خرید اینترنتی قرص لاغری گرین سایز بی اس کی 90 تایی

قرص لاغری گرین سایز بی اس کی 90 عددی

BSK Green Size 90 tablets in 30 pockets

10259

 • کاهش سایز و توده چربی بدنو افزایش توده ماهیچه ای
 • پیشگیری از سرطان و بیماری های قلبی عروقی
 • مکمل برای کاهش وزن و چربی سوزی
 • بهبود متابولیسم چربی و قند در بدن
 • دارای خواص آنتی اکسیدانی
 • کاهش دهنده موثر اشتها
 • بهبود عملکرد ورزشی

بی اس کی BSK بی اس کی BSK

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان به سراسر ایران
مشاوره و خرید: 88029482-021
2022/05

87,900 تومان

2022/05

نوع محصولقرص
نام برندبی اس کی BSK
کشور مبدأ برندایران
تعداد90 عدد
کاراییلاغری و چربی سوزی
مناسب برایکاهش وزن و چربی سوزی
روش مصرفروزانه یک تا دو بسته که شامل 3-6 قرص می شود را قبل از غذا و به همراه یک لیوان آب مصرف کنید.
ویتامین ها و مواد شاخصعصاره دانه قهوه، استیل ال-کارنیتین ، 7-کتودهیدرواپی آندروسترون، کرومیوم پیکولینات، عصاره گارسینیا کامبوجیا ، کتون رازبری (نوعی تمشک)
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی7829258434949450
مدت انقضاء2021/08

قرص لاغری گرین سایز بی اس کی 90 تایی BSK Green Size 90 tablets in 30 pockets

قرص لاغری گرین سایز در یک نگاه

قرص لاغری گرین سایز (Grenn size BSK) محصول شرکت بنیان سلامت کسری BSK است که با تکیه بر دانش فنی بالای خود توانسته است این محصول فوق العاده را در داخل ایران بسازد. نکته جالب توجه در خصوص این محصول آن است که قرص های داخل هر جعبه در سه رنگ کرم، قرمز و سبز تولید شده است که هر کدام حاوی عصاره‌ها و ترکیبات مؤثر جداگانه ای برای لاغری و کاهش وزن می باشند. این قرص با اکسیداسیون بیشتر چربی‌های تجمع یافته در بدن و کاهش اشتها به کاهش وزن افراد کمک کرده و به‌طورکلی سلامت عمومی بدن را ارتقاء می‌دهد. قرص لاغری گرین سایز باعث افزایش توده عضلانی بدن شده و توانایی افراد برای فعالیت‌های فیزیکی را افزایش می‌دهد. قرص لاغری گرین سایز با تأثیر بر متابولیسم روند کاهش وزن را تسریع کرده و کمک می‌کند شما خیلی زودتر به وزن دلخواه خود برسید. شما پس از بررسی و مطالعه مقاله زیر می توانید با اطمینان بیشتر نسبت به خرید این قرص از داروخانه آنلاین باهمانه اقدام نمایید. 

مشخصات و ترکیبات قرص لاغری گرین سایز

 اضافه‌وزن و چاقی به هر علتی که ایجادشده باشد منشأ بسیاری از بیماری‌های دیگر ازجمله بیماری‌های قلبی – عروقی، مشکلات کبدی، و حتی دیابت خواهد بود؛ بنابراین باید هرچه زودتر مشکل اضافه ‌وزن و چاقی را با رژیم‌های غذایی مناسب و مکمل‌های کمکی مانند قرص لاغری گرین سایز رفع کرد. قرص لاغری گرین سایز با بهره‌گیری از ترکیبات گیاهی مانند عصاره قهوه سبز، عصاره گارسینیا کامبوجیا و ترکیبات چربی سوزی مانند استیل ال- کارنیتین به کاهش وزن افراد کمک می‌کند و از ابتلا افراد به بیماری‌های ناشی از چاقی و اضافه‌ وزن پیشگیری می‌کند. همان طور که قبلاً نیز ذکر شد قرص‌های موجود در جبعه گرین سایز در 3 رنگ تولید می شوند که هر کدام حاوی ماده مختلفی به شرح زیر می باشد:

 • قرص کرم رنگ گرین سایز: عصاره دانه قهوه سبز
 • قرص قرمز رنگ گرین سایز: استیل ال-کارنیتین، -۷ کتو دهیدرواپی آندروسترون و کرومیوم پیکولینات
 • قرص سبز رنگ گرین سایز: عصاره گارسینیا کامبوجیا، استیل ال-کارنیتین و کتون رازبری (نوعی تمشک)

در ادامه مکانیسم اثر ترکیبات بکار رفته در قرص لاغری گرین سایز به‌طور کامل شرح داده‌شده است.

