خرید اینترنتی قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک 200 عددی
بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید

قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای

BiotechUSA BCAA + Vitamin B6

 • افزایش سرعت‌ ترمیم ماهیچه‌ها
 • پیشگیری از تخریب عضلات
 • ترمیم بافت‌های عضلانی
 • افزایش عملکرد ورزشی
 • کاهش خستگی
 • عضله سازی

بایوتک یو اس ای BioTech USA بایوتک یو اس ای BioTech USA

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان به سراسر ایران
مشاوره و خرید: 88029482-021

637,000 تومان

نوع محصولقرص
نام برندبایوتک یو اس ای BioTech USA
کشور مبدأ برندمجارستان
تعداد200 - 340 عدد
کارایی انرژی‌زا ، عضله ساز و افزایش حجم ماهیچه
روش مصرف۲ قرص نیم ساعت قبل ورزش و ۲ قرص بعد ورزش مصرف شود.
ویتامین ها و مواد شاخصآمینواسید و ویتامین B
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت

قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای (BiotechUSA BCAA + Vitamin B6)

قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای در یک نگاه

قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای (BiotechUSA BCAA + Vitamin B6) ساخت مجارستان و یک مکمل ورزشی مفید برای بهبود عملکرد ورزشی، ریکاوری و افزایش ترمیم عضلات است. این قرص مانع از تحلیل عضلات حین تمرینات ورزشی شده و یک محافظ برای توده عضلانی شما است. این قرص همچنین از خستگی زود هنگام در حین تمرینات ورزشی جلوگیری می‌کند. با خرید اینترنتی مکمل بی سی ای ای با ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای از داروخانه آنلاین باهمانه و یا سایر مراکز معتبر از مزایای این مکمل برای حفظ توده عضلانی ارزشمند خود بهره ‌مند شوید.

مشخصات و ترکیبات قرص بی سی ای ای +ب ۶ بایوتک یو اس ای  BiotechUSA BCAA + Vitamin B6 

مکانیزم اثر آمینواسید شاخه‌ای چگونه است؟

برای بدن‌سازی و حفظ و افزایش توده عضلانی در حال حاضر مکمل‌های زیادی در بازار موجود است که بر اساس فواید آمینواسیدها برای ساخت فیبرهای عضلانی و محافظت از آن‌ها تولیدشده‌اند. آمینواسیدها بلوک‌های ساختاری تمام مکمل‌هایی هستند که برای ساخت توده عضلانی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ترکیبات ارزشمند به دو گروه ضروری و غیرضروری دسته ‌بندی می‌شوند و برای حفظ سلامتی همواره باید انواع ضروری آمینواسیدها را از طریق رژیم غذایی دریافت کرد که بهترین راه دریافت آن خرید اینترنتی قرص بی سی ای ای با ویتامین ب۶ بایوتک از داروخانه آنلاین باهمانه است.

خرید قرص BCAA+B6 بایوتک

در بین آمینواسیدهای ضروری 3 آمینواسید بسیار مهم وجود دارند که به آمینواسیدهای شاخه‌دار یا بی سی دابل ای معروف هستند. مکانیسم عمل این 3 آمینواسید با سایر اسیدآمینه‌ها متفاوت است و تأثیرگذاری آن‌ها بر روی عضله سازی و حفظ توده عضلانی نیز طی تحقیقات طولانی ثابت‌ شده است. به همین دلیل مکمل‌های ورزشی زیادی با استفاده از این 3 آمینواسید تولید و به بازار عرضه ‌شده‌اند. این قرص عضله ساز یکی از این مکمل‌هایی است که می‌تواند برای عضله سازی و حفظ توده عضلانی بسیار مفید باشد. فواید بی سی ای ای فراتر از عضله سازی و ساخت توده عضلانی است و آن‌ها را می‌توان به دلیل فواید بی‌شمار دیگر نیز مور داستفاده قرارداد شما می‌توانید برای بهره مندی از این محصول اقدام به خرید آنلاین قرص بی سی ای ای و ویتامین B6 از داروخانه آنلاین باهمانه نمایید.

