خرید آنلاین ژل کرم بازسازی کننده و جوان کننده پوست پریم 30 میلی لیتر

ژل کرم بازسازی کننده و جوان کننده پوست پریم 30 میلی لیتر

Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel 30 ml

11525

 • روشن کننده پوست بواسطه دارا بودن ویتامینC
 • درخشان کننده فوری پوست های خسته و کدر
 • مناسب پوست های خشک و آتوپیک
 • جوانسازی پوست

پریم Prime پریم Prime

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان به سراسر ایران
مشاوره و خرید: 88029482-021
1402/07

134,000 تومان

1402/07

نوع محصولژل
نام برندپریم Prime
کشور مبدأ برندایران
حجم30 میلی لیتر
کاراییجوانساز و بازسازی کننده پوست
محل مصرفصورت و بدن
روش مصرفپس از تمیز نمودن پوست، مقداری از محصول را به پوست خود مالیده و ماساژ دهید.
نوع محفظه نگهدارندهتیوبی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی56/19703

ژل کرم بازسازی کننده و جوان کننده پوست پریم 30 میلی لیتر (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel)

ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم در یک نگاه

ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) ساخت ایران و یک محصول عالی برای جوان‌سازی پوست است. ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم سرشار از آنتی‌اکسیدان قوی است که با پیری پوست مقابله می‌کنند. ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم با دارا بودن ویتامین C به‌سرعت پوست را شفاف و زیبا می‌کند. با خرید آنلاین ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم زیبایی و جوانی دوباره را به پوست خودتان هدیه بدهید.

مشخصات و ترکیبات ژل کرم بازسازی کننده و جوان کننده پوست پریم

پیری پوست یک‌روند اجتناب‌ناپذیر است و برای همه افراد اتفاق خواهد افتاد. دراین‌بین برخی از عوامل ازجمله تغذیه بد یا قرار گرفتن در معرض نور خورشید این روند را تشدید خواهد کرد. برای داشتن پوستی زیبا و شاداب همواره باید از آن مراقبت نمود. اکنون با دسترسی به بسیاری از محصولات مراقبت بهداشتی می‌توان پیری پوست را به تعویق انداخت و حتی آن را جوان‌سازی کرد. ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) یکی از این محصولات است که می‌تواند پوست را مجدداً احیاء و جوان‌سازی کند. ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون این محصول با اثرات سینرژیک باعث تحریک کلاژن سازی در پوست شده و چین‌وچروک‌ها را برطرف می‌کنند.

در ترکیب این کرم عصاره کاکادو بکار رفته است که سرشار از ویتامین C است. ویتامین C یک آنتی‌اکسیدان قوی است که با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان ناشی از عوامل محیطی مقابله کرده و پوست را طراوت می‌بخشد. ویتامین C همچنین لک‌های پوستی ناشی از افزایش سن یا آفتاب‌سوختگی را برطرف کرده و پوست را شفاف و درخشان می‌کند. یکی دیگر از اثرات خوب عصاره کاکادو با دارا بودن مقادیر بالای ویتامین C تحریک مجدد سنتز کلاژن در پوست است. ساخت کلاژن از افتادگی پوست جلوگیری کرده و شادابی و طراوت را پوست شما برمی‌گرداند. عصاره کاکادو موجود در فرمولاسیون ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم(Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) حاوی اسیدهای چرب ضروری، پپتیدها، آنتی‌اکسیدان‌های قوی و فیتواستروژن هاست که تأثیرات فوق‌العاده مفیدی در بازسازی پوست ‌دارند. فیتواستروژن‌ها هورمون‌های گیاهی هستند که شباهت بسیاری به هورمون زنانه استروژن دارند. استروژن به هورمون زیبایی معروف است و کاهش آن می‌تواند با خشکی، افزایش چین‌وچروک و پیری پوست خودش را نشان دهد. ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) با دارا بودن استروژن گیاهی تمام روندهای ذکرشده را معکوس کرده و زیبایی و جوانی را به پوست شما بازمی‌گرداند. روغن دانه گل مغربی یکی دیگر از ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) است. این عصاره سرشار از گاما لینولنیک اسید است که می‎تواند با قرمزی، سفتی، زبری و خستگی پوست که با افزایش سن ایجاد می‌شود، مقابله کند. ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) حاوی شی باتر است که یک چربی گیاهی مفید برای پوست است. شی باتر یک ترکیب آب‌رسان است و باعث بهبود نرمی و انعطاف‌پذیری پوست می‌شود. این ترکیب حاوی ویتامین K است که می‌تواند قرمزی و تورم پوست را برطرف کند. شی باتر همچنین حاوی اسید اولئیک، لینولئیک، استئاریک و ویتامین E است که با خواص آنتی‌اکسیدانی از پوست در برابر عوامل مختلف مراقبت می‌کنند. شی باتر یک ترکیب ضد پیری مفید است که با افزایش قدرت بازسازی پوست، چین‌وچروک‌ها را برطرف کرده و پوست را جوان‌سازی می‌کند.

