کرم دور چشم بالای 40 سال سینره 30 میلی لیتر

کرم دور چشم بالای 40 سال سینره 30 میلی لیتر

Cinere Eye Cream For Mature Skins 30 ml

 • کرم ضد چروک دور چشم مناسب برای انواع پوست
 • موثر در برطرف کردن و یا کاهش عمیق چین و چروک ها و خطوط ایجاد شده در ناحیه دور چشم
 • رفع تیرگی و پف اطراف چشم ها
 • تسریع ساخت پروتئین های رشته ای پوست
 • جلوگیری از افتادگی پوست
 • بازسازی کننده پوست دور چشم

سینره Cinere سینره Cinere

68,000 تومان

نوع محصولکرم
نام برندسینره Cinere
کشور مبدأ برندایران
حجم30 میلی لیتر
تعدادیک عدد
کاراییضد چروک و رفع تیرگی و پف دور چشم
مناسب برایانواع پوست
محل مصرفدور چشم
روش مصرفصبح و شب پس از تمیز نمودن پوست، مقدار مناسبی از این کرم را با حرکات ضربه ای ملایم بر روی پوست دور چشم پخش نمایید.
ویتامین ها و مواد شاخصسرآمید، روغن ماکادمیا، پروتئین هیدرولیز شده گندم، روغن گلرنگ و روغن هسته انگور
نوع محفظه نگهدارندهتیوبی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی10354/44

کرم دور چشم بالای 40 سال سینره 30 میلی لیتر Cinere Eye Cream For Mature Skins 30 ml

کرم دور چشم بالای 40 سال سینره در یک نگاه

کرم دور چشم بالای 40 سال سینره یک کرم مفید و متفاوت است که به‌سرعت چروک و خطوط اطراف چشم را از بین می‌برد. این کرم حاوی مرطوب‌کننده و بیوپپتیدهایی است که افتادگی و شل شدگی پوست اطراف چشم را برطرف می‌کند. علاوه براین کرم دور چشم بالای 40 سال سینره سیاهی و پف دور چشم را پس از مدتی استفاده از بین می‌برد و پوست این ناحیه از صورت را روشن می‌کند. کرم دور چشم بالای 40 سال سینره به‌طور تخصصی برای بهبود وضعیت پوست دور چشم در این سنین تهیه‌شده است و مانع ایجاد چروک‌ها و خطوط بیشتر بر روی پوست حساس اطراف چشم می‌شود.

مشخصات و ترکیبات کرم دور چشم بالای 40 سال سینره

 مصرف کرم دور چشم یکی از راه‌های مهم برای مراقبت از پوست حساس این ناحیه مهم از صورت است. کرم‌های دور چشم با ترکیبات مفید گیاهی و شیمیایی تیرگی‌ها و چروک‌های دور چشم را از بین می‌برند. روشنی و شادابی پوست اطراف چشم‌ها زیبایی صورت شمارا دوچندان کرده و علائم پیری پوست را در سن بالای 40 سال کمتر نشان می‌دهد.

کرم دور چشم بالای 40 سال سینره با فرمولاسیون ویژه خطوط و چروک اطراف چشم را از بین برده و با ترکیبات ویژه پوست حساس دور چشم را بازسازی می‌کند. این کرم با هیدراته نگه‌داشتن پوست اطراف چشم انعطاف‌پذیری و نرمی پوست را حفظ کرده و مانع از ایجاد چروک‌های بیشتر در اطراف چشم می‌شود.

یکی از ترکیبات ویژه بکار رفته در کرم دور چشم بالای 40 سال سینره پالمیتوییل الیگوپپتید (ماتریکسیل) است. پالمیتوییل الیگوپپتید بایوپپتیدی است که باعث تحریک سنتر کلاژن و الاستین در پوست شده و بدین ترتیب پوست اطراف چشم را بازسازی می‌کند.

پالمیتوییل الیگوپپتید یک پپتید بسیار مفید است که در ترکیب کرم‌های ضد چروک و کرم‌های دور چشم مورداستفاده قرارمی گیرد. الیگوپپتید عملکرد پپتیدهای خاصی که در بدن با تجزیه کلاژن فعال‌شده و کلاژن سازی را در پوست تحریک می‌کنند را تقلید می‌کند.

این بایوپپتید به‌محض استفاده از کرم دور چشم بالای 40 سال سینره از طریق سطح پوست جذب‌شده و کلاژن سازی را شروع می‌کند. سنتز کلاژن باعث کاهش چین‌وچروک اطراف چشم می‌شود و از افتادگی و شل شدن پوست دور چشم که ظاهر نازیبایی ایجاد می‌کند، پیشگیری می‌کند.

روغن سافلاور یا گلرنگ ترکیب دیگری است که در فرمولاسیون کرم دور چشم بالای 40 سال سینره گنجانده‌شده است. این روغن مفید به‌طور موضعی خشکی و التهاب پوست را از بین می‌برد و برای پوست یک ماده تسکین‌دهنده محسوب می‌شود. روغن سافلاور یا گلرنگ یک ترکیب بی‌نظیر است که در محصولات آرایشی و مراقبت از پوست مورداستفاده قرار می‌گیرد.

روغن سافلاور نقش مهمی در آب‌رسانی و بازسازی پوست اطراف چشم داشته و به‌طور مؤثر چین‌وچروک‌های اطراف چشم را از بین می‌برد.

روغن سافلاور حاوی مقادیر زیادی ویتامین E است که منافع فراوانی برای پوست دارد و همیشه به‌عنوان یکی از مواد اصلی و ضروری محصولات آرایشی - بهداشتی شناخته می‌شود. ویتامین E از پوست شما در مقابل نور آفتاب و رادیکال‌های آزاد - مولکول‌های فعالی که به سلول‌های پوست آسیب می‌رسانند - مراقبت می‌کند.

سرامید یکی دیگر از ترکیبات مفید به‌کاررفته در کرم دور چشم بالای 40 سال سینره است. سرامیدها در هر چهار لایه پوست وجود دارند و به‌عنوان یک سد فیزیکی با حفظ رطوبت پوست باعث نرمی و انعطاف‌پذیری پوست اطراف چشم می‌شوند.

با افزایش سن تولید سرامیدها در پوست کاهش‌یافته و همین مسئله باعث ایجاد چروک‌های پوستی می‌شود. این روند در پوست نازک و حساس دور چشم چشمگیرتر است و اولین چروک‌ها در این ناحیه از صورت نمایان می‌شود. سرامید به‌کاررفته در کرم دور چشم بالای 40 سال سینره با هیدراته کردن پوست باعث جوان‌تر به نظر رسیدن پوست اطراف چشم می‌شود.

پروتئین هیدرولیز شده جوانه گندم موجود در ترکیب کرم دور چشم بالای 40 سال سینره با بهبود وضعیت انعطاف‌پذیری پوست اطراف چشم مانع شل شدن و افتادگی پوست این ناحیه می‌شود.

گاما توکوفرول یکی دیگر از ترکیبات به‌کاررفته در فرمولاسیون کرم دور چشم بالای 40 سال سینره است. گاما توکوفرول نوع خاصی از ویتامین E است که قدرت آنتی‌اکسیدانی بالایی دارد و باعث روشن شدن پوست اطراف چشم می‌شود.

 روغن ماکادمیا در ترکیب کرم دور چشم بالای 40 سال سینره با دارا بودن پالمیتولئیک اسید به‌عنوان ماده مؤثره، چین‌وچروک‌های پوست را از بین برده و پوست را بازسازی می‌کند.

اسیدهای چرب ضروری امگا 3 و امگا 6 موجود در کرم دور چشم بالای 40 سال سینره باعث حفظ رطوبت و انعطاف‌پذیری پوست اطراف چشم می‌شوند؛ بنابراین مانع ایجاد چین‌وچروک جدید اطراف چشم‌ها می‌شوند و عمق چروک‌های قبلی را نیز کاهش می‌دهند.

