*متأسفانه این محصول موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین با ترکیبات مشابه قرص نورکرین بانوان فارمامدیکو 60 عددی استفاده نمایید*

مکمل مناسب برای بهبود سلامت پوست، مو و ناخنافزایش رشد و تقویت مو و جلوگیری از ریزش موافزایش دهنده رشد و ضخامت ناخن هاافزایش کلاژن سازی در پوست

89,000 تومان

جلوگیری از ریزش مو با تقویت فولیکول‌های مومکمل مناسب برای بهبود سلامت مو و ناخنتقویت رشد و افزایش‌دهنده حجم موهاتأمین مواد مغذی موردنیاز مو و ناخن

730,000 تومان

حفظ سلامت پوست ، ناخن و موجلوگیری از پیری زودرس پوستکاهش شکنندگی ناخناستحکام بخش ناخنتقویت ریشه  موافزایش رشد مو

ناموجود

خرید اینترنتی نورکرین بانوان 60 عددی

قرص نورکرین بانوان فارمامدیکو 60 عددی

Pharma Medico Nourkrin Woman 60 tablets

10165

 • حاوی مواد مغذی، ویتامین ها و اسید های چرب مورد نیاز رشد مو
 • پیشگیری از ریزش مو و تحریک رشد مجدد مو در بانوان
 • پیشگیری از سفید شدن مو با کمک ماده سیلیکا
 • صد در صد طبیعی

فارمامدیکو Pharma Medico فارمامدیکو Pharma Medico

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان به سراسر ایران
مشاوره و خرید:88029482-021
2023/01

ناموجود

2023/01

نوع محصولقرص
نام برندفارمامدیکو Pharmamedico
کشور مبدأ برنددانمارک
تعداد60 عددی
روش مصرف روزانه دو عدد از این قرص را همراه با وعده های غذایی و با آب فراوان مصرف کنید.
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت
کد بهداشتی70050002410008

قرص نورکرین بانوان فارمامدیکو 60 عددی Pharma Medico Nourkrin Woman 60 tablets

نورکرین بانوان در یک نگاه

نورکرین بانوان (Pharma Medico Nourkrin Woman 60 tablets) محصول کشور دانمارک است و یک مکمل فوق‌العاده مفید برای جلوگیری از ریزش مو در خانم‌ها است. نورکرین بانوان حاوی کمپلکس ماریلکس است که از پروتئین جانداران دریایی مشتق شده است. علاوه براین نورکرین حاوی لوسین، گلوکزآمین، لسیتین و پروتئوگلیکان است که نقش مهمی در سلامت پوست و مو دارند. نورکرین بانوان با دارا بودن عصاره‌های گیاهی ارزشمندی مانند آسرولا چری و گیاه دم‌اسب که حاوی ویتامین‌ها و میترال‌های مفید برای افزایش رشد موها هستند به‌سرعت مشکل ریزش مو را حل کرده و زیبایی و شادابی را به موهای شما بازمی‌گرداند.

مشخصات و ترکیبات قرص نورکرین بانوان

ریزش موها یک امر کاملاً طبیعی است و به گفته محققان پوست ریزش موها تا 100 تار مو در روز کاملاً طبیعی است. پس اگر در طی روز و موقع برس کشیدن موها تارهای مویی را می‌بینید که به برس چسبیده است هیچ جای نگرانی ندارد و این موها حتماً قبلاً جایگزین شده‌اند.مشکل ریزش مو از جایی شروع می‌شود که ریزش موها بیش از 100 تار باشد و شما شاهد کم‌پشت شدن موهای خودتان باشید. همه ما بارها در شرایط مختلف این وضعیت را تجربه کرده‌ایم و در مقاطعی دچار ریزش مو شده‌ایم که خودبه‌خود نیز برطرف شده است.ریزش موها زمانی مشکل‌ساز است که به‌طور مزمن و هرروزه حتی با رعایت بهداشت پوست و مو و تغذیه ادامه داشته باشد. ازآنجایی‌که نقش موها در زیبایی خانم‌ها انکارناپذیر است، ریزش مو به‌شدت روحیه خانم‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد و حتی با افزایش استرس ناشی از آن ممکن است دچار ریزش موی بیشتری شوند.نورکرین بانوان با داشتن ترکیبات مؤثر و تقویت‌کننده یک مکمل فوق‌العاده مفید برای رفع ریزش موهای خانم‌ها است. این مکمل دقیقاً بر اساس مکانیسم بدن خانم‌ها و با مدنظر قرار دادن تغییرات هورمونی ماهیانه در بدن آن‌ها طراحی و عرضه است تا به بهترین نحو مشکل ریزش مو را حل کند.

