلی گرم

زینک پلاس یوروویتال یک مکمل حاوی ماده معدنی روی بعلاوه ویتامین C و ویتامین‌های گروه B می‌باشد. زینک یا روی یک ماده معدنی ضروری است که به‌طور طبیعی در برخی مواد غذایی مانند گوشت، غذاهای دریایی، تخم‌مرغ، صدف خوراکی و همچنین در غذاهای غنی‌شده و مکمل‌ها وجود دارد. روی نقش کلیدی در چندین واکنش مهم متابولیک در سلول‌ها دارد و به عملکرد تقریباً ۳۰۰ آنزیم کمک می‌کند.

روی برای تقویت سیستم ایمنی ، ترمیم زخم‌ها، حفظ باروری در بالغين و رشد کودکان، سنتز پروتئین، کمک به تقسیم سلول‌ها، تنظیم بینایی و حفاظت در برابر رادیکال‌های آزاد ضروری است. همچنین در ساختار بسیاری از پروتئین‌ها، هورمون‌ها، نوروپپتیدها و گیرنده‌های هورمونی شرکت دارد. به خاطر نقش آن در تقسیم و تمایز سلولی، برنامه‌های مرگ سلولی، ترجمه ژنی، فعالیت اعضای سلولی و بسیاری از فعالیت‌های آنزیمی، روی به‌عنوان عنصری است که عملکرد صحیح یک ارگانیسم را از اولین مراحل جنینی تا آخرین مراحل زندگی حفظ می‌کند.

درحالی‌که روی تقریباً در تمام سلول‌های بدن و به‌ویژه در عضلات وجود دارد، بدن ما سیستم ذخیره‌ای خاصی برای مواد معدنی ندارد؛ بنابراین، مصرف روزانه آن برای جلوگیری از کمبود روی ضروری است. اینجاست که اهمیت استفاده از یک مکمل مناسب نظیر زینک پلاس یوروویتال مشخص می‌گردد. صدف خوراکی تازه، شاه‌ماهی، سبوس گندم، تخم کدو، شیر، خرچنگ، مرغ، خوک، بوقلمون، گوشت گوساله، جگر و تخم‌مرغ نیز از منابع غذایی تأمین‌کننده روی هستند.

تأثیر زینک پلاس یوروویتال در سلامتی

زینک پلاس یوروویتال و پیشگیری از بیماری‌ها

بسیاری از دانشمندان به این نظریه اعتقاد دارند که بسیاری از بیماری‌های تحلیل برنده در اصل از واکنش‌های رادیکال‌های آزاد سرچشمه می‌گیرند. این بیماری‌ها شامل آترواسکلروز، سرطان، بیماری التهابی مفاصل، آسم، دیابت، فراموشی و بیماری‌های تحلیل برنده چشم می‌باشند. زینک پلاس 10 یوروویتال به دلیل برخورداری از ماده معدنی روی و ویتامین C خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار بالایی دارد و قادر است ازاین‌دست بیماری‌ها پیشگیری نماید.

زینک پلاس یوروویتال و مقابله با پیری

همچنین شواهد فراوانی وجود دارد که نشان می‌دهد فرایند پیری بیولوژیک دارای نوعی اساس و پایه رادیکال آزاد می‌باشد. آسیب حاصل از رادیکال‌های آزاد به ماده ژنتیکی سلول، موجب پراکسیداسیون چربی در سلول و نیز غیرفعال شدن آنزیم‌های متصل می‌شود. روی موجود در زینک پلاس یوروویتال به‌عنوان یک آنتی اکسیدان نقش مهمی به‌عنوان مهارکننده رادیکال‌های آزاد بازی می‌کند تا از سلول‌ها در برابر این‌گونه های فعال اکسیژن حفاظت کند. دکتر فلورانس از مرکز بهداشت و سلامت استرالیا بر این عقیده است که مکمل‌های آنتی اکسیدانی مانند زینک پلاس یوروویتال برای حفظ سلامت جمعیت سالمند مهم است.

زینک پلاس یوروویتال و مقابله با عفونت

روی موجب افزایش مقاومت بدن در برابر انواع عفونت‌ها می‌شود مخصوصاً در سالمندی و زمانی که سیستم ایمنی در حال ضعیف شدن باشد. مطالعات مختلف نشان داده است که استفاده روزانه از این ماده در رژیم غذایی به‌علاوه میزان تجویزشده آن به‌صورت مکمل‌هایی نظیر زینک پلاس یوروویتال ، موجب کاهش ایجاد عفونت، افزایش شانس زنده ماندن و کاهش خطر مرگ‌ومیر ناشی از عفونت و تومور می‌شود. همچنین موجب افزایش فعالیت سلول‌های کشنده طبیعی و تقویت تولید پادتن‌ها در پاسخ به عفونت می‌شود.

روی موجود در زینک پلاس یوروویتال می‌تواند خاصیت ضدویروسی نیز داشته باشد. دیده ‌شده است که زینک در مقابله با عفونت‌های ویروسی، توانایی ویروس‌ها برای دخول به سلول را از بین می‌برد. تحقیقات نشان می‌دهد که می‌توان برای کمک به سلول‌های ایمنی برای مبارزه با سرماخوردگی و علائم آن از روی استفاده کرد. تحقیقات جدیدی که توسط Mossad که در سال ۲۰۰۳ چاپ شد، نشان داد که اسپری بینی حاوی روی درصورتی‌که در دو روز اول شروع علائم استفاده شود، مدت سرماخوردگی را به نصف می‌رساند.

زینک پلاس یوروویتال و تسریع بهبود زخم‌ها

روی نقش مهمی در بهبودی زخم‌ها دارد. تحقیقات نشان داده است که کمبود روی در بدن درمان و بهبودی زخم‌ها را به تأخیر می‌اندازد. در مطالعه‌ای کنترل‌شده توسط Pores دیده شد که زمان بهبودی زخم جراحی در زمانی که بیماران از روی خوراکی با دوز ۵۰ میلی‌گرم، سه بار در روز استفاده می‌کردند تا 43% کاهش یافت.

زینک پلاس یوروویتال و بهبود عملکرد ورزشی

پژوهشگران عقیده دارند که روی در تولید انرژی نقش دارد و برای ظرفیت استقامتی ورزشکاران مهم است و کمبود آن موجب خستگی زودرس می‌شود. به علت اینکه سطوح تستوسترون خون در قسمتی به‌وسیله روی تنظیم می‌شود؛ کمبود آن می‌تواند مانع افزایش عضله و قدرت شود. روی می‌تواند به تسریع ریکاوری، از راه بازسازی مجدد بافت‌ها پس از فعالیت کمک کند و سیستم ایمنی بدن را خصوصاً در کسانی که کمبود آن را دارند، تقویت می‌کند. روی همچنین به سلامتی کوتاه و بلندمدت ورزشکاران با افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی بدن، کمک می‌کند.

علائم کمبود روی در بدن

علائم کمبود روی شامل این موارد می‌شود: ناخن‌های شکننده به همراه نقاط سفید، خطوط و یا رنگ و حالت سفید، کاهش در اشتها، حس بویایی و چشایی، به تأخیر افتادن بلوغ جنسی، چرخه قاعدگی نامنظم در دختران، ناباروری و عملکرد ناکافی جنسی در بالغین، عدم رشد کافی آلت تناسلی در مردان و یا ریش و موی زیر بغل کم‌پشت در مردان، کاهش سرعت بهبودی زخم، ریزش مو ، افزایش آسیب‌پذیری نسبت به عفونت، کاهش بهبود زخم‌های پوستی، علائم کشیدگی پوست، کاهش جذب مواد غذایی، رشد ناکافی استخوان، عضلات و سیستم عصبی و کوتولگی. درصورتی‌که هر یک از علائم ذکرشده را دارید، می‌بایست در کنار تغذیه سالم، از مکملی نظیر زینک پلاس 10 یوروویتال استفاده نمایید.

گیاهخواران، ورزشکاران مسن (۶۰ سال و بیشتر)، زنان باردار و شیرده و کسانی که عمل جراحی معده و روده انجام داده یا اختلالات گوارشی مانند بیماری کرون، زخم روده و سندروم روده تحریک‌پذیر دارند، در معرض خطر کمبود روی قرار دارند.

