جدید
خرید اینترنتی پودر پروتئین های وی 80 اکستریفیت
بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید

پودر پروتئین های وی 80 اکستریفیت

Extrifit High Whey 80 Powder

 • دارای وی کنستانتره و ایزوله با تکنولوژی CFM
 • افزایش توان و استقامت
 • افزایش حجم عضله
 • مقدار کمی شکر

اکستریفیت Extrifit اکستریفیت Extrifit

669,000 تومان

نوع محصولپودر
نام برنداکستریفیت Extrifit
کشور مبدأ برندچک
حجم2.27 کیلو گرمی
کاراییافزایش حجم عضله
مناسب برایورزشکاران
روش مصرفبرحسب وزن، فعالیت ورزشی و رژیم غذایی، روزانه 2 تا 6 اسکوپ از مکمل را به 2 یا 3 وعده تقسیم کرده و در بین وعده‌های غذایی و پس از تمرینات با 150 تا 200 میلی‌گرم آب یا شیر مصرف کنید.
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

پودر پروتئین های وی 80 اکستریفیت (Extrifit High Whey 80 Powder)

های وی 80 اکستریفیت در یک نگاه

پودر پروتئین های وی 80 اکستریفیت (EXTRIFIT WHEY 100! HIGH80) ساخت کشور چک و یک مکمل پروتئینی بسیار باکیفیت برای فزایش حجم خالص عضلات، بهبود روند ریکاوری و کمک به چربی سوزی است. این مکمل با دارا بودن آنزین های گوارشی خاص برای افراد حساس به لاکتوز نیز قابل‌استفاده می‌باشد. پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت با دارا بودن وی کنستانتره و ایزوله عضله سازی را در بدن شما تسریع می‌کند. با خرید پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت با تأمین آمینواسیدها در کنار تمرینات ورزشی به‌راحتی به وزن و حجم دلخواه خودتان خواهید رسید.

مشخصات و ترکیبات پروتئین های وی 80 اکستریفیت

پروتئین وی یکی از پرمصرف‌ترین پودرهای پروتئینی در بین ورزشکاران است. پروتئین وی به اشکال مختلفی از قبیل کنسانتره، ایزوله و هیدرولیزات موجود است و افراد با توجه به نیاز ورزشی خود از آن‌ها استفاده می‌کنند. برخی از مکمل‌های ورزشی برای بهره‌گیری از فواید بیشتر این مکمل‌ها آن‌ها را به‌صورت ترکیبی در اختیار افراد قرار می‌دهند. به‌عنوان‌مثال پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت یکی از پودرهای با ارزشی است که حاوی وی کنستانتره و ایزوله است. وی کنسانتره موجود در این مکمل حاوی درصد پایینی کربوهیدرات و چربی است. وی کنسانتره موجود در پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت حاوی 30 تا 90 درصد پروتئین است و آن‌ها را به‌تدریج برای عضله سازی در اختیار بدن قرار می‌دهد.

پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت حاوی وی ایزوله است که یک پروتئین عالی و زود جذب برای مقاصد مختلف ورزشی است. این پروتئین برای حذف همه چربی‌ها و محتوای لاکتوز شیر مورد پردازش قرار می‌گیرد. پروتئین وی ایزوله حاوی 90 درصد پروتئین زود جذب است که برای مصرف قبل و بعد از تمرین فوق‌العاده مفید است. مصرف پروتئین وی در کنار تمرینات بدن‌سازی باعث بهبود عضله سازی در بدن شده و رشد توده عضلانی خالص را افزایش می‌دهد. افزایش توده عضلانی منجر به بهبود عملکرد ورزشی و افزایش قدرت ورزشکاران شده و خستگی آن‌ها را در جلسات تمرین به تعویق می‌اندازد. مصرف مکمل‌های حاوی پروتئین وی ازجمله پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت باعث افزایش چربی سوزی در بدن شده و بدین ترتیب برای کاهش وزن نیز بسیار مفید و موثر هستند.

پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت در هر وعده مصرفی گرم ۵.۱۴ گرم اسیدآمینه شاخه‌دار یا بی سی ای ای است که فواید بسیاری برای عضله سازی دارند. بی سی ای ای شامل اسیدآمینه‌های ضروری لوسین، ایزولیسین و والین است که برای عضله سازی و بهبود ریکاوری و ارتقاء عملکرد ورزشی مورداستفاده قرار می‌گیرند. این آمینواسیدهای ضروری 35 تا 40 درصد آمینواسیدهای بدن را تشکیل داده و بیشتر در عضلات متمرکز هستند. آمینواسیدهای شاخه‌دار موجود در پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت پروتئین‌سازی را در بدن شما فعال کرده و باعث کاهش خستگی و افزایش سرعت ریکاوری در ورزشکاران می‌شوند. این آمینواسیدهای ضروری در طول تمرینات سخت از تجزیه عضلات شما جلوگیری کرده و باعث افزایش دخایر انرژی در عضلات می‌شوند.

یکی دیگر از مزایای بی سی ای ای موجود در ترکیب پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت کاهش دردهای عضلانی پس از تمرینات سخت است. این آمینواسیدها با کوتاه کردن این مدت باعث می‌شوند ورزشکار خیلی سریع‌تر آمادگی لازم برای تمرینات مجدد را به دست بیاورد. پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت یکی از بهترین منابع پروتئنی است (بتا لاکتوگلوبین، آلفا لاکتوگلوبین، گلیکوماکروپپتید، ایمنوگلوبولین G، آلبومین و لاکتوفرین) که طی فرآیند تولید کیفیت مواد موجود در فرمولاسیون آن به‌خوبی حفظ شده است.

آنزیم‌های پاپائین و تولراز موجود در این پروتئین به جذب کامل آمینواسیدها کمک کرده و باعث افزایش رشد توده عضلانی شده و از کاتابولیسم عضلات در شرایط سخت ورزشی جلوگیری می‌کنند.

پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت در طعم‌های شکلاتی، موز، بلوبری، وانیلی، توت‌فرنگی، نارگیلی و بسیاری از طعم‌های دیگر موجود است و شما می‌توانید بر اساس ذائقه خودتان هریک از آن‌ها را خریداری و مصرف نمائید. در حال حاضر امکان خرید اینترنتی پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت وجود دارد بنابراین شما می‌توانید این مکمل را از هرکجای ایران سفارش داده و آن‌ها درب منزل تحویل بگیرید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با پودر پروتئین های وی اکستریفیت محصول "پودر سوپر وی پی ان سی 1000 گرمی" جهت افزایش حجم،عضله سازی،تقویت سیستم ایمنی بدن و ریکاوری می‌باشد.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایا و خواص پروتئین های وی 80 اکستریفیت

 • دارای آنزیم های گوارشی جهت گوارش و جذب کامل پروتئین
 • حاوی ترکیبی با کیفیت از پروتئین وی کنسانتره و ایزوله
 • مناسب برای حداکثر رشد عضلانی و حمایت از عضلات
 • طعم دلچسب خامه ای با غلظت عالی
 • انحلال پذیری بسیار بالا و ساده در آب
 • دارای ۱۲ طعم عالی بهبود یافته

مقدار و نحوه مصرف پروتئین های وی 80 اکستریفیت

برحسب وزن، فعالیت ورزشی و رژیم غذایی، روزانه ۲ تا ۶ اسکوپ از مکمل high whey 80 را به ۲ یا ۳ وعده تقسیم کرده و در بین وعده‌های غذایی و پس از تمرینات با 150 تا 200 میلی‌گرم آب یا شیر مصرف کنید.

عوارض پروتئین های وی 80 اکستریفیت

از استفاده بیش از مقدار توصیه شده فراورده باعث ناراحتی های کلیوی و اختلالات کبدی می شود.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف پروتئین های وی 80 اکستریفیت

 • مکمل دور از دسترس کودکان، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • خانم‌های باردار و شیرده بدون اجازه پزشک پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت را مصرف نکنند.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید و پس از هر بار مصرف درب قوطی را ببندید.
 • در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم‌مرغ قبل از مصرف با پزشک مشورت کنید.
 • افرادی که تحت درمان، مبتلابه بیماری خاص قبل از مصرف مکمل با پزشک مشورت کنید.
 • پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت را از مراکز معتبر و داروخانه خریداری کنید.
 • پودر پروتئین‌های وی 80 اکستریفیت برای افراد زیر ۱۸ سال منع مصرف دارد.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • در صورت مصرف صحیح هیچ عارضه جانبی در پی نخواهد داشت.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول آن را مصرف نکنید.

نظرات کاربران باهمانه

محصولات مشابه