خرید آنلاین قرص آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس 150 عددی

قرص آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس

DooBis Amino Whey 2222 and L Carnitine

 • افزایش حجم بافت‌های عضلانی
 • پیشگیری از تحلیل عضلات
 • مؤثر در کاهش وزن
 • افزایش توان بدن
 • تسریع ریکاوری
 • چربی سوزی

دوبیس نوتریشن DooBis Nutrition دوبیس نوتریشن DooBis Nutrition

129,500 تومان

نوع محصولقرص
نام برنددوبیس نوتریشن DooBis Nutrition
کشور مبدأ برندایران
تعداد150 و 325 عدد
کاراییافزایش حجم و چربی سوز
روش مصرفسه بار در روز، هر بار 2 عدد قرص مجموعاً 6 عدد قرص در روز همراه با آب میل نمایید.
ویتامین ها و مواد شاخصپروتئین، ال کارنیتین
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی228229640

قرص آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس DooBis Amino Whey 2222 and L Carnitine

معرفی آمینو وی 2222 + ال کارنیتین دوبیس در یک نگاه

آمینو وی 2222 + ال کارنیتین دوبیس (DOOBIS Amino Whey 2222 L-Carnitine) ساخت ایران و یک مکمل عالی برای رشد عضلات و افزایش انرژی است. مصرف این مکمل ورزشی از تحلیل عضلات پس از تمرینات شدید جلوگیری کرده و مانع ضعف عضلانی می‌شود. قرص آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس با دارا بودن ال- کارنیتین به چربی سوزی کمک کرده و توده خالص عضلات را افزایش می‌دهد. با خرید آمینو وی 2222 + ال کارنیتین دوبیس  به‌سرعت می‌توانید توده خالص عضلانی خودتان را افزایش داده و عملکرد ورزشی خودتان را بهبود ببخشید.

مشخصات و ترکیبات قرص آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس  

قرص آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس DooBis یکی از مکمل‌های ورزشی ارزشمند برای تقویت عضله سازی است. در فرمولاسیون این مکمل، آمینواسید و پروتئین وی وجود دارد که برای تحریک عضله سازی و حفظ توده عضلات حائز اهمیت هستند.همان‌طور که می‌دانید آمینواسیدها بلوک‌های ساختمانی برای سنتز پروتئین هستند. آمینواسیدها به‌محض هضم و جذب به فیبرهای عضلات رسیده و آن‌ها را وادار به عضله سازی می‌کنند. عضلات حجیم و قوی در ورزشکاران حاصل مصرف پروتئین‌ها و آمینواسیدهای باکیفیت است.آمینواسیدها به دودسته ضروری و غیرضروری تقسیم می‌شوند و همه آن‌ها برای ساخت و حفظ توده عضلاتی مهم هستند. در این بین آمینواسیدهای شاخه‌دار که شامل لوسین، ایزولوسین و والین هستند در عضله سازی نقش قوی‌تری دارند.قرص آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس 150 عددی حاوی پروتئین وی است. پروتئین وی یکی از رایج‌ترین منابع پروتئینی مورد مصرف ورزشکاران برای تحریک عضله سازی و جلوگیری از تحلیل عضلات است.پروتئین وی حاوی مقدار قابل‌توجهی آمینواسید است و برای حجیم سازی عضلات و ریکاوری بعد از تمرینات یک منبع عالی زودهضم و زود جذب است.پروتئین وی باعث افزایش استقامت عضلات شما حین تمرینات شدید و طولانی شده و از تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. مصرف مقدار کافی پروتئین‌های باکیفیت باعث ا قوی‌تر شدن عضلات و درنتیجه بهبود عملکرد ورزشی خواهد شد. از دیگر فواید قرص آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس 325 عددی می‌توان به تسریع ریکاوری اشاره کرد که نقش بسیار مهمی در کیفیت تمرینات و همچنین جلوگیری از ضعف عضلات در طول تمرینات ورزشی دارد.یکی دیگر از ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون آمینو وی 2222 + ال کارنیتین دوبیس ،ال کارنیتین است. ال – کارنیتین یک ترکیب چربی سوز است و باعث کاهش ذخایر چربی موجود در بدن شده و باعث می‌شود عضلات خالص جای چربی‌ها را پر کنند.ال- کارنیتین با تسهیل ورود اسیدهای چرب به میتوکندری باعث سوزاندن چربی‌ها شده و با تولید انرژی باعث بهبود عملکرد و استقامت ورزشی افراد می‌شود.