ترکیبات موجود در کپسول زینک پلاس 10 یورو ویتال

ویتامین C

ویتامین C یک ویتامین محلول در آب است که دارای خواص آنتی اکسیدانی می‌باشد. بدن انسان قادر به ساخت و ذخیره ‌این ویتامین نیست و حتماً می‌بایست از طریق رژیم غذایی و یا مصرف مکمل آن را به دست بیاورد. زینک پلاس یورویتال علاوه بر روی، حاوی ویتامین C نیز می‌باشد. این ویتامین به نوبه خود جذب روی و آهن را در بدن افزایش می‌دهد.

زینک

زینک یا روی همان‌طور که در بخش قبل به‌طور مفصل توضیح داده شد، نقش‌های بیولوژیکی وسیعی در بدن دارد. روی تقریباً در تمامی اندام‌های، بافت‌ها و مایعات بدن حضور و نقش مؤثر دارد. زینک در تولید و تنظیم بیش از 300 آنزیم حیاتی در بدن نقش فعال دارد. کمبود روی در سنین مختلف و در زنان و مردان ایرانی بسیار شایع است؛ بنابراین توصیه می‌شود حتماً از یک مکمل نظیر زینک پلاس 10 یوروویتال استفاده نمایید.

ویتامین‌های گروه B

ویتامین‌های گروه B از گروه ویتامین‌های محلول در آب هستند که اعمال مهمی را در بدن انجام می‌دهند، ازجمله تنظیم متابولیسم چربی، پروتئین و کربوهیدرات‌ها، تولید انرژی در بدن، تقویت سیستم عصبی و حفظ سلامت پوست مو و ناخن. در مکمل زینک پلاس یورویتال مقدار کافی از ویتامین‌های این گروه وجود دارد.

مزایا و خواص زینک پلاس یوروویتال 10 میلی گرم

 • کمک به حفظ سلامت، پوست، مو و ناخن
 • تقویت رشد ذهنی و جسمی
 • تقویت‎کننده سیستم ایمنی 
 • بهبود سلامت عمومی بدن
 • تقویت قدرت بارداری
 • رفع خستگی روزانه
 • ضد ریزش مو

مقدار و نحوه مصرف زینک پلاس یوروویتال 10 میلی گرم

روزانه یک عدد از این کپسول را همراه با یکی از وعده های غذایی مصرف کنید.

عوارض زینک پلاس یوروویتال 10 میلی گرم

تا کنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف زینک پلاس یوروویتال 10 میلی گرم

 • ممکن است ورزشکاران برای جبران کاهش آن از راه تعریق هنگام فعالیت ورزشی، به مقادیر بیشتری از روی نیاز داشته باشند. دوزهای بالای روی موجب تأثیر بر جذب آهن و مس می‌شود. روی بایستی با غذا مصرف شود تا معده را آزاد ندهد. افرادی که دچار آسیب کبدی اند و یا مشکل رودهای دارند بایستی قبلاً با پزشک خود مشورت کنند.
 • زیاد روی در مصرف روی، به‌ویژه بیشتر از ۴۰ میلی‌گرم در روز، خطر کمبود مس و آهن را افزایش داده و علائمی مانند تهوع، استفراغ و خستگی دارد. البته این موضوع در مورد زینک پلاس یورویتال صدق نمی‌کند، زیرا حاوی 10 میلی‌گرم روی می‌باشد.
 • به دلیل متفاوت بودن سیستم بدنی افراد درصورتی‌که این محصول زیاد تأثیرگذار نبود می‌توان از کپسول زینک پلاس مارینوکس که محصولی مشابه با یوروویتال است، استفاده کرد.

نظرات کاربران باهمانه

مصرف همزمان کپسول زینک پلاس 10 و قرص بیوتین 1000 جانسون

سلام کپسول زینک پلاس یوروویتال 10 با قرص بیوتین جانسون 1000میکرو رو من از سایت شما تهیه کردم ایا مصرف همزمان این دو باهم مشکل و تداخل ندارد برای ریزش مو و چه زمانی مصرف شوند بهتر جذب دارد

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی
مصرف این دو محصول با هم مشکلی در پی نخواهد داشت شما می توانید می توانید با رعایت فاصله زمانی 2 تا 3 ساعت مصرف کنید.نحوه مصرف آن روزانه یک عدد می باشد و ترجیحا با معده پر مصرف گردد.
باتشکر

مصرف همزمان و امکان تداخل

با عرض سلام و خسته نباشید.
با تشکر از محصول خوبتون:
میشه بفرمایید: آیا امکان استفاده همزمان از زینک یوروویتال با قرص رینفولتیل وجود دارد ؟؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی
مصرف همزمان زینک یوروویتال با قرص رینفولتیل مانعی ندارد.

