قرص استئوکینون هولیستیکا 100 عددی

Holistica Osteo Quinone 100 Tabs

10355

 • مکمل مناسب برای تامین مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت استخوان ها نظیر کلسیم و ویتامین K2 و D3
 • افزایش دهنده تراکم استخوان و پیشگیری و درمان پوکی استخوان
 • افزایش دهنده حجم توده عضلانی
 • تامین کلسیم مورد نیاز بدن

برند: هولیستیکا Holistica

121,000 تومان

140,000 تومان

نوع محصولقرص
نام برندهولیستیکا Holistica
کشور مبدأ برندفرانسه
تعداد100 عدد
کاراییسلامت استخوان
مناسب برایتامین مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت استخوان ها نظیر کلسیم و ویتامین K2 و D3
روش مصرفروزانه 1 الی 2 عدد قرص را همراه با غذا و نوشیدن یک لیوان آب، مصرف کنید.
ویتامین ها و مواد شاخصکلسیم – ویتامین K2 و ویتامین D3
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی70043000110009

قرص استئوکینون هولیستیکا 100 عددی Holistica Osteo Quinone 100 Tabs

استئوکینون در یک نگاه

قرص استئوکینون هولیستیکا (Holistica Osteo Quinone) یک مکمل کلسیم و ساخت کشور فرانسه است. استئوکینون تنها مکمل کلسیمی است که در فرمولاسیون آن ویتامین K2 وجود دارد. ترکیب خاص این قرص غضروف ساز همراه با ویتامین D3 و K2 آن را تبدیل به یک مکمل بسیار مفید برای حفظ سلامت ساختار استخوانی بدن و پیشگیری از پوکی‌استخوان کرده است. مصرف استئوکینون در سنین بالا و بعد از یائسگی در خانم‌ها مانع از دست رفتن تراکم استخوان‌ها و درنتیجه ابتلا به پوکی ‌استخوان می‌شود. علاوه براین می‌توان از استئوکینون برای بهبود شکستگی و درمان پوکی استخوان‌ها استفاده کرد.

مشخصات و ترکیبات قرص استئوکینون هولیستیکا

استئوکینون یکی از مکمل‌های کلسیم موجود در بازار است که برای جلوگیری یا بهبود وضعیت پوکی ‌استخوان مورداستفاده قرار ‌می‌گیرد. ازآنجایی‌که با افزایش سن تجزیه استخوان‌ها تسریع و جایگزینی مینرال‌های آن کاهش می‌یابد، مصرف این مکمل‌ها می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی به حفظ تراکم استخوانی افراد کمک کند.

فرمولاسیون خاص استئوکینون طوری تهیه‌شده است که برخلاف دیگر مکمل‌ها باعث جذب فعال کلسیم شده و از رسوب کلسیم در عروق و ترجمان‌های مختلف بدن ازجمله کلیه‌ها جلوگیری کند. استئوکینون علاوه بر کلسیم حاوی فرم فعال ویتامین D3 و K2 است که به جذب بیشتر کلسیم و استخوان‌سازی در بدن کمک می‌کنند.

کلسیم یکی از مینرال‌های ضروری و مهم برای بدن است که می‌توان از طریق مصرف لبنیات مقدار کافی آن را دریافت کرد؛ اما بهتر‌است افراد مسن و خانم‌ها در دوره منوپوز برای پیشگیری از ابتلا به پوکی ‌استخوان و مشکلات حرکتی ناشی از آن حتماً از یک مکمل کلسیم استفاده کنند.

استئوکینون با ترکیب فوق‌العاده تخصصی است و طوری طراحی‌شده است که جذب کلسیم را در بدن افزایش دهد. به‌عنوان‌مثال ویتامین D3 (فرم فعال ویتامین D) به‌کاررفته در این قرص با افزایش جذب کلسیم و فسفر از دستگاه گوارش کمک قابل‎توجهی به حفظ ذخایر این مینرال‌ها در بدن می‌کند. ویتامین D3 تولید استئوکلسین (پروتئین تشکیل استخوان) را توسط سلول‌های استخوان‌ساز استئوبلاست افزایش می‌دهد.

