با تخفیف !
خرید اینترنتی پروتئین وی ژن استار 2270 گرمی
بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید

پروتئین وی ژن استار 2270 گرمی

Genestar Protein Whey 2270 g

 • دارای آمینواسیدهای ضروری، نیمه ضروری و غیر ضروری
 • مناسب برای دوره رژیم، جهت حفظ توده عضلانی
 • حاوی پروتئین وی کنسانتره و هیدرولیز شده
 • هر پیمانه (29 گرم) حاوی 24 گرم پروتئین
 • هر پیمانه دارای 120 کالری می باشد
 • افزایش دهنده حجم عضلانی

ژن استار Genestar ژن استار Genestar

620,000 تومان

( قیمت قبلی 670,000 تومان)

نوع محصولپودر
نام برندژن استار Genestar
کشور مبدأ برندایران
حجم2270 گرمی
کاراییعضله سازی و افزایش حجم
محل مصرفخوردنی
روش مصرفروزانه یک پیمانه به صورت محلول در آب
ویتامین ها و مواد شاخصپروتئین
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی8074128182173766

پروتئین وی ژن استار 2270 گرمی Genestar Protein Whey 2270 g

پروتئین وی ژن استار در یک نگاه

پروتئین وی ژن استار (Genestar Protein Whey 2270 g) ساخت ایران و یک مکمل ورزشی مفید و باکیفیت برای افزایش حجم عضلات است. پروتئین وی ژن استار حاوی پروتئین وی کنسانتره و هیدرولیز شده است که به عضله سازی و بهبود عملکرد ورزشی کمک می‌کنند. پروتئین وی ژن استار با تأمین آمینواسیدهای ضروری، نیمه ضروری و غیرضروری بدن را در حالت کاتابولیک قرار داده و از تحلیل عضلات جلوگیری می‌کنند. با خرید آنلاین پروتئین وی ژن استار عضله سازی کنید و توده عضلات خود را تقویت کنید.

مشخصات و ترکیبات پروتئین وی ژن استار

پروتئین یکی از مواد مغذی موردنیاز برای تقویت رشد ماهیچه‌ها پس از انجام تمرینات ورزشی است. طبق گفته متخصصان تغذیه مقدار پروتئین دریافتی برای یک فرد کم‌تحرک باید 0.8 گرم پروتئین به ازای هر کیلوگرم وزن بدن در روز باشد. تصور می‌شود که این مقدار برای حفظ تعادل مثبت نیتروژن و عملکرد متابولیک سالم کافی باشد؛ اما ورزش با شدت زیاد و طولانی‌مدت منجر به تجزیه پروتئین‌های عضلانی می‌شود درنتیجه مقدار پروتئین موردنیاز روزانه برای بازسازی و ترمیم آسیب‌های عضلانی ناشی از تمرینات افزایش می‌یابد. پروتئین وی یکی از پرمصرف‌ترین مکمل‌های ورزشی است که افراد برای عضله سازی و بهبود عملکرد ورزشی از آن استفاده می‌کنند. این پروتئین سرشار از آمینواسیدها بوده و به‌راحتی در بدن قابل‌هضم است. پروتئین وی بسته به فرآیند فیلتراسیون (میکروفیلتراسیون، دیافیلتراسیون) در انواع مختلفی موجود است. پروتئین وی کنسانتره به‌طورمعمول حاوی 80٪ پروتئین و پروتئین وی ایزوله حاوی 85 - 90٪ پروتئین است.

در فرمولاسیون پروتئین وی ژن استار پروتئین وی کنسانتره و هیدرولیز شده وجود دارد تا این مکمل به بهترین شکل ممکن به ساخت و حفظ توده عضلانی شما کمک کند. همان‌طور که گفته شد وی کنسانتره حاوی 80 درصد پروتئین و حاوی درصد بیشتری چربی و کربوهیدرات نسبت به پروتئین وی ایزوله و هیدرولیز است که می‌تواند برای تأمین کالری‌های موردنیاز افراد ورزشکار مفید باشد. پروتئین وی هیدرولیز موجود در فرمولاسیون پروتئین وی ژن استار که به‌عنوان "پروتئین پیش هضم شده" نیز نامیده می‌شود نسبت به انواع دیگر پروتئین وی زودهضم‌تر بوده و به‌سرعت جذب بدن می‌شود. ترکیب دو نوع پروتئین هیدرولیز و کنسانتره وی به‌خوبی بدن را با پروتئین تغذیه کرده و با قرار دادن بدن در حالت کاتابولیک عضله سازی را تقویت کرده و پس از تمرینات نیز از تحلیل عضلات جلوگیری می‌کند. علاوه بر این پروتئین وی کنسانتره موجود در پروتئین وی ژن استار به دلیل دارا بودن کربوهیدرات و چربی اضافی  باعث بهبود طعم این مکمل می‌شود زیرا پروتئین وی کنسانتره خوشمزه‌ترین پروتئین وی موجود است. پروتئین وی هیدرولیز موجود در فرمولاسیون پروتئین وی ژن استارحاوی کمترین مقدار لاکتوز است و برای دستگاه گوارش ضرری ندارد.

پروتئین وی ژن استار تأمین‌کننده همه اسیدهای آمینه ازجمله آمینواسیدهای شاخه‌دار لوسین، ایزولوسین و والین است که برای عضله سازی و افزایش توده عضلانی بسیار حائز اهمیت هستند. آمینواسیدها بلوک ساختمانی پروتئین‌ها هستند و وقتی به حد کافی تأمین شوند بدن می‌تواند عضله سازی کند و به‌راحتی توده و حجم عضلات را افزایش خواهد داد. این پروتئین به‌سرعت جذب بدن شده و برای دوران کات و چربی سوزی نیز مفید است. با خرید آنلاین پروتئین وی ژن استار این پروتئین باکیفیت و عضله ساز را سفارش داده و آن‌ها درب منزل خودتان تحویل بگیرید.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف پروتئین وی ژن استار

پروتئین موردنیاز روزانه تا حد زیادی بستگی به توده عضلانی، میزان فعالیت بدنی و سطح ورزش شما بستگی دارد. اگر در تمرینات منظم به‌ویژه تمرینات سنگین و استقامتی شرکت می‌کنید قطعاً به مقدار پروتئین بیشتری نیاز دارید که می‌توانید با مصرف پروتئین وی ژن استار آن را تأمین کنید. پروتئین وی از شیر تهیه می‌شود و حدود 80% از شیر را تشکیل می‌دهد. پروتئین وی هنگام تبدیل شیر به پنیر به‌عنوان یک محصول جانبی تولیدشده و پس از تبدیل‌شدن به پودر به فروش می‌رسد. البته پروتئین وی پس از تولید طی چند مرحله فراوری به انواع دیگری از پروتئین وی تبدیل می‌شود تا درصد پروتئین آن افزایش‌یافته یا با حذف لاکتوز مناسب افرادی شود که دستگاه گوارش آن‌ها نسبت به لاکتوز حساس است.

پروتئین وی پودری نسبتاً بی‌مزه که می‌تواند به ژله‌ها، شیک‌های پروتئینی یا حتی کالاهای پخته‌شده اضافه شود. این پروتئین، تقویت‌کننده رایج اسموتی های تجاری، غلات و بسیاری از غذاهای دیگر است، اما می‌تواند به‌تنهایی نیز مصرف شود. پروتئین وی هنگامی‌که به‌عنوان مکمل ورزشی همراه با تمرینات استقامتی مصرف می‌شود باعث افزایش قدرت عضلات و توده عضلانی می‌شود و در مقایسه با سایر اشکال پروتئینی مانند کازئین و سویا افزایش حجم بیشتری در پی خواهد داشت.

