قرص استئوکر ویتابیوتیکس اورجینال 30 عددی

Vitabiotics Osteocare Original 30 Tabs

10378

 • مکمل مناسب برای تقویت و استحکام استخوان ها و دندان ها
 • حفظ سلامت مادر و جنین در دوران بارداری
 • مناسب برای دوران یائسگی و بعد از آن
 • تقویت عملکرد عضلات و مفاصل
 • پیشگیری از پوکی استخوان
 • بهبود سلامت عمومی بدن

برند: ویتابیوتیکس Vitabiotics

44,000 تومان

نوع محصولقرص
نام برندویتابیوتکس Vitabiotics
کشور مبدأ برندانگلیس
تعداد30 عدد
کاراییپیشگیری از پوکی استخوان
روش مصرفروزانه 2 عدد قرص با فاصله زمانی 8-6 ساعت
ویتامین ها و مواد شاخصکلسیم، منیزیم، روی و ویتامین D3
نوع محفظه نگهدارندهقوطی کاغذی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی1228084379

قرص استئوکر ویتابیوتیکس اورجینال 30 عددی Vitabiotics Osteocare Original 30 Tabs

قرص استئوکر ویتابیوتیکس در یک نگاه

قرص استئوکر ویتابیوتیکس (Vitabiotics Osteocare Original) محصول کشور انگلیس و یک مکمل غذایی فوق‌العاده برای تقویت استخوان‌هاست. استئوکر بر اساس آخرین تحقیقات علمی برای تأمین کلسیم و کو فاکتورهای آن ازجمله ویتامین D تهیه‌شده است و به جذب نرمال کلسیم در بدن کمک می‌کند. قرص غضروف ساز استئوکر حاوی کلسیم، منیزیم، روی و ویتامین D3 است که همه این ریزمغذی‌ها در تقویت و استحکام استخوان‌ها، دندان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان مؤثر هستند. استئوکر می‌تواند به درمان افرادی که دچار پوکی استخوان شده‌اند کمک کند و مصرف آن در دوران سالمندی مانع ابتلا به پوکی استخوان خصوصاً در خانم‌ها می‌شود. استئوکر حتی می‌تواند یک مکمل غذایی مفید برای خانم‌های باردار و شیرده باشد و به حفظ سلامت مادر و جنین کمک کند.

مشخصات و ترکیبات قرص استئوکر ویتابیوتیکس

 استئوکر یکی از مکمل‌های مفید برای حفظ سلامت استخوان‌هاست. این مکمل حاوی کلسیم و سایر ریزمغذی‌های ضروری و مفید برای استخوان‌ها و دندان‌هاست. استئوکر حاوی کوفاکتورهای کلسیم یعنی ویتامین D، منیزیم و زینک است که به حفظ سلامت استخوان‌ها کمک می‌کند. قرص استئوکر ویتابیوتیکس را می‌توان برای درمان و پیشگیری مورداستفاده قرار دارد. این مکمل با تأمین کلسیم، ویتامین D و دیگر مینرالهای ضروری برای حفظ ساختار استخوانی بدن از ابتلا افراد به پوکی استخوان خصوصاً در سنین بالا پیشگیری می‌کند. از طرف دیگر مصرف استئوکر در افرادی که به دلایل مختلف دچار پوکی و ضعف استخوان شده‌اند جذب کلسیم و دیگر ریزمغذی‌های مفید برای بازسازی استخوان‌ها را افزایش داده و سلامت آنها را بهبود می‌بخشد.

استئوکر (Vitabiotics Osteocare Original) حاوی تمام میترال‌ها و ریزمغذی‌های مفید برای استخوان است. کلسیم، ویتامین D، منیزیم و روی موردنیاز بدن با مصرف این مکمل تأمین می‌شوند بنابراین از سلامت استخوان‌ها و سلامت عمومی بدن به خوبی حمایت می‌کند. این مکمل با افزایش جذب کلسیم و فسفر علاوه بر بهبود سلامت استخوان‌ها به سلامت عضلات و سیستم عصبی نیز خصوصاً در مواقع استرس و اضطراب کمک می‌کند. استئوکر با دارا بودن ترکیبات مفید حرکت مایعات در روده‌ها را تنظیم کرده و از موکوس روده مراقبت می‌کند.

کلسیم مهم‌ترین ماده مؤثره موجود در استئوکر است که 99% آن در استخوان‌ها و دندان‌هاست.1% باقی‌مانده کلسیم محلول در خون است و بسیاری از اعمال فیزیولوژیک بدن توسط همین فرم کلسیم صورت می‌گیرد. اگر کلسیم دریافتی روزانه به‌اندازه نیاز بدن تأمین نشود کلسیم موجود در استخوان‌ها برای حفظ سطح خونی کلسیم تجزیه‌شده و وارد جریان خون می‌شود. برداشت مداوم کلسیم از استخوان‌ها منجر به ضعیف شدن و درنهایت ابتلا به پوکی استخوان می‌شود. علاوه بر این بیماری‌های خاص، افزایش سن، بارداری و شیردهی، یائسگی در خانم‌ها و کمبود ویتامین D نیاز بدن به کلسیم را افزایش می‌دهند؛ بنابراین در این شرایط مصرف مکمل‌های حاوی کلسیم مانند استئوکر برای تأمین این مینرال بسیار ضروری است.

در فرمولاسیون قرص استئوکر ویتابیوتیکس (Vitabiotics Osteocare Original) ویتامین D نیز وجود دارد زیرا این ویتامین مانند کلسیم برای حفظ سلامت استخوان‌ها لازم و ضروری است. ویتامین D موجود در استئوکر به شکل ویتامین D3 یا کوله کلسیفرول است که فعالیت‌ترین فرم ویتامین D در بدن است. D3 فرم برتر ویتامین D است که در بدن نیز ساخته می‌شود و جذب آن نسبت به سایر انواع ویتامین D بالاتر و بهتر است.

ویتامین D به جذب کلسیم از روده‌ها کمک کرده و کمبود آن با محدود کردن جذب کلسیم منجر به نرمی و پوکی استخوان می‌شود. ویتامین D موردنیاز بدن را می‌توان از طریق نور خورشید دریافت کرد اما این روزها با مصرف کرم‌های ضد آفتاب و محدود شدن فعالیت‌ها به محیط بسته کمبود این ویتامین بسیار شایع است.

در حال حاضر اکثر افراد و خصوصاً خانم‌ها که بیشتر در خانه هستند و پوشش آن‌ها در خارج منزل ساخته‌شدن ویتامین D در بدن را محدود می‌کند، از مکمل‌های ویتامین D استفاده می‌کنند. استئوکر (Osteocare) با فرمولاسیون کامل خود و تأمین ویتامین D یک مکمل فوق‌العاده مفید برای حفظ سلامت استخوان‌ها در سنین مختلف است.

منیزیم یکی دیگر از مینرالهای موجود در فرمولاسیون قرص استئوکر ویتابیوتیکس است که کمبود آن جذب کلسیم را کاهش می‌دهد. منیزیم نقش بسیار مهمی در سلامت عضلات و سیستم عصبی دارد و حفظ نسبت منیزیم به کلسیم برای عملکرد صحیح بدن حیاتی است. این عنصر یکی از ریزمغذی‌های مهم موردنیاز بدن است که در کنار کلسیم به حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها کمک می‌کند همچنین به عنوان یکی از فاکتورهای جذب کلسیم در ترکیب استئوکر گنجانده‌شده است تا کمبود بدن به این مکمل نیز برطرف شود.

روی موجود در فرمولاسیون قرص استئوکر ویتابیوتیکس مینرالی است که بیشتر برای کمک به حفظ سلامت پوست و مو شناخته است و کمتر کسی بین سلامت استخوان‌ها و کمبود روی ارتباطی می‌بیند. شایان‌ذکر است که روی برای سنتز یکی از پروتئین‌های ماتریکس استخوان که کلسیم و سایر مینرالها روی آن قرار می‌گیرند موردنیاز است.

بدین ترتیب زینک یا روی یکی از مینرالهای موردنیاز برای تشکیل استخوان است و مکمل‌های باکیفیت مانند استئوکر حتماً این مسئله را موردنظر قرار می‌دهند. روی علاوه بر استخوان‌سازی با شرکت در بسیاری از واکنش‌های بدن به بهبود سلامت عمومی فرد کمک می‌کند.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف قرص استئوکر ویتابیوتیکس

جذب کافی کلسیم برای همه افراد در سنین مختلف حیاتی است. تحقیقات نشان داده است که جذب کلسیم موردنیاز بدن در دوران کودکی به حفظ سلامت استخوان‌ها در دوره‌های بعدی زندگی کمک شایان توجهی می‌کند. جذب کلسیم و حفظ توده استخوانی در طول کودکی و بزرگ‌سالی کلید حفظ سلامت استخوان‌ها در دوره‌های بعدی است. اگرچه توده استخوانی در هر دو جنس زن و مرد با افزایش سن کاهش می‌یابد اما در دوران یائسگی این مسئله برای خانم‌ها تشدید می‌شود. در این دوران مینرالهای استخوانی خانم‌ها بیشتر از آقایان از دست می‌رود و جذب کلسیم روزانه به دلایل مختلف کاهش می یابد؛ بنابراین سرعت تجزیه استخوان‌ها افزایش‌یافته و خانم‌ها را مستعد ابتلا به پوکی استخوان می‌کند.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با استئوکر محصول "سافت ژل سوپر کلسیم پلاس منیزیم شف 90 عددی" با خاصیت جلوگیری از پوکی استخوان و بهبود سلامت استخوان دندان است.