زینک پلاس یوروویتال

این محصول واسه ریزش مو فوق العاده س کمتر از یک ماه اثرش رو دیدم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

فواید زینک پلاس یوروویتال

بنده قصد دارم رژیم لاغری بگیرم و میخواستم بدونم برای پیشگیری از ریزش مو مصرف روزی 1 عدد کافیه و اگه کافی نیست میشه روزی 2عدد مصرف کرد؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی، مصرف محصول به صورت روزانه یک عدد کافی بوده و در صورت زیاد شدن ریزش می توانید مصرف را به دو عدد افزایش دهید.

زینک

چه زمانی موجود میشه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
با سلام
کاربر عزیز ، در حال حاضر زینک پلاس یوروویتال موجود نمی باشد . در صورت تمایل می توانید با شرکت تماس بگیرید و اطلاعات خود را ثبت نمایید تا در صورت موجود شدن محصول به شما اطلاع داده شود.
با تشکر

خرید زینک

والا خیلی گشتم دنبال این 10 میل که موجود نبود . دیدم 5 میل موجود دارید . الان گرفتم و روزی2 تا مصرف میکنم. ممنون از سایت خوبتون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

زینک پلاس 10 یوروویتال

من تماس گرفتم این زینک رو نداشتین زینک پلاس 10 + ویتامین سی رو ازتون خریدم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

زینک پلاس یوروویتال

سلام، من مدتی هست که بدلیل مصرف زیاد از سشوار و اتو مو موهام کم پشت شده به نظرتون زینک پلاس یوروویتال به درد من می خوره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
سلام مشتری عزیز
محصولات زینک پلاس برای رشد و تقویت پوست، مو وناخن هستند این محصول گرینه ی مناسی برای شما است به اضافه اینکه می تونید از مکمل های حاوی ویتامین های دیگر رو هم در زینک پلاس یوروویتال استفاده کنید.

زینک

من اشتباهی 5 میلش رو سفارش دادم ولی اینو مصرف میکنم دفعه ی بعد 10 میلش رو ازتون میخرم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

قرص زینک ایرانی بهتره یا خارجی ؟

سلام ببخشید قرص زینک ایرانی بهتره یا خارجی ؟ آخه شنیدم زینک ایرانی برای یه جوری درست شده که بهتر جذب میشه این درسته؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
با سلام خدمت شما دوست عزیز
این سوال شما خیلی کلی هست و نمیشه یک جواب مشترک به همه سوالات داد. معمولا مکمل های خارجی به دلیل اینکه تاییدیه FDA یعنی سازمان غذا و داروی آمریکا رو دارن خیلی معتبر هستند چون این مجوز خیلی سختگیرانه است و به سختی به یک مکمل داده میشه اما این به معنای بد بودن مکمل های داخلی نیست چونکه برخی از شرکت های دارویی ایران هم دارن خوب عمل میکنن
در پاسخ سوال شما در مورد جذب بهتر مکمل های ایرانی باید بگم که این باور غلطه و همچین چیزی صحت نداره

زینک پلاس یوروویتال بی نظیره

وای که من هرچی از این قرص وبرند بگم کمه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

زینک پلاس و چاقی

سلام من چند وقته دارم قرص زینک پلاس یورویتال 10 میلی میخورم احساس میکنم یک مقدار چاق شدم اینم بگم غذامم یکمی زیاد شده این قرص چاق کننده است؟؟؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
سلام دوست عزیز،
محصول زینک پلاس یورویتال با توجه به دارا بودن ویتامینهای سری ب اشتهاآور هستند و باعث افزایش اشتها می شود.

تشکر

سلام
من اولین بار بود از سایت باهمانه خرید کردم . هم زینک پلاسی که سفارش دادم اورجینال بود و هم اینکه خیلی سریع به دستم رسید.گفتم بیام و ازتون تشکر کنم..خسته نباشید :)

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

محصولات مشابه