پروتئین وی ژن استار در هر پیمانه (29 گرم) حاوی 24 گرم پروتئین و 120 کالری است تا انرژی و پروتئین موردنیاز افراد ورزشکار را به‌خوبی فراهم کند. پروتئین وی ژن استار یک منبع پروتئینی خوب برای ورزشکارانی است که تمرینات شدید انجام می‌دهند و به دریافت باکیفیت‌ترین شکل پروتئین نیاز دارند. این پروتئین همچنین برای افرادی که از رژیم کتوژنیک پیروی می‌کنند بسیار مفید است.

پروتئین وی ژن استار را افراد گیاهخوار و همچنین افراد دچار سوءتغذیه نیز می‌توانند مصرف کنند تا پروتئین موردنیاز روزانه خودشان را تأمین کنند. پروتئین وی ژن استار با افزایش احساس سیری و کاهش مصرف مواد غذایی در کوتاه‌مدت می‌تواند برای کاهش وزن نیز مفید باشد. افراد ورزشکار می‌توانند در دوران کات برای جلوگیری از عضله سوزی و از طرف دیگر سوزاندن چربی‌های ذخیره‌شده در بدن از این مکمل استفاده کنند. بااینکه فرض بر این است که پروتئین وی ایزوله و هیدرولیز به‌مراتب از کنسانتره ساده برتر هستند؛ اما واقعیت این است که هنوز مطالعات طولانی‌مدت نشان نمی‌دهد که یک‌شکل از پودر پروتئین برای رشد عضلات و ترمیم بافت در مقایسه با سایرین برتر است، بنابراین شما می‌توانید متناسب با سبک زندگی و بودجه خودتان از این پروتئین‌ها استفاده کنید. اگر بعد تمرین نیازمند بهترین پروتئین مزه دار هستید پروتئین وی کنسانتره به دلیل دارا بودن کربوهیدرات‌های اضافی و چربی موجود، طعم شیر خامه‌ای را ایجاد می‌کنند که برای اکثر افراد خوشایند است و حاوی کربوهیدرات زیادی هم نیست. با خرید اینترنتی پروتئین وی ژن استار می‌توانید از هرجایی که زندگی می‌کنید این مکمل را سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن‌ را دریافت کنید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با پروتئین وی ژن استار محصول "پودر پروتئین وی 100% پروفشنال سایتک نوتریشن" مناسب جهت افزایش حجم عضلات و رشد عضلات است.

مزایا و خواص پروتئین وی ژن استار

 • دارای آمینواسیدهای ضروری، نیمه ضروری و غیر ضروری
 • مناسب برای دوره رژیم، جهت حفظ توده عضلانی
 • هر پیمانه (29 گرم) حاوی 24 گرم پروتئین
 • هر پیمانه دارای 120 کالری می باشد
 • کمک به بازتوانی سریع عضلات
 • افزایش عملکرد عضلات
 • افزایش حجم عضلات

مقدار و نحوه مصرف پروتئین وی ژن استار

یک پیمانه پر از پودر وی را به 250 میلی لیتر آب یا شیر اضافه کرده و پس از گذاشتن درب شیکر ، 250 تا 30 ثانیه آن را تکان دهید و میل نماییدصبح یک پیمانه، 45 دقیقه قبل تمرین یک پیمانه، بعد تمرین یک پیمانه.

عوارض پروتئین وی ژن استار

مصرف بالای پروتئین باعث کاهش دیگر مواد مغذی مثل : کربوهیدرات ، چربی های سالم ، میوه و سبزیجات می شود .

هشدار و پیشنهاد برای مصرف پروتئین وی ژن استار

 • این مکمل باید همراه با آب زیاد مصرف شود تا مواد زاید حاصل از متابولیسم پروتئین از بدن دفع شود و اختلال عضلانی هنگام تمرین ایجاد نکند.
 • در صورت مصرف هر نوع دارو ، قبل از مصرف مکمل با پزشک مشورت کنید .
 • در افراد مبتلا به نارسایی کلیوی و کبدی این مکمل مصرف نشود.
 • در دوران بارداری و شیردهی با دستور پزشک مصرف شود .

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه