با تخفیف !
خرید آنلاین کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت 36 عددی

کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت 36 عددی

Elite Osteo Caltex Liquid Calcium Plus 36 Caps

 • مکمل حاوی کلسیم، منیزیم و ویتامین D جهت بهبود سلامت و استحکام استخوان ها
 • مناسب برای پیشگیری و درمان پوکی استخوان و افزایش دهنده تراکم استخوان
 • محافظت از بدن در برابر بیماری های قلبی عروقی
 • بهبود سلامت عمومی بدن

الیت Elite الیت Elite

59,800 تومان

62,800 تومان

نوع محصولکپسول
نام برندالیت Elite
کشور مبدأ برندکانادا
تعداد36 عددی
کاراییسلامت استخوان
محل مصرفخوردنی
روش مصرفمقدار مصرف این مکمل، روزانه یک تا دو عدد کپسول است که می بایست همراه با وعده های غذایی و نوشیدن آب فراوان مصرف نمایید.
ویتامین ها و مواد شاخصکلسیم- منیزیم- ویتامین D
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی1228240201

کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت 36 عددی Elite Osteo Caltex Liquid Calcium Plus 36 Caps

کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت در یک نگاه

کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت (Elite Osteo Caltex Liquid Calcium Plus 36 Caps) ساخت کشور کانادا است. این مکمل برای پیشگیری و درمان پوکی استخوان و افزایش استحکام بافت استخوانی تهیه‌شده است. کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت با دارا بودن ریزمغذی‌هایی مانند کلسیم، ویتامین D و منیزیم با تأثیر بر فعالیت غدد درون‌ریز باعث بهبود سلامت عمومی بدن نیز می‌شود. خانم‌ها و آقایان در سنین بالا می‌توانند از این مکمل برای پیشگیری از کاهش تراکم استخوان‌ها استفاده کنند.

مشخصات و ترکیبات کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت

 بافت استخوانی یکی از بافت‌های فعال بدن است که در تبادل دائم مینرالها با خون است. برای حفظ تراکم بافت استخوانی باید مینرالهایی مانند کلسیم و منیزیم از طریق رژیم غذایی دریافت شوند تا بافت استخوانی به قیمت حفظ غلظت متعادل این مینرالها در خون تراکم خودش را از دست ندهد.

اگرچه با مصرف یک رژیم غذایی متعادل می‌توان مینرالهای موردنیاز جهت جایگزینی در بافت استخوان را به دست آورد اما گاهی اوقات شرایطی مانند کهولت سن یا ابتلا به بیماری‌های گوارشی باعث کاهش جذب این مینرالها و اختلال در استخوان‌سازی می‌شود.

در این شرایط می‌توان از مکمل‌های موجود در بازار برای حفظ تراکم استخوان‌ها کمک گرفت. کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت (Elite Osteo Caltex Liquid Calcium Plus) یکی از این مکمل‌ها است که حاوی ویتامین D و مینرالهای منیزیم وکلسیم است. این مکمل با ارائه ریزمغذی‌های مفید برای بهبود و درمان پوکی استخوان نیز کاربرد دارد.

کلسیم یکی از مینرالهای موجود در فرمولاسیون کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت است. کلسیم فراوان‌ترین مینرال موجود در بدن است و برای تشکیل استخوان و حفظ ساختار آن، سلامت دندان‌ها و فعالیت بسیاری از آنزیم‌ها در بدن موردنیاز است.

بیش از 99% کلسیم موجود در بدن در بافت استخوان و دندان‌ها ذخیره می‌شود تا آن‌ها را تقویت کند.1% باقی‌مانده آن در جریان خون، عضلات و مایع بین سلولی قرار دارد. بدن شما برای کمک به عضلات و انقباض و انبساط رگ‌های خونی به کلسیم نیاز دارد.

کلسیم همچنین برای ترشح هورمون‌ها، آنزیم‌ها و انتقال پیام عصبی در بدن موردنیاز است. مهم‌ترین منابع کلسیم محصولات لبنی مانند شیر، پنیر، ماست و برخی از سبزیجات هستند. غذاهای غنی‌شده با کلسیم ازجمله غلات صبحانه، آبمیوه‌ها و پنیر توفو نیز حاوی مقادیر زیادی کلسیم هستند.

مصرف کلسیم از طریق کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت (Elite Osteo Caltex Liquid Calcium Plus) از پوکی استخوان در سنین بالا جلوگیری کرده و برای خانم‌های شیرده بسیار مفید است. کلسیم همچنین برای تنظیم ضربان قلب و فرآیند انعقاد خون نیز حائز اهمیت است.

مقدار دقیق کلسیم موردنیاز بدن شما بستگی به سن و بسیاری از فاکتورهای دیگر دارد. مثلاً کودکان در حال رشد و نوجوانان بیش از بزرگ‌سالان جوان به کلسیم نیاز دارند. خانم‌های مسن نیز به کلسیم بیشتری برای جلوگیری از پوکی استخوان ناشی از یائسگی نیاز دارند.

ویتامین D موجود در فرمولاسیون کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است. کمبود این ویتامین در حال حاضر بسیار شایع است و اکثر افراد مکمل‌های ویتامین‌های D را مورداستفاده قرار می‌دهند. ازآنجایی‌که حضور ویتامین D برای جذب کلسیم از روده‌ها ضروری است. با خرید آنلاین کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت (Elite Osteo Caltex Liquid Calcium Plus) این دو ریزمغذی در بدن را در کنار هم ارائه می‌دهد.