یکی دیگر از ترکیبات موجود در فرمولاسیون ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) عصاره چای سبز است. چای سبز یک ترکیب آنتی‌اکسیدان است که چین‌وچروک‌های پوستی و لک‌های پیری را برطرف کرده و پوست را جوان‌سازی می‌کند. ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) با دارا بودن کمپلکس جوان‌کننده حاوی ویتامین ث خالص و همچنین مشتق آلی و پایدار آسکوربیک اسید، برای جوان‌سازی پوست با تحریک سنتز کلاژن و الاستین بی‌نظیر است. بافت ابریشمی این محصول به‌سرعت جذب پوست شده و تأثیر آن در شفاف‌سازی پوست بلافاصله مشخص می‌شود. ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) از DNA سلول‌های پوستی در برابر عوامل مخرب محافظت می‌کند و مانع از بین رفتن سلول‌های پوست می‌شود. با خرید اینترنتی ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) به‌سرعت پوست خسته و کدر خودتان را احیاء کرده و از جوانی و زیبایی لذت ببرید.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف ژل کرم جوان‌کننده پوست پریم

داشتن پوستی جوان و با طراوت در هر سنی جذاب و خواستنی است و ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) یکی از محصولاتی است که می‌تواند این رویا را به واقعیت تبدیل کند. فرمولاسیون این محصول طوری طراحی‌شده است که مجدداً تولید کلاژن و الاستین را در پوست فعال کرده و آثار پیری را از روی چهره شما برطرف می‌کند. یکی از دلایل پیری پوست کاهش روند کلاژن سازی در پوست است. با کاهش سطح کلاژن، پوست قوام و سفتی خود را ازدست‌داده و افتادگی چهره رخ می‌دهد. کاهش انعطاف‌پذیری و خشکی پوست نیز با افزایش سن باعث ایجاد چین‌وچروک و خطوط پیری بر روی پوست می‌شود. برای حفظ شادابی و جوانی پوست در این شرایط باید از محصولاتی استفاده کرد که کلاژن سازی را در پوست فعال کنند و با مکانیسم‌های مختلف ازجمله آب‌رسانی انعطاف‌پذیری پوست را افزایش دهند.

ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) سرشار از ویتامین C است که یک ترکیب آنتی‌اکسیدان طبیعی برای محافظت از پوست در برابر استرس اکسیداتیو است. ویتامین C از پیری پوست جلوگیری کرده و باعث رفع لک‌ها و تیرگی پوست می‌شود. اثرات آنی این محصول به‌واسطه دارا بودن کمپلکس ویتامین C از منابع مختلف است. این ویتامین به‌تدریج چروک‌های پوستی را برطرف کرده و پوستی یکدست و روشن مانند سال‌های جوانی برای شما به ارمغان می‌آورد. ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) درواقع یک محصول چندمنظوره است زیرا پوست را جوان‌سازی کرده و لک‌های پوستی را نیز برطرف می‌کند. این محصول پوست را آب‌رسانی کرده و برای پوست‌های خشک و آتوپیک مناسب است. البته همه می‌توانند ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم را برای بهبود وضعیت پوست خودشان در هر سنی مورداستفاده دهند. ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) با ترکیبات فوق‌العاده پوست را بازسازی کرده و باقابلیت جذب فوری هیچ اثری از خود بر روی پوست باقی نمی‌گذارد؛ بنابراین آقایان هم می‌توانند از این کرم برای جوان‌سازی پوست خودشان استفاده کنند. با خرید اینترنتی ژل کرم بازسازی‌کننده و جوان‌کننده پوست پریم (Prime C-Prime Invisible Skin Reviver Gel) زیبایی و جوانی را در هر سنی مجدداً تجربه کنید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با ژل کرم بازسازی کننده و جوان کننده پوست پریم محصول "لوسیون آنتی سلولیت پریم" جهت بازسازی،آبرسانی پوست است.

مزایا و خواص ژل کرم بازسازی کننده پوست پریم

 • حاوی اسیدهای چرب ضروری، پپتیدها، آنتی اکسیدان های قوی و فیتو استروژن ها با خاصیت ضد پیری
 • حاوی عصاره طبیعی آلوی کاکادو (مهم ترین منبع ویتامین C در طبیعت)
 • روشن کننده پوست بواسطه دارا بودن ویتامین C
 • درخشان کننده فوری پوست های خسته و کدر
 • مناسب پوست های خشک و آتوپیک

مقدار و نحوه مصرف ژل کرم بازسازی کننده و جوان کننده پوست Prime

 • پس از تمیز نمودن پوست، مقداری از محصول را به پوست خود مالیده و با حرکت دورانی به آرامی ماساژ دهید تا کاملاً جذب پوست گردد.

عوارض ژل کرم بازسازی کننده و جوان کننده پوست پریم

 • تاکنون هیچ عوارضی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف ژل بازسازی کننده و جوان کننده پوست پریم Prime

 • از تماس این محصول با چشم ها باید خودداری نمود.
 • در صورت بروز هرگونه حساسیت مصرف قطع گردد.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

نظرات کاربران باهمانه

مصرف ژل جوانساز پریم

من بعد از میکرونیدلیگ صورتم از این محصول استفاده کردم عالی بود.
ممنون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No