فواید قرص لاغری گرین سایز

رمز و راز لاغری با قهوه سبز

عصاره قهوه سبز موجود در قرص لاغری گرین سایز حاوی دو ترکیب مؤثره کافئین و اسید کلروژنیک است. کافئین موجود در قهوه با افزایش متابولیسم باعث تبدیل چربی و قند به انرژی شده و بدین ترتیب مانع انباشته شدن چربی‌های ناشی از مصرف کالری اضافی در بدن می‌شود. اسید کلرژنیک نوعی کافئیک اسید است که در قهوه وجود دارد اما مقدار آن در قهوه سبز بیشتر است. اسید کلروژنیک در بسیاری از خوراکی‌های دیگر مانند گوجه‌فرنگی، سیب، توت‌فرنگی و ... وجود دارد و به‌عنوان یک ملین عمل می‌کند. اسید کلروژنیک با تحریک ترشح صفرا مانع تشکیل سنگ‌های صفراوی می‌گردد و فشارخون را کاهش می‌دهد. این ماده همچنین با افزایش مصرف گلوکز خون توسط عضلات و کاهش جذب آن از روده‌ها اثرات ضد دیابتی نیز دارد. مهم‌ترین اثر اسید کلروژنیک موجود در عصاره قهوه سبز تأثیر آن بر متابولیسم قند و چربی در بدن است. این ماده آنزیم گلوکز 6- فسفاتاز کبدی را مهار کرده و با کاهش جذب قندها از دستگاه گوارش و مهار تولید چربی از قند به کاهش وزن کمک می‌کند. علاوه بر این اسید کلروژنیک در کبد باعث افزایش اکسیداسیون اسیدهای چرب و تبدیل آن‌ها به انرژی می‌شود و با این عمل باعث کاهش وزن افراد می‌گردد.

بیشتر بخوانید:

قرص لاغری گارسینیا کامبوجیا یا کلاهبرداری؟

این میوه کوچک میان کدو حلوایی و گوجه فرنگی که تمبر مالابار نیز نامیده می‌شود بومی هند و آسیای جنوب شرقی است و از آنجا به همه جهان صادر می‌شود. گارسینیا کامبوجیا حاوی مجموعه‌ای از فلاوونوئیدها و اسیدهای آلی است. این میوه به‌عنوان مکمل طبیعی شناخته می‌شود که می‌تواند کمک کند تا به راحتی وزن کم کنید. از این میوه هم به شکل قرص و هم پودر جهت لاغری استخراج شده است که ادعا می‌شود این مکمل می‌تواند توانایی بدن را برای ساختن چربی مهار کند و اشتها را کاهش دهد همچنین میزان قند و کلسترول خون را در حد طبیعی نگه دارند.

 تأثیر این عصاره در لاغری با کاهش اشتها و کنترل قند خون اعمال می‌شود. مواد موجود در عصاره گارسینیا کامبوجیا باعث افزایش چربی سوزی شده و با کنترل ترشح هورمون کورتیزول (هورمون استرس) مانع پرخوری عصبی می‌شود. تأثیرات فوق در کنار یکدیگر باعث تسریع کاهش وزن افراد خواهد شد. از دیگر فواید این عصاره می‌توان به افزایش توانایی ماهیچه‌ها برای ذخیره انرژی، کاهش اضطراب و عصبانیت، جلوگیری از رسوب چربی در شریان‌ها، حافظ ضدالتهاب برای معده و همچنین تنظیم دیابت اشاره کرد. بنابراین جهت بهره بردن از تمامی خواص این گیاه خرید قرص گرین سایز از داروخانه آنلاین پیشنهاد می‌شود.