همه چیز درباره  معجزه BCAA در بدنسازی! 

یکی از محبوب‌ترین کاربردهای بی سی ای ای افزایش رشد عضلات است. لوسین یکی از آمینواسیدهای شاخه‌داری است که مسیر خاصی را در بدن فعال می‌کند که سنتز پروتئین را در عضله تحریک می‌کند. یکی از مطالعات نشان داد افرادی که بعد از تمرینات مقاومتی مکمل BCAA مصرف کرده بودند، در مقایسه با افرادی که دارونما مصرف می‌کردند سنتز پروتئین عضلات آن‌ها  22٪ بیشتر افزایش ‌یافته بود.

قوی‌ترین مکمل درمان درد ناشی از تمرین!

برخی تحقیقات نشان می‌دهدبی سی دابل ایمی‌تواند به کاهش درد عضلات بعد از تمرین کمک کند. این مسئله طبیعی است که یک یا دو روز بعد از تمرین احساس درد کنید. این درد عضلانی با تأخیر در شروع (DOMS) نامیده می‌شود و 12 تا 24 ساعت پس از ورزش ایجاد می‌شود و می‌تواند تا 72 ساعت طول بکشد. در حالی‌ که علت دقیق DOMS به‌وضوح مشخص نیست، محققان معتقدند که این امر  نتیجه پارگی‌های ریز در فیبرهای عضلانی پس از ورزش است که استفاده از مکمل‌هایی مانند قرص بی سی ای ای با ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای  (BiotechUSA BCAA + Vitamin B6) می‌تواند به کاهش و تسریع بهبود آن کمک کند.

چندین مطالعه نشان می‌دهد که BCAA باعث کاهش تجزیه پروتئین در حین ورزش و کاهش سطح کراتین کیناز می‌شود که شاخص آسیب عضلانی است. بنابراین مصرف مکمل بی سی ای بایوتک یو اس ای به ‌ویژه قبل از ورزش، ممکن است زمان بهبودی را تسریع کند.

مکملی برای پیشگیری از تحلیل رفتن عضلات

قرص بی سی ای ای با ویتامین بی 6 (BiotechUSA) می‌تواند به جلوگیری از تحلیل رفتن عضلات کمک کند. پروتئین‌های عضلانی به‌ طور مداوم تجزیه و بازسازی می‌شوند . تعادل بین تجزیه پروتئین عضلات و سنتز میزان پروتئین در عضله را تعیین می‌کند. تحلیل عضله زمانی اتفاق می‌افتد که تجزیه پروتئین بیش از سنتز پروتئین عضلانی رخ دهد. این مسئله به‌ عنوان نشانه سوءتغذیه، عفونت‌های مزمن، سرطان، دوره‌های ناشتایی و بخشی طبیعی از روند پیری اتفاق می‌افتد. با استفاده از مکمل‌های پروتئینی در هر سن و شرایطی می‌توان از این مسئله جلوگیری کرد. با خرید اینترنتی قرص بی سی ای ای و ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای (BiotechUSA BCAA + Vitamin B6) می‌توانید از منافع این مکمل برای حفظ و افزایش توده عضلانی خودتان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :

ورزشکاران جهت افزایش سطح عملکرد ورزشی خود از قرص بی سی ای ای 6400 سایتک نوتریشن هم نیز می‌توانند استفاده کنند.

مزایای مصرف قرص بی سی ای ای + ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای

ارتباط پروتئین‌ بیشتر و عضله سازی سریع!

در انسان آمینواسیدهای شاخه‌دار  35٪ از اسیدهای آمینه ضروری موجود در پروتئین‌های عضلانی را تشکیل می‌دهد. آن‌ها بطورکلی 40٪ کل اسیدهای آمینه مورد نیاز بدن شما را تشکیل می‌دهند. بنابراین، مهم است که بی سی ای ای  و سایر آمینواسیدهای ضروری در زمان درست جایگزین شوند تا بتوانند مانع تحلیل عضلات شوند. قرص بی سی ای ای با ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای را می‌توان به ‌راحتی به این منظور مصرف کرد.