ازآنجایی‌که کمبود ویتامین D خصوصاً در خانم‌ها به علت فعالیت در محیط بسته منزل بسیار شایع است، مصرف استئوکینون کمبود این ویتامین را نیز برطرف خواهد کرد. ویتامین D علاوه بر حفظ سلامت استخوان‌ها باعث تقویت سیستم ایمنی شده و مانع ابتلا افراد به بیماری‌های عصبی می‌شود.

ویتامین K2 جزء ویتامین‌های محلول در چربی است و در روده توسط باکتری‌ها ساخته می‌شود. این ویتامین مانند ویتامین D باعث افزایش تراکم بافت استخوانی شده و از پوکی ‌استخوان پیشگیری می‌کند. ویتامین K2 موجود در استئوکینون باعث فعال شدن استئوکلسین و جذب فعال کلسیم در بافت استخوانی می‌شود.

ویتامین K2 در ترکیب استئوکینون مانع رسوب کلسیم در دیواره عروق شده و به ذخیره‌سازی آن‌ها در بافت استخوانی کمک می‌کند. تحقیقات نشان داده است مصرف مکمل کلسیم به‌تنهایی راه درستی برای جلوگیری از پوکی ‌استخوان نیست زیرا باعث رسوب کلسیم در بافت‌های نرم و عروق می‌شود. این مسئله باعث مشکلات متعددی ازجمله سخت شدن دیواره عروق خونی و ایجاد سنگ‌های کلیوی و صفراوی می‌گردد.

مجموعه ویتامین D3، K2 و کلسیم موجود در قرص استئوکینون با اثرات سینرژیک از بافت استخوان در همه سنین محافظت کرده و به تراکم و سختی استخوان‌ها و دندان‌ها کمک می‌کنند؛ بنابراین با صراحت می‌توان گفت استئوکینون یک مکمل غذایی ایدئال برای پیشگیری از پوکی ‌استخوان و درمان این بیماری آزاردهنده است. 

مزایا و خواص قرص استئوکینون هولیستیکا

کاهش تراکم استخوان‌ها و پوکی ‌استخوان یکی از بیماری‌های شایع این روزها است. این بیماری خاموش بدون علائم واضح به‌تدریج باعث تجزیه بافت استخوان‌ها شده و علائم آن بعد از سال‌ها با دردهای استخوانی که معمولاً افراد به آن توجه نمی‏کنند بروز می‌کند. در این مرحله شدت وخامت بیماری تا حدی است که حتماً برای بهبود وضعیت فرد باید مداخلات دارویی صورت بگیرد.

پوکی ‌استخوان خصوصاً در سنین بالا که قدرت بازسازی بدن کاهش می‌یابد دردسرساز خواهد شد. ازآنجایی‌که بافت ضعیف شده استخوان به‌اندازه قبل توانایی‌ترمیم استخوان شکسته شده را ندارد، شکستگی‌های این دوران به‌راحتی بهبود نیافته و باعث مشکلات حرکتی متعددی در دوران کهولت خواهد شد.

هرچند همه ما در رژیم غذایی خودمان از مواد لبنی استفاده می‌کنیم اما کمبود ویتامین D یکی از فاکتورهایی است که مانع جذب کامل کلسیم از روده‌ها می‌شود. از طرفی تحقیقات نشان داده است که ویتامین D برای عملکرد صحیح و ارائه حداکثر منافع خود در جذب و رسوب کلسیم در استخوان نیازمند حضور ویتامین K2 است.