فواید آمینو و ال کارنیتین

شما می‌توانید برای داشتن بدنی عضلانی و قوی در بدن همین‌الان با خرید اینترنتی قرص آمینو وی 2222 دوبیساین مکمل ارزشمند را سفارش داده و آن را در هرکجای ایران درب منزل خودتان تحویل بگیرید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و نحوه استفاده آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس می‌توانید به سایت باهمانه مراجعه کنید.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف آمینو وی 2222 + ال کارنیتین دوبیس  

این روزها انواع مکمل‌های ورزشی توسط شرکت‌های مختلف برای مقاصد گوناگون تولید و به بازار عرضه‌شده است. شما می‌توانید برای عضله سازی ، چربی سوزی ، افزایش انرژی و حتی افزایش وزن و کاهش وزن از مکمل‌های ورزشی استفاده کنید.تنوع این محصولات کار را برای افراد ورزشکار نسبت به گذشته ساده کرده است و به آن‌ها کمک می‌کند خیلی زودتر به وزن و حجم موردنظر خودشان برسند.مکمل‌های متنوع باکیفیت بالا می‌تواند به شما کمک کند که بهترین نوع مکمل را بسته به رشته ورزشی خودتان انتخاب کنید. این مسئله عملکرد ورزشی شمارا نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد و باعث کارایی بهتر ورزشکار در رشته ورزشی خودش می‌شود.آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس،یکی از مکمل‌های ورزشی باکیفیت و چندمنظوره ساخت ایران است. این مکمل را می‌توان برای عضله سازی بیشتر ، ریکاوری سریع‌تر و همچنین چربی سوزی مورداستفاده قرار داد.

آمینواسیدها و پروتئین وی موجود در فرمولاسیون این محصول باعث تحریک عضله سازی شده و توده عضلانی قویتری را در یک بازه زمانی کوتاه برای شما ایجاد خواهند کرد.از طرف دیگر در فرمولاسیون آمینو وی 2222 + ال کارنیتین دوبیس  ال- کارنیتین وجود دارد که می‌تواند چربی سوزی کند و توده عضلانی خالص را در بدن شما افزایش دهد.مصرف آمینو وی 2222 + ال کارنیتین دوبیسDOOBIS Amino Whey 2222 L-Carnitine)) با تولید انرژی حاصل از چربی سوزی انرژی موردنیاز بدن را تأمین کرده و از خستگی ورزشکار در طول تمرینات سخت جلوگیری می‌کند.ال- کارنیتین و پروتئین وی موجود در کپسول‌های آمینو وی 2222 + ال کارنیتین  دوبیسعلاوه بر تأثیر بر عضله سازی فواید بسیاری برای سلامتی دارند. مصرف این مکمل با تأثیر بر کیفیت خواب ، اعصاب و خلق‌وخو باعث بهبود سلامت عمومی افراد ورزشکار نیز می‌شوند.شما می‌توانید با خرید آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس علاوه بر رسیدن به اهداف ورزشی از سایر مزایای این مکمل باکیفیت ایرانی بهره‌مند شوید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با قرص آمینو وی 2222  و ال کارنتین دوبیس محصول "آمینو وی 2000 ژن استار" کمک به افزایش حجم عضلات و پیشگیری از تحلیل عضلانی است.

مزایا و خواص قرص آمینو 2222 و ال کارنیتین دوبیس 

 • حاوی ال – کارنیتین برای کمک به چربی سوزی
 • جلوگیری از تخریب عضلات پس از تمرین
 • حاوی آمینواسیدهای ضروری و پروتئین وی
 • کمک به کاهش خستگی و ضعف عضلات
 • کمک به سنتز پروتئین در عضلات
 • تسریع ریکاوری پس ار تمرین
 • افزایش تولید انرژی در بدن

 مقدار و نحوه مصرف قرص آمینو + ال کارنیتین دوبیس 

 • نکته : چون اندازه کپسول‌های مکمل آمینو وی دوبیس، کمی بزرگ‌تر از قرص‌های معمولی است شما می‌توانید ابتدا قرص‌ها را چند تکه کرده و سپس با آب و مایعات فراوان میل کنید.
 • هرروز 3 بار، هر بار 2 عدد قرص (درمجموع 6 عدد قرص در روز) همراه آب میل کنید.

عوارض قرص آمینو وی دوبیس 

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص آمینو وی 2222 و L Carntine دوبیس 

 • توصیه می‌شود آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس با معده خالی و مایعات فراوان مصرف شود.
 • افراد تحت درمان ، مبتلابه بیماری خاص یا خانم‌های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • آمینو وی 2222 + ال کارنیتین  دوبیس را از مراکز معتبر و داروخانه‌ها خریداری کنید.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • مکمل را دور از دسترس کودکان و جای خشک و خنک نگهداری کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.

نظرات کاربران باهمانه

محصولات مشابه