فواید ال-کارنیتین در سوزاندن چربی

استیل ال-کارنیتینیکی دیگر از ترکیبات موجود در قرص لاغری گرین سایز است. ال - کارنیتین با واردکردن اسیدهای چرب به میتوکندری و روند بتا اکسیداسیون آن‌ها را به انرژی تبدیل می‌کند. استیل ال-کارنیتین باعث افزایش سطح انرژی در فرد شده و علاوه بر کمک به کاهش وزن باعث بهبود عملکرد ورزشی در افراد می‌گردد. شما با خرید اینترنتی قرص گرین سایز از داروخانه آنلاین باهمانه می‌توانید از خواص لاغری ال کارنیتین بهره مند شوید.

تأثیر کتون رازبری بر لاغری!

کیتون رازبری یا تمشک ماده‌ای است که ماده اصلی آن تمشک است این عصاره که حاوی ماده‌ای مشابه سینیفرین است در بسیاری از قرص و مکمل لاغری و کاهش وزن وجود و به‌عنوان یک مکمل کاهش وزن بسیار قوی مطرح می‌شود. این عصاره همچنین نرخ سوخت‌وساز بدن را افزایش داده و با کاهش میزان کالری دریافتی بدن و بهبود سطح انرژی منجر به لاغری می‌گردد. این ماده در فرمولاسیون قرص لاغری گرین سایز بر ترشح هورمون آدیپونکتین تأثیر گذاشته و باعث کاهش اشتها و افزایش چربی سوزی می‌شود. کتون رازبری اکسیداسیون اسیدهای چرب را افزایش داده و بدین ترتیب از تجمع چربی در بدن جلوگیری می‌کند یعنی شما با خرید قرص لاغری گرین سایز از داروخانه آنلاین و یا سایر مراکز معتبر از تجمه چربی جلوگیری خواهید کرد.

نقش مؤثر کروم در لاغری چیست؟

کروم باعث کنترل اشتها می‌شود ، به‌خصوص تأثیر معجزه‌آسایی بر کاهش اشتها در خصوص مصرف شیرینی جات دارد. همچنین این مینرال نقش بسیار مهمی در متابولیسم چربی‌ها و قند دارد و سلامت دستگاه قلب و عروق را بهبود می‌بخشد. بعضی افراد به‌منظور افزایش حجم ماهیچه‌ها و کمک به کاهش وزن از مکمل کروم استفاده می‌کنندترکیب کرومیوم پیکولینات موجود در فرمولاسیون قرص لاغری گرین سایز با افزایش فعالیت انسولین و همچنین بالا بردن حساسیت گیرنده‌های انسولین نقش مهمی در متابولیسم گلوکز دارد. عدم تأمین مقدار موردنیاز کروم باعث اختلال در عملکرد انسولین، افزایش کلسترول و تری گلیسیرید در خون می‌شود. این ماده معدنی باعث حمل پروتئین به محل‌هایی می‌شود که بیشتر نیاز است و همین یکی دیگر از دلایل اصلی علاقه به مصرف مکمل‌های حاوی کروم است.

قدرتمندترین عنصر در چربی سوز چیست؟

 کتو دهیدرواپی آندروسترون یکی از مشتقات دهیدرواپی اندروسترون(DHEA) است که بیش از دو برابر هورمون اصلی قدرت چربی سوزی دارد و باعث کاهش وزن می‌شود. علاوه بر این 7- کتو دهیدرواپی آندروسترون مانند هورمون اصلی به هورمون‌های استروئیدی استروژن و آندروژن تبدیل  نمی‌شود و عوارضی برای بدن نخواهد داشت.

قرص لاغری گرین سایز

مزایای مصرف قرص لاغری گرین سایز

چاقی و اضافه ‌وزن به معنای افزایش سایز و تعداد سلول‌های چربی موجود در بدن فرد است. میزان چاقی و اضافه ‌وزن با شاخص توده بدنی (BMI) اندازه‌گیری می‌شود. چاقی از نظر علم پزشکی یک اختلال متابولیکی است که می‌تواند منجر به سندروم متابولیک، فشارخون بالا، آترواسکلروز، بیماری قلبی، دیابت، اختلالات خواب و حتی سرطان شود. درمان چاقی بستگی به علت و شدت مشکلات ناشی از آن دارد. برخی از راهکارها برای کاهش وزن عبارت‌اند از تغییر سبک زندگی مانند مصرف مواد غذایی سالم، افزایش فعالیت فیزیکی و همچنین مصرف مکمل‌ها و قرص‌های لاغری مورد تائید FAD.