استئوکر با تأمین ریزمغذی‌های کلیدی مانند کلسیم و ویتامین D یکی از بهترین مکمل‌ها برای استفاده در سنین سالمندی خصوصاً برای خانم‌هاست. تحقیقات نشان داده است جذب کلسیم کافی به خصوص برای افراد بالای 50 سال ضروری است. جذب کلسیم برای دوران بارداری و شیردهی نیز بسیار مهم است و خانم‌ها طی این دوره‌ها با صلاح‌دید پزشک می‌تواند برای حفظ سلامت جنین و خودشان از کپسول استئوکر ویتابیوتیکس استفاده کنند.

مکمل استئوکر ویتابیوتیکس حاوی منیزیم و کلسیم بیشتری نسبت به شیر است و علاوه بر آن حاوی ویتامین D3 و زینک است که هیچ مکمل کلسیمی این ریزمغذی‌های مفید را برای بدن تأمین نمی‌کند. استئوکر فاقد  لاکتوز، الکل و چربی، مخمر و رنگ مصنوعی است و یک مکمل ایده آل برای استخوان‌سازی و تقویت استخوان‌ها در همه افراد خصوصاً در سنین بالاست.

مزایا و خواص قرص استئوکر ویتابیوتیکس

 • تقویت عملکرد عضلات و مفاصل با ریزمغذی‌های مفید
 • کمک به سلامت مادر و جنین در دوران بارداری
 • پیشگیری از پوکی استخوان در سنین بالا
 • تقویت و استحکام استخوان‌ها و دندان‌
 • مناسب برای دوران یائسگی و بعدازآن
 • کمک به بهبود سلامت عمومی بدن

مقدار و نحوه مصرف قرص استئوکر ویتابیوتیکس

روزانه 2 عدد قرص را با فاصله زمانی 8-6 ساعت، همراه با یک لیوان آب و بعد از صرف وعده های غذایی، مصرف کنید.

عوارض قرص استئوکر ویتابیوتیکس

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص استئوکر ویتابیوتیکس

 • در صورت استفاده از آنتی‌بیوتیک‌هایی مثل تتراساکلین یا سیپروفلوکساسین، مکمل‌های آهن، آلندرونات، بهترین زمان مصرف مکمل‌های حاوی کلسیم یک ساعت بعد از غذا همراه با یک لیوان آب کامل است.
 • لووتیروکسین و برخی داروهای فشارخون، 2 ساعت قبل یا 4 ساعت بعد از مصرف این داروها از مصرف استئوکر خودداری کنید.
 • استئوکر را دور از دسترس کودکان در جای خشک و در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد نگهداری کنید.
 • در صورت مصرف سایر داروها قبل از مصرف استئوکر آن را با پزشک در میان بگذارید.
 • دوران بارداری و شیردهی بهتر است با مشورت پزشک اقدام به مصرف استئوکر کنید.
 • بیش از دوز توصیه‌شده قرص استئوکر ویتابیوتیکس را مورد مصرف قرار ندهید.
 • برای کسب نتیجه بهتر با علائم بهبودی اقدام به قطع مصرف استئوکر نکنید.
نظر خود را بنویسید
*
*
4
دیدگاه کاربران
 • 1399-07-02
  سلامدخترم الان سن رشدش هست و دکتر بهش ال آرژنین و استئوکر داره. خواستم نظر کترشناس شما رو هم بدونم/به نظرتون خوبه این داروها برای افزایش قد؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر عزیز ، مکمل های تجویز شده برای افزایش قد فرزندتان مناسب است و دوره مصرف را تکمیل نمایید. با تشکر
 • 1399-06-31
  درود این قرص برای مرد 50 ساله برای چند دوره باید استفاده شود؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر گرامی مصرف این محصول محدودیت خاصی نداشته و در صورت نیاز می توانید در طولانی مدت از این محصول استفاده نمایید.با تشکر
 • 1399-06-29
  سلام خدا قوت آیا این محصول در مقایسه با نیچرمید از کیفیت بالاتری برخوردار است؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: باسلام کاربر گرامی هر دو محصول از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و شما می توانید به انتخاب خود یک محصول را مصرف نمایید.با تشکر
 • 1399-06-27
  سلام. نوع کلسیم ایم مکمل رو میشه بگید؟؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر عزیز ، این مکمل حاوی کلسیم کربنات می باشد. با تشکر

محصولات مشابه