خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره فاقد چربی 50 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره (فاقد چربی) 50 میلی لیتر

Cinere Multilayer Sunscreen Cream SPF60+ Oil Free 50 ml

 • محافظت فوق العاده موثر پوست با سه مکانیسم انعکاس، جذب و پراکنش
 • کرم ضد آفتاب فاقد چربی و مواد حساسیت زا
 • پخش پذیری مناسب بر روی پوست 
 • مناسب انواع پوست و تمام سنین
 • دارای رنگ طبیعی پوست

سینره Cinere سینره Cinere

69,500 تومان

نوع محصولکرم
نام برندسینره Cinere
کشور مبدأ برندایران
حجم50 میلی لیتر
تعداد1 عدد
کاراییمحافظت قوی در برابر اشعه های مضر خورشیدی
مناسب برایانواع پوست
محل مصرفصورت و گردن
روش مصرفنیم ساعت قبل از قرار گرفتن در مقابل نور خورشید، از مقدار مناسبی از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید.
میزان SPFSPF 60
نوع محفظه نگهدارندهتیوبی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت
کد بهداشتی10226/44

کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره فاقد چربی 50 میلی لیتر (Cinere Multilayer Sunscreen Cream SPF60+ Oil Free)

کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره در یک نگاه

کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره (Cinere Multilayer Sunscreen Cream SPF60+ Oil Freeیک کرم ضد آفتاب قدرتمند برای محافظت از پوست شماست. این کرم با فیلترهای شیمیایی و فیزیکی از پوست در مقابل اشعه‌های مضر UVA/UVB محافظت می‌کند. کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره دارای بافت سبک و فاقد چربی است که به‌راحتی جذب پوست شده و هیچ اثری روی پوست باقی نمی‌گذارد. این کرم برای انواع پوست و حتی پوست‌های چرب مناسب است و به دلیل بی‌رنگ بودن آقایان نیز می‌توانند از این کرم استفاده کنند.

مشخصات و ترکیبات کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره

برای مراقبت از پوست شما باید در تمام فصول از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. فرقی نمی‌کند هوا ابری یا آفتابی است، اشعه‌های آسیب‌رسان نور خورشید یعنی UVA و UVB در محیط وجود دارند و پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهند.حتی برخلاف عقیده عمومی در روزهای ابری شدت اشعه‌های مضر موجود در محیط افزایش می‌یابد و نباید صرفاً به خاطر نبودن نور خورشید از مصرف کرم ضد آفتاب خودداری کرد.کرم‌های ضد آفتاب با فیلترهای شیمیایی و فیزیکی آسیب ناشی از اشعه‌های UVA/UVB را به حداقل رسانده و مانع نفوذ آن‌ها به پوست می‌شوند.کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره (Cinere Multilayer Sunscreen Cream Oil Free) یک ضد آفتاب قدرتمند برای روزهای آفتابی تابستان است زیرا در فرمولاسیون آن فیلترهای ضد آفتاب محلول در آب و چربی بکار رفته‌اند تا اثر حفاظتی آن را به حداکثر برسانند.ضد آفتاب +SPF60 سینره از پوست در مقابل اشعه‌های UVA/UVB محافظت کرده و در برابر نور خورشید بسیار پایدار است.ضد آفتاب سینره بدون هیچ اثر یا ردی بر روی پوست به‌سرعت جذب‌شده و باعث براقی یا چرب شدن پوست نمی‌شود بنابراین همه افراد می‌توانند از این کرم استفاده کنند.

در فرمولاسیون کرم ضد آفتاب سینره یک فیلتر ضد آفتاب جدید استفاده‌شده است که در آب محلول است و با مکانیسم 3 گانه جذب، انعکاس و تفرق اشعه UV  به‌خوبی از پوست مراقبت می‌کند. این فیلتر در مقابل نور آفتاب بسیار پایدار است و تحت تأثیر نور و گرما کارایی خود را از دست نمی‌دهد.بافت سبک و فاقد چربی کرم ضد آفتاب سینره استفاده از آن را برای افراد در طول روز راحت‌تر کرده است زیرا به‌راحتی بر روی پوست پخش و به‌سرعت جذب می‌شود.شما با مصرف کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره هیچ احساس سنگینی و چربی روی پوست خود نخواهید داشت و می‌توانید از این کرم سبک و غیر چرب برای محافظت از دست‌ها نیز استفاده کنید.یکی دیگر از ترکیبات ارزشمند بکار رفته در فرمولاسیون کرم ضد آفتاب سینره ویتامین E است که برای پایداری بیشتر در برابر تعریق به شکل توکوفرول بکار رفته است.ویتامین E یک آنتی‌اکسیدان قوی و یک ترکیب آب‌رسان است. ویتامین E باعث از بین رفتن چروک‌های پوستی شده و یک ترکیب ضد پیری است که به‌خوبی از انواع پوست در مقابل اثرات آسیب‌رسان رادیکال‌های آزاد مراقبت می‌کند.در ترکیب این کرم مواد ضد آفتاب گیاهی نیز بکار رفته‌اند. این ترکیبات التهاب و سوزش ناشی از تابش آفتاب را به حداقل رسانده و به‌سرعت آن را برطرف می‌کنند.در فرمولاسیون ضد آفتاب +60 SPF سینره موادکومدوژن و آلرژن بکار نرفته است بنابراین این کرم برای پوست‌های حساس هم مناسب است.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره

کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره (Cinere Multilayer Sunscreen Cream) یکی از کرم‌های ضد آفتاب ایرانی باکیفیت است. این کرم برای انواع پوست و حتی پوست‌های چرب مناسب است زیرا فاقد چربی است و باعث ایجاد جوش و آکنه نمی‌شود. این کرم در برابر تعریق مقاوم است و با فیلترهای جدید و قوی از پوست به‌خوبی مراقبت می‌کند.در صورت عدم استفاده از کرم ضد آفتاب پوست دچار پیری زودرس، چین‌وچروک و لک‌های پوستی متعدد ناشی از آفتاب‌سوختگی می‌شود که برای همه ناخوشایند است.تابش مستقیم نور آفتاب به پوست در صورت عدم استفاده از کرم ضد آفتاب با از بین بردن کلاژن باعث افتادگی پوست شده و ظاهر شمارا بسیار مسن‌تر از سن واقعی‌تان نشان خواهد داد.اثرات حفاظتی و ترمیمی کرم ضد آفتاب برای پوست بسیار مهم است و روند پیری پوست را سالیان متمادی به تأخیر خواهد انداخت. مصرف کرم ضد آفتاب پوست شمارا شاداب و جوان نگه می‌دارد و با ترکیبات مؤثره گوناگون به بهبود وضعیت پوست کمک می‌کند.ضد آفتاب +60 SPF سینره با فرمولاسیون خاص و فیلترهای ضد آفتاب قوی از پوست شما در مقابل اشعه UVA/UVB محافظت می‌کند.UVA که شدت آن از ساعت 10 صبح تا 4 بعدازظهر در حد ماکزیمم است باعث سوختگی لایه‌های سطحی پوست می‌شود و سلامت پوست را به مخاطره می‌اندازد. اشعه UVA به عمق پوست نفوذ کرده و با از بین بردن کلاژن باعث تسریع پیری پوست می‌شود.فاکتور SPF 60 در این کرم نشان‌دهنده محافظت بالای این کرم است بنابراین شما می‌توانید در مناطقی با شدت بالای تابش خورشید نیز از این کرم استفاده کنید.اگرچه کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره دارای SPF بالایی است اما بازهم مانند هر ضد آفتاب دیگری نیازمند تجدید در طول روز می‌باشد. این کرم ضد آب و ضد تعریق است و دوام بالایی در مقابل نور آفتاب دارد.