قرص لاغری گرین سایز یکی از مکمل‌های مفید برای کاهش وزن است. این مکمل در داخل کشور فرموله و ساخته می شود و عاری از هرگونه ماده مضر ازجمله مخدرهایی مانند آمفتامین است. قرص لاغری گرین سایز با بهره‌گیری از عصاره‌های گیاهی معروف برای کاهش وزن و همچنین ترکیباتی که تأثیر آن‌ها در کاهش وزن شناخته‌شده است، تهیه‌شده است. اثربخشی قرص لاغری گرین سایز بیشتر به خاطر افزایش متابولیسم، کاهش اشتها و افزایش چربی سوزی است بنابراین عوارض جانبی خاصی در پی نخواهد داشت. همه افراد می‌توانند در کنار رژیم غذایی متعادل برای کاهش وزن و همچنین فعالیت بدنی از تأثیرات مفید قرص لاغری گرین سایز برای تسریع کاهش وزن استفاده کنند. خرید قرص گرین سایز با ایمن‌ترین روش ممکن به افراد کمک می‌کند در کوتاه‌ترین زمان به وزن و سایز دلخواه خود برسند.

جایگزین قرص گرین سایز چیست؟

قرص تن لس متابولیسم بدنتان را بالا می‌برد و سرعت چربی سوزی را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. این قرص چربی سوز، خواص بی‌شماری نیز برای سلامت عمومی بدن دارد که آن را به مکملی ایده آل برای تمام افراد، به‌ویژه آن‌هایی که از اضافه وزن رنج می‌برند، بدل کرده است. مکمل رژیم لاغری تن لس قادر است چربی و کلسترول خون را نیز کاهش دهد و از این طریق ریسک بیماری‌های قلبی عروقی را به حداقل بر‌ساند. پس درصورت عدم موجودی قرص گرین سایز، خرید قرص تن لس به عنوان محصول جایگزین جهت چربیسوزی و لاغری پیشنهاد می‌گردد.

بیشتر بخوانید:

مزایا و خواص قرص لاغری گرین سایز

 • حفظ سلامت افراد و جلوگیری از ابتلا به بیماری‌هایی مانند دیابت و مشکلات قلبی- عروقی
 • تأثیرات آنتی اکسیدانی بالا و جلوگیری از ابتلا به سرطان
 •  اکسیداسیون چربی‌ها و ممانعت از تجمع چربی در بدن
 • افزایش سطح انرژی افراد و بهبود فعالیت‌های بدنی
 • افزایش روند چربی سوزی در بدن
 • کاهش اشتهای فرد
 • افرایش متابولیسم

مقدار و نحوه مصرف قرص لاغری گرین سایز

روزانه یک تا دو بسته که شامل 3-6 قرص می شود را قبل از غذا و به همراه یک لیوان آب مصرف کنید.

عوارض قرص کاهش وزن گرین سایز

 • مصرف کروم به‌صورت خوراکی در افرادی که نسبت به کرومات یا چرم حساسیت دارند، ممکن است باعث واکنش‌های آلرژیک مانند التهاب پوست، اریتما و پوسته‌پوسته شدن پوست شود.
 • مصرف قرص گرین سایز می‌تواند باعث ایجاد ناراحتی‌های گوارشی، تهوع و استفراغ، درد شکم، سردرد و بی‌قراری شود. 

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص لاغری گرین سایز

 • مصرف هم‌زمان قرص لاغری گرین سایز با داروهای کاهنده قند خون و انسولین، وارفارین و داروهای ضد انعقاد خون دیگر، فنوتیازین ها و داروهای ضدافسردگی سه حلقه‌ای می‌تواند منجر به تداخلات دارویی شود.
 • مصرف قرص گرین سایز در خانم‌ها تحت شرایط حساس مانند مصرف هورمون برای درمان سرطان‌های سینه، رحم، تخمدان، اندومتریوز و فیبروم رحم منع مصرف دارد.
 • مصرف قرص گرین سایز در افراد مبتلابه بیماری‌های کبدی و کلیوی، دیابت، کم‌کاری تیروئید و افرادی که سابقه تشنج دارند، توصیه نمی‌شود.
 • قرص لاغری گرین سایز را بافاصله زمانی حداقل 2 ساعت با آلندرونیت و 4 ساعت با لووتیروکسین مصرف کنید.
 • مصرف قرص لاغری گرین سایز هم‌زمان با مکمل روی توصیه نمی‌شود.
 • قرص لاغری گرین سایز نباید در دوران بارداری و شیردهی مصرف شود.
 • فرآورده در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

نظرات کاربران باهمانه

راجع به قرص های گرین سایز هست،

سلام،،من چند وقته که از این قرص گرین سایز دارم استفاده میکنم ،،،اشتها مو که از دست ندادم هیچ ،،تازه اشتها و ولع بیشتری برای خوردن پیدا کردم ،،،لطفا راهنمایی کنید ،،،چکار کنم،
خواهش می کنم کمکم کنید ،،یک ماهه خوردم از ۸۵ کیلو به ۸۶/۶۵ رسیدم،،چرا برعکس عمل می کنه ،،چاقترم کرده،،
پس کی جواب میدید ،،
اصلا منتظر جواب باشم ؟؟ یانه؟؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

سوال

ایا برای لاغری تضمینی هست

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی
باتوجه به متفاوت بودن سیستم بدنی افراد محصولات لاغری به شکل متفاوت در افراد عمل کرده و تضمینی نمی باشد.
شما می توانید با مصرف 3 ماه هر محصول به همراه ورزش و رژیم غذایی مناسب بررسی نمایید که با مصرف محصول تغییری ایجاد شده یا خیر و در صورت عدم مشاهده نتیجه دلخواه شروع به مصرف مکمل لاغری جایگزین نمایید.
نکته دیگر اینکه مکمل های لاغری کمک کننده در جهت کاهش ذخیره چربی و یا چربیسوزی می باشند و نباید به تنهایی به مصرف مکمل ها اکتفا کرد.
باتشکر

گرین سایز

مفید ترین مکمل برای کاهش وزن و واقعا ارزش خرید رو داره

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Verified purchase

هنوز استفاده نکردم امیدوارم روی بدن من جواب بده

من قرص نورتریپتیلین میخورم شبها، تداخل دارویی داره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی مصرف قرص گرین سایز تا عصر باید تمام شود و نوتریپتیلین باید شب مصرف گردد.
توصیه می شود حدود 2 ساعت فاصله زمانی بین این دو محصول رعایت گردد.

لاغری

سلام من هر شب یه دونه قرس زاناکس(آلپرازولام), میخورم آیا این دارو جزو سه حلقه ایهاست و تداخل با این دارو داره؟؟؟؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام کاربر گرامی
قرص زاناکس باید قبل از خواب مصرف گردد و قرص گرین سایز هم در طول روز مصرف باید شود.
بنابراین به صورت همزمان مصرف نشده و حداقل فاصله زمانی بین مصرف این دو محصول یک تا دو ساعت می باشد.
خیر مصرف این دو محصول با هم مشکلی به همراه خواهد نداشت و تداخل ندارند.

گرین سایز بی اس کی

سلام این محصول با چه داروهایی تداخل داره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام کاربر گرامی
مصرف هم‌زمان قرص لاغری گرین سایز با داروهای کاهنده قند خون و انسولین، وارفارین و داروهای ضد انعقاد خون دیگر، فنوتیازین ها و داروهای ضدافسردگی سه حلقه‌ای می‌تواند منجر به تداخلات دارویی شود.