ترکیب شاخص موجود در نورکرین بانوان (Pharma Medico Nourkrin Woman) کمپلکس ماریلکس است که از غضروف‌های کوسه و صدف‌های دریایی به‌دست‌آمده است. ماریلکس حاوی لوسین و لسیتین، پروتئوگلیکان ها و گلوکز آمین است که برای رشد موها بسیار مفید هستند. در بین این ترکیبات گلوکز آمین باعث رشد و نوسازی فولیکول‌ها شده و پروتئوگلیکان ها موها را در فاز رشد نگه می‌دارند تا رشد بیشتری داشته باشند.آسرولا چری (Acerola cherry) یکی دیگر از ترکیبات موجود در نورکرین بانوان است. این گیاه بومی مناطق گرمسیر بوده و حاوی ریزمغذی‌های مفیدی مانند ویتامین C، ویتامین A و کارتنوئیدها، ویتامین‌های B3،B2، B1  و بیوفلاوونوئید هاست.آسرولا چری خواص آنتی‌اکسیدانی بالایی دارد و با دارا بودن ویتامین‌های مفید باعث افزایش سنتز کراتین – مهم‌ترین پروتئین مو و ناخن – می‌شود. ساخت کراتین بیشتر باعث افزایش رشد و قطر موها شده و از ریزش آن‌ها جلوگیری می‌کند.ویتامین C و ویتامین A موجود در آسرولا چری با خواص آنتی‌اکسیدانی بالا در مقابل رادیکال‌های آزاد از پوست و مو محافظت می‌کنند.ویتامین C در ساخت کراتین و کلاژن نیز نقش دارد و کم شدن این ویتامین در بدن با تأثیر منفی بر روی ژن‌ها باعث کند شدن رشد موها می‌شود. نورکرین بانوان با تأمین ویتامین C موردنیاز بدن مانع کاهش رشد موها و ریزش آن‌ها می‌شود.ورکرین بانوان با تامین ویتامین A و کاروتنوئیدهای موجود در آسرولا چری با خواص آب‌رسانی و آنتی‌اکسیدانی از ریزش موها جلوگیری می‌کنند. از تأثیرات دیگر ویتامین A می‌توان به افزایش حجم موها و کمک به درخشندگی طبیعی موها اشاره کرد.ویتامین ب1 در ترکیب این گیاه در تولید گلبول‌های قرمز شرکت کرده و با افزایش اکسیژن‌رسانی به فولیکول‌های مو رشد آن‌ها را تسریع می‌کند.ویتامین B2 یکی دیگر از ویتامین‌های گروه B است که برای پوست، مو و ناخن بسیار مفید است. ب2 با شرکت در ساخت کراتین و افزایش سنتز این پروتئین به رشد و تقویت موها کمک می‌کند.ویتامین B3 علاوه بر بهبود گردش خون در پوست سر و رساندن ریزمغذی‌های مفید به فولیکول‌های مو با ایجاد تعادل هورمونی از ریزش موها جلوگیری کرده و رشد آن‌ها را افزایش می‌دهد.عصاره دم‌اسب یکی دیگر از ترکیبات مؤثره موجود در نورکرین بانوان است. عصاره دم‌اسب با دارا بودن ترکیبات سیلیسی، پتاسیم، منگنز، سلنیوم و انواع ساپونین به رشد موها کمک می‌کند.علاوه بر این دم‌اسب با خواص آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی به‌سلامت پوست سر کمک می‌کند که فولیکول‌ها در این شرایط تقویت‌شده و از ریزش مو جلوگیری می‌شود.سیلیکا فرم اکسیده شده مینرال سیلیسیوم است که خواص درمانی زیادی دارد. سیلیکا در سنتز کلاژن نقش مهمی دارد. سیلیکا از سفیدی زودرس موها جلوگیری کرده و رشد موها را افزایش می‌دهد.علاوه بر موارد فوق سیلیکا با حفظ تعادل اسید – باز باعث حفظ PH مطلوب بدن شده و با افزایش استحکام موها از ریزش آن‌ها جلوگیری می‌کند.