مزایای مصرف کرم دور چشم بالای 40 سال سینره

از مزایای مصرف کرم دور چشم بالای 40 سال سینره پوست دور چشم حساس‌ترین ناحیه صورت است که اولین آثار پیری در این قسمت ظاهر می‌شود. اگرچه روند پیری پوست دور چشم با ایجاد خطوط ظریف پس از 30 سالگی کم‌کم نمایان می‌شود اما پس از سن 40 سالگی این روند شدت بیشتری می‌یابد.

با افت شدید کلاژن سازی در پوست پس از سن 40 سالگی پوست شل شده و قوام خودش را از دست می‌دهد که پوست اطراف چشم نیز از این مسئله مستثنی نیست. از طرفی با افزایش سن تیرگی پوست اطراف چشم بیشتر شده و به شکل یک حلقه تیره بیشتر خودنمایی می‌کند.

برای رفع این مشکلات و بازگرداندن شادابی به پوست اطراف چشم باید از کرم‌های دور چشم مخصوص سنین بالای 40 استفاده کرد که نیازهای پوست در این سن را برطرف می‌کنند. کرم دور چشم بالای 40 سال سینره یکی از بهترین کرم‌های دور چشم با فرمولاسیون تخصصی برای رفع آثار پیری از اطراف چشم‌هاست.

کرم دور چشم بالای 40 سال سینره با ترکیباتی خاص از افتادگی پوست اطراف چشم جلوگیری کرده و با استفاده از پپتیدی به نام Synake مانع انقباض شدید عضلات دور چشم می‌شود؛ بنابراین مانع فشار بیشتر بر روی خطوط دور چشم، به‌ویژه خطوط پنجه کلاغی شده و مانع عمیق‌تر شدن چروک‌های اطراف چشم می‌گردد.

با توجه به ترکیبات موجود در کرم دور چشم بالای 40 سال سینره به‌جرئت می‌توان گفت که این محصول برای بهبود وضعیت پوست اطراف چشم پس از 40 سالگی فوق‌العاده عمل کرده و یک انتخاب بسیار مناسب است.

مزایا و خواص کرم دور چشم بالای 40 سال سینره

 • تغذیه پوست اطراف چشم با روغن‌های مفید مانند روغن ماکادمیا
 • حاوی بیوپپتیدهای قدرتمند برای بازسازی پوست اطراف چشم
 • دارای تأثیر فوق‌العاده در رفع تیرگی و پف پوست دور چشم
 • حفظ قوام پوست و ممانعت از افتادگی پوست اطراف چشم
 • هیدراته کننده و شاداب کننده پوست اطراف چشم
 • از بین بردن چروک‌ها و خطوط دور چشم

مقدار و نحوه مصرف کرم دور چشم بالای 40 سال سینره

هرروز صبح و شب مقدار مناسبی از کرم دور چشم سنیره را بر روی پوست تمیز دور چشم استعمال کرده و با حرکات ضربه‌ای آرام انگشتان آن را پخش‌کنید.

عوارض کرم دور چشم بالای 40 سال سینره

در صورت مصرف مقدار مناسب کرم عارضه‌ای مشاهده نخواهد شد.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کرم دور چشم بالای 40 سال سینره

 • کرم دور چشم بالای ۴۰ سال سینره را از سایت‌ها و داروخانه‌های معتبر خریداری کنید.
 • هنگام خرید کرم دور چشم بالای ۴۰ سال سینره تاریخ‌مصرف آن را بررسی کنید.

 • قبل از شروع مصرف، مقداری از کرم را روی ناحیه داخلی بازو تست کنید.
 • محصول را دور از نور آفتاب و در جای خنک نگهداری کنید.

نظرات کاربران باهمانه

محصولات مشابه