گرین سایز

سلام و خسته نباشید
مصرف این دارو با پومئول آبی و کروم بوکساید اثر بدی دارد یا خیر ؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی با سلام

تداخلی در مصرف این مکمل ها گزارش نشده است.
با تشکر - مسئول فنی داروخانه باهمانه

قرص لاغری گرین سایز بی اس کی 90 عددی

سللام من دارو های ضد افسردگی مصرف می کنم،به نظرتون باعث تداخل دارویی با گرین سایز می شه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی مصرف هم‌زمان قرص لاغری گرین سایز با داروهای کاهنده قند خون و انسولین، وارفارین و داروهای ضد انعقاد خون دیگر، فنوتیازین ها و داروهای ضدافسردگی سه حلقه‌ای می‌تواند منجر به تداخلات دارویی شود.

تاریخ آن کم مانده

آیا تاریخ آن کم مانده من مصرف کنم یا نه 28ساله هستم کبدمن چرب است آیا مصرف کنم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام کاربر گرامی خیر مصرف این محصول برای افراد با کبد چرب مشکلی ندارد.

سوال

من قرص رو خریدم ولی بروشور رو به کسی دادم که مطالعه کنه و ایشون گم کردند. حالا میخوام بپرسم از شما که قرص کرم و سبز و زرد رو هر کدوم رو باید چه موقع از شبانه روز مصرف کنم .
ممنونم از هر عزیزی که بتونه جواب من رو بده

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام کاربر گرامی ،رنگ قرص ها مشخص کننده زمان مصرف نیستند،روزانه 1 تا 2 بسته (3-6 عدد قرص) قبل از غذا به همراه یک لیوان آب میل شود.

گرین سایز

وای من اینو از یه داروخانه چند روز پیش 115.000 تومان خریدم کاش از اینجا خریده بودم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

قرص لاغری گرین سایز بی اس کی

یکی از ترکیبات این محصول عصاره گارسینیا کامبوجیا س، خاستم بدونم فایده این عنصر چی هست که مصرفش خیلی باب شده؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی همانطور که در توضیحات این محصول درج شده یکی از ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون قرص لاغری گرین سایز عصاره گارسینیا کامبوجیا است. تأثیر این عصاره در لاغری با کاهش اشتها و کنترل قند خون اعمال می‌شود. مواد موجود در عصاره گارسینیا کامبوجیا باعث افزایش چربی سوزی شده و با کنترل ترشح هورمون کورتیزول (هورمون استرس) مانع پرخوری عصبی می‌شود.

گرین سایز

میشه بگید انقضا تا محصول تا کیه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
با سلام
کاربر عزیز ، تاریخ انقضاء محصول تا 2019/12 می باشد.
با تشکر

گرین سایز

خیلی اهل ورزش نیستم . با این حال به کاهش وزنم کمک کرد

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

قرص لاغری گرین سایز بی اس کی 90 عددی

مصرف این دارو بدون ورزش باعث کاهش وزن میشه ؟
میشه دارویی معرفی کنید که اشتها رو هم کم کنه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی، این محصول بدون ورزش نیز اثرات مناسبی خواهد داشت منتها در صورت انجام فعالیت ورزشی اثرات بسیار بهتری مشاهده خواهد شد.
به منظور کاهش اشتها و لاغری نیز می توانید از قرص گرین لس استفاده نمایید.

خرید گرین سایز

دیروز خریدم ازتون و به دستم رسید. خواشتم تشکر کنم که هر محصولی میخوایم دارید و همیشه به موقع میرسونید

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

گرین سایز

ببخشید دکتر من مشکل بیماری سرع دارم استفاده از گرین سایز مشکلی برام پیش نمیاره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی مصرف گرین سایز به طور کل در افراد مبتلا به بیماری های کبدی و کلیوی ، دیابت ،کم کاری تیروئید و افراد با سابقه تشنج توصیه نمی شود بنابراین به هیچ وجه این دارو را مصرف نکنید.

گرین سایز

من دیروز دو بسته ازتون خریدم خیلی زود بدستم رسوندن .باتشکر

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

لاغری گرین سایز

من تاالان خیلی قرصهای لاغری مصرف کردم ولی گرین سایز بی اس کی یه چیز دیگه است اصلا فکرمیکنم ایران توی محصولای لاغری موفق تره

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

گرین سایز

من به تجویز دکترم روزی یک بسته به مدت 3 ماه مصرف کردم و در کنارش ورزش و رژیم هم داشتم.خیلی خوب وزن کم کردم و راضی بودم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No