قرص نورکرین بانوان واقعا موثر است؟!

بیش از 60٪ از زنان، اختلالاتی در رشد مو را حداقل در دوره ای از زندگی خود تجربه می کنند؛ بنابراین شما تنها نیستید! از این گذشته، باید به این نکته نیز اشاره کرد که یک چرخه طبیعی ریزش مو و رشد مجدد موها در تمامی دوران حیات همه انسانها وجود دارد که نباید نسبت به آن نگران شد. با این وجود، گاهی اوقات ریزش مو ها از حد عادی فراتر می رود که می تواند  علل متفاوتی داشته باشد، مانند استرس، ژنتیک، دیابت، تغذیه ضعیف، پرکاری و یا کم کاری تیروئید، کلسترول بالا، استفاده داروهای خاص، زایمان، نوسانات هورمون ها، فشار خون بالا، آرایش مکرر موها و غیره.

بهترین گامی که برای سلامت موهایتان می توانید بردارید این است که به موها برای داشتن یک چرخه طبیعی رشد کمک کنید. بدون اغراق می توان گفت که مهمترین تصمیمی که در مورد مراقبت از موهای خود باید بگیرید این است که استفاده از چه محصولات و مکمل هایی بیشتر به نفع شما خواهند بود؟ در این قسمت قصد داریم درباره مکمل نورکرین بانوان با شما صحبت کنیم که اثربخشی آن بارها از لحاظ علمی اثبات شده است.

قرص نورکرین بانوان چگونه باعث تقویت رشد موها می شود؟

رشد و ریزش هر تار موی شما توسط چرخه رشد مو کنترل می شود. این چرخه از سه مرحله اصلی تشکیل شده است:

 • مرحله آناژن (مرحله رشد)

تقریبا 85-90٪ از موها در هر زمان خاص، به طور فعال رشد می کند. تقریبا هر تار مویی می تواند به مدت 3 سال رشد کند و البته گاهی از این هم بیشتر خواهد بود.

 • مرحله کاتاژن (مرحله انتقال)

تقریبا 1٪ از موها در هر زمان معینی در این مرحله قرار دارند. در این مرحله ارتباط مویرگ های تامین مواد مغذی مورد نیاز مو و فولیکول جدا می شود و مرحله رشد به پایان می رساند. پس موها بعد از مدتی می ریزند. این مرحله حدود 2-1 هفته به طول می انجامد.

 • مرحله تلوژن (مرحله استراحت)

تقریبا 10 تا 15 درصد از موها در هر زمان معینی در این مرحله قرار دارند. هنگامی که موها به حداکثر رشد خود برسند تا زمانی که ریزش مو اتفاق بیفتد، در فولیکول به حالت استراحت باقی می مانند. فولیکول سپس یک موی جدید تولید می کند، به این ترتیب مرحله تازه رشد و تکمیل چرخه را آغاز می کند. این مرحله 4-3 ماه طول می کشد.بنابراین باید بدانید که در هر زمان حدود 15-10 درصد از موهای شما می ریزند که این امری طبیعی است و اصلا جای نگرانی ندارد؛ زیرا این موها توسط  موهای سالم و جدید، جایگزین خواهند شد. در چرخه رشد مو عناصر خاصی به نام پروتئوگلیکان نقش ویژه ای دارند.

در صورتی که چرخه رشد مو دچار اختلال شود، یک یا تعدادی از مشکلات زیر روی خواهد داد:

 •          کوتاه شدن مرحله رشد مو و تاخیر در رشد موها
 •          فرارسیدن زودرس مرحله انتقالی همراه با توقف رشد موها
 •          طولانی شدن مرحله استراحت مو و عدم رویش موهای جدید به دلیل غیر فعال ماندن فولیکول های مو

در صورتی که مواد مغذی مورد نیاز فولیکول های مو تامین نگردد، چرخه رشد به حالت استراحت وارد می شود و رشد موها به تاخیر می افتد. پیروی از یک رژیم غذایی سالم و متنوع همراه با مصرف میزان کافی پروتئین یک نقطه شروع خوب است. ساختمان اصلی مو از پروتئین تشکیل شده است و مصرف میزان کافی پروتئین، به حفظ چرخه طبیعی رشد موها کمک خواهد کرد.  

نورکرین دارای ترکیبی منحصر به فرد با فرمولاسیون ویژه به نام ماریلکس (Marilex) است که از عصاره ماهی و نوعی پروتئوگلیکان خاص تشکیل شده است. این ماده به عنوان یک تنظیم کننده موثر سیکل رویش مو عمل می کند. مکمل ورکرین بانوان همچنین غنی از پروتئین های کولین است که یک محصول کاملا آزمایش شده است که به حفظ دوره طبیعی رشد موها کمک می کند. این مکمل تقویت مو نیاز فولیکولهای مو به ویتامین ها و مواد معدنی را نیز تامین می کند. به مصرف کنندگان توصیه می شود که دوره ی مصرف ورکرین بانوان را حداقل تا 6 ماه ادامه دهند تا حمایت کامل از بافتهای تغذیه کننده مو، صورت گیرد.

Nourkrin Woman

چرا باید به نورکرین بانوان اعتماد کنم؟

قرص ورکرین بانوان (Nourkrin) را می توان به عنوان یک مکمل بی نظیر برای تقویت رشد موها تلقی کرد؛ چراکه نه تنها توسط مصرف کنندگان، بلکه همچنین توسط دانشمندان، متخصصین پوست، مو و زیبایی در سراسر جهان مورد تایید قرار گرفته است. نورکرین حاوی ترکیبات طبیعی است که ایمن بودن و موثر بودن آنها از نظر علمی اثبات شده است. در پشت پرده تولید این مکمل فوق العاده موثر، بیش از 25 سال سابقه و تجربه وجود دارد.

اثر بخشی نورکرین بانوان بر اساس بیش از 56 مطالعه کاملا علمی و مقالات بالینی و همچنین نظرسنجی هایی که از مصرف کنندگان انجام شده است، مورد تایید قرار گرفته است. در این بررسی ها، هیچ عارضه جانبی برای این محصول گزارش نشده است. در صورتی که بسیاری از داروهای دیگری که برای تقویت مو مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند عوارضی چون خارش پوستی، خشکی پوست و پوسته پوسته شدن آن، التهاب، سوزش و در موارد شدید، افزایش وزن، تورم صورت، مچ پا و یا دست، ناراحتی های معده، مشکلات تنفسی، افزایش ضربان قلب، درد قفسه سینه و سرگیجه شوند.یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فردی که می توان برای نورکرین بانوان نام برد این است که در تولید و فرمولاسیون آن، متخصصین و پژوهشگران برجسته ای از سراسر جهان همکاری کرده اند. همین امر باعث تولید یک مکمل بی نظیر برای تقویت رشد مو و جلوگیری از ریزش مو ، بر اساس استانداردهای بالینی شده است. با این حال مهمترین نکته این است که می بایست انتظارات معقولی داشته باشید. موها به طور طبیعی حدود 1.5-0.5 سانتی متر در ماه رشد می کنند، پس نباید انتظارات دور از منطق داشته باشید.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف نورکرین بانوان