فواید قرص بس سی دبل ای و ویتامین ب۶

ویتامین B6 ویتامین خوش خلقی و مهربانی!

ویتامین ب۶ در تنظیم خلق‌وخو نقش مهمی دارد. این امر تا حدی به این دلیل است که این ویتامین برای تولید انتقال‌ دهنده‌های عصبی تنظیم‌ کننده احساسات ازجمله سروتونین، دوپامین و گاما آمینوبوتیریک اسید (GABA) ضروری است. این انتقال‌دهنده عصبی می‌توانند باعث افزایش شادابی و نشاط شده و از خستگی زودرس افراد ورزشکار جلوگیری کنند. علاوه بر منافع فوق قرص بی سی ای ای و ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای حاوی یک ویتامین مفید برای سلامتی است که منافع آن مدت‌ها برای همه افراد مشخص ‌شده است. ویتامین ب۶ یکی از ویتامین‌های گروه B بوده با نام پیریدوکسین نیز شناخته می‌شود، یک ویتامین محلول در آب است که بدن شما برای چندین عملکرد به آن نیاز دارد. مصرف مقادیر کافی ویتامین B6 برای سلامتی مطلوب مهم است و حتی ممکن است از بیماری‌های مزمن پیشگیری و آن‌ها را درمان کند. 

این ویتامین برای متابولیسم پروتئین، چربی، کربوهیدرات و تولید سلول‌های قرمز خون و انتقال ‌دهنده‌های عصبی حائز اهمیت است. بدن شما نمی‌تواند ویتامین B6 تولید کند، بنابراین باید آن را از طریق غذاها یا مکمل‌ها تهیه کنید. اکثر افراد از طریق رژیم غذایی خود به‌ اندازه کافی ویتامین B6 دریافت می‌کنند، اما جمعیت‌های خاص ممکن است در معرض کمبود باشند.

ویتامین B6 همچنین می‌تواند با تحریک تولید هموگلوبین باعث افزایش خون ‌سازی و خون‌ رسانی به عضلات شود. هموگلوبین پروتئینی است که اکسیژن را به سلول‌های شما می‌رساند. وقتی هموگلوبین کم باشد سلول‌های شما اکسیژن کافی دریافت نمی‌کنند. درنتیجه، ممکن است دچار کم‌خونی شوید و احساس ضعف یا خستگی کنید. با تمام تفاسیر می‌توان گفت این قرص یک مکمل عالی برای عضله سازی و حفظ عضلات ارزشمند شما است. با خرید اینترنتی قرص بی سی ای ای و ویتامین بی 6 بایوتک یو اس ای (BiotechUSA BCAA + Vitamin B6) از داروخانه آنلاین باهمانه می‌توانید بیشتر  و بهتر تمرین کنید و توده عضلانی خودتان را در مدت کوتاهی تقویت نمایید.

مزایا و خواص قرص bcaa b6 بیوتک 200 عددی 

 • جلوگیری از کاهش حجم و وزن ماهیچه
 • فاقد کربوهیدرات، چربی و شکر
 • جلوگیری از تحلیل عضلات
 • جلوگیری از ضعف شدید
 • رفع خستگی بعد تمرین
 • حفظ توده عضلانی

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مقدار و نحوه مصرف قرص بی سی ای ای + ب ۶ بیوتچ 200 عددی 

 • ۲ قرص نیم ساعت قبل از انجام ورزش و ۲ قرص بعد از ورزش مصرف شود.

عوارض قرص بی سی ای ای + ب ۶ biotech 

 • تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص bcaa  + b6 بایوتک 200 عددی 

 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • افرادی که تحت درمان، بیماران خاص یا خانم‌های باردار استفاده نکنند.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادشده محصول مصرف نکنید.

نظرات کاربران باهمانه