ویتامین D علاوه بر کمک به جذب کلسیم برای عملکرد صحیح اعصاب، عضلات و سیستم ایمنی موردنیاز است. ویتامین D را می‌توانید از 3 طریق به دست بیاورید: از طریق پوست، رژیم غذایی و از طریق مکمل.

بدن با قرار گرفتن در معرض نور آفتاب ویتامین D موردنیاز خود را می‌سازد اما قرار گرفتن در معرض آفتاب به مدت طولانی باعث پیری و سرطان پوست می‌شود؛ بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند ویتامین D را از سایر منابع به دست بیاورند.

افرادی که ویتامین D بیشتری نیاز دارند سالمندان، خانم‌های شیرده، افرادی باپوست تیره و افراد مبتلابه بیماری‌های کبدی، فیبروز کیستیک و بیماری کرون هستند. همچنین افراد چاق و کسانی که عمل بای پس معده انجام داده‌اند به ویتامین D بیشتری نیاز دارند. ویتامین D مانع ضعف عضلات و پوکی استخوان شده و از ابتلا به بیماری‌های خود ایمن جلوگیری می‌کند.

منیزیم موجود در فرمولاسیون کپسول استئو کلتکس کلسیم پلاس (Elite Osteo Caltex Liquid Calcium Plus) یکی از مینرالهایی است که به مقدار تقریباً زیادی در بدن یافت می‌شود. تحقیقات نشان داده است که در بدن هر فرد 25 گرم منیزیم وجود دارد که نصف آن در استخوان‌هاست. منیزیم در بیش از 300 واکنش بیوشیمیایی در بدن نقش دارد و برای عملکرد صحیح بدن این مینرال باید از طریق منابع غذایی دریافت شود.

مطالعات صورت گرفته نشان داده است که جذب روزانه منیزیم خصوصاً در خانم‌ها ممکن است کمتر از نیاز روزانه کمتر باشد. برای دریافت منیزیم بیشتر از رژیم غذایی باید غذاهای غنی از فیبر مانند حبوبات، آجیل، محصولات لبنی و گوشت مصرف کنید.

منیزیم همچنین برای درمان بیماری‌های قلبی- عروقی مانند درد قفسه سینه، تپش قلب نامنظم، کاهش کلسترول بد و افزایش کلسترول خوب تجویز می‌شود. منیزیم برای افزایش انرژی و توان بدن در ورزشکاران نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت

کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت یکی از مکمل‌های بسیار عالی برای درمان و پیشگیری از پوکی استخوان است. با خرید آنلاین این مکمل بدن میترال‌هایی را تأمین می‌کند که همگی برای سلامت استخوان‌ها و بهبود سلامت عمومی بدن ضروری هستند.

تأمین ویتامین D و کلسیم در کنار هم از مهم‌ترین مزایای کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت است که با سفارش کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت به‌طور هم‌زمان بدن کمبود این ریزمغذی‌ها را برطرف می‌کند. از طرفی تأمین هم‌زمان این دو ریزمغذی از بیماری‌های مربوط به استخوان و مفاصل جلوگیری کرده و آن‌ها را درمان می‌کند.

مصرف کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت (Elite Osteo Caltex) با تأمین 3 ریزمغذی مهم برای بدن سلامت عمومی افراد را بهبود بخشیده و از بیماری‌های قلبی – عروقی جلوگیری می‌کند. مصرف این مکمل در دوران کهولت و رشد برای سلامت استخوان‌ها بسیار مهم است.

اگر به دلایل مختلف قادر به دریافت کلسیم، منیزیم و ویتامین D از طریق رژیم غذایی نیستید، خرید کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت را پیشنهاد می‌کنیم تا از مزایای آن بهره‌مند شوید.

کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس (Elite Osteo Caltex Liquid Calcium Plus) فاقد هرگونه طعم‌دهنده مصنوعی و عاری از مواد نگهدارندِ، شکر، نمک و مخمر است و شما می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از عوارض جانبی این مکمل را مورد مصرف قرار دهید.

مزایا و خواص کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت

 • بهبود سلامت عمومی افراد با تأمین ریزمغذی‌های مفید برای بدن
 • پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی با تأمین منیزیم و کلسیم
 • تأمین کلسیم، منیزیم و ویتامین D موردنیاز بدن
 • کمک به افزایش تراکم استخوان‌ها
 • پیشگیری و درمان پوکی استخوان
 • مناسب برای دوره رشد و کهولت

مقدار و نحوه مصرف کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت

مقدار مصرف این مکمل، روزانه یک تا دو عدد کپسول است که می بایست همراه با وعده های غذایی و نوشیدن آب فراوان مصرف نمایید.

عوارض کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول استئو کلتکس لیکوئید کلسیم پلاس الیت

 • در صورت ابتلا به سنگ کلیه از نوع کربنات کلسیم بایستی مکمل‌های کلسیم را بااحتیاط مصرف کرد.
 • مکمل را دور از نور و دسترس کودکان و در دمای کمتر از ۲۵ درجه سانتی‌گراد نگه‌داری کنید.
 • در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک فرآورده را مورد مصرف قرار دهید.
 • در صورت مصرف هر نوع داروی دیگری پزشک را در جریان قرار دهید.
 • دوز پیشنهادی مکمل را بدون مشورت با پزشک افزایش ندهید.

به عنوان محصول مشابه می توان، " کپسول لیکوئید کلسیم یونیک فارما" برای تامین کلسیم موردنیاز بدن و استحکام استخوان و دندان نام برد.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه