پشتیبانی آنلاین

پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان

BSN Proteine Syntha-6 Isolate Powder

 • کمترین مقدار شکر، چربی و کربوهیدرات در بین سری سینتا
 • بهترین منبع غذایی بعد از تمرینات ورزشی ورزشکاران
 • چربی سوزی به همراه افزایش حجم عضلات
 • ترکبی از پروتئین‌های زودهضم و دیرهضم
 • مناسب برای ریکاوری بعد از تمرینات

برند: بی اس ان BSN

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان بالای 250 هزار تومان به سراسر ایران
مشاوره و خرید:88029482-021

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

افزایش عملکرد سیستم ایمنیافزایش ساخت پروتئینالقای احساس سیریافزایش توده عضلانیآنتی‌اکسیدانکاهش وزن

1,393,000 تومان

بسیار مفید در ریکاوری عضلات بدن پس از انجام تمرینات سختفرمولاسیون ویژه برای کمک به سرعت جذب بالاترحاوی ۹۱ درصد پروتئین آب پنیر خالص زود جذب

1,035,000 تومان

دارای مجموعه آنزیمی برای کمک به هضم بهتر و سریع تر پروتئینجلوگیری از تحلیل عضلات پس از تمرینات سنگین ورزشیافزایش حجم عضلات بدون افزایش توده چربی

540,000 تومان

نوع محصولپودر
نام برندبی اس ان BSN
کشور مبدأ برندآمریکا
حجم0.912 - 1.82 کیلوگرم
کاراییعضله سازی و ریکاوری
روش مصرفیک پیمانه از محصول در 150 میلی‌لیتر آب‌خنک یا هر نوشیدنی دلخواه حل کرده و میل شود.
ویتامین ها و مواد شاخصآمینواسیدهای ضروری EAAs
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان BSN Proteine Syntha-6 Isolate Powder

پودر پروتئین وی سینتا 6 ایزوله بی اس ان در یک نگاه

سینتا ۶ ایزوله بی اس ان (BSN Syntha-6 Isolate Powder) ساخت کشور آمریکا و یک پودر پروتئینی فوق‌العاده مفید برای ریکاوری است. این پودر حاوی ترکیبی از پروتئین‌های زودهضم و دیرهضم برای حمایت از رشد عضلات و کاهش خستگی پس از ورزش است. پروتئین وی سینتا 6 ایزوله 4 پوندی با دارا بودن پروتئین 100% ایزوله یک منبع پروتئنی عالی برای مصرف روزانه است. شما می‌توانید با خرید پروتئین 100% ایزوله  در هر وعده مصرفی ۲۵ گرم پروتئین خالص دریافت کنید.

مشخصات و ترکیبات پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان

پروتئین یکی از مواد غذایی ضروری برای افرادی است که میل به افزایش توده عضلانی خود دارند. افزایش توده عضلات تنها برای ورزشکاران مفید نیست زیرا در افراد عادی نیز با افزایش حجم عضلات چربی‌های بدن کمتر شده و جای برای آن‌ها و درنتیجه اضافه‌وزن نخواهد ماند. مصرف پروتئین تنها را تقویت عضلات خصوصاً پی از تمرینات سخت و سنگین است وگرنه بدن شما دچار تحلیل عضلات خواهد شد. منابع پروتئینی گیاهی و حیوانی به‌وفور در دسترس هستند بنابراین اگر به‌سلامت خودتان اهمیت می‌دهید و به انرژی بیشتری در طول روز نیاز دارید باید به‌اندازه کافی پروتئین مصرف کنید. ازآنجایی‌که ورزشکاران بیش از افراد عادی به پروتئین جهت عضله سازی نیاز دارند برای این افراد پودرهای پروتئینی متنوعی تولید و به بازار عرضه‌شده است. این منابع پروتئینی سبک و زودهضم هستند تا بتوانند در کوتاه‌مدت نیاز بدن افراد ورزشکار به پروتئین را تأمین کنند. پودرهای پروتئین در همه افراد سطح سلامت را بهبود بخشیده و به دلیل طولانی بودن روند هضم باعث کاهش اشتها می‌شوند؛ بنابراین برای کاهش وزن نیز بسیار مفید هستند. مصرف پودرهای پروتئینی متابولیسم بدن را افزایش داده و چربی سوزی را در بدن تسریع می‌کنند. مصرف مداوم پروتئین از منابع غذایی با پودرهای پروتئینی مانع اضافه‌وزن شده و ساختار بدنی شما را زیباتر نگه می‌دارد.

پودر سینتا 6 ایزوله 912 گرم بی اس ان BSN یکی از پودرهای پروتئینی باکیفیت موجود در بازار است که برای عضله سازی، افزایش حجم، ریکاوری و چربی سوزی مفید و مؤثر است. در فرمولاسیون سینتا 6 ایزوله بی اس ان پروتئین خالص ایزوله وی به پروتئین خالص شیر ایزوله با نسبت ۵۰-۵۰ وجود دارد. این پروتئین حاوی کمترین مقدار چربی، شکر و کربوهیدرات در بین پودرهای سینتا است بنابراین عضله سازی خالص را در بدن تسریع می‌کند.

پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان 1.82 کیلوگرم یک مکمل ترکیبی و حاوی از 50% پروتئین آب و پنیر و 50% پروتئین شیر (کازئین) و همچنین آمینواسیدهای ضروری EAAs است. پروتئین وی موجود در این پودر منبع خوبی از مواد مغذی و آمینواسید است که به‌سرعت جذب بدن شده و مجدداً ذخایر بدن را پر می‌کنند. پروتئین وی در طول تمرینات سخت و طولانی قدرت عضلات را افزایش داده و کارایی ورزشکار را بهبود می‌بخشد. پروتئین وی با تأمین آمینواسیدهای ضروری و زنجیره‌ای یکی از مکمل‌های محبوب و پرطرفدار برای عضله سازی است که البته به کاهش چربی‌های بدن نیز کمک می‌کند. پروتئین وی ایزوله نوعی پروتئین وی با درصد بالایی از آمینواسیدها است. این پروتئین باعث ترشح هورمون‌های آنابولیک مانند انسولین و هورمون رشد شده و عضله سازی را در بدن افزایش می‌دهد. پروتئین وی ایزوله نسبت به سایر پروتئین‌ها قدرت جذب بالایی دارد و به‌سرعت با تأمین آمینواسیدهای موردنیاز بدن عضله سازی را فعال می‌کند. همچنین خستگی ناشی از ورزش را به تأخیر انداخته و با خاصیت چربی سوزی توده عضلانی بدن را افزایش می‌دهد.

پروتئین شیر ایزوله یا همان کازئین یک پروتئین دیرهضم است که حتی در طول استراحت خواب نیز با ارائه آمینواسیدها باعث فعال ماندن روند عضله سازی در ورزشکاران می‌شود. پروتئین‌های زودهضم و دیرهضم موجود در این مکمل جریانی ثابت از آمینواسیدها را به مدت طولانی طی روند هضم در اختیار بدن قرار می‌دهد. کازئین یک پروتئین ضد کاتابولیک است و در همه شرایط از تجزیه عضلات برای تولید انرژی جلوگیری می‌کند. کازئین باعث افزایش قدرت و توان عضلانی شده و عملکرد ورزشکاران را در رشته‌های مختلف ارزشی ارتقاء می‌دهد. کازئین خاصیت چربی سوزی نیز دارد و با افزایش تولید عضلات در بدن چربی‌های اضافی را سوزانده و هیکل شما را عضلانی و ورزیده‌تر می‌سازد. با این مکانیسم پروتئین وی ایزوله سینتا6 BSN یک مکمل بسیار مفید برای ریکاوری بعد از تمرینات سخت خواهد بود. این پودر پروتئینی حاوی کالری بسیار پائین و درصد پروتئین بالاست که برای ساخت توده خالص عضلات بسیار مفید و مؤثر است.

شما می‌توانید با خرید،سینتا 6 ایزوله بی اس ان BSN از مزایای فوق‌العاده این مکمل باکیفیت برای بدن‌سازی یا افزایش انرژی در طول تمرینات ورزشی بهره‌مند شوید. در حال حاضر امکان خرید اینترنتی پروتئین وی ایزوله سینتا 6 بی اس ان وجود دارد بنابراین با سفارش این مکمل از سایت‌های معتبر می‌توانید بهترین مارک پروتئین وی ایزوله را درب منزل خودتان تحویل بگیرید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله جهت افزایش حجم عضلات و چربی سوزی،محصول "پودر پروتئین وی 100% دوبیسمی‌باشد.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایا و خواص پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان

 • حاوی نسبت 50-50 پروتئین خالص ایزوله وی به پروتئین خالص شیر ایزوله
 • کاهش احساس خستگی
 • ساخت و احیای عضلات
 • افزایش مقاومت بدن
 • پروتئین 100% ایزوله
 • رشد عضلانی

مقدار و نحوه مصرف پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان

یک پیمانه از این محصول را در 150 میلی‌لیتر آب‌خنک یا هر نوشیدنی دلخواه دیگری حل کرده و مصرف نمایید.

عوارض پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان

 • سینتا ۶ ایزوله بی اس ان 1.82 کیلوگرم در جای خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم‌مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید.
 • افرادی که تحت درمان یا مبتلابه بیماری خاص دارند بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • در دوران بارداری و شیردهی تنها با تجویز پزشک مجاز به مصرف این مکمل هستید.
 • پودر پروتئین سینتا 6 ایزوله بی اس ان از مراکز معتبر و داروخانه‌ها تهیه کنید.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • سینتا 6 ایزوله بی اس ان برای افراد زیر ۱۸ سال منع مصرف دارد.
 • سینتا 6 ایزوله بی اس ان را بیش از دوز پیشنهادی مصرف نکنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.

نظرات کاربران باهمانه

محصولات مشابه