در فرمولاسیون تخصصی استئوکینون این مسئله موردنظر قرار داده‌شده و فرم فعال ویتامین D (ویتامین D3 که تحت تأثیر نور آفتاب در پوست ساخته می‌شود) همراه با ویتامین k2 به این مکمل اضافه‌شده است تا علاوه بر فراهم کردن کلسیم موردنیاز بدن عمل باز جذب آن را تسریع کند و از رسوب کلسیم در قسمت‌های دیگر بدن نیز جلوگیری شود.

گنجاندن ویتامین K2 در ترکیب استئوکینون باعث می‌شود کلسیم موجود در دستگاه گوارش جذب و مستقیماً وارد استخوان‌ها شده و در استخوان رسوب کند. در حالت عادی مصرف مکمل‌های کلسیم ممکن است باعث کلسیفیکاسیون عروق خونی و بافت‌های نرم بدن شود که این مسئله باعث مشکلات فراوانی در بدن خواهد شد.

ویتامین D3 و ویتامین K2 اثربخشی استئوکینون را چندین برابر افزایش داده و آن را تبدیل به مکمل فوق‌العاده کرده است که همه افراد می‌توانند از آن استفاده کنند. استئوکینون را می‌توان برای پیشگیری از پوکی ‌استخوان، تقویت استخوان‌ها و مفاصل، بهبود پوکی ‌استخوان و حتی تسریع بهبودی پس از شکستگی‌ها مورد مصرف قرارداد. استئوکینون سرعت بازسازی استخوان را با افزایش جذب کلسیم افزایش می‌دهد و دوره نقاهت پس از شکستگی‏های استخوانی را کوتاه‌تر می‌کند.

علاوه بر این ویتامین D3 و ویتامین K2 به بهبود خلق‌وخو افراد کمک کرده و با تقویت سیستم ایمنی از ابتلا افراد به بیماری‌های مختلف پیشگیری می‌کنند.

 • مکمل مناسب برای تامین مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت استخوان ها نظیر کلسیم و ویتامین K2 و D3
 • افزایش دهنده تراکم استخوان و پیشگیری و درمان پوکی استخوان
 • افزایش دهنده حجم توده عضلانی
 • تامین کلسیم مورد نیاز بدن

مقدار و نحوه مصرف قرص استئوکینون هولیستیکا

1 تا 2 قرص روزانه بعد از غذا با مقدار کافی آب میل شود.

برای اثربخشی بهتر سعی کنید مصرف استئوکینون با داروها و سایر مکمل‌ها 2 تا 4 ساعت فاصله داشته باشد.

عوارض قرص استئوکینون هولیستیکا

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این قرص استئوکینون هولیستیکا گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص استئوکینون هولیستیکا

 • در صورت بارداری و شیردهی پیش از مصرف استئوکینون با پزشک مشورت کنید.
 • بیمارانی که وارفارین مصرف می‌کنند قبل از مصرف استئوکینون باید با پزشک مشورت کنند.
 • استئوکینون یک مکمل غذایی است و نباید برای تشخیص، درمان و پیشگیری استفاده شود.
 • فراورده را دور از دسترس اطفال و در دمای 25 درجه نگهداری کنید.
نظر خود را بنویسید
*
*
2
دیدگاه کاربران
 • 1399-03-13
  سلام. مادرم سابقه پوکی استخوان دارد و قبلا و الان تحت درمان با قرص کلسیم دی روزانه میباشد. ایا مصرف همزمان قرص استعوکینون و کلسیم دی هر کدام روزانه یک عدد مشکلی دارد یا خطر مسمومیت دارد؟ ایا مصرف روزانه یک عدد استعوکینون میتواند جایگزین کافی برای مصرف یک عدد کلسیم دی باشد؟
 • 1399-02-21
  مادرم از این دارو استفاده میکنن و آنروز شدید دارن بنظرتون با پیاسکلیدین استفاده بشه، تداخل نداره؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: کاربر گرامی مصرف همزمان این دو محصول با هم تداخلی ایجاد نمی کند. باتشکر

محصولات مشابه