ریزش مو در خانم‌ها تحت شرایط مختلفی ازجمله بارداری و یائسگی به علت تغییر سطح هورمون‌ها رخ می‌دهد. گاهی اوقات استرس‌های روزانه و کمبودهای تغذیه‌ای نیز تأثیر منفی بر رشد موها گذاشته و سلامت آن‌ها را به مخاطره می‌اندازند.اگرچه سلامت موها و داشتن موهای شاداب و درخشان برای همه افراد مهم است اما دارا بودن موهای زیبا برای خانم‌ها یک امر حیاتی است زیرا زیبایی آن‌ها را به‌شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. ازاین‌رو مکمل‌های فراوانی برای رفع مشکل ریزش مو در خانم‌ها به بازار عرضه‌شده است.خرید نورکرین بانوان یکی از بهترین گزینه‌ها به‌عنوان مکمل‌های ضد ریزش مو برای خانم‌هاست که با ترکیبات مؤثره گیاهی و دریایی به‌سلامت موها کمک کرده و مشکل ریزش مو را حل می‌کند.

در فرمولاسیون ورکرین بانوان عصاره‌های مفیدی بکار رفته است که حاوی ریزمغذی‌های مفید برای رشد موها هستند. مینرالها و ویتامین‌های موجود در این عصاره‌ها با منشأ طبیعی فولیکول‌های مو را تغذیه کرده و رشد موها را افزایش می‌دهند.ورکرین بانوان (Pharma Medico Nourkrin Women) با دارا بودن ترکیبات سیلیسی باعث افزایش استحکام موها شده و از ریزش موهای نازک پیشگیری می‌کند. علاوه براین نورکرین مانع سفیدی زودهنگام موها می‌شود و به حفظ سلامت موها کمک می‌کند.خرید قرص نورکرین بانوان علاوه بر بهبود سلامت موها و پیشگیری از ریزش مو با دارا بودن ترکیبات مغذی باعث بهبود وضعیت ناخن‌ها و پوست می‌شود. با مصرف نورکرین شما دیگر ناخن‌های شکننده نخواهید داشت زیرا ریزمغذی‌های مفید موجود در این مکمل سنتز کراتین و کلاژن را افزایش می‌دهند و باعث افزایش استحکام ناخن‌ها و قوام پوست می‌شوند.خانم‌ها می‌توانند در هر سنی ازجمله سنین یائسگی با خرید قرص ورکرین بانوان از خواص بی‌نظیر این مکمل بهره‌مند شده و سلامت مو و ناخن‌های خودشان را بهبود ببخشند. اثربخشی کپسول‌های نورکرین در تمام دنیا ثابت‌شده است و شما می‌توانید با خیال راحت از این مکمل بدون عارضه استفاده کنید.

 شما می توانید برای مشاهده و خرید نورکرین آقایان بر روی  نورکرین آقایان کلیک نمایید.

مزایا و خواص قرص نورکرین بانوان

 • حاوی مواد مغذی، ویتامین ها و اسید های چرب مورد نیاز رشد مو
 • پیشگیری از سفید شدن مو به دلیل برخورداری از سیلیکا
 • پیشگیری از ریزش مو و تحریک رشد مجدد مو در بانوان
 • کاملا طبیعی

مقدار و نحوه مصرف نورکرین بانوان

به مدت 6 ماه، روزانه دو عدد از این قرص را همراه با وعده های غذایی و با آب فراوان مصرف کنید.

عوارض نورکرین بانوان

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف نورکرین بانوان

 • در صورت ابتلا به دیابت، کمبود ویتامین B1، مصرف قرص‌های دیورتیک، وارفارین و آریتمی قلب فقط با مشورت پزشک خرید قرص نورکرین بانوان را انجام دهید.
 • خرید آنلاین قرص نورکرین (Pharma Medico Nourkrin Women) در دوران بارداری و شیردهی بهتر است مصرف نشود.
 • خرید اینترنتی قرص نورکرین بانوان برای کودکان زیر 6 سال و افرادی که به غذاهای دریایی آلرژی دارند ممنوع است.
 • بعد از خرید قرص نورکرین آن را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • مقدار توصیه‌شده نورکرین را بدون مشورت با پزشک افزایش ندهید.
 • برای کسب بهترین نتیجه ورکرین بانوان را حداقل 6 ماه مصرف کنید.
 • آقایان برای خرید باید خرید نورکرین مخصوص آقایان را انجام دهند.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه

مه

سلام وقتتون بخیر این قرص دیگه وارد نمیشه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

سوال

سلام
سوالی دارم
آیا برای من که به صورت ارثی چربی خون دارم و در ضمن فیبروکیستیک هستم این قرص میتونه عارضه داشته باشه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

تاریخ انقضا

سلام ببخشید تاریخ انقضا این محصول تاکی هست؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

قرص نورکرین بانوان فارمامدیکو 60 عددی

هیربرست بهتره یا نورکرین؟میخام یه مدت فقط واسه یکیش هزینه کنم؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام کاربر گرامی،قرص هیربرست ضدریزش مو می باشد و نورکرین بانوان در رویش مجدد موها موثر است.

نورکرین

خیلی خیلی خوبه . امیدوارم همیشه موجود داشته باشید

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

نورکرین بانوان

سلام
نورکرین به خاطر اون عصاره دم اسبی که داره واقعا تاثیرگذاره من مصرف میکنم به دوستام هم پیشنهاد دادم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

نورکرین بانوران

قیمت این محصول بالاس ولی فوق العاده موثر من با اینکه ژنتیک مشکل ریزش مو داشتم اما بعد 6 ماه قسمتی از موهام که ریخته بود دراومد. درضمن مرسی از ارسال به موقع تون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام دوست عزیز
ممنونم از خریدتون خوشحالیم که راضی بودید

نورکرین

سلام
من میتونم نورکرین رو سه ماه مصرف کنم؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
با سلام
بهترین اثربخشی محصول پس از مصرف 6 ماهه خواهد بود.

تجربه استفاده از قرص نورکرین

سلام
لطفا اگه کسی تجربه استفاده از قرص نورکرین رو داره بگه و اینکه قرص نورکرین خوبه؟ یا نه
ممنون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
دوست عزیز سلام
قرص نورکرین محصول باکیفیتی هست که معمولا طرفداران زیادی در سراسر دنیا داره. شما میتونید از نظرات سایر افراد در سایت باهمانه استفاده کنید و همچنین میتونید با مطالعه بخش توضیحات محصول، اطلاعات بیشتری درباره اون پیدا کنید.
با آرزوی تندرستی

نورکرین

سلام اگر نورکرین با محصول دیگری که زینک داره مثل سیستین ب6 یا ریجن دایت مصرف بشه مشکلی ایجاد میکنه ؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
با سلام
کاربر عزیز تداخلی ایجاد نکرده بلکه به اثربخشی بهتر کمک خواهد کرد.
با تشکر

سفیدی مو

سلام
واقعا خوشحالم که باسایت باهمانه آشنا شدم من حدودا ازسن نوجوانی موهام سفید شد ولی ازوقتی قرص نورکرین رو استفاده میکنم حس میکنم سفیدی موهام به تعویق افتاده.

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

سوال

سلام ببخشید یک سوال در مورد نورکرین داشتم. میخوام این دارو باعث رشد موی زائد در صورت بدن نمیشه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
مکمل نورکرین بیشتر بر روی فولیکول موی سر بوده و اثراتی در مورد موهای زائد بدن ندارد.

خرید نورکرین

با سلام. قرص نورکرین برای کجاست اصلش؟ من خریدم ولی روش فارسی نوشته بود. مگه خارجی نیست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
با سلام
محصول نورکرین برای شرکت فارمامدیکو کشور دانمارک می باشد.
با توجه واردات رسمی این محصولات و بسته بندی آنها در داخل کشور توضیحات به صورت فارسی ارائه می گردد.

خرید نورکرین

نورکرین محصول خوبیه ولی یه کم گرون، ولی در کل ارزشش رو داره

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No