ضدآفتاب SPF60 سینره چیست؟

با خرید اینترنتی کرم ضد آفتابسینره می‌توان مانع آفتاب‌سوختگی پوست شده و با دارا بودن استاندارد  +++PA یک کرم مناسب برای استفاده روزانه است که توسط FAD نیز تائید شده است.علاوه بر محافظت از پوست حاوی ترکیبات ضد چین‌وچروک هم می‌باشد که با خرید کرم ضد آفتاب SPF60 65 میلی‌لیتری سینره می‌توان از پیری پوست جلوگیری کرد. این کرم فاقد پارابن است بنابراین تأثیرات حساسیت‌زایی و مضر پارابن در آن حذف‌شده است.این ضد آفتاب فاقد چربی است و خرید کرم ضد آفتاب سینره برای انواع پوست‌ها ازجمله پوست‌های چرب و آکنه‌ای مناسب هستند. این کرم باعث تشدید چربی پوست و بروز جوش و آکنه نمی‌شوند و با حجم 65 میلی‌لیتر برای مدت تقریباً طولانی قابل‌مصرف است.خرید آنلاین کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره یک گزینه مناسب برای آقایان و خانم‌هایی است که به‌سلامت پوست خودشان اهمیت می‌دهند. این کرم فاقد رنگ و چربی است، خیلی زود جذب پوست شده و هیچ اثری از خودش روی پوست نمی‌گذارد.

مزایا و خواص کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره

 • محافظت از پوست در مقابل اشعه‌های UVA و UVB
 • حاوی آنتی‌اکسیدان و ترکیبات ضد چروک
 • حاوی فیلترهای فیزیکی و شیمیایی قوی
 • سبک، غیر چرب و فاقد رنگ
 • فاقد پارابن و غیر کومدون زا
 • ضد آب و ضد تعریق

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه و ایرانی، محصول "کرم ضد آفتاب رنگی SPF63 دکتر ژیلا" و "کرم ضد آفتاب بی رنگ SPF63 دکتر ژیلا" با قیمت مناسب و کیفیت خوب می باشد.

مقدار و نحوه مصرف کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره

پس از خرید ضد آفتاب سینره، نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقدار مناسبی از آن را روی پوست خود استعمال و کاملاً پخش‌کنید. استفاده از ضد آفتاب را هر 4-3 ساعت تجدید نمایید.

عوارض کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره

تاکنون با مصرف و خرید ضد آفتاب 60 SPF سینره عارضه جانبی گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره

 • برای پوشش دهی خوب مقدار مناسبی از کرم را روی پوست استعمال کرده و در صورت تعریق بیش‌ازحد زودبه‌زود کرم را تجدید کنید.
 • پس از خرید آنلاین کرم ضد آفتاب +60 SPF سینره آن را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • خرید و مصرف کرم ضد آفتاب +60 SPF به دلیل داشتن فیلترهای شیمیایی برای مصرف در اطراف چشم مناسب نیست.
 • خرید کرم ضد آفتاب +60 SPF را برای کودکان و نوزادان انجام ندهید.
 • خرید کرم ضد آفتاب +60 SPF را از مراکز معتبر تهیه کنید.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه

کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره

ترکیبات گیاهی این محصول برای چی هستش؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی
در ترکیب این کرم مواد ضد آفتاب گیاهی نیز بکار رفته‌اند. این ترکیبات التهاب و سوزش ناشی از تابش آفتاب را به حداقل رسانده و به‌سرعت آن را برطرف می‌کنند.

کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره

به نظرم بین ضد آفتاب های ایرانی، کرم خوبیه حتی نسبت به قیمتش

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره فاقد چربی

سلام این کرم رو صورت برق نمی زنه؟رنگ و جذبش چطوره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
سلام کاربر گرامی، این کرم فاقد رنگ و چربی است، خیلی زود جذب پوست شده و هیچ اثری از خودش روی پوست نمی‌گذارد.

کرم ضد آفتاب +SPF60 سینره فاقد چربی

سللام،میخاستم این محصول رو بخرم فقط اینکه این کرم چربه؟ من پوستم حساسه و اگر کرم خیلی چرب باشه باعث میشه جوش بزنم؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
سلام کاربر گرامی، این کرم فاقد رنگ و چربی است، خیلی زود جذب پوست شده و هیچ اثری از خودش روی پوست نمی‌گذارد بنابراین گزینه بسیار مناسبی برای شما است.

ضد آفتاب

سلام
ای بابا شماهم که موجود ندارینش

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

سینره

ضد آفتاب خيلي خوبيه . البته خودتون بهم معرفيش کرديد و راضيم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No